PDA

View Full Version : Summer City 2006

vitrance
May 31st, 2006, 12:22
Summer City - 14.08.2006 / Poznań (PL)

Line-up:
Ferry Corsten
Agnelli & Nelson
Ronald van Gelderen
Angelo Mike
Thorn
Michael C
Peter Pain
John Hetmond
Vision 84
Conrad Paja

więcej... (http://www.vitrance.com/page/events/summercity.htm)

BOMB@
Jun 1st, 2006, 00:27
Conrad Paja and Vision 84 <3
Szkoda że mnie tam nie będzie ;(

bert
Jun 1st, 2006, 01:14
Vision 84 jak sie nie myle to house'owiec, ale Conrada Paji nie za bardzo kojarze. Coś chyba w cyberstacji grał, ale nie jestem pewien. Mógłbyś coś więcej napisać bo najprawdopodobniej się wybiore. Czekałem na Ferryego, a jak sie pojawił to głupio byłoby nie przybyć :)

BOMB@
Jun 1st, 2006, 13:43
Nie wiem czy wolno mi tak reklamować ale jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Conrad'ku Paja (Przemku) to polecam zaglądnąć na jego stronkę:

http://www.conradpaja.com/

Myśle, że nikt nie będzie miał za złe że wrzuciłem ją tutaj...zwłaszcza sam Przemek.

Pozdrawiam ;)

bert
Jun 1st, 2006, 15:43
Dzięki bardzo za stronke, przejżałem i jestem już bogatszy o nowe informacje ;) Na stronce vitrance pojawiło się więcej szczegółów o Summer City, w tym info o wszystkich artystach ;)

BOMB@
Jun 1st, 2006, 18:58
Nie ma za co bert... trzeba sobie pomagać ;)
No jak Widać Conrad i może jest mało znany ogólnym kręgom słuchaczy muzyki trance ale...dla wtajemniczonych i znajomych już pokazał na co Go stać i wiem dobrze że zagra najlepiej jak potrafi na tej imprezie ;)
Co do Vision84 też nie mam zastrzeżeń.. poznałem chłopaków w chorzowskim Carlo na jednej z imprez trancowych i wiem że też dadzą z siebie wszystko. Co do reszty wykonawców to:
- na Temat Ferrego nie trzeba dużo pisać, poprostu bardzo lubie jego nuty i sposób grania,
- Agnelli & Nelson zapewne zagrają kilka swoich dobrych kawałków ale także i inne zapewne dobrze nam znane... mam nadzieje że będzie można usłyszeć coś mniej znanego.
- Angelo Mike zapewne zrobi nam niespodziankę, słysząc jego sety z Suntropolis czy z Mayday Polska mogę się spodziewać mocniejszego klimatu oraz zapewne jakiejś muzycznej niespodzianki w środku ;)
Co do reszty wykonawcó to muszę się przyznać że zbytnio nie rozglądałem się za ich dorobkiem muzycznym i mało są mi znani, a jeśli nawet to bardzo słabo.

Dan
Jun 1st, 2006, 19:07
BOMB@ dobre grupy, szkoda ze ja tak daleko, ale moze cos wykombinuje, jakies wakacje w polsce :)

bert
Jun 2nd, 2006, 11:38
No oczywiście Ferry bez komentarza, zagra pewnie jak zawsze bardzo fajniutko. Agnelli & Nelson słyszałem na Trance X-Plosion, ale moge ich jeszcze raz spokojnie posłuchać. Ronald van Gelderen też ciekawie się zapowiada, jak najbardziej pasuje to line-up'u. Podobnie zresztą jak Angelo - w ludowej spowodował mój uśmiech i rozkręcił mnie do tańczenia. Reszty też chętnie bym sobie posłuchał, bo wcale nie gorzsze nutki puszczają. Akurat słucham seciku Petera Pain'a Z Sound Empire ;)

bert
Jun 4th, 2006, 00:10
Witam serdecznie ojcze dyrektorze ;)
Piwko koniecznie - ale czemu tylko jedno? hehe

Dan
Jun 4th, 2006, 01:01
musimy wiencej poloni tutaj jakos przyprowadzic :))) pomuzcie

ola
Jun 4th, 2006, 21:01
Co do reszty wykonawcó to muszę się przyznać że zbytnio nie rozglądałem się za ich dorobkiem muzycznym i mało są mi znani, a jeśli nawet to bardzo słabo.

John Hetmond - Znajomy mojego kolegi :). Gral w Hali Ludowej 2 maja przed koncertem Armina ( nie bezposrednio przed, ale gral ) .. Na wortalu muzyki klubowej FTB byl o nim artykul, wiec jesli ktos ma ochote poczytac to tam to jest:) ... Pozdrawiam :)

bert
Jun 5th, 2006, 10:31
Witam, Olu ;)
John Hetmond na Sound Empire grał jako pierwszy i niestety nie mialem okazji go usłyszeć. Jeśli się będzie tak rozwijał jak dotychczas to zapewne częściej grać będzie na eventach Essence Music.

Mike_Noir
Jun 5th, 2006, 21:04
oooo Ojciec :P ja dalej czekam na dostep do FTP wiesz gdzie :P hehe, ale tazke nie wiedzialem ze masz tam grac nie chwaliles sie nic :P impreza wyglada obiecujaco moze sie tam zjawie hmmm:P

BOMB@
Jun 21st, 2006, 10:15
no jeśli tak dalej pójdzie to ojcie_c mnie przekona do tego przyjazdu na ten koncert....normalni nie chce żeby się wkurzył hahaha ;)

bert
Jun 22nd, 2006, 15:12
jeszcze specjalnie źle nagra jak nie będziesz na malcie, więc nie radze nie przyjezdzać :) Trzeba się wybrać, choć jeszcze beach party nas czeka 2 dni przed.

Dan
Jun 24th, 2006, 23:06
kto jest ten ojciec? LOL

vitrance
Jun 25th, 2006, 17:03
Dan: Conrad Paja zwany także Ojcem :)

Dan
Jun 25th, 2006, 19:21
aha nieznam go.. dzienki :)

feles
Jun 26th, 2006, 19:55
Eh mnie niestety nie będzie ;/ a szkoda :|

BOMB@
Jul 14th, 2006, 23:57
to żałuj...ja musze tam jechać i już wstępnie jestem ugadany co do wyjazdu :)