PDA

View Full Version : AH.fm po polsku :D

Fevon
Aug 30th, 2006, 20:17
Przed setem Will'a Holland'a słyszałem jakąś panią mówiącą po polsku na temat playlist :) Nigdy wczesniej jej nie slyszalem, ciekawe urozmaicenie ;)
Fajnie, że jest to w dużej części polskie radio :D

Dan
Aug 30th, 2006, 20:44
tak kolego :) robie co moge, trzeba wiencej poloni tutaj :)
dwuj nowych polskich djeji bylo dodane ( Martin Maures i Vexilium )

Ale i tak tu gra wiencej polskich djeji
Underwater
N20
Adam Nickey
@lex
Mike Noir
Sebvantech
Revel

Lubie jak widze wiencej poloni na tej stronie.

Vexilium
Aug 30th, 2006, 20:59
Musimy pokazac swiatu, ze w Polsce nie mixuja tylko Kalwi & Remi... Prawdziwy trance jest tutaj popularny, lecz trzeba pomoc go wybic :) I takie radio jak to moze temu posluzyc :)

Mike_Noir
Aug 30th, 2006, 21:03
zgadzam sie czym nas wiecej tym lepiej : ] i powinno byc jak najwiecej polskich akcentow mam nadzieje ze to sie udaje zrobic naszemu szefowi :P a ten polski glos to moja znajoma hehehe :P

krolik
Aug 30th, 2006, 22:12
Co z tym wspólnego ma Angello Mike?? Angello nie grał nigdy podczas imrpez z nitrusem i innymi transowcami :| pomyliłeś klimaty ;) To tak jakbyś powiedział ze housowcy zabieraja miejsce transowcom... jak dla mnie niepojęte ;)

vitrance
Aug 30th, 2006, 22:39
Angelo trzeba przyznać dużo zrobił dla muzyki Trance w Polsce, choć gra ją stosunkowo niedawno. Zaczynał od detroit techno, potem był progressive z domieszkami techno a teraz to trancik. Człowiek ewoluuje całe życie.

Mike_Noir - pozdrów znajomą :)

kasiulka
Aug 31st, 2006, 02:35
tak kolego :) robie co moge, trzeba wiencej poloni tutaj :)

Lubie jak widze wiencej poloni na tej stronie.

I bardzo dobrze robisz, staraj sie i oby tak dalej:)

Dan
Aug 31st, 2006, 03:18
I bardzo dobrze robisz, staraj sie i oby tak dalej:)

a moze bys pomogla troche :) by bylo spocio ;) >P

krolik
Aug 31st, 2006, 13:31
Ja Cie wspomagam na bieżąco :D

Dan
Aug 31st, 2006, 18:09
hahaahahah

ClubGirl
Oct 5th, 2006, 19:45
Jeszcze Wam tylko kobiety DJ'ki brakuje :P ( uczę się, uczę się... ;p ) Bo coś tu za męsko, a należy pokazać, że kobiety także interesują się inną muzyką niż Paris Hilton, Kalwi i Remi czy jakieś inne polskie Dodo - "gwiazdy" :)

Fevon
Oct 5th, 2006, 21:30
Hehe czekamy na kogoś takiego jak Lucca ale z Polski :)

krolik
Oct 6th, 2006, 01:33
Hehe czekamy na kogoś takiego jak Lucca ale z Polski :)
... że tak powiem: Poczekasz sobie :P Co nie znaczy, że nie mamy w polsce pieknych kobiet-didzejek :D

ClubGirl
Oct 6th, 2006, 19:22
Piękne kobiety nieDj'ki też są :P

Dan
Oct 6th, 2006, 20:07
ahahah kobietki

krolik
Oct 6th, 2006, 23:47
Piękne kobiety nieDj'ki też są :P
nie mówie, że nie ma :P ale temat był o dejotkach :)
W polsce sa najpięknieszy kobiety na świecie, w ięc o czym mowa :D

ClubGirl
Oct 7th, 2006, 10:46
Ja tam się nie znam... ;p Od zawsze twierdziłam, że gustuję jednak w facetach :D A jeśli chodzi o Dj'ki to w koszalińskim, dużym klubie ( niestety już zamkniętym ) w którym pracowałam jako barmanka, Odyseja 2001, grała Dj'ka z Kołobrzegu - Alya. Bardzo atrakcyjna wg moich kolegów ;) I muzykę też grała dobrą , choć tam grali house.

Sergio
Oct 8th, 2006, 20:46
Clubgirl- moze chodzi ci o Dj Anye z 2 sweet blondies, one tez house'owe rytmy preferuja.

ClubGirl
Oct 9th, 2006, 10:11
Niee... Ona była tzn jest samodzielną Dj'ką... a te 2 Sweet Blondies to widziałam i słyszałam na żywo, w Koszalinie raz grały, i to Alya nie była.. :)

bad boy ed
Dec 24th, 2006, 03:55
BIG piateczka dla tych, ktorym udalo sie uruchomic AH.FM

...swietny pomysl, co raz wiekszy rozwoj, przybywa DJi (rowniez polskich), a przede wszystkim niezbyt znanych, ale za to bardzo utalentowanych, ktorzy wlasnie poprzez AH.FM moga prezentowac swoje umiejetnosci szerszej publice!!

Miejmy nadzieje, ze bedziemy cieszyc sie z mozliwosci sluchania AH.FM jeszcze przez dlugi, dluuugi czas!

GREAT JOB

:super: :super: :super: :super: :super:

Sliwers
Jul 13th, 2007, 15:03
Musimy pokazac swiatu, ze w Polsce nie mixuja tylko Kalwi & Remi... Prawdziwy trance jest tutaj popularny

Hehe, Ja osobiście nie sądze, że trance jest w polsce popularny...
Ostatnio grając (czytaj. grając na komputerze) , ktoś zapytał mnie jakiej muzyki słucham, odpowiedziałem :"Trance"
Lecz koledzy odpowiedzieli: "?? a co to?"
Byli to ludzie uczęszczający na tzw. "Balety"....
Wnioskuję z tego że duże [może nie za duże] grono naszych rodaków nie wie co tak naprawde słucha na tych naszych Dyskotekach...

chudykrotoszyn
Jul 19th, 2007, 14:36
Może zacznijmy od tego, że niewielu wie czym jest trance... Jeśli nawet ktoś słucha trance'u to podpisuje to pod techno... Polacy nie mają pojęcia o gatunkach... Ludzie nie odróżniają dance'u, techna i trance'u od siebie... Dla wielu jest to ten sam gatunek... A co do ilości słuchaczy trance'u to jest naprawdę wiele osób, które mają pojęcie o naszej muzyce... A ci, którzy są stałymi bywalcami na imprezach które trafnie nazwałeś "baletami", gdzie znaleźć można przede wszystkim komercyjny, hurtowy syf nie powinni wypowiadać się na tematy związane z muzyką, a już napewno nie powinni mówić o trance'ie... :P

:ah::ah::ah:

Sliwers
Jul 19th, 2007, 17:27
Dokładnie, jestem za twoim zdaniem. Masz absolutną rację ChuDy.
Nasze afterhours.fm jest świetnym przykładem, aby pokazać naszym rodakom, jak odróżnić techno, dance itp. od naszego Trance`u

Pozdro...

:ah::ah::ah:

Reverse Bass
Aug 14th, 2007, 18:27
macie racje.Ja oczywiscie do Trance'u nic nie mam ale w radiach puszczam kawalki typu Kamil Broniowski (Bronkz), K-boox itd wiec moich Polskich kolegow:)Ostatnio dostalem propozycje grania na imprezie Swiry On Tour vol 10 ale gdy doszlo do przesluchania okazalo sie ze impreza dwu dniowa bedzie nakrecana przez sam Trance.Kiedy zaczalem go puszczac orzekli ze mam go za malo i ze sie nie nadaje;/troszke nie sprawiedliwe poniewaz organizatorka sama uwielbia trance (do ktorego podkreslam nic nie mam)i kazdt musi go sluchac...

Zeke91
Nov 20th, 2008, 20:02
Witam wszystkich :)) i pozdrawiam Dji i DJki i panie nie DJ'ki i nie DJow:D takich jak ja
ogoline to macie racje z tym ze u nas ludzie sie nie znaja na muzie typu TRANCE a w moim toczeniu to niewielu jest co tego slucha oprocz mnie i kilku innych ale rozpowszechnanie idzie dobrze
a co do AH.FM to nigdzie innego lepszego takiego fora nie widzialem:D
sory za bzdety i powtorzenie sie;]
pozdro dla wszystkich

Melcia
Nov 20th, 2008, 20:20
Haaa SIe wypowiem i ja :D

uważam, że polska młodziez nie wiem co to trance, house i bardziej ambitne dzwięki, to juz wogóle ... ja siedze bardziej w house, gram w radiu ... i wiem jaka jest rzeczywistość. Na kanale House któś Ci potrafi wyjechać z tekstem żebyś mu "zapodał Kawałek w Kalwi i remi w jakimś tam remixie i jaazdaaaaaaaaa" :| porażka ogólnie mówiąc (btw. niby Vixa umiera ... a tych jeżdzących jakby więcej było xD ). Aallleeee nie jest tez tak tragicznie, bo wiadomo zapoznajesz ludzi z nowym .. czasami są upraci jak osły, aleeee :D powoli powoli kiedyś się uda :D na bank ;) a dzięki takim radiom i forom jak AH pójdzie o wiele szybciej :D

przepraszam za brak składni w zdaniach jeśli tak owa wystąpiła :D

Pozdrawiam ;) :D :hug:

DeJoker
Nov 21st, 2008, 11:59
AfterHours.FM :)
Poloni jest tu dużo :D z tego co zauważylem, i nie tylko z polakami mozna tutaj pogadać po polsku :super:

Onex
Nov 21st, 2008, 14:01
no ba.. ob trensidlo to podstawa :) :friends:

Zeke91
Dec 15th, 2008, 22:19
no to dodam cos od siebie;PP

poloni jest troszke i nawet wiecej:P
a tak ogolnie to faktycznie malo mlodziezy wie co to Trance i myli ten gatunek z Techno co bardzo mnie denerwuje:S i szczerze kolo mnie jest nie wiele takich ludzi co to slucha ale z czasem coraz wiecej jest fanow tego gatunku:D

pozdro dla wszystkich odemnie;P:D:friends:
:ah:
:loveah:

Dan
Dec 15th, 2008, 23:13
witam w AH.FM :)

UzeYroS
Dec 16th, 2008, 10:22
jeśli chodzi o Trance, tu gdzie mieszkam (Górny Śląsk) nie ma żadnych imprez trance'owych. Nie ma nawet klubów w ktorych choćby raz na miesiąc/kwartał grali ten gatunek. Nie trzeba daleko szukać - zdecydowana wiekszosc klubów ma dni w ktorych kazdego dnia tygodnia jest inny repertuar (house, d'n'b, hardcore, funky, jazz), ale nie ma nigdzie Trance'u
a szkoda, bo taki klub zpewnością by nas-transowców przyciągnął

Bobster^^
Dec 16th, 2008, 16:56
Witam wszystkich Polaków i nie tylko :D

Flarex
Dec 17th, 2008, 00:29
Święte słowa UzeYroS (http://forum.ah.fm/members/uzeyros-4523/), niestety jeszcze nam przyjdzie chyba trochę poczekać, aż w repertuarze tygodniowym znajdzie się dzień, w ktorym będzie przeważał Trance, no niestety nawet radio Planeta jednak nie zaowocowało popytu na Trance w klubach.

stef
Jan 1st, 2009, 19:42
Witam będąc w klubach w okolicy mojej miejscowości to dość zauważalne jest że grany jest House :/ dobrze że są duże imprezy gdzie nie obejdzie się bez Trance'u pozdrawiam :)

Sylph van Wind
Jan 8th, 2009, 17:47
A w mojej okolicy to jest tylko Enerdżi Dwa Tysionce i vixa ;[

trancefan0883
Jan 8th, 2009, 18:00
trance :wub:

tcn86
Jan 8th, 2009, 22:24

to po prostu czyste szalenstwo :lol:
szczere wyrazy wspolczucia

Sylph van Wind
Jan 30th, 2009, 14:14
to po prostu czyste szalenstwo :lol:
szczere wyrazy wspolczucia
Tak naprawdę w Małopolsce nie ma nawet klubu porządnego a o evencie trancowym nie wspominając już...

Dan
Jan 30th, 2009, 14:38

:) bylem ras jusz nigdy wiencej :P

pozdrawiam friends :hug:

mroowas
Jan 31st, 2009, 21:44
haha w Małopolsce to klub 139 xDD Eden :P porażka :D:D

b0lo88
Mar 24th, 2009, 16:06
witam witam jestem tu dzis pierwszy dzien:) i juz mi sie podoba:) pozdrawiam polonie:) Polska Częstochowa :)

SimonDew
Mar 28th, 2009, 00:04
:) bylem ras jusz nigdy wiencej :P

z pewnoscia niezapomniana noc szefie hahaha za co ta kara? byles niegrzeczny ze musiales tam zawitac? :yikes:

jezeli chodzi o imprezowanie to mnie w polsce tylko eventy krecą, na kluby nie mozna liczyc, pewnie sa jakiejs nieliczne w ktorych leci dobry trance ale nic o ani jednym nieslyszalem

DeJoker
Apr 2nd, 2009, 17:53
Ostatnio nie slychac polskich spotow :D

art3x
Apr 2nd, 2009, 23:14
jeśli chodzi o Trance, tu gdzie mieszkam (Górny Śląsk) nie ma żadnych imprez trance'owych. Nie ma nawet klubów w ktorych choćby raz na miesiąc/kwartał grali ten gatunek. Nie trzeba daleko szukać - zdecydowana wiekszosc klubów ma dni w ktorych kazdego dnia tygodnia jest inny repertuar (house, d'n'b, hardcore, funky, jazz), ale nie ma nigdzie Trance'u
a szkoda, bo taki klub zpewnością by nas-transowców przyciągnął

Hardstajlu u was dyzo slyszalem :D a fuj!

DjPatro
Jul 31st, 2009, 20:52
Ja słucham trance misiac i jak narazie sie podoba i zawitałem też tutaj do ah oczywiście też mieszkam w pobliżu e2k ale jeszcze nie byłem i nei zamierzam a za najlepszą impreze z cyklu trance w Polsce co roku uważam SunRise :)

cvb22
Jul 10th, 2010, 12:47
Witam,
Ja tu nowy :super:

Tak naprawdę w Małopolsce nie ma nawet klubu porządnego a o evencie trancowym nie wspominając już...

Z tym bym się nie zgodził (po części :)). Pod Tarnowem (Śmigno) - Club 139 / Od czasu do czasu, zdarza się, że jest znany Trance-owy wykonawca. Np. Artento Divini był tam już bodajże 2x (nie liczę oczywiście czerwcowego festivalu).

Daga
Jul 10th, 2010, 19:58
Witam,
Ja tu nowy :super:

Z tym bym się nie zgodził (po części :)). Pod Tarnowem (Śmigno) - Club 139 / Od czasu do czasu, zdarza się, że jest znany Trance-owy wykonawca. Np. Artento Divini był tam już bodajże 2x (nie liczę oczywiście czerwcowego festivalu).

Ale jeden Selector Festival to za mało jak na nasz region niestety.

cvb22
Jul 12th, 2010, 17:58
To też dlatego dodałem w nawiasie że po części ;)
Trzeba czekać, może kiedyś ktoś postawi tylko i wyłącznie Trance-owy klub:megacrazy:. Albo zorganizuje coroczny festival. :dance:

dj greco
Jul 18th, 2010, 11:54
Co roczny festiwal Trance? Oczywiście juz jest ''Exchange od Sound Festiwal'' zapraszam nad Jezioro Białka k/Parczewa , okolice Lublina.