PDA

View Full Version : Regulamin [1.0]

Filip
Jul 2nd, 2011, 23:41
Jesteś nowym użytkownikiem forum AfterHours.fm ? Daj się poznać innym użytkownikom . Opisz siebie oraz zaprezentuj swoje fotografie w tym dziale.

Mile widziane:

ile masz lat
jak masz na imię
jak się tutaj znalazłeś/aś
stan cywilny :lol:
ulubiony gatunek muzyczny

Zakaz wstawiania zdjęć erotycznych. Każda osoba nie stosująca się do tego będzie karana od razu.

Angelika
Jan 6th, 2012, 17:04
oooo znalazłam jakoś przypadkowo ten temat... :) wiec, mam 22 lata, jestem z Koszalina :P
ale to juz chyba wiecie :lol::lol::lol:
stan cywilny: SINGLE

Z AfterHours.FM to ciekawa historia. Od kilku lat słucham trance'u, ale nie szukałam żadnego radia. Muzyka płynęła z kanałów na YouTube, muzycznej chmurki, tzw. SoundCloud, a wcześniej też z MySpace. Pod koniec 2010 r. postanowiłam założyć Twittera, bo widziałam na Facebook'u, że wielu wykonawców ma tam swoje profile. A ja? No przecież muszę być na czasie :) Też się tam zarejestrowałam. Szukałam swoich ulubionych DJów, m.in. ATB, Paul van Dyk... no i Markusa Schulz'a, Richarda Duranda. Tych ostatnich profile obejrzałam BARDZO DOKŁADNIE, byłam ciekawa kogo oni 'śledzą' :lollypop:- może kogoś pominęłam? W trakcie przeglądania listy jest: AH.FM... no, jest. U następnego-też. Dalej.... też :) No to muszę sprawdzić WHAT IS IT. I tak trafiłam. Posłuchałam, spodobało mi się. ---->FAN PAGE kliknęłam. Zostałam. Konto na stronie (forum) założyłam po pół roku. Później okazało się, że założycielem radia jest kto? Chłopak z Koszalina. Jak miło :megacrazy: Taraaaam. Czysty przypadek. Ale za to jaki trafiony :) :bravo:

Piotr Kamil Tomczyk
Aug 7th, 2012, 19:42
Witam;) mam na imię Piotr, 22 lata a jestem z Krakowa to radio znalazłem przypadkowo za sprawą Solarstone który gra tutaj swoje "Solaris International" Trance słucham od 2003 roku chociaż też krążyłem między Techno i Harstyle, ostatecznie za sprawą ASOT'a ukształtowałem się na Trance tak więc muzyka Oczywiście elektroniczna ze wskazaniem na Trance, moi ulubieni artyści to: Armin Van Buuren (w szczególności za jego genialne "76" i "Shivers" a także za ASOTA) Markus Schulz (za całokształt), A&B (Album "Tri-State" cudo), Solarstone ( za "Electronic Architecture" i za to że trzyma się z dala od komercji) , ostatnio także bardzo mnie zachwycił styl i talent Andrew Rayel'a, pozdrawiam wszystkich;)