PDA

View Full Version : Kalwi & Remi podbijają Amerykę

vitrance
Jul 21st, 2006, 12:05
Kalwi & Remi podbijają Amerykę

Po europejskim sukcesie Kalwi & Remi zaczynają podbijać Amerykę. Klipem "Explosion" zainteresowała się najpopularniejsza kanadyjska telewizja specjalizująca się w muzyce klubowej - BPM:TV. Kawałek jest aktualnie promowany przez stację jako jeden z trzech faworytów na kolejne notowania amerykańskich list przebojów. Z naszymi rodakami konkuruje m.in. sam Robbie Rivera.

Po telewizyjnej premierze za Oceanem, „Explosion” wzbudził zainteresowanie tamtejszych wielu stacji radiowych, które zamierzają wkrótce włączyć go do swojej playlisty.

Kalwi i Remi właśnie realizują teledysk do swojego nowego singla „Imagination”.

Przypomnijmy, że nieco wcześniej "Explosion" pojawiło się w programie Judge'a Julesa, jednego z najbardziej znanych prezenterów BBC Radio 1.

Mike_Noir
Jul 21st, 2006, 12:28
swiat schodzi na psy...

bert
Jul 21st, 2006, 14:28
Gdyby nie remix DJ Theo utwor ten przeszedlby bez echa. Oczywiscie to komercyjny dance, ale sluchajac ich jakiegos Trancowego seta mozna sie troche pomyslic co do nich. Ciekawe jak zagraja na Sunrise Festival?

Dan
Jul 21st, 2006, 16:44
hmm interesujonce bardzo, lubialem ich utwor explosion, 2 lata temu jak bylem w polsce to byl bardzo duzy kawalek. :)
pozdrawiam

DJ Lukas
Jul 21st, 2006, 20:11
Dan widze nieźle operujesz polskim :D ale powiem Ci, że u nas w Polsce niestety króluje komercja zagraniczne kraje moga sobie raz pozwolic na emitowanie takiego utworu u nas niestety jest tego za dużo. Mike świat nie schodzi na psy Polska schodzi, dobrze że jest coraz wiecej eventów trancowych to jakoś ratuję Polske, a świat zejdzie na psy jak Armin Van Buuren puści w swoim secie Explosion loooooool hehe

Pozdrawiam :)

hidden
Oct 3rd, 2006, 19:26
Nie cierpie ich :(

ClubGirl
Oct 3rd, 2006, 20:13
No to nie jesteś sam hidden. U nas, w koszalińskich "klubach" gdy leci Explosion na parkiecie są takie tłumy, że szok. A najbardziej zadziwia mnie to, że gdy poznaję kogoś nowego, zaczynamy rozmawiać o muzyce, to większość gdy mówi , że słucha muzyki klubowej ma na myśli : Kalwi i Remi, C-bool czy MBrothers... :| albo myśląc muzyka klubowa w głowie ma skojarzenie : naćpany, spocony koleś/wypindrzona klientka w mini, na grochach, z gwizdkiem, w białych rękawiczkach krzczący/a bez przerwy "Jazdaaaaaaaaa! Lecimy, lecimy !!"
To są stereotypy z którymi staram się walczyć, ale... uwierzcie... czasem aż mi ręce opadają...

anetka
Oct 4th, 2006, 00:36
rozne sa gusta... jednym sie to moze podobac innym nie:P anyway jako ich roday powinniscie sie cieszyc z ich sukcesu.... w koncu Polacy tak lubia narzekac nikt na swiecie nie slucha naszej muzy..... a przeciez teraz w polskich klubach oprocz zagranicznych numerow coraz czeciej slychac swietne poslkie prosdukcje ktore jakoscia wcale nie odebiegaja od tych zagranicznych :P pozdrawiam

Vexilium
Oct 4th, 2006, 15:44
Jak dla mnie Explosion nawet afrykańskim produkcjom nie robi konkurencji :/ Przez takie utwory tylko jeszcze bardziej obniża się nasza pozycja... Ale polski dzień w AH.fm pokazał, że potencjał mamy dość spory :)

Maxy
Oct 7th, 2006, 16:50
pozazdroscic tylko...
no ale explosion stare jak swiat ja sobie pamietam jak wyszlo... wtedy moze mi sie podobalo...a teraz :/ dajcie spokoj.... w dodatku wersja dj theo kupiona przez k i r....
imagination tez nie ich utwor.... kupili tylko prawa....

no ale cuz... glosno o nich jest i niech sie ciesza..

Fevon
Oct 7th, 2006, 17:34
Pare ich wypowiedzi:
" Nasz najlepszy kawałek to ten, który nie ujrzał światła dziennego w Polsce - "From Poland to Brasil". Był grany w tym roku w klubach na Ibizie, a także w zachodnioeuropejskich stacjach radiowych. Dla Polski jest na razie zbyt ambitny, dlatego pojawi się na naszym albumie dopiero w przyszłym roku."

"Jeszcze jest zbyt wcześnie, by się porównywać do Europy. W Polsce nie można robić rewolucji. Gdybyśmy tutaj zagrali te kawałki, które produkujemy na zachód, nikt by ich nie zrozumiał."

Jakie to są ułomy, a ich cudowne kawałki to co ku**a pomagają w zmianie oblicza polskiej muzyki elektronicznej? Niech się sami edukują! |:-/ :thumbdown:

Maxy
Oct 7th, 2006, 18:05
http://www.e-club.pl/mag1/eclub69.rar

jest tutaj m.in. wywiad z mini

zobaczcie sobie.

nielubie jak tak gadaja :/

Dan
Oct 7th, 2006, 18:17
jak ktos ma donich kontakt moze oni by chcieli tu grac? tylko pomys

Fevon
Oct 7th, 2006, 18:23
jak ktos ma donich kontakt moze oni by chcieli tu grac? tylko pomys
hehehe
i jak powiedziałby Arni: no comments

Mike_Noir
Oct 7th, 2006, 20:05
lol zdala od Kalwiego i remiego na afterhours -.- ich produkcje sa tak ambitne jak pujscie rano do lazienki by sie wymyc... a co do narzekania na to ze nikt na swiecie nie slucha polskiej muzyki heh od dawna polskie walki sa grane na swiecie i nikt nie potrzebuje k&r do szczescia... a i tak najlepsze bylo to jak sie okrzykneli Blank & Jones polski loooooool normlanie rece opadaja....

ClubGirl
Oct 8th, 2006, 14:40
Kawałki Kalwi i Remi zbyt ambitne dla polskich słuchaczy... Heh.. A oni myślą, że są jedyni, którzy grają w Polsce muzykę klubową, tzn przepraszam, w ich wykonaniu jest to raczej "pseudo muzyka klubowa". Można w ich przypadku zaobserwować raczej przerost formy nad treścią niż ambitną muzykę, ale cóż.. Poczekajmy do następnego albumu :P Może wtedy będziemy gotowi by przyjąć ich "najlepsze" kawałki, bo narazie nasz zmysł muzyczny jest zbyt ograniczony.. Nie bylibyśmy w stanie pojąć piękna i iidei ich muzyki.. Ajj.. Załamać się można :P

krolik
Oct 8th, 2006, 15:23
Ajj.. Załamać się można :P
Załamać się można oglądając video Imagination haha "polska muzyka klubowa" - imagination w ich wykonaniu oraz remi w koszulce Maydaya... Haha, uwież Dan, że ich seciki w tym radiu nie przypadłyby do gustu słuchaczom :)
:ah:

Fevon
Oct 8th, 2006, 16:05
Ta muza jest pusta jak bęben maszyny losującej przed zwolnieniem blokady :D

A tak wogóle po co jest to forum jak my tej muzy nie rozumiemy? 8( (:|

ClubGirl
Oct 9th, 2006, 10:09
Po to żebyśmy się troszkę dowartościowali krytykując bezpodstawnie tak ambitną muzykę :D :P

emelcss
Dec 17th, 2006, 04:03
moment... pamietacie w jaki sposob Trance ujrzal oficjalnie swiatlo dzienne na antenie lokalnego radia w Wielkopolsce??? No tak - juz nie pamietacie... Explosion i Imagination to przegiecie, ale oni naprawde maja potencjal, ktory warto szanowac... Poszli w zlym kierunku, ale szczerze wierze, ze odnajda jeszcze na swojej drodze prawdziwy, czysty, piekny TRANCE...

Hanki
Dec 17th, 2006, 13:35
N/c |:-/

d4Ny
Dec 17th, 2006, 19:26
Wszystkim którzy uwielbiają Kalwi & Remi polecam krótki filmik z seri " Śmierć fałszywym producentom " :P ( tym co nie lubią tez :P )

czesc I
http://smierc.falszywym.producentom.topfunny.pl

czesc II
http://smierc.falszywym.producentom.2.topfunny.pl

Nie wypowiadam się na ich temat... ;) Brak słów...
Pozdrawiam

Fevon
Dec 17th, 2006, 19:51
Świetrne filmiki, jest też część 3 :)
http://youtube.com/watch?v=Kx_YANqoZNo

Hanki
Dec 17th, 2006, 20:11
I tak najciekawsze jest to, ze oni sami nawet takich gniotow nie robia, tylko je kupuja i sie nastepnie pod tym podpisuja...

krolik
Dec 17th, 2006, 20:33
I tak najciekawsze jest to, ze oni sami nawet takich gniotow nie robia, tylko je kupuja i sie nastepnie pod tym podpisuja...

Explosion zrobił DJ Theo a.k.a. Theofeel :)
A jeśli chodzi o Imagination to słyszałem, że zrobili to chłopaki z Sound Players lub/i Chochlow :)

emelcss
Dec 18th, 2006, 00:36
Nie bronie ich, bo faktycznie "ich" kawalki nie maja nic wspolnego z trancem...

Always in Trance
Dec 23rd, 2006, 17:39
Heh z calym szacunkiem do nich ,ale muzyka K&M to raczej jakis euro trance(czyt.dance) niz prawdziwy trance!!!

leszek
Dec 24th, 2006, 09:41
Kalwi & Remi słbo daja , moim zdaniem muszą popracować nad doprcowaniem swoich utworów.

bad boy ed
Dec 27th, 2006, 18:22
...to fakt, jesli ci dwaj panowie chca naprawde cos osiagnac to czeka ich jeszcze duuuuzo pracy... slyszalem ich na BP w Gdyni i niestety nie przypadli mi go gustu... Jak dla mnie ich muza to nic nadzwyczajnego, nie wspomne juz o teledyskach, zreszta nie wiem czy jest ich wiecej niz jeden i jest do bani... Jesli chlopaki sie nie zmienia to bedzie ich mozna niedlugo zaliczyc do kategori "Techno Polo".

krolik
Dec 27th, 2006, 19:23
bad boy edm Powiem Ci tak, że kawałki i videoclipy "Imagination" i "Explosion" są czysto komerycjne i tylko i wyłącznie dla zarobku. Chyba słyszałeś ich cd "Always in Trance" - jak nazwa mówi czysto trancowe brzmienie. A ze sami wylansowali się jako grajki komerchy to już tylko i wyłącznie ich wina, i powiem tak, że cięzko będzie im ztego wyjść. Tak jak robi(ł) to Kris (teraz gra trance) czy Clubbasse (electro house).
W każdym razie nie lubie ich, ani ich setów, ani z BP, ani z SF :)

Gudowski
Jan 20th, 2007, 18:12
swiat schodzi na psy...

no... Oni sa wszedzie... ;(

Luke Blanc
Feb 4th, 2007, 21:54
"Kalwi & Remi podbijają Amerykę"

Dobrze, że nie wszechświat ufffff :)

Łukasz
Feb 5th, 2007, 11:35
Zaczynają mnie powoli denerwować Ci dwaj panowie. Uważają się za jakiś guru i myślą, że wszyscy którzy interesują się choć troszke muzyką elektroniczną powinni ich naśladować. Bez sensu. I jeszcze gadają, że robią trance na poziomie! To ja się pytam na jakim poziomie? Odpowiedź jest prosta ten poziom jest równy 0! Nie trawię ich i koniec.

yaper
Mar 10th, 2007, 12:38
Nie ma powodów do dumy, że nasz przebojowy duet podbija Amerykę... ba, powinniśmy się wstydzić... ci panowie prezentują swoimi utworami kwintesencję vixiarskiego stylu: posłuchajmy osławione "Imagination" czy "Explosion" -- tóż to vixa pełną gębą, przy której kwiczą ze szczęścia nastolatki i żeloboye (choć ponoć dresiarstwo także wali tłumnie do klubów aka Energy 2000 :lolz: )... jeśli produkuje się kawałki w tym nurcie, to przepraszam bardzo, ale proszę się nie nazywać trancowymi producentami, ewentualnie djami.... Nigdy nie słyszałem tych panów na żywo, ale kiedyś natchnąłem się na ich seta w jednej z polskich komercyjnych rozgłośni -- grają trzeba przyznać wiele świetnych numerów trance, ale mieszając to z tym badziewiem dancowym tworzy to finalnie niesmak w moich melomańskich małżowinach... sorry, ale trzeba obrać drogę -- trance czy vixa? Jak dla mnie ci panowie mają już zbyt złą reputację... ja ich skreśliłem już dawno, a Ty?

chudykrotoszyn
Mar 11th, 2007, 10:28
ja ich skreśliłem już dawno, a Ty?

Bez najmniejszego zastanowienia - TAK... Polacy i bez nich mają delikatnie mówiąc złą reputację w Stanach, a przy ich pomocy na pewno to się nie poprawi... :/ Ktokolwiek widział jakąś amerykańską komedie [koniecznie z oryginalna ścieżka dźwiękową + napisy] na pewno zauważył, że czesto w zabawnych momentach pojawiają się teksty typu "zachowujesz się jak Polak" itp. Teraz, kiedy zobaczą jakiegoś Polaka będą mówić "pewnie słucha tego pseudo-trance'u który Holendrzy wymyślili 15 lat temu i nikomu sie nie spodobał, więc zmienili wszystko radykalnie"... Kiedyś w radiu RMI.FM usłyszałem kawałek audycji, gdzie była mowa o tym jak to Polacy znaja się na muzyce... To, co tam usłyszałem niech lepiej pozostanie tajemnica... :) Jestem maniakalnym kolekcjonerem muzyki w formacie MPEG Layer-3 :P i mogę zapewnić, że w moich słuchawkach [Behringer HPX 2000 :P ] nigdy nikt nie usłyszał jakiegoś ich "kawałka", jeżeli można to tak nazwać... Oczywiście cieszę się z ich sukcesu za granicą, ale niech sobie tam zostaną, bo nie chcę sie z nimi identyfikować jako Polak... :)

ClubGirl
Mar 13th, 2007, 12:48
Najnowszy teledysk Kalwi & Remi, jeszcze nie wydany, świeżynka :P

http://www.youtube.com/watch?v=RaoIBbdjVcA

EDIT:

PS. chudykrotoszyn widzę avatarek to okładka "Pachnidła" :) Świetna książka :rolleyes:

chudykrotoszyn
Mar 13th, 2007, 13:19
PS. chudykrotoszyn widzę avatarek to okładka "Pachnidła" :) Świetna książka :rolleyes:

A tymbardziej film... Warto przesiedzieć 2 godziny i 20 minut w kinie :) Preferuję łatwiejszy sposób przyswajania sztuki, choć nie mówię, że nie czytam...:P A ich wszystkie teledyski... No comment... Kreują się na jakieś super-sex-gwiazdy, które potrafią robić niewiadomo jaki trance... Kretyni i prymitywy... :/

ClubGirl
Mar 13th, 2007, 13:56
A tymbardziej film... Warto przesiedzieć 2 godziny i 20 minut w kinie :) Preferuję łatwiejszy sposób przyswajania sztuki, choć nie mówię, że nie czytam...:P

Ja zazwyczaj najpierw czytam a potem oglądam film, wtedy da się zauważyć więcej zależności, coś co wg Ciebie mogło być istotne a co reżyser/scenarzysta pominął w swojej adaptacji :) Ale film też lubię :) No ale koniec off top'a :P

chudykrotoszyn
Mar 14th, 2007, 07:21
Właśnie... :)

http://www.youtube.com/watch?v=RaoIBbdjVcA

Co do teledysku... Jestem pewny, że gdyby ten teledysk puścili na VIVie i podpisali jako Kalwi & Remi niewiele osób zauważyłoby, że to parodia... :P Wiele osób opiera swoją wiedzę na temat muzyki z takich właśnie progamów, co jest oczywiście niedorzeczne... Poziom muzyki w Stanach nie jest na tak krytycznym poziomie, żeby Kalwi & Remi mieliby tam tyle koncertów, że musieliby tam zamieszkać... Jest pewnie garstka ludzi [w wieku od 14 do 18 lat] dla których są bogami trance'u, którzy mają wspaniałych [finansowo] rodziców, a co za tym idzie własne stacje radiowe i płacą więcej za jeden ich występ, niż trzy miasta w Polsce... :P - to jest prawdziwe oblicze sukcesu Kalwiego & Remiego w USA... :P

Dawid_Es
Mar 20th, 2007, 12:09
A co sądzicie o ich najnowszym kawałku, a mianowicie Made in USA

Luke Blanc
Mar 25th, 2007, 23:20
Nic nie sadze bo nie slyszalem i nie mam zamiaru jak narazie nie wydali zadnej produkcji wiec juz nigdy nie uwierze ze cos zrobili. Są juz skreśleni, przynajmniej u mnie, tym panom juz dziekujemy.

szczechu_
Mar 26th, 2007, 09:36
Miałem okazje słyszeć ten ich nowy kawałek i miałem małą nadzieje ze w koncu zrobią cos na poziomie ale jednak nie:/ mam nadzieje ze juz wiecej tego sie usłysze,
jedyne co w miare mi sie podoba to vocal:P

Master Poland
Apr 2nd, 2007, 20:45
Hahahha Kali & Remi :)
Dla mnie sama ta nazwa jest smieszna haha
Przynosza tylko wstyd Polsce (Takie jest moje zdanie) :)

czips
Apr 3rd, 2007, 22:38
Osobiście uważam duet Kalwi & Remi za zbyt komercyjny by go słuchać. Po ich utworach boję się zasiąć w fotelu włączyć Radio Eska i posłuchać jak grając będąc DJ'ami. Muszę jednak przyznać, że słyszałem, iż nie grają swoich produkcji tylko całkiem poważne utwory ?!

Nie wiem również co skłoniło Fabio Stein'a do nagrania z nimi jakiejkolwiek produkcji. Mam nadzieję, że Stein nie był świadom tego z kim nagrywa utwór.

Popieram tym samym opinie która już kilka razy przewinęła się w tym temacie :
"Polska schodzi na psy". Jednak wydaję mi się, że Polska już dawno na psach była a obecny producenci/DJ tacy jak Nitrodus Oxide (niesamowita metamorfoza z DJ Speed'a), DJ Tiddey (pierwszy Polak na TE), Sebastian Sand czy chociażby Angelo Mike (Wystarczy zobaczyć jacy DJ'e towarzyszą mu podczas jego urodzinowego tour ; sam fakt, że jest jedynym Polakiem grającym regularnie na Mayday'u jest już niesamowity), że nie wspomne już od innych mniej znanych DJ'ach takich jak Poziom X, Carla Rosa i wielu wielu innych wyciągają Polską scenę klubową z tych przysłowiowych "psów". Taka jest moja opinia.

Pozdrawiam!

D-Kamil
Apr 9th, 2007, 18:46
Kalwi i Remi Dwa Karły z Poznania, znaczy sie obecnie go zamieszkuja, szkoda mi slow na ów duet, ale coz porusze pewna kwestie jaka jest ich twroczosc, Porownalbym to do Scootera, Rocco Akcent etc. coraz wiecej tego badziewia sie pojawia, dlaczego oni dostaja 4 klocki za wystep ktory nie mani rak ani nog, coz moge jeszcze dodac, w ich teledyskach wystepukja KU**Y z Jezyckiego rynku bo 2 z nich znam z widzenia ;) z reszta to dresiarskie upodobanie w laskach mhmhmh

Equalibrium
May 30th, 2007, 19:09
Właśnie... :)

Co do teledysku... Jestem pewny, że gdyby ten teledysk puścili na VIVie i podpisali jako Kalwi & Remi niewiele osób zauważyłoby, że to parodia... :P Wiele osób opiera swoją wiedzę na temat muzyki z takich właśnie progamów, co jest oczywiście niedorzeczne... Poziom muzyki w Stanach nie jest na tak krytycznym poziomie, żeby Kalwi & Remi mieliby tam tyle koncertów, że musieliby tam zamieszkać... Jest pewnie garstka ludzi [w wieku od 14 do 18 lat] dla których są bogami trance'u, którzy mają wspaniałych [finansowo] rodziców, a co za tym idzie własne stacje radiowe i płacą więcej za jeden ich występ, niż trzy miasta w Polsce... :P - to jest prawdziwe oblicze sukcesu Kalwiego & Remiego w USA... :P

Prosze nie obrażać 17-sto latków:P Nie wszyscy są skażeni powszechnym matrixem vixy, której z głębi serca nienawidzę. A tak na poważnie to Kalwusy i Remusy, Cebulle i inne gady myślą, że są kimś a tak naprawdę trząrzą muzykę która do nikogo nie trafia, która nie ma przesłania. To wixa przy której mozna conajwyżej poskakać, a to i tak nie jest smaczne. Umyśleli sobie, że tworzą trance, mówia tak i tylko kalaja dobre imię trance. Podsumuję to tak. Żal mi takich POLAKÓW.

Luke Blanc
May 30th, 2007, 20:12
Dokładnie :D ja sam mam 17 lat :P a vixy nie slucham i gram tutaj wiec wiek nie zalezy od dojrzewania pod wzgledem muzycznym. :)

Syn Ognia
May 30th, 2007, 21:19
popieram w 100%. Choć dosyć młody (15 lat) wiem że wixa jest syfem w muzyce. Kiedy byłem młodszy przeszłem przez pranie mózgu jeśli chodzi o wixe. Mówili mi że wixa jest najlepszą muzyką, żeby to jej słuchać..... Stracony czas ;/ stracone dzieciństwo, które przeleciało w dźwiękach wixy. Dzikuję QBbasowi bo mnie nawrócił. Koniec z wixą-syfem w muzyce!!

krolik
May 31st, 2007, 00:17
szczerze mowiac nie wiem jakie sety graja Cebulue, Madziki itp, ale domyslam sie :P
kalwi i remi sa dziwnym duetem... robia komercje dla siana, robia trance dla... czego?
teraz graja i zaczynaja robic kawlaki i sety electro house - i to im wychodzi.
mialem okazje ostatnio bawic sie przy ich elektrycznym secie i nie narzekam.
ludzie sie zmieniaja, ale oni, przynjamniej w moich oczach maja 2 oblicza :|
1. produkuja komercje i graja komercyjnie np: w angli z cebulem, hazelem itp,
2. robia trance i graja na dobrych polskich, trensowych eventach...
teraz pytanie o co kaman? :P

a co do ostatniej wypowiedzi.... przez wixe chyba wiekszosc ludzi przehcodizla, takie czasy :)

zoperto
May 31st, 2007, 15:41
A co sądzicie o ich najnowszym kawałku, a mianowicie Made in USA

Bauhahaha.... chyba made in FL Studio :lolz::lolz::lolz:
Tragedia... widać że na vivie .... :mad:

Bratz
Jun 1st, 2007, 02:30
2. robia trance i graja na dobrych polskich, trensowych eventach...

i tu sie musze zgodzic z krolikiem slyszalem ich seta na sunrise. przyszedlem z ciekawosci juz i godz 18 zeby zobaczyc ich wystep a raczej myslalem ze to bedzie jakas parodia grania. i co zaskoczyli mnie zupelnie. zagrali jak dla mnie wtedy mniej znane produkcjie niz przniej po nich sound players. oczywiscie nie obylo sie bez "explozan" ale puscili to w remiksie marksa i jeszcze jakos to dalo sie wytrzymac, zagrali tez swoje jakies tam mi jeszcze nieznale produkcjie np remix jacksona, ktory nawet wydal mi sie niezly, ale na koniec byl element komiczny. puscili ten hymn ligi mistrzow w swoim remixie to az sobie na lawke usiadlem. a tak szczerze powem wam ze bylem w szoku bo spodziewalem sie "eksplozi", "imaginacjow" itd. podsumowujac zagrali jak "normalni dj'e nie to ze bym ich brolil bo tez ich nie lubie za co? to chyba wszyscy wiedza ale mnie wtedy naprawde zaskoczyli :)

krolik
Jun 1st, 2007, 06:35
dobrze zagrali... zaskoczyli mnie pozytywnie pierwszym kawalkiem :P niepamietam co to bylo ale byl to jakis remix, ktory slyszalem poraz peirwszy mojej ulubionej wakacyjnej nuty trance :)

mfloro
Jun 2nd, 2007, 23:00
ja tam im nie zadroszcze ani po nich nie jade :P większośc ludzi mam wrażenie że im zadrośći,popularność, przez to że mają siana...i nie zgodzę się że wszystko co oni produkują (podobno ktoś im to robi, nie wnikam) jest wixą.
Ich sety są całkiem fajne, secisz na SF06 przypadł mi do gustu :)
To co napisałem to nie znaczy że ich popieram i lubię.... powiem jedno jest tyle syfu w naszym kraju np. cebol (podobno zmnienił styl na electro-house :lolz: ), noiser, farenthide,hubertus, pusyshaver itp itd :P że K&W tnie ma co nawet do nich porównywać :P posdro :)

mfloro
Jun 2nd, 2007, 23:15
Explosion zrobił DJ Theo a.k.a. Theofeel :)
A jeśli chodzi o Imagination to słyszałem, że zrobili to chłopaki z Sound Players lub/i Chochlow :)

no i co z tego wynika?? nawet jeśli ktoś im zrobił..to przecież ich sprawa, ich image, za darmo na pewno nikt im nie zrobili.. zapłacili siana i maja...? cóż szit bo szit ale jest branie na to:/(RADIO,TV) no cóż ale kasa jest :P

Bear
Jun 12th, 2007, 01:58
przecie to urwa smiech na sali!:lolz: te lamusy jedynie co potrafia to ajebac jakis bardziew i zrobic jeszcze gorszy z tego:) :wow: najlepiej to niech ypiealaja z tamtad z kad przyszli...na drzewo!!

:ah::ah::ah::ah::ah::ah::ah::ah::ah::ah::ah:

Jony
Jun 12th, 2007, 04:23
Excellent show. Thanks you

Trancezord
Sep 4th, 2007, 18:24
A idźcie mi z tym syfem... Kolejny gniot podbijający serca hot14. Sama komercha i wixa. W Polsce wypromowali się swoim eksplołżyn i imadżynejszyn co dla mnie nie różni sie zbytnio od jeszcze gorszego cebula... Nie dość, że w Polsce prawie nikt nie wie co to prawdziwy trance to jeszcze kluby zalewają wixiarze w koszulkach Maydaya myślący, że są jakimiś guru a ich muzyka jest cudowna.

Dla mnie to jest tragedia i u mnie są oni skreśleni, a co do ich kolejnego kawałka Made in USA to jeszcze większy syf. Widzę, że Polacy zamiast zrobić coś dobrego tylko prześcigają się w tym kto zrobi gorszego gniota :|

UzeYroS
Sep 4th, 2007, 22:45
najgorsze w tym wszystkim jest to, że w klubach leci radiowa komercha którą nazywają 'techno'. Nie moge wyjść sobie gdzieś w weekend, bo wszedzie grają cebule i eksplołżyn

dlatego w weekendy slucham radia :loveah:
;)

Trancezord
Sep 5th, 2007, 01:45
Mam nadzieję, że na afterhoursie nigdy nie usłyszę żadnego kalwi i remi albo cebula... :]:loveah:

Edit :] A najśmieszniejsze jest to, że oni sami nawet nie produkują tych kawałków tylko sobie je kupują :|

jak wyżej, śmiech na sali.

chudykrotoszyn
Sep 9th, 2007, 18:16
no widocznie nie sluchaliscie dokladnie 1 Year Anniversary... mieli swojego seta... Jako DJ sa nawet niezli [choc nie mozna ich porownywac do kogokolwiek z wyzszej polki] ale nie chce mowic o nich jako o producentach bo poprostu nimi nie sa... :)

mitall
Jan 1st, 2008, 23:12
kalwi & remi....dwa pajece , mogą grać z c-boolem , m brothers czy innym gównem , byłem raz na ich impreze wyszedłem z niej gdy usłyszałem po raz 3 explosion w ciągu jednego seta.....reszta równie udana, ręce opadają

Sweety
Jan 2nd, 2008, 07:28
Ich muzyke to ja znam tylko z kolorowych teledysków, ktore i tak jak wiekszosc rzeczy w tych czasach jest pro sexistowskie i ordynarne .... laski z fajna dupa o twarzy paszczaka itp, (Remi) chyba w koszulce Mayday - A co on k*** wie o mayday ? Był kiedykolwiek ? Chryste dobrze ze zamiast isc wcześniej na SoS zostałam na dworcu w Poznaniu <loL> chyba by mi uszy zwiędły, albo dostalbym jaskry od ich widoku ... Niech sie schowają ... wogole szkoda bylo mojego posta xD

krolik
Jan 2nd, 2008, 22:44
oj Sweety ja na SoS latalem w gipsie na nodze, a mimo to bawilem sie przy ich secie... moze 10 min, bo gdy zagrali explosion w wersji Theofeela postanowilem pujsc na piwo :)
co do teledyskow, to sie zgodze, co do calej reszty tez sie zgodze haha :)
slcuhalem ich setow: VA-Kalwi_and_Remi_-_4play-2CD-2007-BFHMP3
1cd house, 1cd tracne - w obu setach uslsyzec mozna 1 ciekawy kawalek - to dorz eo nich swiadczy haha :)

Analog State
Feb 22nd, 2008, 09:39
KALWI & REMI - BEZ KOMENTARZA... fiksiarze i co tu dużo gadac;/

joq_kain
Feb 23rd, 2008, 11:29
przez takich pajaców jak oni jest mi czasami wstyd ze jestem polakiem...
no ale niestety większość młodych polaków sądzi inaczej, nieliczni są "oświeceni" i wiedzą że to bambry...

Ms nOwik
Feb 23rd, 2008, 14:47
Ich muzyke to ja znam tylko z kolorowych teledysków, ktore i tak jak wiekszosc rzeczy w tych czasach jest pro sexistowskie i ordynarne .... laski z fajna dupa o twarzy paszczaka itp, (Remi) chyba w koszulce Mayday - A co on k*** wie o mayday ? Był kiedykolwiek ? Chryste dobrze ze zamiast isc wcześniej na SoS zostałam na dworcu w Poznaniu <loL> chyba by mi uszy zwiędły, albo dostalbym jaskry od ich widoku ... Niech sie schowają ... wogole szkoda bylo mojego posta xD

ooooo Ale ciekawy temat :wow: osobiście powiem ,iż Ci Panowie to złodzieje w dosłownym tego słowa znaczeniu, Oj było głośno a jaki wstyd ! Włamali sie do prywatnej wytwórni gdzieś w Niemczech wykradając płytę matkę z nie opublikowanymi jeszcze nowymi materiałami , Rudkowski ich ścigał ... Naprawdę co do muzy to totalna klapa ( Polacy zawsze mieli słabych dżwięk'owców ) ale żeby do takie czynu się posunąć ... :(