PDA

View Full Version : Armin Only

Bratz
Sep 2nd, 2008, 11:46
Z przyjemnością informujemy o tym, że w tegoroczną andrzejkową noc, tj. 29 listopada w poznańskiej hali Arena będziecie mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym i niepowtarzalnym wydarzeniu jakim jest Armin Only Polska 2008!

http://img179.imageshack.us/img179/6232/plakataldasz4.jpg

Organizacją eventu zajmą się holenderska Armada oraz agencja MSM Events. Podczas imprezy będziecie mieli okazję zobaczyć i usłyszeć najpopularniejszego dj-a na świecie wg rankingu DJ Magazine - Armina van Buurena oraz jego gości w spektakularnej oprawie przywiezionej prosto z Holandii.
Przy okazji informujemy, że już wkrótce w Polsce, nakładem wydawnictwa ProLogic Music ukaże się oficjalne DVD Armin Only 2008.

Armin Only to dziewięciogodzinny set gwiazdy wieczoru, podczas którego na scenie pojawiają się również zaproszeni goście - wokalistki (na tegorocznej edycji w Holandii m.in. Audrey Gallagher, Susana, Jennifer Rene) oraz producenci (Rank1, DJ Shah).

W tegoroczną andrzejkową noc wraz z Arminem wystąpić mają między innymi:

- Eller van Buuren
- Jennifer Rene
- Susana
- Jacqueline Govaert
- Benno de Goeij
- Carol

BILETY: sprzedaż biletów rozpocznie się 8 września o godz 21.00, cena nie jest jeszcze znana.

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TxvpctgU_s8&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/TxvpctgU_s8&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

:super::super::super:

frozenik
Sep 11th, 2008, 14:11
musze tam byc !! bede napewno ; )

krolik
Sep 11th, 2008, 18:47
nieciekawa impreza :)
kto to jest Armin?:hmmm::LMAO:

UzeYroS
Sep 19th, 2008, 00:22
hydraulik z etiopii

rafi99
Sep 24th, 2008, 20:03
oczywiście będę ;-)))

kenji
Oct 5th, 2008, 21:13
A ja już mam bilet :P

mihau
Oct 6th, 2008, 19:07
witam .. ja tu w sumie pierwszy raz pisze ale żeby nie było ah już dośc długo gosci u mnie w domu .. co do imprezy to mam nadzieje że uda mi sie w jakiś kolwiel sposób kupić bilet. pozdrawiam

UzeYroS
Oct 7th, 2008, 00:42
witam .. ja tu w sumie pierwszy raz pisze ale żeby nie było ah już dośc długo gosci u mnie w domu .. co do imprezy to mam nadzieje że uda mi sie w jakiś kolwiel sposób kupić bilet. pozdrawiam

witaj mihau! :)

co do imprezy, mamy nadzieje ze wpadniesz na meeting ah:super:
:grinning:

mihau
Oct 7th, 2008, 00:43
a kiedy i gdzie jest bo jeszcze nic nie wiem o tym :D

kenji
Nov 17th, 2008, 19:59
I co, będzie ktoś?

DeJoker
Nov 18th, 2008, 20:14
Kiedyś sobie przyzekłem ze nie pojawie sie na zadnej imprezie, gdzie ebdzie armin ;] poki co dotrzymuje slowa, i na AO tez nie bede ;)
Mam jakiś wstręt do tego kolesia ;/

kenji
Nov 19th, 2008, 14:30
Kiedyś sobie przyzekłem ze nie pojawie sie na zadnej imprezie, gdzie ebdzie armin ;] poki co dotrzymuje slowa, i na AO tez nie bede ;)

Ja mam tak w stosunku do Tiesto ;)

Melcia
Nov 20th, 2008, 20:58
Aaaaaa ja bym sobie pojechała na AO gdyby nie fakt, że EnHouse jest w tym samym czasie ;)

Onex
Nov 21st, 2008, 15:07
ja rowniez tak mam caly czas w stosunku do tiesto ;)

a na arminie jak najbardziej sie pojawie =D

smaku
Nov 21st, 2008, 15:47
Mnie też nie zabraknie 29 listopada w Poznaniu :D

vinnersy
Nov 25th, 2008, 17:24
wie ktoś czy bedzie jakis przekaz internetowy na zywo z Arena Hall?
patrzalem na kilku najwiekszych stacjach radiowych, ale nigdzie nic nie pisali.

Onex
Nov 27th, 2008, 21:22
nie bedzie nic takiego, procz owej kamerki na eftebe ;-) zreszta sluchaj dzis audycji na rmi o 21 to sie dowiesz wielu rzeczy ;)

kenji
Nov 30th, 2008, 22:39
I co był ktoś?
Nikogo w koszulce ah nie widziałem...

A co do imprezy to po prostu szał macicy - Pandora Kandiego, If You Should Go w remixie Aly i Fila, później Shivers, mashup In & And out of love z Lost Connection, Radio Crash, Liberate na gitarze i wiele, wiele innych godnych polecenia tracków...

Armin rządzi.

Onex
Dec 1st, 2008, 10:05
no genialnie poprostu bylo ; D muzycznie rewelacja i gdyby nie czekanie z wejsciem, nie mialbym sie w sumie do czego przyczepic =p

mihau
Dec 2nd, 2008, 00:18
Również byłem i widziałem jednego gościa w koszulce ah.fm :) ogólnie armin na prawd epokazał klase .. momentami po prostu stałem jak zamurowany i łzy same sie do oczu cisnęły :) pieknie pieknie pieknie i jeszcze raz pieknie :)

Vexilium
Dec 9th, 2008, 20:35
To był zaszczyt dla mnie tam być \o/ Czekam na powtórkę za jakieś 2 lata.

smaku
Dec 10th, 2008, 22:36
Pięknie było :)

Miss Glam
Dec 10th, 2008, 23:44
well alright...

djfrozen
Dec 26th, 2008, 15:17
było niesamowicie.
jedynie naglosnienie i oswietlenie mnie troche .....zdziwilo ; (
ale i tak >
Armin był dla mnie najlepszy,jest i bedzie NA ZAWSZE !