PDA

View Full Version : Vsici cesi sem

Pages : 1 [2] 3

Ronny K.
Oct 19th, 2008, 21:34
sme tady neboj:wink:

Si pis, ze tu jsme :wink::friends::music:

Ma7ous
Oct 24th, 2008, 08:54
Ronny K.
Čau chtěl bych te poděkovat za skvělí remix Airbase- Lucid cos udělal opravdu parádní věc. A těším se na další tvou pordukci. Btw je nějaká možnost tě vidět někde v čechách hrát live?

Ronny K.
Oct 24th, 2008, 09:13
Ronny K.
Čau chtěl bych te poděkovat za skvělí remix Airbase- Lucid cos udělal opravdu parádní věc. A těším se na další tvou pordukci. Btw je nějaká možnost tě vidět někde v čechách hrát live?

Ahoj, diky

nejsem si jist s tim hranim v cr, ale uvidime :wink:

btw narazil jsem na jeden zajimavy topic, tak se tu zkus juknout. Je tam presne diskuze o tom na co se ptas. :friends:

http://www.trance.cz (http://forum.trance.cz/read.php?1,95641)

Ma7ous
Oct 24th, 2008, 09:23
Ahoj, diky

nejsem si jist s tim hranim v cr, ale uvidime :wink:

btw narazil jsem na jeden zajimavy topic, tak se tu zkus juknout. Je tam presne diskuze o tom na co se ptas. :friends:

http://www.trance.cz (http://forum.trance.cz/read.php?1,95641)

Dík moc ale forum trance.cz nečtu kvůli těm analizátorům zvuku co jsou tam a toho flame co tam je neuvěřitelné ale snad se jednou dočkám. Ale jen dále ve své produkci páč poslouchat slovaky kolik oni mají producentu a my nic mě opravdu štve.

Ronny K.
Oct 24th, 2008, 21:19
Dík moc ale forum trance.cz nečtu kvůli těm analizátorům zvuku co jsou tam a toho flame co tam je neuvěřitelné ale snad se jednou dočkám. Ale jen dále ve své produkci páč poslouchat slovaky kolik oni mají producentu a my nic mě opravdu štve.

Dovol abych k tomu neco napsal. Hudba nejsou zavody a rict, oni maji vice nez my je docela dost posetile. Vim docela presne kde je ten problem v ceske republice, ale to je velmi dlouha debata a myslim si, ze je to stejne jako bojovat s vetrnymi mlyny. Kazdopadne nemusis mit strach, hudbu, kterou delam opravdu miluji a proto se ji snazim davat siroke verejnosti.

Preji Ti hodne zdaru a povznes hlavu vyse, zivot bychom si meli uzivat kazdou chvili co existujeme. Ja jsem nesmirne stastny, ze delam to co delam, i kdyz to na druhou stranu prinasi velmi vysoke obeti, o kterych malokdo vi.

Hezky vecer, nebo den Ti posilam z Londyna

Ronny K.

andrzej_w@lker
Oct 27th, 2008, 21:33
Váňo, Váňo Ivane.......:bravo:

Ronny K.
Oct 27th, 2008, 21:37
Váňo, Váňo Ivane.......:bravo:

:hmmm::spank::wink:

andrzej_w@lker
Oct 28th, 2008, 21:42
:hmmm::spank::wink:
BINGO:closed_2::sorry::har::w00t:

Andrew Mallet
Nov 1st, 2008, 20:18
Vítám všechny :welcome:

Ronny K.
Nov 1st, 2008, 20:52
Vítám všechny :welcome:

:wink::friends::drunk::)

andrzej_w@lker
Nov 1st, 2008, 21:19
Vítám všechny :welcome:¨

zdar

djSheala
Nov 6th, 2008, 10:47
Zdarec

Co rikate na lineup na transmission ?

Ronny K.
Nov 6th, 2008, 19:04
Zdarec

Co rikate na lineup na transmission ?

No ja prakticky nic, ani nevim, ze vubec nejaka Transmission je. To bude asi tou dalkou, ale kazdopadne ja nerikam nic, pac neznam lineup a ani se na tu akci nechystam. :wink:

Ma7ous
Nov 6th, 2008, 19:12
Tak to ja se tam hcystam 100% a bude to podle me party roku v CR pac ferry corsten, markus schulz,rank1,ottaviani a aly and fily je vic nez slibne lakadlo no a poliak jako pridavek alespon bude cas si dat i nejaky pivko

djpalo1
Nov 10th, 2008, 22:18
No to je pravda hrajou tu supr veci. To bych klidne poslouchal 24 hodin denne kdybych mohl...:super:

Deepress
Nov 13th, 2008, 16:40
kurna tady je tak malo cechu nebo nejsme komunikativni narod ? :-D

Ronny K.
Nov 13th, 2008, 19:13
kurna tady je tak malo cechu nebo nejsme komunikativni narod ? :-D

No ja nevim, myslim si, ze mi to docela jede i ve vice jazycich, takze si nemyslim ze bych byl nekomunikativni :lol::muahaha:

andrzej_w@lker
Nov 14th, 2008, 20:50
tak jak se máte už kupujete dárky na vánoce?

Andrew Mallet
Nov 14th, 2008, 22:36
Twe, do Vánoc času spousta. Poslední 2 týdny před Vánocema to jistí :D

Ronny K.
Nov 14th, 2008, 23:05
No ja priletim 19.12. do CR, takze to zacnu resit asi az na miste.

Second_Sun
Nov 15th, 2008, 15:01
Ahoj Ronny, rada bych Te pochvalila za tve remixy Airbase, je to neco uzasneho. Dnesni Trance je v upadku a nekdy mam pocit ze je treba novou krev aby ten styl zustal tam kde byl rekneme pred 4 lety. Samozrejme se i dneska najdou nejake tracky pri kterych beha mraz po zadech, ale je jich strasne malo. Jeste jednou dekuji za Tve tracky ktere jsem mela moznost slyset a prosim, pokracuj v tom co delas, DELAS to SKVELE :-)

Ronny K.
Nov 15th, 2008, 15:34
Ahoj Ronny, rada bych Te pochvalila za tve remixy Airbase, je to neco uzasneho. Dnesni Trance je v upadku a nekdy mam pocit ze je treba novou krev aby ten styl zustal tam kde byl rekneme pred 4 lety. Samozrejme se i dneska najdou nejake tracky pri kterych beha mraz po zadech, ale je jich strasne malo. Jeste jednou dekuji za Tve tracky ktere jsem mela moznost slyset a prosim, pokracuj v tom co delas, DELAS to SKVELE :-)

Ahojky, dekuji za pochvalu, myslim si vsak, a to uz jsem mnohokrat psal, ze ja delam hudbu protoze ji miluji a protoze bych chtel taky dat neco ode mne lidem. To, zda-li je dobra, ci nikoli mohou posoudit, pouze posluchaci a konzumenti a pokud je odezva kladna, o to vice mne to tesi a vsem taky za to dekuji. :friends:

COsMiC-Ray
Nov 28th, 2008, 15:50
Slováci tu nemaju svoj thread?:P

Ronny K.
Nov 28th, 2008, 17:21
Slováci tu nemaju svoj thread?:P
Maji, jen hledej

spiq
Nov 29th, 2008, 20:04
Nazdar lidicky :)

Ronny dnes jsem si vsiml, ze jsi delal ten song, co hraje v EOYC traileru. Uzasna vec, jen tak dal ;)

Ronny K.
Nov 29th, 2008, 21:32
Nazdar lidicky :)

Ronny dnes jsem si vsiml, ze jsi delal ten song, co hraje v EOYC traileru. Uzasna vec, jen tak dal ;)

Se muzes pridat jako posluchac me pravidelne show, tam je takovych vecicek vice :wink::friends:

spiq
Nov 29th, 2008, 21:39
Se muzes pridat jako posluchac me pravidelne show, tam je takovych vecicek vice :wink::friends:

Hmm, jak na to?

Ronny K.
Nov 29th, 2008, 22:14
Hmm, jak na to?

No staci 17.ledna poslouchat ah.fm od 17:00 hod. ceskeho casu.

Jukni TADY (http://forum.ah.fm/calendar/event-561/)

Z duvodu EOYC 2008 moje pravidelna show bude vysilana az o mesic pozdeji, ale 22.prosince mne tady muzes slyset v 20:00 hod ceskeho casu. Kazdopadne si nenech ujit me prani s malym prekvapenim :wink::mask::friends:

spiq
Nov 29th, 2008, 22:16
ok ok, diky a tesim se :)

Ronny K.
Nov 29th, 2008, 22:24
ok ok, diky a tesim se :)

Taky dekuji a preji hezky den :wink:

Ronny K.
Nov 29th, 2008, 22:45
Jeste kdyby jsi chtel, tak TADY (http://www.sety.cz/11045-_ronny_k-_pres-_trance4nations_014_at_ah-fm.html) je ke stazeni moje posledni epizoda z trance4nations. Enjoy :wink:

spiq
Nov 29th, 2008, 22:55
Jeste kdyby jsi chtel, tak TADY (http://www.sety.cz/11045-_ronny_k-_pres-_trance4nations_014_at_ah-fm.html) je ke stazeni moje posledni epizoda z trance4nations. Enjoy :wink:

Jj, to uz jsem stah :wink: Moc pekny :grinning:

spiq
Nov 29th, 2008, 23:26
Nenasel jsem ale Ep 1 - 3, byly by nekde k mani?

Ronny K.
Nov 30th, 2008, 00:55
Nenasel jsem ale Ep 1 - 3, byly by nekde k mani?

Na netu jsem nasel pouze vol. 2. TADY JE (http://ronnyk.net/out/Ronny_K._-_trance4nations_002.mp3)

Bohuzel ep 3 nemam nikde a ani uz nevim co v ni bylo :) ep1 snad nekde mam, ale musel bych ji nekam upnout :wink:

Zdenek
Dec 1st, 2008, 17:38
Ehm ahojky všem....copak je s torrenty? :( nevíte někdo prosím?

Ronny K.
Dec 1st, 2008, 18:39
Ehm ahojky všem....copak je s torrenty? :( nevíte někdo prosím?

Na to ti muzu odpovedet. Torrenty byly zruseny a jiz v budoucnu nebudou k dispozici. AH.FM nyni pripravuje novy system, ktery bude umoznovat poslechnuti jakehokoli setu za poslednich 6 mesicu. Avsak musim konstatovat, ze zde nebude umoznen download, pouze poslech. Tahle informace je primo od majitele ah.fm, takze ji muzes pokladat za verohodnou. Torrenty jsou zruseny a ani v budoucnu nebudou na ah.fm obnoveny :wink:

spiq
Dec 1st, 2008, 18:53
A to jsem zrovna uvazoval nad tim, jesli budou ke stazeni letosni EOYC sety :(

Nahavat to nebudu mit cas :(

Ronny K.
Dec 1st, 2008, 19:48
A to jsem zrovna uvazoval nad tim, jesli budou ke stazeni letosni EOYC sety :(

Nahavat to nebudu mit cas :(

Bohuzel, tohle je stanovisko AH.FM a nikdo s tim nic nenadela. Ja i Deepress urcite sve sety pro EOYC po odvysilani zverejnime, takze alespon nase budes mit, i kdyz asi o tyto prave moc nestojis :wink:

spiq
Dec 1st, 2008, 19:57
No, po poslechu Ronny_K_2nd_anniv_ah.fm, Ronny_K._-_EOYC_AH.FM a t4n Ep 14 si pis, ze o ne stat budu ;)

Ronny K.
Dec 1st, 2008, 20:05
No, po poslechu Ronny_K_2nd_anniv_ah.fm, Ronny_K._-_EOYC_AH.FM a t4n Ep 14 si pis, ze o ne stat budu ;)

Zrovna dneska jsem dodelal novy track a urcite bude na eoyc2008 jako id, ale kdo neposlechne, prohloupi :), teda mam na mysli uplifteri.

No ne, ted vazne, urcite to bude jeden uplift za druhym a myslim si, ze to rozhodne bude stat alespon jednou za poslech. :wink:

spiq
Dec 1st, 2008, 20:21
Trochu bych potreboval pomoct s terminologii :) Predpokladam, ze ty jsi jednim z kovanych v tomto :)

Kdyz je song oznacen ID, tak to jakoze nema jeste jmeno? Ja jsem myslel, kdyz jsem to videl nekde v tracklistu, ze se proste nevi, co to je :)

Uplift - muzes nadhodit nejakej song, kterej sem spada? Treba primo tvuj... Nepatri sem treba Morning Light nahodou? :)

Diky ;-)

Ronny K.
Dec 1st, 2008, 20:30
Trochu bych potreboval pomoct s terminologii :) Predpokladam, ze ty jsi jednim z kovanych v tomto :)

Kdyz je song oznacen ID, tak to jakoze nema jeste jmeno? Ja jsem myslel, kdyz jsem to videl nekde v tracklistu, ze se proste nevi, co to je :)

Uplift - muzes nadhodit nejakej song, kterej sem spada? Treba primo tvuj... Nepatri sem treba Morning Light nahodou? :)

Diky ;-)

Uplift = vse co hraji je uplift. Samo ze i to co produkuji a ano Morning Light je uplift

ID = neni to mysleno, ze autor, nebo dj nevi co to je, ale proste jmeno tracku nechteji zverejnit a to hned z nekolika duvodu. 1) je to skladba, ktera jeste neni vydana a ani neni v promotion, nebo neni jeste podepsana smlouva s vydavatelskou spolecnosti a aby se zabranilo uniku teto skladby, tak proto se uvadi ID. No IDcka jsi mohl videt u mne docela dost casto. Vyfasoval jsem na ah.fm taktez prezdivku king of IDs, protoze jich pouzivam nejvice. No a na EOYC2008 taktez jich par bude :mask::wink:

spiq
Dec 1st, 2008, 20:40
Ď very mač :)

Morning light je uzasny. Stopro muj Track of the year ;)

Ronny K.
Dec 1st, 2008, 20:52
Ď very mač :)

Morning light je uzasny. Stopro muj Track of the year ;)

Diky, btw pokud to mas kousek do Vidne, tak tam muzes pak prijet na event (2.1.2009), kde budu hrat s JayCan a taky s Deepressem z CR, takze to bude dobra smrst ceske upliftove produkce :wink: :music:

spiq
Dec 1st, 2008, 20:57
Diky, btw pokud to mas kousek do Vidne, tak tam muzes pak prijet na event (2.1.2009), kde budu hrat s JayCan a taky s Deepressem z CR, takze to bude dobra smrst ceske upliftove produkce :wink: :music:

No jsem na koleji v Brne, ale tohle asi nepujde. Skoda. Ikdyz cert vi, co bude za mesic... Kazdopadne by to bylo uzasny :) Ale dik za pozvanku

Ronny K.
Dec 1st, 2008, 21:18
No jsem na koleji v Brne, ale tohle asi nepujde. Skoda. Ikdyz cert vi, co bude za mesic... Kazdopadne by to bylo uzasny :) Ale dik za pozvanku

Te muzu napsat na guestlist. Vlak do Vidne z Brna stoji €18 tam i zpet. BTW ja s Deepem pojedu taky z Brna :wink:

spiq
Dec 1st, 2008, 21:32
Te muzu napsat na guestlist. Vlak do Vidne z Brna stoji €18 tam i zpet. BTW ja s Deepem pojedu taky z Brna :wink:

Nejde asi ani tak o penize jako o to, ze v mem okoli bouzel trance nikdo tolik nezere :( A jet sam na takovou akci, to je na houby. Ale tak kdyby se neco vykutilo, tak se urco ozvu :music:

Ronny K.
Dec 1st, 2008, 21:37
Nejde asi ani tak o penize jako o to, ze v mem okoli bouzel trance nikdo tolik nezere :( A jet sam na takovou akci, to je na houby. Ale tak kdyby se neco vykutilo, tak se urco ozvu :music:

No uvidis, kazdopadne to bude asi mazec po vsech strankach :):wink:

Deepress
Dec 1st, 2008, 22:10
Co je s nema ? :-))

Zdenek
Dec 2nd, 2008, 06:07
díky mockrát za přesné info Ronny....o Tvé sety určitě zájem mít budu :) díky moc...ale v globále je to veliká škoda :(

versusio
Dec 13th, 2008, 22:25
...ale v globále je to veliká škoda :(

Nevěš hlavu , třeba se něco vymyslí :wink:

Ronny K.
Dec 13th, 2008, 22:31
Nevěš hlavu , třeba se něco vymyslí :wink:

ah.fm nemelo kvuli torrentum support u velkych portalu, takze to odstraneni byl jeden z hlavnich duvodu. Nicmene to odstraneni je trvale. :wink:

Nejlepsi varianta jak sety ziskat je napsat "Djs" pm. Teda pokud jsou zde registrovani. Myslim si, ze djove budou ochotni sve sety zaslat. :friends:

versusio
Dec 21st, 2008, 21:16
Tak lidi , co je , EYOC v plném proudu a tady je uplně mrtvo...

martinek8383
Dec 22nd, 2008, 19:33
zdarec Čecháčci, tak jsem nahodou narazil na tohle rádijjko a musím uznat...HUKOT :) EOYC 2008 v plném proudu, na masakr...dají se tu někde stahovat sety? díky za rady

Ronny K.
Dec 23rd, 2008, 00:18
zdarec Čecháčci, tak jsem nahodou narazil na tohle rádijjko a musím uznat...HUKOT :) EOYC 2008 v plném proudu, na masakr...dají se tu někde stahovat sety? díky za rady

Cuss, obavam se, ze nedaji, ale nekde na netu se urcite budou valet :grinning2:

martinek8383
Dec 23rd, 2008, 14:23
Cuss, obavam se, ze nedaji, ale nekde na netu se urcite budou valet :grinning2:

jj něco jsem už sosnul...:super:

mimochodem, tvůj setík byl moc faaaajn :bravo::super:

Ronny K.
Dec 23rd, 2008, 22:21
jj něco jsem už sosnul...:super:

mimochodem, tvůj setík byl moc faaaajn :bravo::super:

Ktery mas na mysli ? T4N vol. 14 ? Kazdopadne dix :friends:

Sickboy
Dec 24th, 2008, 16:27
Tak jsem se taky konečně regnul... :bravo:

mullDie
Dec 24th, 2008, 20:20
cao :)

Ronny K.
Dec 24th, 2008, 21:42
Tak jsem se taky konečně regnul... :bravo:

Je to tu fajn, super lidi a skveli parmeni, takze registrace tady je opravdu dobra volba :grinning2:

martinek8383
Dec 25th, 2008, 14:54
Ktery mas na mysli ? T4N vol. 14 ? Kazdopadne dix :friends:

EOYC 2008 :grinning2:

CuNego
Dec 25th, 2008, 18:22
Zdravim! EOYC 2008 fakt hukot!! hodně dobrý radio, lepší než DI.FM Sety se včera daly stahovat na urtrancezone.com, dneska už to nejede...aspoň mě ne.. :(

Don Martinez
Dec 25th, 2008, 19:53
Zdravím, všechny Čechy na AH.fm ;-) ...

Ronny K.
Dec 25th, 2008, 20:12
EOYC 2008 :grinning2:

No muj set na eoyc2008 teprve bude 26.12. v 20:00CET :grinning2:

Jinak samozrejme vitam nove uzivatele na ah.fm :friends:

Celler
Dec 25th, 2008, 20:47
No muj set na eoyc2008 teprve bude 26.12. v 20:00CET :grinning2:

Jinak samozrejme vitam nove uzivatele na ah.fm :friends:

Paráda nemohu se dočkat. :super: :choon:
Cunego, Don Martinez: Vítejte. :grinning2:

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 00:18
Paráda nemohu se dočkat. :super: :choon:
Cunego, Don Martinez: Vítejte. :grinning2:

Bude mazec, lidi na ah.fm psali, ze se uz nemuzou dockat, tak doufam, ze Vas vsechny nezklamu :friends:

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 00:23
A abych nezapomel, nebude to nic velkeho, ba naopak uplne zcela maleho, spise vice to bereme jako pobaveni, ale kdyby mel nekdo zajem, tak 27.12. se Brnaci a ti, kteri bydli pobliz muzou zastavit tadyhle. Vsichni jste vitani

http://www.ronnyk.net/banners/az_mini.jpg

Celler
Dec 26th, 2008, 11:23
A abych nezapomel, nebude to nic velkeho, ba naopak uplne zcela maleho, spise vice to bereme jako pobaveni, ale kdyby mel nekdo zajem, tak 27.12. se Brnaci a ti, kteri bydli pobliz muzou zastavit tadyhle. Vsichni jste vitani

Ach jo škoda, že to mam do Brna přes 200 km.

Don Martinez
Dec 26th, 2008, 11:24
Škoda, Brno mám z Kladna trochu z ruky :( ...

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 11:53
Neva, tak pak nekdy jindy, treba pristi rok v Berline :miss:

Celler
Dec 26th, 2008, 12:52
Neva, tak pak nekdy jindy, treba pristi rok v Berline :miss:

Jasný:super::grinning2: To je mnohem blíž. :grinning2:

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 13:57
Jasný:super::grinning2: To je mnohem blíž. :grinning2:

No, zase na druhe strane :grinning2:

Celler
Dec 26th, 2008, 14:24
No, zase na druhe strane :grinning2:
Abych řekl pravdu, tak Berlín mám tak nějak stejně daleko jako Brno. :grinning2:

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 14:37
Abych řekl pravdu, tak Berlín mám tak nějak stejně daleko jako Brno. :grinning2:

Porad to mas bliz jak ja :grinning2:

Celler
Dec 26th, 2008, 14:45
Porad to mas bliz jak ja :grinning2:

Ale tak zas počítám, že ty si tím pobytem tam vyděláš.:unsure::)

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 14:54
Ale tak zas počítám, že ty si tím pobytem tam vyděláš.:unsure::)

No nejspis asi ano :bully:

martinek8383
Dec 26th, 2008, 20:10
Ronny díky za češtinu v pozdravu EOYC 2008 :)))))) TUNE IN...

Celler
Dec 26th, 2008, 20:10
ronnyK: parádní polština.:grinning2: Wow krásnej nástup.:super::super::super::choon:
Promiň mi jestli jsem se tě tou zmíňkou o výdělku dotkl.:please:

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 21:41
ronnyK: parádní polština.:grinning2: Wow krásnej nástup.:super::super::super::choon:
Promiň mi jestli jsem se tě tou zmíňkou o výdělku dotkl.:please:

Nenene, vubec ne, to je naprosto v pohode :grinning2:

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 21:42
Jen nejak jsem ted nestihal na vsechno odepisovat. Hromada dotazu na PM, hodne lidi mi psalo na MSN. Fakt jsem nestihal ani cist :grinning2::grinning2::grinning2:

martinek8383
Dec 26th, 2008, 21:50
Ronny line up na pozořice je prosím jaký?

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 22:03
Ronny line up na pozořice je prosím jaký?

No to se jeste uvidi, ale ja asi zacnu okolo pulnoci a uvidime jak dlouho budu hrat. V planu mam tak 2 hodky, ale vse je zatim ve hvezdach.

martinek8383
Dec 26th, 2008, 22:07
No to se jeste uvidi, ale ja asi zacnu okolo pulnoci a uvidime jak dlouho budu hrat. V planu mam tak 2 hodky, ale vse je zatim ve hvezdach.

no pokud by si měl víc, tak by se myslím asi nikdo nezlobil :) já určitě ne...jen doufám že přijedou lidi na takovou kvalitu...

jinak dnešní setík budeš dávat až opravdu 6.1. k dispozici?

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 22:11
no pokud by si měl víc, tak by se myslím asi nikdo nezlobil :) já určitě ne...jen doufám že přijedou lidi na takovou kvalitu...

jinak dnešní setík budeš dávat až opravdu 6.1. k dispozici?

Neni to zadna velka akce, je to jen vetsi bar a my s Deepem tam jedeme jen tak pro zabavu a neresime kseft, takze nic velkeho necekej. Spise malickeho :grinning2: A opravdu rozdam par CD s podpisem a potiskem :friends:

martinek8383
Dec 26th, 2008, 22:17
Neni to zadna velka akce, je to jen vetsi bar a my s Deepem tam jedeme jen tak pro zabavu a neresime kseft, takze nic velkeho necekej. Spise malickeho :grinning2: A opravdu rozdam par CD s podpisem a potiskem :friends:

no podívej...nic velkého nečeám, ale když tam jedeme, tak čekám že si pořádně zapaříme..a nemyslím tím pití alkoholu..jedeme si s bandou zatancovat :ú---a pokud to bude setík jako dnes, tak mě nidko z parketu nedostane...o tom to je, bavit se a mít parádní pocit z hudby a přitom létat...(a bez drog!!!!podotýkám....)

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 22:19
no podívej...nic velkého nečeám, ale když tam jedeme, tak čekám že si pořádně zapaříme..a nemyslím tím pití alkoholu..jedeme si s bandou zatancovat :ú---a pokud to bude setík jako dnes, tak mě nidko z parketu nedostane...o tom to je, bavit se a mít parádní pocit z hudby a přitom létat...(a bez drog!!!!podotýkám....)

Tak myslim, ze tohle slibit mohu. Mam s sebou fakticky veci jako byly v eoyc setu, takze + mnohem vice :grinning2:

martinek8383
Dec 26th, 2008, 22:21
Tak myslim, ze tohle slibit mohu. Mam s sebou fakticky veci jako byly v eoyc setu, takze + mnohem vice :grinning2:

RONNY K:
tak to my stačí....mám rád party, kde je to o muzice.....:))) a ne o chlastu a drogách...i kdybych tam měl být ze všech kamarádů sám....těším se...jen musím zjistit, kde to tam je...,

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 22:25
RONNY K:
tak to my stačí....mám rád party, kde je to o muzice.....:))) a ne o chlastu a drogách...i kdybych tam měl být ze všech kamarádů sám....těším se...jen musím zjistit, kde to tam je...,

Tak to ani ja nevim, jedu tam s Deepressem. No my trochu asi budeme popijet, mozna i trosicku vice, ale nebude to mit zadny vliv na veceru, jsme tam prave kvuli hudby

martinek8383
Dec 26th, 2008, 22:28
Tak to ani ja nevim, jedu tam s Deepressem. No my trochu asi budeme popijet, mozna i trosicku vice, ale nebude to mit zadny vliv na veceru, jsme tam prave kvuli hudby

....a takže to vypadá na pěknou kalbu...no aspoň se s vámi seznámím a zapařím :) poslední trancová akce v brně(emotion) mi nějak nevyšla,tak snad toto :)))))))

Ronny K.
Dec 26th, 2008, 22:34
....a takže to vypadá na pěknou kalbu...no aspoň se s vámi seznámím a zapařím :) poslední trancová akce v brně(emotion) mi nějak nevyšla,tak snad toto :)))))))

tak emotion a toto se neda vubec srovnavat, tohle bude fakticky spise komorniho charakteru

Celler
Dec 27th, 2008, 14:21
tak emotion a toto se neda vubec srovnavat, tohle bude fakticky spise komorniho charakteru

taková menší SW. :grinning2::grinning2:
Škoda že to nemám blíž. :-( Jelikož ten tvuj včerejší set mě parádně nakopl takže naživo by to musí být super.:)

PaulVanCik
Dec 29th, 2008, 23:22
Zdravím všechny Trance "maniaky" z oplocené díry .. Chebu :) Teď jsem si tak nějak všiml (po dvou letech od svého prvního a bohužel taky posledního postu a po pročtení emailů ve své nikterak zvlášť často používané email schránce), že se nám tu docela rozrostl počet spoluobčanů :) jak poslouchajících, tak díkybohuzato aj produkujících vynikajícní TRANCE muziku.. Za to vám patří dík...

Nicméně , vzhledem k faktu, že u nás na západě je to s Trance komunitou docela dost špatné, a vzhledem k dalšímu faktu že od 1.února plánuji změnit bydliště na, dle mého názoru, Trance music více nakloněnému Brnu, vyvstává otázka na fanoušky trance music z tohoto města a okolí jak to tam s komunitou kolem Trance a vůbec el. music vypadá? Potkám tam stejně založené lidi?

Další otázkou, jak na djs tak na ostatní jest... Co plánujete na letošního Silvestra?

Celler
Dec 31st, 2008, 20:56
Přeji Vám vše nej do nového roku.

spiq
Jan 2nd, 2009, 16:14
Chjo, tak konecne skoro po 14 dnech zas na netu :cry: Tak jak hral Ronny? Doufam, ze bude setik k dispozici :smile:

Nejsem fanda vanocnich a novorocnich prani, ale skvelej novej rok vsem teda :music:

Ma7ous
Jan 2nd, 2009, 16:24
No nejake setiky z EOYC jsem slysel live jine zpetne dososal a ajednoznacne nejlepsi setik podle me je od Orjan Nilsena a taky od Re-Locate trochu zklamani co predvedl Armin a Markus Schulz

Celler
Jan 2nd, 2009, 16:57
Chjo, tak konecne skoro po 14 dnech zas na netu :cry: Tak jak hral Ronny? Doufam, ze bude setik k dispozici :smile:

Nejsem fanda vanocnich a novorocnich prani, ale skvelej novej rok vsem teda :music:

Také nejsem fanda přání, obzvlášť těch vánočních. Jo jinak Ronny byl super. Z toho co jsem slyšel se mi Ronny líbil nejvíc. :super:

andrzej_w@lker
Jan 2nd, 2009, 17:50
No nejake setiky z EOYC jsem slysel live jine zpetne dososal a ajednoznacne nejlepsi setik podle me je od Orjan Nilsena a taky od Re-Locate trochu zklamani co predvedl Armin a Markus Schulz
jo s Orjanem souhlas a zkoušel si Manuela La Sauxe????:music::music::music:

Ma7ous
Jan 2nd, 2009, 18:25
jo s Orjanem souhlas a zkoušel si Manuela La Sauxe????:music::music::music:

JJ slysel jsem ho a takove utahane me to prislo a nemelo to zadny naboj to samy treba ferry corsten bez napadu

Smazat
Jan 2nd, 2009, 18:37
hepy ňů ýr :D

Andrew Mallet
Jan 3rd, 2009, 12:40
A taky dejte hlas mě :D. Mám jich jen 8 :( :D