PDA

View Full Version : Magyar trenszerek, írjatok :)

Pages : 1 [2] 3 4

Vinsanity
Dec 13th, 2008, 22:46
nemtom :(

aakos
Dec 13th, 2008, 23:16
dec. eleje óta nem üzemel.. :(
francnak kellett bezárni..

angel
Dec 14th, 2008, 01:20
dec. eleje óta nem üzemel.. :(
francnak kellett bezárni..

hüjeség volt (bezárni)..
épp mikor elkezdtem letöltögetni rendszeresen :)
kitoltak velem (is) :lol:

Mokas
Dec 16th, 2008, 10:28
Sziasztok!

Nem tudok véletlenül olyan oldalt ahol Tech House, Deep House, House és még sok hasonló finomságot lehet letölteni?

keyki
Dec 18th, 2008, 10:07
Srácok srácok... nem olvastok főoldalt. Az egy dolog, hogy bezárták a torrent oldalt, de indítanak helyette egy demand dolgot ahol fennt lesz minden zene és akkor hallgatod amikor csak akarod igaz letölteni szerintem nem tudod majd, de ígyis jobb mint a semmi. Jövőre indul pontosan mikor azt nemtudom :D
üdv

Miss Glam
Dec 18th, 2008, 10:15
hey hey hey....what going on here!!??

aakos
Dec 18th, 2008, 11:40
to Miss Glam: :hug: well it's a thread for hungarian trance addicts.. and language is hungarian :mask:
just kinda idea and tips about ah.fm torrent site.

na végre egy jó komment :)
kösz keyki :beer2:

igy van, rajta vannak vmi projekten, remélem tesznek azért h a jövőben is hozzáférjünk a kiváló zenékhez...

:loveah:

3iron3
Dec 19th, 2008, 22:23
ó jeee SOSÓ !!! :) :)

evon
Dec 20th, 2008, 10:43
Srácok srácok... nem olvastok főoldalt. Az egy dolog, hogy bezárták a torrent oldalt, de indítanak helyette egy demand dolgot ahol fennt lesz minden zene és akkor hallgatod amikor csak akarod igaz letölteni szerintem nem tudod majd, de ígyis jobb mint a semmi. Jövőre indul pontosan mikor azt nemtudom :D
üdv

azt neztem enis, de amugy tudod hogy minden ami fentvan a neten azt lelehet tolteni, ugy mint pl a youtubeos videokat.

amugy remelem nem lesz fizetos mint proton radio-nal..

jaes az end of year countdownt lekell majd valahonnan szedni

ICY Info: StreamTitle='On Air: 006 DJ Eremit - End Of Year Countdown
2008 on AH.FM';StreamUrl='';

CY Info: StreamTitle='On Air: 008 Victoria - End Of Year Countdown 2008
on AH.FM';StreamUrl='';

ICY Info: StreamTitle='On Air: 023 Paul Pearson - End Of Year Countdown 2008 on
AH.FM';StreamUrl='';

ezek a mixek marha jok voltak eddig. :D

3iron3
Dec 20th, 2008, 14:32
na igen jo lenne ha az EOYC valahol elérhető lenne kompletten és akkor lehetne szemezgetni, mert kinek van ideje egész nap hallgatni...

angel
Dec 20th, 2008, 15:25
van egy EOYC csopi ahová a dj-k többsége 'felpakolja' a mixét letöltésre :)

http://forum.ah.fm/groups/end-year-countdown-2008/

3iron3
Dec 20th, 2008, 15:32
van egy EOYC csopi ahová a dj-k többsége 'felpakolja' a mixét letöltésre :)

http://forum.ah.fm/groups/end-year-countdown-2008/

thx ;)

DaveDee
Dec 20th, 2008, 16:33
üdv az itteni hallgatoságnak is, és mindenkinek szép estét.........

D4W33D
Dec 24th, 2008, 16:41
Wáááá...Sebastian Brandt mekkorát játszik

angel
Dec 25th, 2008, 01:17
Wáááá...Sebastian Brandt mekkorát játszik

nagyobbat :P

davebugyi
Dec 29th, 2008, 16:22
Helló mindenkinek!

angel
Dec 29th, 2008, 22:39
Helló mindenkinek!

hali :)

D4W33D
Dec 31st, 2008, 14:42
mindenkinek falbontásos szilveszteri party-t és boldog új évet kivánok...

davebugyi
Dec 31st, 2008, 17:03

Remélem sikerül... :LMAO:

Amúgy meg, nem berúgni estére!!! :P

angel
Jan 2nd, 2009, 05:12

B.Ú.É.K.

Remélem sikerül... :LMAO:

Amúgy meg, nem berúgni estére!!! :P

reggelre? :LMAO: megvolt..

csaszykj
Jan 2nd, 2009, 09:11
Szebb Jövőt Kívánok Mindenkinek!
Az AH torrent oldalával mi történt?

angel
Jan 2nd, 2009, 16:11
Szebb Jövőt Kívánok Mindenkinek!
Az AH torrent oldalával mi történt?

neked is szebbet!
megszüntették..

csaszykj
Jan 2nd, 2009, 16:16
Köszi az infót! Bíztam pedig benne hogy még él.... :)

szeky
Jan 9th, 2009, 21:34
:bravo:Kibaszott jo radio.....:music:
En egy toolbarrol halgatom de nagyon nagyon tetszik.....
www.web-art-studio.info:please::dance:

angel
Jan 9th, 2009, 21:41
:bravo:Kibaszott jo radio.....:music:
En egy toolbarrol halgatom de nagyon nagyon tetszik.....
www.web-art-studio.info:please::dance: (http://www.web-art-studio.info:please::dance:)

nemszeretem a spameket :P:P:P

szeky
Jan 11th, 2009, 13:39
:ee:Ez nem spam.....:miss:

angel
Jan 11th, 2009, 17:56
jön valaki Trance Energy-re? :smile:

szeky
Jan 12th, 2009, 02:32
Es valaki TIESTO-ra kolozsvarra vagy bukarestbe?:drunk::loveah:

angel
Jan 12th, 2009, 04:21
Es valaki TIESTO-ra kolozsvarra vagy bukarestbe?:drunk::loveah:

mikor?:mask:

aakos
Jan 12th, 2009, 12:34
Tiesto lesz majd Bécsben is..az nekem lényegesen közelebb van..:smile:
mondjuk elmennék egyszer Bukarestbe is és megnézném h mulatnak ott az emberek.. :)

angel
Jan 13th, 2009, 04:37
Tiesto lesz majd Bécsben is..az nekem lényegesen közelebb van..:smile:
mondjuk elmennék egyszer Bukarestbe is és megnézném h mulatnak ott az emberek.. :)

menjünk együtt :)
max ha ők nem mulatnak majd mi tanítjuk őket :ee::ee::ee:

aakos
Jan 13th, 2009, 06:34
menjünk együtt :)
max ha ők nem mulatnak majd mi tanítjuk őket :ee::ee::ee:

bécsbe v bukarestbe? :) mondjuk fellép 3.20án kolozsvárott is, de ahogy néztem az bptől 420 km..aszittem közelebb van.. :)

bécs az esélyes, mivel 2006ban is hatalmasat zenélt (reggel 6.20ig :|) s a tavalyi gasometeres buli is 'sza volt (tudom h sokaknak nem, de mi jól elvoltunk):smile:

angel
Jan 13th, 2009, 12:42
bécsbe v bukarestbe? :) mondjuk fellép 3.20án kolozsvárott is, de ahogy néztem az bptől 420 km..aszittem közelebb van.. :)

bécs az esélyes, mivel 2006ban is hatalmasat zenélt (reggel 6.20ig :|) s a tavalyi gasometeres buli is 'sza volt (tudom h sokaknak nem, de mi jól elvoltunk):smile:

humm.. ez a 3.20 kicsit korainak tűnik Trance Energy után :grinning2:
de majd meglátjuk :)

gna
Jan 13th, 2009, 21:45
Bécset egyik kollégám is említette, remélem nem megint "túlkereskedik" a belépőket...

Nekem csak a bbsittert kellene megoldani, meg egy kis költőpénzt kimaszekolni, aztán talán mehetnénk is :D

aakos
Jan 13th, 2009, 23:31
Bécset egyik kollégám is említette, remélem nem megint "túlkereskedik" a belépőket...

Nekem csak a bbsittert kellene megoldani, meg egy kis költőpénzt kimaszekolni, aztán talán mehetnénk is :D

hát nem kicsit volt lehúzás a tavalyi gasometeres buli.. :S
amúgy a buli tetszett, időben beértünk s nem maradtunk le a warmupról sem meg utána a tiesto-féle veretésről :)
azonban legjobb osztrák buli 2006ban volt a greenroomban...:ee::smile:

szeky
Jan 14th, 2009, 00:53
Hat ne gondoljatok hogy csak ott mulatnak az emberek..... :bravo::super:Kolozsvaron egy V.I.P party ele nezunk ahova eleg keves a valoszinusege hogy sok ember befer mivel a hely is kicsi.... :drunk:De bukarest az kibaszott nagyot fog szolni..... Sajnos meg becsig nem jutottam ki partyzni de rem az is ossze jon..... A bukaresti koncert az 57 lej:wow: (megkozelitoleg 3600 forint MOST!!!)szoval nem tudom hogy dontotok de ahogy nalatok ismerem a helyzetet ez joval olcsobb.....
A lenyeg a nagy buli!!!!!:music:

aakos
Jan 14th, 2009, 01:20
igy van a lényeg a buli! :mask:
tudom h olcsóbb felétek a buli..jó is az. :-)
a tavalyi bécsi party 40 eur volt (akkor kb 9500 huf), de megérte! :)

03.13án Paul van Dyk Pozsonyban, nem tudom h 20án bevállalnánk Kolozsvárt.. :S
Bécsbe amugy jun-ba jön majd Tiesto asszem.. :-)

szeky
Jan 14th, 2009, 01:33
Hat nem igazn hiszem hogy en kijutok Pozsonyba vagy Becsbe.....:closed_2: (Kibaszottul el vagyok havazva....:puff:)
Nah de ha nem hat majd ti buliztok....:super:
Jah es ha josztok szivesen latunk itt az un. "kincses" varosban.....:welcome:

angel
Jan 14th, 2009, 11:21
igy van a lényeg a buli! :mask:
tudom h olcsóbb felétek a buli..jó is az. :-)
a tavalyi bécsi party 40 eur volt (akkor kb 9500 huf), de megérte! :)

03.13án Paul van Dyk Pozsonyban, nem tudom h 20án bevállalnánk Kolozsvárt.. :S
Bécsbe amugy jun-ba jön majd Tiesto asszem.. :-)

júni még messzevan :D addig még öregszek egy évet :P
itt a nyakamon a tanfolyam is.. azt sem ártana gyorsan letudni :)

dmark
Jan 16th, 2009, 16:39
Quote:
Originally Posted by Möre83 http://forum.ah.fm/fusion/buttons/viewpost.gif (http://forum.ah.fm/4278-magyar-trenszerek-irjatok-6.html#post575986)
Nem igzulok rajta, úgyis lesz olyan műfaj, ami tetszeni fog. Az elején pl nem ilyen volt a trance sem. Ld. Robert Miles - Children. Akkoriban elég durva zene volt, ma meg kiröhögjük, olyan egyszerű.

Robert Miles - Children szerintem nem is trance volt. Akkoriba dream house-nak vagy minek nevezték.
Én a klasszikus uplifting, melodic, epic vonal kihalásától félek bár manapság mintha fellendülés lenne ebben a műfajban.

Eloszor is sziasztok!!!

Eleg erdekesnek tartottam a fenti topicot. Sajnos az "igazi" klasszikus trance mar reg nincsen, reg lejart az ugynevezett GOLDEN AGE kb 98-02 kozott volt.
Viszont atalakuloban van es volt mindig, .......manapsag rossz iranyba sztem, mult evbe is alig volt tobb mint 10 szam ami igazan tetszett......lehet tul igenyes vagyok. De ez az elektro stilus latom sok trance DJ/producerre nagy behatassal van, rossz behatassal sztem.
Inkabb az zavar h ez a kommerc hatas amit elektronak kell nevezni sok DJ -t atnevelt ugymond, sok jo DJ attert az elektrora, mert ugyebar ezt szereti a kozonseg ez a meno.
Regebb is azt mondtam h a trance -t nem szabad komerc zene kent felszolgalni mert az eltuneset jelentheti, mindig is egy underground nem elismert stilus volt egy bizonyos kategoria altal (lasd szuleink stb.) Az ido majd eldonti......ami ertek az megmarad ami nem, hat nem. A trance 96 ota letezik mind egyedulallo stilus, tehat megalta a helyet az idok folyaman, ami nem is olyan keves ha azt vesszuk h elektronikus stilus... aka EDM (vagyis Elektronic Dance Music)
Magyaran ez az elektro hullam elrontja az igazi trance hatasat/lenyeget, ......
Egyelore ennyit :PPP
Ha barmilyen kerdesetek van csak szoljatok, eleg nagy tapasztalatom van ilyen teren, beszeltem sok nagy producerrel stb. nameg ezt a stilust nyomom 96' ota :DDDD

OVER AND OUT

Cucmey
Jan 25th, 2009, 11:42
Én ezzel csak egyetérteni tudok. Bár fejlődést látok inkább. Sok új feltörekvő dj játszik kizárólag klasszikus uplifting/epic/melodic/vocal trancet. Pl Ronny K, Philippe el Sisi stb.
Szerintem ez az elektrós vonal kezd kifulladni. Mint ahogy minden nagy divatnak van jó 3 éve aztán megint más lesz a sláger. A régi öreg stílusok( techno, trance, house) pedig átvesznek a divatos hangzásból mindig annyit amennyi szükséges és az élet megy tovább... Én így látom. :)

dmark
Jan 26th, 2009, 13:25
Én ezzel csak egyetérteni tudok. Bár fejlődést látok inkább. Sok új feltörekvő dj játszik kizárólag klasszikus uplifting/epic/melodic/vocal trancet. Pl Ronny K, Philippe el Sisi stb.
Szerintem ez az elektrós vonal kezd kifulladni. Mint ahogy minden nagy divatnak van jó 3 éve aztán megint más lesz a sláger. A régi öreg stílusok( techno, trance, house) pedig átvesznek a divatos hangzásból mindig annyit amennyi szükséges és az élet megy tovább... Én így látom. :)

Amugy Ronny K -t ismerem jol, sokat beszeltem vele errol :) Ronny most inkabb producer mint DJ.

aakos
Jan 26th, 2009, 17:49
júni még messzevan :D addig még öregszek egy évet :P

addig én is..:ee: de nem árt felvázolni a helyzetet partyzás terén... :lol:

angel
Jan 26th, 2009, 19:56
addig én is..:ee: de nem árt felvázolni a helyzetet partyzás terén... :lol:

ja hát neked pláne :):):)
bár nekem ilyen sűrű naptáram lehetne :wub:
na majd április után igyekezni fogok úgy inzétni, hogy jólegyen :):):):)

JulesMiddleton
Feb 28th, 2009, 14:37
Woooooow, végre összehoztam :)
Az afterhours szól az xbox-on keresztül, majd ő meghajt egy kicsike kis erősítőt kettő darab hangfallal.
Nem semmi, 192k azért igenigen jóóóó.
Tudom tudom, egy rca kábel is elég lett volna, de akkor is, mediasharing powa :) :bravo:: super:

DaniG60
Mar 16th, 2009, 20:59

Ezzel én is csak egyetérteni tudok !!!!:good2:

angel
Mar 19th, 2009, 15:55
nem tud senki a közeljövőben valami finom kis trance partit itthon? :)
szétkellene rúgni a táncolós cipellőm vizsgák előtt :lol:

aakos
Mar 22nd, 2009, 13:39
ezekre elnézek nagy vsz szerint:

2009.04.03 Mr Pit, Tabu, Budapest
2009.04.17 Jonas Steur, Tabu, Bp

vsz kettő között még be lesz izzítva egy kis Dubfire is a Flörtben :ee:

angel
Mar 22nd, 2009, 13:50
ezekre elnézek nagy vsz szerint:

2009.04.03 Mr Pit, Tabu, Budapest
2009.04.17 Jonas Steur, Tabu, Bp

vsz kettő között még be lesz izzítva egy kis Dubfire is a Flörtben :ee:

óóóó... :(
Jonas Steur tuti kimarad.. vizsganap :P:P:P
Mr Pit? hmhm.. meglátós.. :) remélem nemtalálnak ki megint valami belsővizsgát.. jövő szombatra is bejelentettek egyet :P

aakos
Mar 22nd, 2009, 15:03
Jonast láttam már 2006ban Bp-n, nagyon jó kis buli volt, hiszen Airwave is ott zenélt akkor. :)
ha el tudom csalni egyik jánybarátomat Pit-re, akkor megyek! :ee:

angel
Mar 22nd, 2009, 15:14
Jonast láttam már 2006ban Bp-n, nagyon jó kis buli volt, hiszen Airwave is ott zenélt akkor. :)
ha el tudom csalni egyik jánybarátomat Pit-re, akkor megyek! :ee:

:):) nem is telennél, ha nemlennél ott :):)

aakos
Mar 23rd, 2009, 12:41
:):) nem is telennél, ha nemlennél ott :):)

:whistle: :bully: :whistle: :lol:

angel
Mar 28th, 2009, 16:04
:whistle: :bully: :whistle: :lol:

jajjj úgyvárom már, hogy kibökjenek valami info-t BTC-ről...
nemtudsz semmit róla? :)
ki? kivel? hol? mikor? :whistle:

FeCC
Apr 12th, 2009, 21:54
Hogy a túróba változtatom + a feliratott a nevem alatt (just got here)

aakos
Apr 12th, 2009, 22:14
btc sztem már nem lesz több..azaz más formában "fut" majd.. :bully:

héjj FeCC! majd változik ha sok kommented lesz :)
10 - 800 hozzászólásig ah fan vagy, utána már addict. :)

amúgy nem értem miért nincs több "fokozat".. :whistle: di.-on van extreme addict :ee: sőt még critical mass is, olyan 10.000 (?) fölött :lol:

FeCC
Apr 12th, 2009, 22:20
Köszi szépen má az őrületbe kergetett, h nem találom, és előre is bocs a hülye kérdésekért!:)

aakos
Apr 12th, 2009, 22:45
dehogy! semmi gond! még jó h ezt a topikot is olvasom néha :ee: :mask:

angel
Apr 12th, 2009, 23:35
lol :) helló fiukák :P

Fecc.. ha 'átmész' adományozó stílusba azt írsz oda a titulus helyére amit csak akarsz.. :)

örülök, hogy gyűlnek errefelé a magyarok is :)

BTC-ről csak annyit.. trance-t akarok :mask: itthon lehetőleg :mask:

aakos
Apr 13th, 2009, 00:16
höhö! amúgy tudatlan leszek, az adományozás az milyen sűrűséggel zajlik? v csak egyszeri? :whistle:

17én Jonas Steur a Tabuban, Bpn. én megyek! :)
aztán meg május 9én Johan Gielen és Shah -pozsonyban! :ee:

angel
Apr 13th, 2009, 00:25
höhö! amúgy tudatlan leszek, az adományozás az milyen sűrűséggel zajlik? v csak egyszeri? :whistle:

17én Jonas Steur a Tabuban, Bpn. én megyek! :)
aztán meg május 9én Johan Gielen és Shah -pozsonyban! :ee:

április 1től havonta.. lehet 5-10-15 etc. eurókat vagy dolcsikat (most perpill nemtom) adományozni..
azért vesztettem el énis a supporter státuszomat :/mert csak egyszer adományoztam :lol:

17 nemjó.. Gielenre viszont mehetnénk együtt :P:) sose jött eddig össze az együttbulizás :):)

aakos
Apr 13th, 2009, 09:26
jé, tényleg, mezei ah.fm addict vagy :LMAO: :mask:
a recesszió meg a válság, ehh. jaja, értem akkor. :)

egy kocsit kéne szerezni, aztán akkor mehetünk! elvezetek oda is, vissza is, kibirom pia nélkül :mask: csak kocsi legyen :lolz:

angel
Apr 13th, 2009, 12:56
jé, tényleg, mezei ah.fm addict vagy :LMAO: :mask:
a recesszió meg a válság, ehh. jaja, értem akkor. :)

egy kocsit kéne szerezni, aztán akkor mehetünk! elvezetek oda is, vissza is, kibirom pia nélkül :mask: csak kocsi legyen :lolz:

jah igen.. a válság.. :mask:

hehe :) na jólvan addig még van pici idő, majd kitalálunk valamit :wink:

DaniG60
Apr 16th, 2009, 23:12
Jaja itthon kellenének a partyk ! Itt van pl az ASOT, hallgatom a zenéket,és közben odaképzelem magam milyen jó is lehet :), viszont mindenre kiutazni lehetetlen,ha csak nem vagy lottó nyertes, és ne csak kettesed legyen :D

angel
Apr 17th, 2009, 11:16
Jaja itthon kellenének a partyk ! Itt van pl az ASOT, hallgatom a zenéket,és közben odaképzelem magam milyen jó is lehet :), viszont mindenre kiutazni lehetetlen,ha csak nem vagy lottó nyertes, és ne csak kettesed legyen :D

na azért netúlozz :) ASOT400 nem a legnagyobb buli amiről az ember hallhat :ee:

amúgyis.. 76nap és Lumi beachfest... :love: :):dance:

DaniG60
Apr 19th, 2009, 00:27
Ne értsd félre, nem azt írtam,hogy az ASOT 400 a legnagyobb, csak most jelen pillanatban az az aktuális :D Hát jó neked, menj is ha megteheted, nekem szerintem a legnagyobb bulim a nyáron a Szigetes Armin lesz :)

angel
Apr 19th, 2009, 13:42
Ne értsd félre, nem azt írtam,hogy az ASOT 400 a legnagyobb, csak most jelen pillanatban az az aktuális :D Hát jó neked, menj is ha megteheted, nekem szerintem a legnagyobb bulim a nyáron a Szigetes Armin lesz :)

:)

az sem olyan rossz ám..

mééég 74nap :bully:

remélem júli előtt még beesek valami kellemesre :lol:
Ákos!!! mikor lesz Shah?:mask:

DaniG60
Apr 20th, 2009, 11:06
Arra gondoltam,hogy a nyáron nagyon örülnék egy Daniel Kandi és Super 8 & Tab formációnak, bár külön külön is jöhetnek :D
:bravo:We want them together :)

aakos
Apr 20th, 2009, 11:22
Shah és Gielen május 9én lesznek, én addig csak egy buliba szándékozom menni :)

Super8 & Tab volt január végén pozsonyban -tuti volt! :mml:

Ha esetleg jön majd vmikor Kandi, akkor meg kell tőle kérdezni, h minden okés-e a passportjával... :lol:

angel
Apr 20th, 2009, 14:39

Ha esetleg jön majd vmikor Kandi, akkor meg kell tőle kérdezni, h minden okés-e a passportjával... :lol:

Kandi?!?! naneeeee.. csak nejöjjön.. :P lúúúúzer :lol::lol::lol::lol::lol:

DaniG60
Apr 21st, 2009, 10:05

Jaaa :) hát az vicc volt !!! plusz még szólni is elfelejtett,hogy megtalálta, jól kicseszett magával !!
Dehogynem jöjjön, jó lenne hidd el nekem :),de az útlevéllel tényleg minden rendbe legyen...

angel
Apr 21st, 2009, 10:08
Jaaa :) hát az vicc volt !!! plusz még szólni is elfelejtett,hogy megtalálta, jól kicseszett magával !!
Dehogynem jöjjön, jó lenne hidd el nekem :),de az útlevéllel tényleg minden rendbe legyen...

láma...

DaniG60
Apr 21st, 2009, 20:09
Egyébként tudtok valamit arról, hogy Shah-ék után lesz e valami ami még a nyár elején lenne buli ???

angel
Apr 21st, 2009, 21:54
Egyébként tudtok valamit arról, hogy Shah-ék után lesz e valami ami még a nyár elején lenne buli ???

énnem, de Ákos tutibefutó :) neki mindig van valami a tarsoiában :mask:

DaniG60
Apr 23rd, 2009, 09:59
Jaja olvasgattam a commenteket, és valahogy majdnem mindig mindenhol ott van (partyk) ,meg sokszor csak jön a bejelentés ki mikor hol :)

aakos
Apr 23rd, 2009, 10:13
:bully: :whistle:
lassan jönnek a vizsgák, szigorlatok, nagy szopókák..talán Shah/Gielenes buli még belefér utána meg tanulás gőzerővel. Rene Amesz hónap elején, Eric Prydz hónap végén (mindkettő a szegedi sing-singben :wub: ) s majd júniusban Markus Schulz Prágában... :mml:

de most lassan tényleg a tanulásé lesz a főszerep :wall:

edit: hmm még nem tudom h milyen buli lesz nyár előtt..de tuti lesz! :lol:

tchaby
Apr 23rd, 2009, 12:35
:dance:hali mindenkinek!!!!!!!!!!!

aakos
Apr 23rd, 2009, 12:50

szia! :welcome: :ah:

angel
Apr 23rd, 2009, 13:36

hellow :) :wave:

DaniG60
Apr 23rd, 2009, 21:00

Csoki @ ah.fm :) :welcome:

DaniG60
Apr 23rd, 2009, 21:04
Ákos köszi az infot :)
Mondjuk én még sosem voltam külföldön partyzni de jó lenne kipróbálnom nekem is egyszer ... és utána többször !!!!

Azért ha megtudsz valamit akkor őrizd meg jó szokásod és oszd meg velünk :good2:

aakos
Apr 23rd, 2009, 21:35
rendben! igyekszem! :beer2:

angel
Apr 28th, 2009, 00:47
Ákos tevagy a khiiiirááááj :lol::lol::lol:

:friends:

aakos
Apr 28th, 2009, 01:13
áá dehogy. most nagyon szét vagyok esve..keritésszaggató páleszt ittam :lol:
fekszek is aludni :)

angel
Apr 28th, 2009, 02:22
áá dehogy. most nagyon szét vagyok esve..keritésszaggató páleszt ittam :lol:
fekszek is aludni :)

uramisten :lol::lol::lol:

épp az előbb taglaltam kedves apukámnak mennyire részegleszek holnaptól hétfőig :lol:

szépálmokat Ákos :hug:

megyek énis :sleeping:

angel
May 19th, 2009, 13:03
Ákos úgytűnik a nyáron végre találkozunk egy párszor :ee:
az utóbbi pár napban jessszum mennyi új buli :ohmy:
agyam eldobom :)
sűrűn van buli a programfüzetben már most:lol::lol::lol::lol:

aakos
May 19th, 2009, 13:44
hja, j7végén Pryda Szegeden, aztán ott van az a Rió feszitvál is.. :ee:
Masters of Prog augusztusban, Ferry Corsten a Bónuszon, talán még Arminra is elmegyek Szigetre, bár nem biztos :lol:
hja, szal lesz pár program a nyáron :mml: :bumpit:

angel
May 19th, 2009, 13:58
Masters of Prog augusztusban, Ferry Corsten a Bónuszon, talán még Arminra is elmegyek Szigetre, bár nem biztos :lol:

tuti :)
Chicane jegyrendeléssel kapcsolatban nemtudsz valami infót?

aakos
May 19th, 2009, 14:15
not yet! :unsure:
jún 27én lesz Bfüreden ugyebár..ha drága lesz és 1órás lesz a show akkor kihagyom sztem... :bully:

angel
May 19th, 2009, 14:36
not yet! :unsure:
jún 27én lesz Bfüreden ugyebár..ha drága lesz és 1órás lesz a show akkor kihagyom sztem... :bully:

na akkor tuti énis.. nemhiszem megérné egy rakat lét elutazgatni egy órás szettért :mask:
ha van info visíts :)
énis szólok amint tudok valamit :wink:

aakos
May 19th, 2009, 15:04
jaja mindenképp :beer2:

DaniG60
May 31st, 2009, 13:59
Hát Armin, Ferry Corsten meg a Rio fesztiválon Markus & ATB bulikon jelenésem van :super:mindenképp

angel
May 31st, 2009, 15:14
Hát Armin, Ferry Corsten meg a Rio fesztiválon Markus & ATB bulikon jelenésem van :super:mindenképp

ATB? :yikes::blink:
beteg :lol:

aakos
May 31st, 2009, 16:49
2004ben hallottam ATB-t utoljára élőben, szal most már ideje lesz :ee: :mml:
Markus alap, Bónusz is be fog figyelni :devil:

angel
May 31st, 2009, 17:59
2004ben hallottam ATB-t utoljára élőben, szal most már ideje lesz :ee: :mml:
Markus alap, Bónusz is be fog figyelni :devil:

én nemrajongok érte túlzottan.. :bully:

de Sziget és Bónusz tuti.. :mml:

aakos
May 31st, 2009, 18:52
jó volt pedig mert jött vele Woody van Eyden is :)
2004ben 2szer is láttam, azóta meg egyszer sem :( (:lolz:)

angel
May 31st, 2009, 18:57
jó volt pedig mert jött vele Woody van Eyden is :)
2004ben 2szer is láttam, azóta meg egyszer sem :( (:lolz:)

na de ezenkívül monny' egy számot hány másik déjét láttál és hányszor apa :LMAO:

DaniG60
May 31st, 2009, 20:28
Szerintem ATB megérdemli, hogy elmenjen rá az ember !!
Angel te meg ne szólj be :lol:

Nekem Armin idén lesz 3
Menno-t 1-szer
1 ATB meg elmaradt itt szfváron,mert nem jött el :(

De mondjuk én 2007-ben voltam az első ilyen bulimon Palace-ban Arminon :rave:

angel
May 31st, 2009, 21:05
Szerintem ATB megérdemli, hogy elmenjen rá az ember !!
Angel te meg ne szólj be :lol:

Nekem Armin idén lesz 3
Menno-t 1-szer
1 ATB meg elmaradt itt szfváron,mert nem jött el :(

De mondjuk én 2007-ben voltam az első ilyen bulimon Palace-ban Arminon :rave:

ahh.. szép :P

aakos
May 31st, 2009, 22:18
tavaly volt 4 Markus Schulz amin voltam..idén csak 2 lesz :(
:lolz:

well, én megyek akkor is, max iszunk ha sz@r lesz A TiBi bácsi zenéje :ee: :devil:
(2003ban voltam először trance buliban :bully: )

angel
Jun 1st, 2009, 05:21
tavaly volt 4 Markus Schulz amin voltam..idén csak 2 lesz :(
:lolz:

well, én megyek akkor is, max iszunk ha sz@r lesz A TiBi bácsi zenéje :ee: :devil:
(2003ban voltam először trance buliban :bully: )

inkább nemmondok semmit arra a 4 Markusra 1éven belül :lol:
félek apa elfenekelne mert csúnyán beszélek :lol::lol::lol::lol::lol:

jó hát hamár ottleszek valószínű megejtem énis tibit.. :)
max iszunk.. tefizecc :LMAO: