PDA

View Full Version : message

piotrek288
Apr 10th, 2012, 20:37
fajne radyjko słucham go od 5 lub 6 lat :megacrazy::dance:

arktosb
Apr 27th, 2012, 22:36
Witam :D Dopiero dziś zorientowałe się, że strona ma poświęcony dział w języku poskim i dot. polskich użytkowników. Pozdrawiam gorąco. Dzisiaj słucham Richard Durand- In search of sunrise i jestem pod ogromnym wrażeniem. Zbieg okoliczności.. Heh! Sunrise Festival odbywa się w moim mieście. Ciekawe czy ta impreza doczeka się relacji w AH.FM. Było by bosko! Pozdrawiam wszystkich zasłuchanych bezgranicznie w progresive trance i vocal trance.

Angelika
Jan 23rd, 2013, 13:36
fajne radyjko słucham go od 5 lub 6 lat :megacrazy::dance:

Witam :D Dopiero dziś zorientowałe się, że strona ma poświęcony dział w języku poskim i dot. polskich użytkowników. Pozdrawiam gorąco. Dzisiaj słucham Richard Durand- In search of sunrise i jestem pod ogromnym wrażeniem. Zbieg okoliczności.. Heh! Sunrise Festival odbywa się w moim mieście. Ciekawe czy ta impreza doczeka się relacji w AH.FM. Było by bosko! Pozdrawiam wszystkich zasłuchanych bezgranicznie w progresive trance i vocal trance.

Hello boys

Szkoda tylko że tak rzadko tu zaglądacie :)

BaarT
Jun 3rd, 2013, 20:01
Witam wszystkich serdecznie :) słucham AH.fm już do dłuższego czasu, ale tylko odsłuch. Ale wypadałoby się przedstawić :).

Na imię mam Bartłomiej lat 19 pochodzę z okolic Białegostoku (Podlaskie). Interesuję się grafiką oraz muzyką (mix) ulubione gatunki to Trance, Progressive Trance, Tech Trance, Uplifting Trance, Hard Trance. Zaraziłem się Trance od starszych braci, pamiętne kasety np. ATB :) i nie żałuję tego :).

Pozdrawiam serdecznie
BaarT