PDA

View Full Version : Magyar trenszerek, írjatok :)

Pages : 1 2 3 [4]

aakos
Jul 29th, 2009, 18:25
ja, a parkett, feltéve ha nem lesz tömegnyomor..
sok kis csíra úgyis A TiBi bácsi miatt jön csak :grinning2:

DaniG60
Jul 29th, 2009, 18:47
rózsaszín haj és fekete Trance Energy-s póló valszeg farmerral (de azt kinézi..).. mellesleg VIP area.. :lol: najónem.. :) illetve de, de asszem a sima parketten fogom ropni elsősor környékén ^^ ..mert az nagyobb flessssss:dance:
Fekete haj :D:D Fehér I Love Trance-s póló lemezlejátszós koponyával :D
Én simába leszek és leszarom ha tömegnyomor van. Aki Hamvait remél az takarodjon :D

aakos
Jul 29th, 2009, 21:38
Dévényi Tibi bácsit visszatapsolni, pöttyös labdával megdobálni... :)
ja, h ő nem lesz? :bully: :rofl:

angel
Jul 29th, 2009, 23:39
Dévényi Tibi bácsit visszatapsolni, pöttyös labdával megdobálni... :)
ja, h ő nem lesz? :bully: :rofl:

az másik nap papó.. :lol::lol::lol:
a tibin sztem aludni fogok.. eléggé végem szakadt a mainap, meg délelőtt még melózom egy kicsit nehogy túlpihenten menjek már.. :P

aakos
Jul 30th, 2009, 00:18
hát jah nekem is fárasztó napom volt! 3.15ig ah.fm aztán 4 óra alvás, reggel le hévízre, döglés, fröccs, sör, keszthelyi móló, aztán haza és kezdek fáradt lenni :lolz:
alszom du,-ig sztem, pihentetnem kell a lábaimat :devil:

Gizmo
Jul 30th, 2009, 09:15
30án lesz RIO-ban :)
ATB, Chris Lake + Poleposition meg Myon&Shane54 lesz még aznap :)
3000 jó magyar pénz :)

2.30kor kezd Schulz amúgy :mml: (ha nem lesz késés :ee:)

Köszi az infókat :choon::hug:

DaniG60
Aug 3rd, 2009, 19:36
Hát ezen a bulin beszartam, akkora kiba....ott jó volt !! ÁÁ hihetetlen, Markusnál a Nothing at all-on majdnem elsírtam magam, annyira tetszett a buli :D

08.21 Sied Van Riel @ Tabu

trancerboy
Aug 5th, 2009, 08:09
Jó reggelt trancerek !!!

DaniG60 örülök hogy jól érezted magad !!! többiek hogy vélekednek ? Odatette markus és andré megint ??? jövőhéten ARMIN, mindenkinek ott a helye, erre végre én is tudok menni :)

aakos
Aug 5th, 2009, 09:07
Myon&S54 elment, Poleposition is, bár arról javarészt lemaradtunk.
Chris Lake csalódás :( meghallgatom a houset bár inkább a proghouset...amit művelt az kajak nem jött be. ATB-s heringbe be se mentem, 5 éve hallottam utoljára, akkor még jó volt. ez elég ratyi volt számomra..az a breakbeates fos, no meg az ugrálás a dj pultnál.. :) hehe Sanfranciscobeat nem pörög ennyire :ee:

Markus meg.hát igen...no komment. hatalmas riszpekt! amit leművelt. belőle sosem elég :)
THE #1 :love:

trancerboy
Aug 5th, 2009, 15:57
Szeva aakos !!!!

hát őszintén megmondom hogy ez az új Atb album nekem sem tetszik, nem olyan mán andré papa sem mint régen. De úgy látom Markus bácsi kárpótolt mindenért :) milyen zenéket nyomatott ???

üdv

aakos
Aug 5th, 2009, 20:54
Lentos - Forget about us (Barnes & Heatcliff remix)
Dakota - Chinook (original mix)
Dakota - Johnny the Fox (Barnes & Heatcliff remix)
Markus Schulz - Dressed in White
Yilmaz Altanham - Eighties (Ozgur Can remix)
Above & Beyond vs. Mr. Pit - Shana Can't Sleep (Black Army Mashup)
Veracocha - Carte Blanche (Cosmic Gate Remix)
Cosmic Gate - Sign of the times (MS Coldharbour remix)
Cass & Slide - Perception (Remix)
Oceanlab - Satellite
Dakota - Sin City (original)
Rex Mundi feat Susana - Nothing at all
Timmy & Tommy - Full tiltin (JOC rmx)
Super8 & Tab - Elektra
Markus Schulz - The new world (original)
Markus Schulz - Daydream (original)
Markus Schulz feat Dauby - Perfect
Vincent de Moor - Fly Away (Cosmic Gate remix)
Jochen Miller - Lost Connection
Wippenberg - Chakalaka (original)
Eurythmics - Sweet dreams (dub)
Rex Mundi feat Susana - Nothing At All &Paul Van Dyk - For An Angel (mashup )
Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix / Markus Schulz Big Room Reconstruction)
Markus Schulz - Do you dream
Skytech- Carboard box (original(

Ezek voltak tutira persze nem ebben a sorrendben. :)
ATB felejtős volt részemről, csalódás ha úgy tetszik..2004ben nagyon jó bulit tolt, nem hiába mentem el 2 bulijára is.. :ee:

DaniG60
Aug 5th, 2009, 22:51
Rex Mundi - Nothing at all ( Elavation remix ) hát azon szó szerinte beszartam, akkora jó volt.
SHane-ék On a Good Day-én végképp, végig üvöltöttem az egészet :D, Nekem ATB ez volt az első és nagyon nagy élmény volt, nekem tetszettek az új számok is. Markus nagyon kemény betett nekem, reggelre teljesen megölt :D:D

aakos
Aug 6th, 2009, 09:54
én bírtam volna reggel 7ig :ee:
Markus for president :clap2:
:love:

trancerboy
Aug 6th, 2009, 19:42
Estét Hölgyek / Urak, bár mostanában az urak vannak itt többet :) hogyen telik ez a kellemes csütörtök este ? egy hét múlva megaparty !!!! öveket bekötni, whiskit behűteni az alkalomra :) tényleg angel hova tűnt mostanában nem ír Ah -ra. meló netán ?

üdv

angel
Aug 9th, 2009, 00:16
angyi elbújt.. :ee:
elvesztem az éterben.. :):):)

trancerboy
Aug 12th, 2009, 08:05
Angyi hát csak előkerültél ? eltűntél a sok jó set között mi ? holnap meg ARMIN ARMIN ARMIN...lesz tombolás ezerrel :)

angel
Aug 12th, 2009, 10:00
jaham.. kicsit megpihentem..
holnap Armin ^^ simánjó.. :grinning2:

trancerboy
Aug 12th, 2009, 13:49
jaham.. kicsit megpihentem..
holnap Armin ^^ simánjó.. :grinning2:

minimum első sor és ugrálás ezerrel :):choon: bááá én mán úgy kattogok, mint atom, nyitok is egy sört, fast distance marha jó upliftet nyom megint :)

holnap ki mit iszik a bambin kívül ???

angel
Aug 12th, 2009, 16:15
én szigorúan bambulok :ee: minden amiben van alkohol jöhet :grinning2:

angel
Aug 12th, 2009, 16:15
najó nem.. az úgy nembuli ha gallyra iszom magam :)

trancerboy
Aug 13th, 2009, 07:11
najó nem.. az úgy nembuli ha gallyra iszom magam :)

ez így van, de szerintem egy burn vödröt lazán bevállalhatsz :) jófajta pia az és kiadós :P:super:

angel
Aug 13th, 2009, 13:48
ez így van, de szerintem egy burn vödröt lazán bevállalhatsz :) jófajta pia az és kiadós :P:super:

hihi.. :)
nahát nahát úgytűnik ezis kimarad maeste :lol:

trancerboy
Aug 14th, 2009, 14:53
há h-h kimaradt ?

báááá ez vót a legjobb élő set amit idáig halottam Armin hatalmas vót megint :) csak a tömegnyomor, az meberek mint a marhák előre. bár érthető mert látni akarja mindenki a legjobbat :) mert megint a legjobbat hozta :)

trancerboy
Aug 21st, 2009, 18:24
vááá Sound of Egypt nap !!!! csak le ne maradjak megint a jóról :(

aakos
Aug 22nd, 2009, 21:33
Sied van Riel egy nagy állat! jó kis szettet tolt :)

Sasha-Digweed-Zabiela meg no komment :)
amit ők 3man leműveltek egyenként, aztán meg Sasha-Digweed b2b.. :clap:

trancerboy
Aug 25th, 2009, 11:06
:good:huh jó neked hogy ott lehettél :) irigység...:music:

angel
Aug 25th, 2009, 11:56
juhú kedvesek :)
mizu?
7végén bónusz? :)

trancerboy
Aug 26th, 2009, 08:39
én dolgozok, nem megy. azt hiszem a legközelebbi megmozdulásom Shah papira lesz novemberbe :( arra jöttök ?

aakos
Aug 28th, 2009, 21:58
bónuszra megyünk..első sor természetesen... :devil:
remélem nem lesz sok zombi-ember :) de amúgy meg nem érdekelnek :grinning2:

Shah odébb van, addig lesz még Tiesto meg First State is :clap2:

DaniG60
Sep 2nd, 2009, 14:05
Shah-ra mindenképp megyek :)
Szigeten Armin hatalmas volt, a sok részeg külfödi meg szopjon le egy bikát !!!!!!

First State-re is menni kell :D

angel
Sep 5th, 2009, 15:11
pénteken jön valaki Nyíregyházára Tiesto-ra? :):):):):):):):):)

(gondoltam írok már valamit.. meghalt ez a topik úgylátszik)

DaniG60
Sep 10th, 2009, 20:14
Arra nem, Tiesto-nál nem vagyok érdekelt :S

angel
Sep 11th, 2009, 02:15
Arra nem, Tiesto-nál nem vagyok érdekelt :S

kár.. :lol:

angel
Oct 14th, 2009, 18:26
totál kihalt lett ez a topik...
ilyen korán már mindenki téli álmot alszik? :mask:

Kowy
Nov 3rd, 2009, 13:36
DEC5, Amsterdam: Best of Both Worlds... megy valaki?

aakos
Nov 8th, 2009, 13:26
sajna nem :bully:

Dec 4: Ferry Corsten, Pozsony
Dec 19: Paul van Dyk, Berlin

ide viszont tervezünk menni :grinning2:

erica91
Nov 8th, 2009, 16:48
Sziasztok!
Jó oldal és jó rádió :D
És ami a legjobb,hogy magyarul is lehet irni:D

erica91
Nov 8th, 2009, 16:54
sajna nem :bully:

Dec 4: Ferry Corsten, Pozsony
Dec 19: Paul van Dyk, Berlin

ide viszont tervezünk menni :grinning2:
Pozsonyban igen :) elkell menii:dance:

aakos
Nov 8th, 2009, 18:42
Pozsonyban igen :) elkell menii:dance:

2007ben is ott voltunk, mikor jött a mester Pozsonyba -csak akkor még kisebb klubban volt (Dopler) ez meg egy kész expo aréna :)

üdv a fórumon! :hug:

:welcome: :ah:

erica91
Nov 8th, 2009, 20:37
2007ben is ott voltunk, mikor jött a mester Pozsonyba -csak akkor még kisebb klubban volt (Dopler) ez meg egy kész expo aréna :)

üdv a fórumon! :hug:

:welcome: :ah:
Az nagyon jóó :),igen ismerem (doplert) 1x voltam ott.
Igeeeen és most ahol a mester fellép Incheba expo Arena:)
Tuti hely:)

És köszii :hug:

Underground
Dec 22nd, 2009, 22:47
Mekkora jó zenéket tolnak most... ( End Of Year Countdown 2009 )
wáááááááá

Tosa
Feb 20th, 2010, 16:42
Hi. Grat a rádióért és az oldalért. Őszintén kicsit meglepődtem, hogy magyar fórum része is van, de ez csak hab a tortán. Csak így tovább! :music:

aakos
Feb 20th, 2010, 17:29
Hi. Grat a rádióért és az oldalért. Őszintén kicsit meglepődtem, hogy magyar fórum része is van, de ez csak hab a tortán. Csak így tovább! :music:

üdv :welcome:

jaja, van magyar rész is, csak kissé pang... :grinning2:

:ah: :loveah: :ah:

Cucmey
Mar 4th, 2010, 09:50
üdv :welcome:

jaja, van magyar rész is, csak kissé pang... :grinning2:

:ah: :loveah: :ah:

há pörgesd meg egy kis porto ricoival bro!!! :lol::lol:

aakos
Mar 4th, 2010, 09:59
porto rico-t csak szigorúan tiszta jim beam után :whistle:

:lolz:

Cucmey
Mar 4th, 2010, 10:02
porto rico-t csak szigorúan tiszta jim beam után :whistle:

legközelebb asszem akkor tiszta abszint lesz...
Alcohol & Trance!! This is my style!! :muahaha::beat::lol::lol::drunk:

Cucmey
Mar 9th, 2010, 23:58
http://www.youtube.com/watch?v=LXWa4_VK4aU&feature=player_embedded#

Naike
Apr 12th, 2010, 00:23
Üdv mindenkinek :))

aakos
Apr 12th, 2010, 09:46
szeva :)

:beer2:

C!C@
Nov 9th, 2010, 12:12
Hello Magyarország :wave: hát írjatok már valamit :) utoljára aakos írt több mint fél éve :( :megacrazy:

aakos
Nov 9th, 2010, 12:17
Eléggé pang ez a topik, valóban. :ee: Kár :(

szia CICA9THC :beer2:

C!C@
Nov 9th, 2010, 12:24
Eléggé pang ez a topik, valóban. :ee: Kár :(

szia CICA9THC :beer2:

hát sajna, kicsit fel kell virágoztatni :)
:beer: szia aakos :friends: miujság? :beer2:

C!C@
Nov 9th, 2010, 12:32
egy kis szinesítés sem árt :)
http://store.jpgdistro.com/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/H/u/HungaryF.gif

aakos
Nov 9th, 2010, 13:30
Jó ez a kép :)
Semmi különös, megyek kajálni meg szerzek egy sört :beer2:
Nálad? :megacrazy:

C!C@
Nov 9th, 2010, 14:59
Jó ez a kép :)
Semmi különös, megyek kajálni meg szerzek egy sört :beer2:
Nálad? :megacrazy:

Kössz :)
:beer: lökj ide is egy Arany Ászok-ot :lol: :beer2:
amúgy itt sincs semmi extra, csak unalom :megacrazy:
:super: még jó hogy van ez a rádió :music: lehet zenélni egész nap :loveah:

D@NEE
Nov 24th, 2010, 17:50
Sziasztok honfitársak!
:loveah:

C!C@
Jan 14th, 2011, 03:03
:best::loveah::best:

Sziasztok honfitársak!
:loveah:

:beer2: szia D@NEE :friends:

egy kis szinesítés sem árt :)

:megacrazy: nahát, eltűnt a képem :( biztos megszűnt az oldal amiről beillesztettem :dontknow:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/archive/0/00/20090606233950!Flag_of_Hungary.png
itt egy új :cap:

C!C@
Mar 19th, 2013, 15:32
két éve semmi hozzászólás :hmmm: orbán ezt is megadóztatta :unsure:

Gabor Voros
May 24th, 2013, 20:16
Csak rajtunk múlik, hogy felpörgetjük-e a fórumot :) Én már lassan 40 vok, de mostanában nosztalgiából visszatértem egy kicsit a gyerekkorom hangzásához, a classic, high energy, prog. trance-hez.. (mást is hallgatok azért). Nálam az etalon Markus Schulz, a Tiësto, és Van Buuren szint viszont már túl csöpögős, és mainstream. Amiket csípek, a Binary Finary (érdekes, ő már a 90-es években is tolta) & Dj Ange heti műsora, de a mostaniak közül bejön Dan Stone, Matt Bukovski, és mindenki, aki az epic-et igényesen keveri a progresszívebb sound-dal. Zeném van pár Tera, huszonxév alatt, természetesen bedroom-dj-zek is :P

C!C@
May 25th, 2013, 12:13
Csak rajtunk múlik, hogy felpörgetjük-e a fórumot :) Én már lassan 40 vok, de mostanában nosztalgiából visszatértem egy kicsit a gyerekkorom hangzásához, a classic, high energy, prog. trance-hez.. (mást is hallgatok azért). Nálam az etalon Markus Schulz, a Tiësto, és Van Buuren szint viszont már túl csöpögős, és mainstream. Amiket csípek, a Binary Finary (érdekes, ő már a 90-es években is tolta) & Dj Ange heti műsora, de a mostaniak közül bejön Dan Stone, Matt Bukovski, és mindenki, aki az epic-et igényesen keveri a progresszívebb sound-dal. Zeném van pár Tera, huszonxév alatt, természetesen bedroom-dj-zek is :P

:welcome: jó itt látni új magyar tagot :beer2:

Gabor Voros
May 25th, 2013, 12:34
Hoy, hey, Doeiiiiiii!

Ilyen ez...én pl. vagy 10 évig nem is nagyon hallgattam trenszt ;) A kiképzést viszont én is Hollandiában kaptam, még a vízumos időszakban, az Erasmus program előtt volt egy laza kis szemeszterem kint :D Tiësto még gyerek volt, és a hangzását kereste, Van Buuren óvodás, így Michel de Hey-re toltuk, meg (the one & only: THE ONLY) Dj Jean-ra xD

C!C@
May 25th, 2013, 17:41
Hoy, hey, Doeiiiiiii!

Ilyen ez...én pl. vagy 10 évig nem is nagyon hallgattam trenszt ;) A kiképzést viszont én is Hollandiában kaptam, még a vízumos időszakban, az Erasmus program előtt volt egy laza kis szemeszterem kint :D Tiësto még gyerek volt, és a hangzását kereste, Van Buuren óvodás, így Michel de Hey-re toltuk, meg (the one & only: THE ONLY) Dj Jean-ra xD

hehe hát hozzád képest még én is gyerek vagyok :lol: nekem a trensz mindig is tetszett csak nem tudtam hol hallgatni míg nem volt internetem, aztán 5évvel ezelőtt rátaláltam erre a rádióra és rabja lettem minden nap ezt hallgatom :megacrazy: hollandia pedig a nekem való hely: van munka, fínom fű és rengeteg trance party :clap: látom te is külföldön vagy, ott dolgozol vagy ausztriai magyar? én eredetileg szlovákiából vagyok de magyar nemzetiségű... itt sincs munka ha van is kevés pénzért, ezért is húztam ki 2évvel ezelőtt :)

Gabor Voros
May 26th, 2013, 08:05
Anno - net híján - a Radio 538-at hallgattam (rendes rádió, nem tudom megvan-e még), Dance Department volt a műsor címe, de voltak kisebb helyi rádiók is, és persze party-k ezerrel!!!! Kazettára (!) rögzítettem a muzsikákat, és vittem haza, majd 1-2 évre rá Sterbinszky, meg a többi elkezdte játszani azt a hangzást ;-) Ma már más minden... Én am. pesti, de munka 0, mint tudjuk otthon, ezért :-/ A jó kis wiet már a múlté...de ki tudja, lehet, kikötök még arrafele, itt se olyan szuper :-D

C!C@
May 26th, 2013, 20:35
ja mennyit változik a világ... de vajon jó irányba?! kazetta->cd->dvd->usb a technika fejlődik szépen, de ugyanakkor nincs munka hisz amit csak lehet gépek végzik az emberek helyett :(
a zene is sokat változott... tiesto micsoda zenéket csinált régen még most is kiráz a hideg ha meghallom a régebbi számait, a mostaniak meg hát inkább nem kommentelem... :) sterbytől imádom a Gates of mind, Fly away with me és a Queen of chinatown-t ezek sem ma készültek de örökké jók maradnak :super: szerencsére ebben az úgymond modern világba sem veszett el a trance mert vannak nagyon jó produkciók, de azé kár hogy sokan leléptek tőle :hmmm:

Gabor Voros
May 27th, 2013, 13:14
Hát, én átéltem néhány zenei trend tündöklését és bukását... A lényeg, hogy megtaláld a saját hangzásod, úgyis mindig marad egy keménymag, ami hűséges marad :P Ma dubstep őrület van, amivel engem konkrétan őrületbe lehet kergetni ;) Pedig próbálom követni azért a dolgokat :/ A stílusok fennmaradnak (mind megvan ma is: jazz, rock, hiphop, classic house, "progresszív", és hát a trensz is ilyen), a hangzások viszont fejlődnek: egy 96-os zene mellett egy mai alig változott, és mégis: újabb effektek, agyasabb megoldások, és perssze újabb és újabb melódiák jönnek elő. Megjelenik egy új producer, bedob 1 jó 5letet, és máris görög az egész tovább.... Mi meg csak mosolygunk :D Ez egy jó kis rádió, de én azért jópár egyéb stílusban is nyomulok, de bizonyos hangulataimhoz csak a trensz illik. Nyilván a jó emlékek is közrejátszanak ebben, pl. amikor Arnhemben a Gelredome-ban (a focipálya lefedve, stadion teteje bezárva) 35.000 emberrel együtt buliztam, majd after másnap délig isten tudja már, hol xD
És, hát végig trensz...

Liftedsky
Dec 24th, 2014, 16:00
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy az Afterhours.FM-be hogy lehet bekerülni illetve ha szetteket készítenék a rádió számára?
Mindenkinek köszönöm a segítségét!
Üdv: Liftedsky.

GAMEBOYY
Aug 18th, 2015, 03:10
2014 December 24 óta semmi?:o nemár! tessék feléledni kedves magyarok):
Az idei Coldharbour day-ből egy szám, hogy felébredjetek^^
https://www.youtube.com/watch?v=Ve9HiDBPKm4

C!C@
Aug 18th, 2015, 06:24
éébresztőőő :D

C!C@
Aug 18th, 2015, 07:34
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy az Afterhours.FM-be hogy lehet bekerülni illetve ha szetteket készítenék a rádió számára?
Mindenkinek köszönöm a segítségét!
Üdv: Liftedsky.
itt próbáld http://ah.fm/residency/ sok sikert :beer2:

GAMEBOYY
Aug 18th, 2015, 15:06
&C!C@ Ma ahogy nézegettem ezt a topicot és megláttam, hogy magyar vagy tökre meglepődtem:D
Olyan fura, hogy itt nincs semmi Armin-ról, a világ első számú trance oldalán.. csak egy két nagyobb showban láttam a nevét, azon kívül semmi):

C!C@
Aug 18th, 2015, 16:31
igen vannak akik játszák a zenéit, de ő külön nem készít nekünk mixet, kivéve az EOYC-t :)

GAMEBOYY
Aug 20th, 2015, 17:12
Hatalmas hiba, az ASOT személye szerint a kedvec showm már egy ideje, igaz az összes része megvan, de kár, hogy itt nem játsszák):
Miket hallgatsz rendszeresen? Vagy miket hallgattok?:P nemár, hogy ilyen kihalt ez a topic:D

C!C@
Aug 20th, 2015, 17:34
uplifting és psy a kedvencem :music::music:

aakos
Aug 21st, 2015, 14:20
5-6 evvel ezelott meg porgott itt a forum, azota eleg sok minden megvaltozott... :)

C!C@
Aug 21st, 2015, 14:21
így van a twitterésfécbúk elrabolt majdnem mindenkit...

C!C@
Aug 21st, 2015, 14:30
volt amúgy valaki a Sziget feszten vagy ott nem sok trance található, esetleg az Ozorán, az jó szétesés lehet :)

GAMEBOYY
Oct 28th, 2015, 19:08
Az ah.fm nem adja Ferry bácsi Corsten's Countdown-ját, igaz? Elkezdtem az elejétől hallgatni. Van aki még rendszeresen hallgatja?:)

Cucmey
Dec 19th, 2015, 13:24
Nagyon furcsa ide vissza jönni annyi év után. ��

aakos
Dec 20th, 2015, 01:26
Nagyon furcsa ide vissza jönni annyi év után. ��

:grinning2: ne is mondd... mi van veled pajtas?

aakos
Dec 20th, 2015, 01:27
Az ah.fm nem adja Ferry bácsi Corsten's Countdown-ját, igaz? Elkezdtem az elejétől hallgatni. Van aki még rendszeresen hallgatja?:)

di-on van. :) 2007-2009ig rendszeresen, azota mar nem igazan...

GAMEBOYY
Jan 16th, 2017, 18:55
Most én nem látom vagy már nem kerülnek feltöltésre a livesetek? :O

C!C@
Jan 17th, 2017, 10:12
Most én nem látom vagy már nem kerülnek feltöltésre a livesetek? :O
sajnos meg kellett szüntetni :(

Hello due to legal complaints in the links and uploads we provide, we have decided to stop and only offer http://www.ah.fm/premium as its not using 3rd party sites. We thank you for your support and we're sorry for the changes.

GAMEBOYY
Jan 17th, 2017, 14:20
Ezt nem hiszem el :(
Annyira bejött, hogy hallgatom online, aztán, ha tetszik mentem és töltöm is.. Meg ezek nem gagyi noname trance szettek :(
A prémiummal elérhető az összes szett? Nem olvastam annyira utána még, meg mobilról vagyok, te meg biztos tudod ezt az infót :p

C!C@
Jan 18th, 2017, 14:41
Ezt nem hiszem el :(
Annyira bejött, hogy hallgatom online, aztán, ha tetszik mentem és töltöm is.. Meg ezek nem gagyi noname trance szettek :(
A prémiummal elérhető az összes szett? Nem olvastam annyira utána még, meg mobilról vagyok, te meg biztos tudod ezt az infót :p
jah kár érte, de már voltak vele gondok korábban is, eddig húztuk...
azt hiszem online hallgatható 2006tól, de letölteni nem lehet

thechoosed
Apr 28th, 2017, 19:19
https://www.youtube.com/watch?v=X9f2xKno7g4
kedves barátom friss összeállítása oldschool rajongóknak!