PDA

View Full Version : Vsici cesi sem

Pages : [1] 2 3

TiTaNeK
May 31st, 2006, 14:34
Nazdarek :ciao: vcera sem tohle radio objevil a musim rict ze je to parada :dancing: :groovy:
Co na to trikate vy, hrajou tu bezva muziku :ciao:

Dan
May 31st, 2006, 14:58
welcome to the forums friend :)... hope you like it

TiTaNeK
May 31st, 2006, 17:20
yeaah i like this radio. good music. :D :ciao:

Dan
May 31st, 2006, 18:18
help us spread the word my friend :)

Jorda
May 31st, 2006, 19:54
Awesome, we actually have someone from C-Zech now. Enjoy your stay bro.

TiTaNeK
May 31st, 2006, 21:24
thx m8 :D i really enjoy staying tune on the radio. (on the website 2 ;)
P.S.: i'm Czech and i'm really proud of this (sorry for my english) :P

peace :ciao:

Jorda
Jun 1st, 2006, 03:20
thx m8 :D i really enjoy staying tune on the radio. (on the website 2 ;)
P.S.: i'm Czech and i'm really proud of this (sorry for my english) :P

peace :ciao:

No problem! Enjoy my radio show and others aswell! And last but not least, enjoy the music! :D

loser_66
Jun 2nd, 2006, 12:13
Jo je to tu parada. Jen si mohl dat do nazvu alespon Czech Republic, aby vsichni vedeli o co jde!!! Protoze Chech Rep. nikdo nezna! Dik :-)

TiTaNeK
Jun 8th, 2006, 18:05
Todle je ve sekci pro Ceskou Republiku, takze si myslim ze cesi tomu rozumi, a ty ostatni sou mi celkem ukradeny :D , a jestli chtej rozumet at se nauci cesky :P
caf :ciao:

Romano
Jul 30th, 2006, 07:21
Nazdarek, rekl bych ze se pletes. Je to v topicu Europe a ne Czech Republic. Takze ja bych taky hlasoval pro opravu. Neber to prosim nejak spatne, ale na to chech se neda divat ;(

Dan
Jul 30th, 2006, 09:05
:welcome: to the forum Romano...

Romano
Jul 30th, 2006, 16:03
:welcome: to the forum Romano...

Dan, rename please topic "Chech Republic" to "Czech Republic", thx :top:
Sorry for my bad english.

btw. very good radio station http://forum.rybniczek.org/images/smiles/track_yoji.gif

Dan
Jul 30th, 2006, 18:30
ok i will do that soon :)

spread the word about afterhours

DreamensioN
Jul 31st, 2006, 11:27
Hey guys- and welcome!

Romano
Aug 2nd, 2006, 12:45
Hello mr. DreamensioN :ciao:

Romano
Aug 5th, 2006, 02:35
Je tu vubec nekdo? Nebo sem tu jediny cech? X0

vandit26
Aug 29th, 2006, 12:46
nie celkom z ceska ale slovakia sa tiez hlasi :))))

Romano
Sep 5th, 2006, 22:02
No slava, aspon nekdo :D

PaulVanCik
Oct 8th, 2006, 16:16
Zdravím všechny čehuny aj slováky :) Hi there..

Eyeless
Jan 22nd, 2007, 22:39
No tak me tu mate, taky z Cech, z litvinova. Poslech je super.

So I am here as U request, Too from Czech rep., from Litvinov. Listening here is super, even I tune it on low freq.

Zdravím všechny!

Greets to everyone!

Nifra
Feb 13th, 2007, 19:08
Nooo aj ja som zo slovenska :) maam tu tiez svoju show kazdy treti stvrtok v mesiaci o 2300 :)

Osiris
Feb 18th, 2007, 12:33
Zdravím všechny čehuny aj slováky Hi there.. Pozdrav z BreznoYork
Ak mám hodnotit AH OK!

Maxeek
Apr 20th, 2007, 22:11
Koukam tady si člověk s vámi asi moc diskuse neužije ... :P

Že se nestydíte dělat nám takovou ostudu ... lol

dj milan
May 30th, 2007, 17:11
Taky zdravím z čech...konkrétně z Uničova:-))

trubka
Jun 10th, 2007, 20:54
Zdravím všetkých!

Greets to everyone!

:hello:

kreeki
Jun 13th, 2007, 15:35
Tak máte tady na fóru už aj mě :hello: zdravííím all.... jen by to chtělo trošinku víc života do tý czech sekce :P

_Marek_
Jun 14th, 2007, 22:29
Hello Czech and Slovak friends:hello:
Nice to meet you here :lollypop:

kreeki
Jun 15th, 2007, 13:22
_Marek_, its good to see you here.... :ah: rád tě tu vidim :hello:

ortevor
Jun 24th, 2007, 11:22
Caues, takze taky zdravim vsechny lidicky tady z Ceska...pozdrav z Cesky Lipy leti k vam vsem :D

jinak kdyby nekdo chtel, mel bych zajem s nekym si vymenovat hudbu tak pokud byste meli zajem napiste a dohodneme se tady...
muzu nabidnout toho docela hafo :)

15miki15
Aug 6th, 2007, 22:58
ja slovak, kua trance je najlepsi...:loveah:

aix.galinha
Oct 11th, 2007, 22:19
tak hlasim, ze jsem dalsi, kdo to tady objevil :)

Ronny K.
Oct 20th, 2007, 01:21
Nazdarbazar vsem cechum a slovakum. Kdo bude mit zajem, tak dnes muzete poslouchat muj prvni set na AH

Ronny K - Trance4nations

3rd saturday
EST: 10:00 - 11:00
GMT: 15:00 - 16:00
CET: 16:00 - 17:00

http://ronnyk.net/banners/Ronnyk_trance4nation.jpg

Pointman_svk
Oct 23rd, 2007, 20:50
Tato jaka parada aj zopar slovakov tu zabludilo http://forum.ah.fm/images/smilies/iloveahzq3.gif i nifra :music:

Tomek
Oct 23rd, 2007, 20:55
Tato jaka parada aj zopar slovakov tu zabludilo http://forum.ah.fm/images/smilies/iloveahzq3.gif i nifra :music:
vitejte na forum! :welcome:

.:veon:.
Oct 31st, 2007, 13:09

nikuska je tu uz isty cas :) :)

JimmySK
Nov 3rd, 2007, 00:58
caute pozdravujem slovakov a cechov... :)

Ronny K.
Nov 3rd, 2007, 10:30
caute pozdravujem slovakov a cechov... :)

Nazdarbazar :smile1:

DanielPanek
Dec 4th, 2007, 06:41
Hola hej holoto :)

Ronny K.
Dec 4th, 2007, 09:07
Hola hej holoto :)

wasuuuuuuuuuuuuuup :lol:

ephram_v
Dec 26th, 2007, 00:08
caute :D konecne nejake kvalitne radio.. :)

Ronny K.
Dec 26th, 2007, 15:06
caute :D konecne nejake kvalitne radio.. :)

souhlas

DanielPanek
Jan 1st, 2008, 06:07
Štastný a Veselý nový ROK 2008 !!!

trancekeeper
Jan 3rd, 2008, 08:32
Zdravím všechny přítomné. Hlásím další duši do řad posluchačů, jsem z Prahy a trance je moje krev :-)

syfondt
Jan 3rd, 2008, 19:37
caute vsetci... som sice zo slovenska ale pisem sem... AH je super radio... ja som ho objavil az dnes...

Ronny K.
Jan 3rd, 2008, 21:02
Trance je kewl, jen skoda, ze v CR je to totalka zabite s timhle stylem.

Tak alespon Dan z AH.FM spustil skvely projekt s timhle radiem a pochopitelne taky s neskutecnym eventem END OF YEAR COUNTDOWN.

Pizmik643
Jan 3rd, 2008, 22:13
Zije tu vubec nekdo na novy rok??? :-D Nebo vsechny kleplo po Afterhours' End Of Year Countdown??? :-D

Jirka 74
Jan 8th, 2008, 19:16
Tož dobře to tu tucáááá :D

Jirka 74
Jan 8th, 2008, 21:57
Ahlavně přeji všem do Nového roku i těch dalších spoustu pěkných zážitků :D

aix.galinha
Jan 19th, 2008, 01:06
a jak je po Novem roce? :))

Thak
Feb 18th, 2008, 13:25
Czech RadioShow is comming!

Ronny K.
Feb 18th, 2008, 18:53
Czech RadioShow is comming!

Hmmm jedna jiz tu je cca pul roku :lol: a ktera by mela nasledovat ? Se nejake sloty v afterhours uvolnily ?

Thak
Feb 20th, 2008, 09:18
http://www.thomascoastline.com/myspace/gem_banner.gif

Ronny K.
Feb 20th, 2008, 09:29
kewl, druha ceska show na ah.fm

James L.
Mar 3rd, 2008, 16:47
"Cech"? :)

cool :grinning:, sem zvědavej na TC

xJirikx
Mar 5th, 2008, 22:44
Crossryders, TC a TRANCE FOR EVER alias pro Evu :D

Candys.SLR
Mar 29th, 2008, 20:41
čaues, sem tu teže, je to tu supeeer, akorat by se tu mohlo hrát aj něco viace italského nemyslite??

James L.
May 25th, 2008, 09:23
čaues, sem tu teže, je to tu supeeer, akorat by se tu mohlo hrát aj něco viace italského nemyslite??

myslím, že ne.

Sten
May 26th, 2008, 13:55
Na titulní stránce je jméno naší vlasti jako „Chech Republic“. Můžete to někdo s příslušnými právy opravit?

Ronny K.
May 26th, 2008, 17:12
Na titulní stránce je jméno naší vlasti jako „Chech Republic“. Můžete to někdo s příslušnými právy opravit?

Stalo se :mask::loveah:

PaulVanCik
Jun 3rd, 2008, 21:43
Zdravím všechny z ČR aj zo Slovenska...

Candys.SLR
Jun 22nd, 2008, 22:05
jj, ahoj, taky zdravim :super:

waczko
Jul 10th, 2008, 09:32
Hi there..

Zdravím všechny z CZ :) to bych tady nečekal :P

James L.
Jul 10th, 2008, 10:38
No nějak nám to tu nejede. Chtělo by to nějaké stálé přizpěvovatele.

Jakej je vůbec pořád TC? Stojí to vůbec za to a jaké je to ve srovnání s Ronnyho Trance4Nations? :)

meon
Aug 6th, 2008, 15:35
Zdárec lidi!
:clap:

Ronny K.
Aug 6th, 2008, 18:55
Nazdarek, asi je nas tady cechu a slovaku malo, neva. Kazdopadne vitam zde nove cleny a doufam, ze si na ah.fm urcite vyberete presne to, co je libive Vasim usim, pac je zde mnoho znamych i mene znamych dju, kteri pro Vas pravidelne pripravuji skvele radiove show.

versusio
Aug 6th, 2008, 22:08
Možná málo ale jsme tu , není důležité vyhrát ale zůčastnit se :)
Jinak Roňáku , přeju hodně inspirace do nové produkce a málo dešti v království britském :)

Ronny K.
Aug 6th, 2008, 23:12
Možná málo ale jsme tu , není důležité vyhrát ale zůčastnit se :)
Jinak Roňáku , přeju hodně inspirace do nové produkce a málo dešti v království britském :)

S destem to tu neni tak tragicke, jak si kazdy mysli. Je tu fajn, tento rok tu nejsou takove vedra a da se rict, ze je to prakticky nejchladnejsi leto (20-27C), ktere jsem tady v Londyne a taky UK zazil. Na druhe strane je tu fakt prijemne, pac se tu nesmazim. I kdyz vlastne smazim, pac kdyz pracuji na hudbe, tak studiova technika docela fakticky dost topi a jiz dobre vim, co bude dalsi investice (klimatizace). Mam tu opravdu vedro (nekdy pres 30c) a neda se tak v klidecku produkovat.

Samozrejme dekuji za prani, vzdycinky neco takoveho potesi a pokud dopadne vse jak by melo, tak muzete ocekavat releasy u Fenology rec, Abstraction rec, Shah Music a taky Recoverworld. Tak snad ostudu CR v zahranici nedelam.

Dan z AH.FM pripravuje dalsi megaakci na konci roku. Myslim, ze asi vis o cem je rec, bude to dalsi pokracovani velmi uspesneho EOYC, tentokrat 2008, ktery bude jeste masivnejsi, nez byl ten predchozi a taktez mnohem vice DJs. Takze uz ted si delej misto na HDD a priprav stream riper ci jak se ten sw jmenuje. Kazdopadne AH.FM roste kazdym dnem a je super, ze tu je. Prakticky jiz jsme tu 3 djs, kteri reprezentuji CR, Deepress, TC a ja, coz si myslim neni taky az tak spatne. Kazdopadne Deepress si vede prozatim jako novacek na ah.fm velmi dobre a jiz u druhe show si ziskal sve priznivce, takze cekam, ze ti "fans" jeste pribudou ve vetsim mnozstvi. TCho nesleduji, takze nemohu rict. Kazdopadne me nazory na dje nejsou vubec dulezite.

Z me strany preji CR mnohem vetsi rozvoj a podporu EDM jak v mediich, tak i na parties a snad se taky nekdy v budoucnu dockame i dalsich ceskych trance producentu, kteri prorazi mezi svetovou spicku.

Deepress
Aug 7th, 2008, 00:31
Taky zdravim :super:

andrzej_w@lker
Aug 10th, 2008, 10:19
Jdou někde ty sety stahovat???

Ronny K.
Aug 10th, 2008, 11:26
Jdou někde ty sety stahovat???

Zkus treba tadyhle (http://isohunt.com/torrents/?ihq=%22ah.fm%22)

andrzej_w@lker
Aug 10th, 2008, 11:35
díky
no hledam např. Robbie Schwan - In trance we trust 094 ???? máš tip????

Ronny K.
Aug 10th, 2008, 11:51
díky
no hledam např. Robbie Schwan - In trance we trust 094 ???? máš tip????

A neni nejlepsi se ho zeptat osobne ?

Zkus mu napsat (v zalozce contact info dej poslat PM zpravu)

Robbie Schwan profil (http://forum.ah.fm/members/robbie-812/)

BTW vetsina DJs ma zde svuj ucet, tak jen je zkus vyhledat, nebo si pak pockej na vysilani jejich dalsi epizody a primo se zeptej v tom topicu a urcite ti nekdo poradi, nebo rovnou da link.

andrzej_w@lker
Aug 10th, 2008, 13:04
ok super díky za pomoc

Ronny K.
Aug 10th, 2008, 13:20
ok super díky za pomoc

nemas zac

andrzej_w@lker
Aug 15th, 2008, 11:16
Tak Češi jak se máte?????:)

Ronny K.
Aug 15th, 2008, 21:51
Tak Češi jak se máte?????:)

SUPER :lol::P:music::mask::mask::mask:

Smazat
Aug 15th, 2008, 22:45
Zdar tak sem se po roce pasivniho poslouchani konecne zaregistroval a prisel se kuoknout na forum :) Jinak radio je nej parada :loveah:

Ronny K.
Aug 15th, 2008, 23:38
Zdar tak sem se po roce pasivniho poslouchani konecne zaregistroval a prisel se kuoknout na forum :) Jinak radio je nej parada :loveah:

:lol::lol::lol::lol: unikatni NICK :wow::lol::lol::lol:

andrzej_w@lker
Aug 16th, 2008, 13:55
Jak nám ty medalile na olympiádě přibývají co????:grinning:

Smazat
Aug 16th, 2008, 16:48

Diky :D Ale moc lidi kery neumej cesky ho nechape. Spis nikdo :D

andrzej_w@lker
Aug 22nd, 2008, 09:55
Neviděl jste někdo tu show s kterou bude PVD vystupovat na podzim v ČR?
Rád bych slyšel nějaké hodnocení.....

Celler
Aug 25th, 2008, 20:10

Ronny ty jsi čech? Já myslel že ne:mask::)

Celler
Aug 25th, 2008, 20:14
Ronny_K

Trance4Nations_vol5 je super. btw ve kterym ASOTU zazněl tvuj track/set.

Ronny K.
Aug 25th, 2008, 20:48
Ronny_K

Trance4Nations_vol5 je super. btw ve kterym ASOTU zazněl tvuj track/set.

No jsem cech jak poleno, ale pravda je, ze hovorim vice jazyky. Narodil jsem se na severni morave a tam jsem taky vyrustal. Pozdeji jsem se za showbusinesem prestehoval do Pha. No a ted jsem uz cca necele 3 roky v Londyne.

Pokud mas na mysli track co jsme spolecne s Eddiem Senderem napachali a ktery se jmenuje Eddie Sender vs Ronny K. - Singularity (Original Mix) vydany u Resonate Records, tak ten byl v ASOT 277. Ciste svuj vlastni jsem tam prozatim nemel a s tim, jak Armin cim dal mene hraje upliftingu ani moc nedoufam, ze by se tam objevil. :lol:
Ale tak v Armada Music uz jednou nohou jsem, pac jsem podepsal smlouvu s [Magic Island / Armada] labelem.

Celler
Aug 25th, 2008, 21:05
No jsem cech jak poleno, ale pravda je, ze hovorim vice jazyky. Narodil jsem se na severni morave a tam jsem taky vyrustal. Pozdeji jsem se za showbusinesem prestehoval do Pha. No a ted jsem uz cca necele 3 roky v Londyne.

Pokud mas na mysli track co jsme spolecne s Eddiem Senderem napachali a ktery se jmenuje Eddie Sender vs Ronny K. - Singularity (Original Mix) vydany u Resonate Records, tak ten byl v ASOT 277. Ciste svuj vlastni jsem tam prozatim nemel a s tim, jak Armin cim dal mene hraje upliftingu ani moc nedoufam, ze by se tam objevil. :lol:
Ale tak v Armada Music uz jednou nohou jsem, pac jsem podepsal smlouvu s [Magic Island / Armada] labelem.

Paráda.:super: Sry že jsem otravoval. Už jsem si přečetl tvuj profil na myspace:mask:
Ano přesně ten track jsem myslel. Jo a ta T4N je každou 3 sobotu v měsíci?(vím že tam máš napsaný každou třetí sobotu ale nevim jak to myslíš :sorry:) Díky za rychlou odpověď:super:

Ronny K.
Aug 25th, 2008, 21:18
Paráda.:super: Sry že jsem otravoval. Už jsem si přečetl tvuj profil na myspace:mask:
Ano přesně ten track jsem myslel. Jo a ta T4N je každou 3 sobotu v měsíci?(vím že tam máš napsaný každou třetí sobotu ale nevim jak to myslíš :sorry:) Díky za rychlou odpověď:super:

No kazda 3 sobota je kazda 3 kalendarni sobota v mesici. V zari to bude 20.9.

Na myspace nemam aktualizovane udaje, ale v soucasne chvili nejak nestiham delat vse najednou :mask: chvilku to potrva :whistle::puff:

James L.
Sep 12th, 2008, 19:35
no jo, ty seš tak strašně vytíženej xD

andrzej_w@lker
Sep 13th, 2008, 20:09
čau, něco nového????

Ronny K.
Sep 16th, 2008, 00:57
čau, něco nového????

Zalezi co si pod tim "novym" predstavujes a pak jeste koho se ptas :lol:

andrzej_w@lker
Sep 16th, 2008, 08:29
Zalezi co si pod tim "novym" predstavujes a pak jeste koho se ptas :lol:

no všech a na všechno ???:wow:
pište jaká byla dovolená co kdo děláte, co kdo připravujete, jestli vás něco poslední dobou na scéně zaujalo atd atd ať se nám to tady trochu pohne!!!:)

James L.
Sep 17th, 2008, 18:27
Ronny: tak co, řešíme p*čoviny? Nemáme čas na nic.

PS: Začni se chovat jako inteligentní zletilý člověk a ne jako 13-ti letý člověk.

Ronny K.
Sep 17th, 2008, 21:37
no všech a na všechno ???:wow:
pište jaká byla dovolená co kdo děláte, co kdo připravujete, jestli vás něco poslední dobou na scéně zaujalo atd atd ať se nám to tady trochu pohne!!!:)

Jestli chces odpovedet doslovne na tve otazky, tak dovolenou jsem jeste nemel, tu planuji na vanoce a silvestr, kdy bych mel priletet do Cech. No u mne je i nasledujici tva otazka celkem jednoznacna. Pracuji na nedokoncenych skladbach, ktere bych uz konecne chtel finalizovat. Vsechny AH.FM fanousky muzu pozvat na mou sobotni show trance4nations vol. 12, ktera se bude vysilat od 16:00 CET, tedy ceskeho casu. Zazni tam skladby od Eldritch Project, Airbase, Rapha, ale take zde bude, snad poprve v historii mych setu, zastoupeni velmi kvalitniho ceskeho upliftingu. Muzete tam zaslechnout skladby z rusko ukrajinskeho projektu a take z polska. No a jak je jiz mym zvykem a takrka pravidlem, vetsina skladeb v setu jsou IDs, takze si pak muzete zkusit tipnout, ktera ze to skladba byla vyrobena v domacim prostredi ceskymi rucickami.

Kazdopadne vsem zucastnenym predem dekuji.

Celler
Sep 17th, 2008, 21:52
Jestli chces odpovedet doslovne na tve otazky, tak dovolenou jsem jeste nemel, tu planuji na vanoce a silvestr, kdy bych mel priletet do Cech. No u mne je i nasledujici tva otazka celkem jednoznacna. Pracuji na nedokoncenych skladbach, ktere bych uz konecne chtel finalizovat. Vsechny AH.FM fanousky muzu pozvat na mou sobotni show trance4nations vol. 12, ktera se bude vysilat od 16:00 CET, tedy ceskeho casu. Zazni tam skladby od Eldritch Project, Airbase, Rapha, ale take zde bude, snad poprve v historii mych setu, zastoupeni velmi kvalitniho ceskeho upliftingu. Muzete tam zaslechnout skladby z rusko ukrajinskeho projektu a take z polska. No a jak je jiz mym zvykem a takrka pravidlem, vetsina skladeb v setu jsou IDs, takze si pak muzete zkusit tipnout, ktera ze to skladba byla vyrobena v domacim prostredi ceskymi rucickami.

Už aby to bylo nemohu se dočkat.

Ronny K.
Sep 17th, 2008, 22:12
Už aby to bylo nemohu se dočkat.

No uz se jen 3x vyspis a bude to :lol::lol::lol::grinning:

andrzej_w@lker
Sep 18th, 2008, 12:25

no vidiš to je odpověď, takže se budeme těšit na víkend....a na českou produkci:grinning::wow::grinning:

Ronny K.
Sep 18th, 2008, 13:25
no vidiš to je odpověď, takže se budeme těšit na víkend....a na českou produkci:grinning::wow::grinning:

Urcite, kazdopadne, kdyz uz jsi zacal tuhle diskuzi, tak napis neco o sobe. Odkud jsi, jakou muziku mas nejradeji apod.

andrzej_w@lker
Sep 20th, 2008, 20:34
Urcite, kazdopadne, kdyz uz jsi zacal tuhle diskuzi, tak napis neco o sobe. Odkud jsi, jakou muziku mas nejradeji apod.

Ve stručnosti, je mi 28 a bydlim v Hradci Králové.
Co se týče hudby tak v HK sem se aktivně zapojoval do rozjíždění dnes již nefunkčního klubu 2001. Sám nehraju ani neskládám i když by mě to lákalo, ale z časových důvodů sem rád, že stíhám svoje současný aktivity: rodina (syn cca 1,5roku, focení, práce, sport, hudba...)
V hudbě mám rozptyl velkej.ale konkrétně v elektronice a v tranceu sem "vyrůstal" na Oakenfoldovi, Julesovi, Tennagliovi, Warrenovi, BT, Sashovi....atd teď si rád dám S. Fontaina, T. Maase, Digweeda, Way out west, Moora, Doorna, Deep Dish, Hardinga, Subsky, Vatha, Duguida...........................je toho prostě hodně:music:

Ronny K.
Sep 21st, 2008, 12:37
Ve stručnosti, je mi 28 a bydlim v Hradci Králové.
Co se týče hudby tak v HK sem se aktivně zapojoval do rozjíždění dnes již nefunkčního klubu 2001. Sám nehraju ani neskládám i když by mě to lákalo, ale z časových důvodů sem rád, že stíhám svoje současný aktivity: rodina (syn cca 1,5roku, focení, práce, sport, hudba...)
V hudbě mám rozptyl velkej.ale konkrétně v elektronice a v tranceu sem "vyrůstal" na Oakenfoldovi, Julesovi, Tennagliovi, Warrenovi, BT, Sashovi....atd teď si rád dám S. Fontaina, T. Maase, Digweeda, Way out west, Moora, Doorna, Deep Dish, Hardinga, Subsky, Vatha, Duguida...........................je toho prostě hodně:music:

V Hradci jsem byvaval kdysi docela casto, pac jsem tam jezdil do tiskarny "Vltava Labe Press" jako servisni technik pro predtiskove systemy a pracovni workflow (SW), ale tak vesmes ho znam spise z projizdejiciho automobilu. Hudebni produkci se venuji jiz dlouha leta (o djingu ani nemluve) cca 12let. Vlastne mohu rict, ze na poli uplifting trance jsem novacek, predtim jsem se venoval jinym hudebnim stylum, upliftingu pouze 3 roky. Nicmene se snazim vybudovat si sve vlastni produkcni studio, kde v dnesni dobe neni az tak moc zapotrebi velke mnozstvi HW masinek, staci jen par klicovych a pak uz se da udelat pomerne mnoho.

No a diky tomu, ze jsem se opetovne a usilovne jiz od roku 2006 znovu dal na hudebni karieru (po me 5tilete prestavce, viz projekt FM Factory v roce 2001), ktera mi vyplnuje v podstate veskery muj cas, a protoze pred 3mi lety taky skoncil 9ti lety vztah s mou expritelkyni a jeste jsem se k tomu prestehoval do UK, moc pomysleni na manzelstvi, nebo rodicovstvi v tuhle chvili nemam, i kdyz by to bylo asi fajn, ale jeste chvilicku to musi pockat.

Kazdopadne, pokud se ti moje sety, nebo hudba libi, muzes mne klidne podporit v ceske DMA (http://www.dancemusicawards.cz/nominace_o2_dma_2008), nebo jeste v DJMAG TOP100 (http://top100djs.djmag.com/).

Vsem lidem, kteri mne podporili mnohokrat dekuji a i kdyz jsem si jist, ze nemam sanci byt na prednich mistech, Vase hlasy pro mne mnoho znamenaji a jeste jednou Vam za ne dekuji.

Preji Vam vsem hezky den

versusio
Oct 11th, 2008, 13:07
Tak co je čechouni , snad jste neumřeli všichni do jednoho ?

andrzej_w@lker
Oct 16th, 2008, 20:44
Tak co je čechouni , snad jste neumřeli všichni do jednoho ?

sme tady neboj:wink: