PDA

View Full Version : enTrance 2009

Bratz
Jan 5th, 2009, 20:17
http://www.ftb.pl/_files/obrazy/____2009/events/entrance/entrance09_top.jpg

Nowy rok, to ważny okres dla większości z nas. Przykładem jest styczeń, kojarzony studentom z wielogodzinną nauką, tzw. przygotowaniem do "Systemu Eliminacji Studentów" zwanego dalej "Sesja". My jak co roku mamy dla Was niespodziankę na rozluźnienie atmosfery w postaci kolejnej edycji kultowego już eventu - enTrance, który podobnie jak rok temu odbędzie się w marcu, a dokładnie w noc z 7 na 8 Czyli w dzień, kiedy nasze piękne kobiety obchodzą swoje wspaniałe święto.

Zdajemy sobie sprawę z mocno napiętego terminu na styczeń oraz luty, stąd też poraz kolejny zdecydowaliśmy się, aby muzyka w Hali Łuczniczka ponownie rozniosła się w Marcu. Oprócz święta kobiet będziemy również hucznie celebrować 5 edycje Trance'owego szaleństwa w Bydgoszczy, a za konsoletą na enTrance ponownie staną młode wilki, które chcą nas niemalże pożreć ze swoimi istnie genialnymi produkcjami, pojawiającymi się każdego tygodnia w najlepszych labelach na świecie. Obok tych młodych i zdolnych DJ-ów zagra dla nas również kilku bardziej doświadczonych artystów. MDT składając ów Line-up ponownie starało się napełnić go pozytywną energią, stąd też dużo świeżości w naszym 8. osobowym składzie 5. edycji tego wydarzenia.

Impreza enTrance jest wejściem w nową rzeczywistość otaczającego nas, czasem szarego, bądź kolorowego, nudnego lub wesołego świata. Nie zapomnijmy, że enTrance jest również jedną z nielicznych imprez, gdzie stawia się właśnie na "młode talenty". Przykładem jest zeszłoroczny Line-UP, czy kilkanaście debiutów, które zaliczyło swój pierwszy "gig" w Naszym kraju grając właśnie na kujawach. Menno de Jong, Bobina, Re:Locate, Ton TB, Cliff Coenraad, Aly & Fila, Jon O'Bir, Airbase czy Manuel le Saux - to tylko kilka nazwisk, które są historią debiutów tego eventu. Każdy z nich zaprezentował się z jak najlepszej strony, tworząc razem z Wami magiczny klimat, który co roku wisi w Hali Łuczniczka podczas tego eventu. W tym roku tropem wymienionych wyżej pójdą:

Sied van Riel i Steve Mulder, do nich dołączą bardziej znani Gareth Emery, Kyau & Albert, Greg Downey, oraz część DJ-skiego składu MDT-Agency - Jay Bae, Sound Players i Fafaq.

Sied to jedna z postaci o którą dopytuje się cała Polska. Mulder natomiast zachwyca nas swoimi oryginalnymi produkcjami, w końcu nie bez powodu został uznany przez Carla Coxa producentem roku 2008! Kolejny to doskonale znany wszystkim fanom Trance'u - anglik Gareth Emery i jego wyśmienite progresywne brzmienia. Kyau & Albert - Kiksu, Are You Fine, Falling Anywhere, Megashira czy Hide & Seek to odpowiednia argumentacja na pojawienie się duetu w Bydgoszczy. Na koniec Greg Downey i polscy DJ-e. Greg to kąsek dla fanatyków dobrego upliftu, natomiast co grają DJ-e z MDT doskonale wszyscy wiedzą.

Bilety na te święto będą rozłożone w 3 pule. Pierwsza, promocyjna z ilością 2000 sztuk wystartuje dokładnie 29 grudnia o godzinie 18:00, a cena jej, to 49,90zł! Wejściówki tradycyjnie można zamawiać na stronie MDT Agency - Witamy | MDT Agency - Music Defeats Time (http://www.mdt-agency.pl)

Zaznaczamy, że karty wstępu wysyłane będą do odbiorców po 20. stycznia 2009 roku!

Enjoy! - 7 Marca - Hala Łuczniczka, enTrance 2009!

http://www.ftb.pl/_files/obrazy/____2009/events/entrance/posterentrance09.jpg

kenji
Jan 5th, 2009, 20:54
Właśnie miałem zakładać temat :P

Szkoda, że line-up nie taki upliftingowy jak rok temu ale sama hala i oprawa zrobiła na mnie takie wrażenie, że na pewno się pojawię.
Kto jeszcze będzie?

DeJoker
Jan 6th, 2009, 14:12
Sound Players ?
To jakaś pomyłka chyba :lol:

esor6
Jan 7th, 2009, 10:56
:fishing:hmm :D mozna dla Garetha i Kyau sie ruszyc z Pomorza :D

:w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:

mihau
Jan 7th, 2009, 23:30
Ja będę na bank :) bilety już są :)

kenji
Jan 11th, 2009, 22:19
W poniedziałek o 17:00 rusza druga pula (65zł) na ftb i stronie mdt :>

Air4Trance
Jan 22nd, 2009, 02:22
ja bede tez :)

angel
Jan 22nd, 2009, 14:10
Why it will be same time like Trance Energy? :cry:

Air4Trance
Jan 23rd, 2009, 22:50
angel yes ;)

angel
Jan 23rd, 2009, 22:57
angel yes ;)

whyyyyyyyyyyy?!!??!?!?! :cry:

Air4Trance
Jan 27th, 2009, 23:07
whyyyyyyyyyyy?!!??!?!?! :cry:

i dont know ;)

kenji
Feb 9th, 2009, 22:16
A ja już bilety mam :)

Air4Trance
Feb 10th, 2009, 21:55
Bilet tez mam ale akredytacje dostalem :)

Peter Feel
Feb 22nd, 2009, 13:01
Bilet tez mam ale akredytacje dostalem :)

me too :P

Space Garden
Feb 22nd, 2009, 19:43
the lineup from last year was in my oppinion ALOT better (paul miller, hydroid, jon o'bir, alex morph, aly & fila, manuel le saux, sebastian brandt) but lets wait

good luck with the event this year!

Dan Ascherl
Feb 23rd, 2009, 12:14
I played for a night in Bydgoszcz about 2 years ago now, I think it was called Tranceatlantic.

Are they still running nights??

jokerdj
Feb 25th, 2009, 15:59
Witam!
enTrance 2009... myślę, że nikogo nie trzeba namawiać, więc jeśli tylko macie taką możliwość to bądźcie 7 marca w Bydgoszczy.

Pozdrawiam

Air4Trance
Feb 28th, 2009, 14:40
I played for a night in Bydgoszcz about 2 years ago now, I think it was called Tranceatlantic.

Are they still running nights??

No Club Zoodiak is closed :)

Air4Trance
Mar 8th, 2009, 15:00
http://s5.tinypic.com/2ypkn0h.jpg

Me And Sied Van Riel :)

kenji
Mar 8th, 2009, 17:27
Było mega - Gareth i Greg po prostu mnie zniszczyli - reszta też na wysokim poziomie.. Szkoda jednak ze mało upliftingu bylo ;)

Air4Trance
Mar 10th, 2009, 12:50
http://i44.tinypic.com/2d9wwa8.jpg

Peter Feel Girlfriend, Peter Feel & me :D

Peter Feel
Mar 11th, 2009, 20:56
yea! amazing event!