PDA

View Full Version : Radiowe Koszulki Afterhours

Pages : 1 [2] 3 4

AlexXdude
Jan 16th, 2007, 03:30
Woah. Did I just stumble into The Twilight Zone?

Mike_Noir
Jan 17th, 2007, 00:38
ok tutaj macie jak mniej wiecej beda wygladac koszulki w piatek lub poniedzialek powinienem miec prototyp postaram sie zrobic fotki i pokazac jak to wyglada live :)

Dj Sacha
Jan 20th, 2007, 18:02
Kiedy Bedą redy te koszulki Fajna Sprawa!http://www.afterhours.fm/files/djs/sacha.jpg

Gudowski
Jan 20th, 2007, 18:10
no, pozytywnie chlopaki, kiedy beda? ;) ps. zrobcie miniaturki obrazkow ... :)

Mike_Noir
Jan 22nd, 2007, 13:05
ok, koszulka pierwsza juz jest imo wyglada swietnie dostalem rozmiar XL i lezy genialnie imo :D (jakby sie ktos pytal mam 180cm wzrostu -.-) jutro postaram sie zrobic zdjecia cyfrowka i wrzuce na forum bo nie mam teraz dostepu do cyfrowki niestety...

Always in Trance
Jan 22nd, 2007, 20:59
Ja tez juz chcem taka koszulke:) Dajcie jakies konkretne info co do tych t-shirtow!!

Mike_Noir
Jan 23rd, 2007, 08:16
konkretne ?! przeciez wszystko tutaj jest napisane/pokazane czego chcesz wiecej ? ;]

Mike_Noir
Jan 23rd, 2007, 13:20
Ok ladys and gentelmen I have pictures of men's t-shirt (exactly 6 of them:P) i will post them here but pictures can be not sharp etc. and women t-shirt will be almost the same if u want to know more just pm for more info i will write back asap and if u want buy a t-shirt do the same hehe ok here we go :)

http://img324.imageshack.us/my.php?image=10021016jk.jpg
http://img223.imageshack.us/my.php?image=10021023cv.jpg
http://img223.imageshack.us/my.php?image=10021031tx.jpg
http://img225.imageshack.us/my.php?image=10021047qp.jpg
http://img251.imageshack.us/my.php?image=10021052ah.jpg
http://img155.imageshack.us/my.php?image=10021062gr.jpg

ghia
Jan 23rd, 2007, 14:28
aaaale boskie te koszulki ^^ rozmiarówka jakaś jest?

Mike_Noir
Jan 23rd, 2007, 15:02
tak jest juz podaje:
Meskie - S, M, L, XL, XXL
Damskie - S, M, L, XL

TwisteR
Jan 23rd, 2007, 15:09
nooo :) jedna xl dla mnie :P

jedrekmx
Jan 25th, 2007, 06:04
hey mike noir, dan was saying that you have washed your shirt that you have a few times already. I am wondering if it will shrink... have you put yours in the dryer?

Cheers! :ah:

AlexXdude
Jan 25th, 2007, 06:51
I want an Afterhours T-shirt and cap :(

Dan
Jan 25th, 2007, 19:41
zawsze sie myle gia z ghia :)

Dan
Jan 29th, 2007, 21:58
Koszulki byli zamuwione, kto zamuwil to super bendzie mial, a kto nie i sie wybiera na RMI Xplosion, tam bendzie mugl sobie kupic :)

Mike Noir bendzie tam z koszulkami :P

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 22:14
to co ja mam brac wszystkie od razu ? omg :O

jedrekmx
Jan 31st, 2007, 05:10
to co ja mam brac wszystkie od razu ? omg :O

I hear that you have your shirt and already washed it? Have you dried it and has it shrank?

Rafał^
Jan 31st, 2007, 10:44
Świetne te koszulki. :D Trzeba jakoś sobie załatwić jedną... :P

Always in Trance
Jan 31st, 2007, 21:23
Chce zamowic koszulke droga pocztową do Irlandii!Czy to mozliwe i jak ma wygladac forma platnosci??

Dan
Jan 31st, 2007, 21:36
jest zmozliwe, sie spytam ile kosztuje wysylka do irlandi

Mike_Noir
Jan 31st, 2007, 22:24
I hear that you have your shirt and already washed it? Have you dried it and has it shrank?

ta suszylem ja ... droga naturalna lol a nie w suszarce czy jak to tam macie lol :P i sie nie skurczyla a logo itp jest dalej swietne nic sie nie zmienilo :)

krolik
Feb 1st, 2007, 19:11
Logo na plecach jest za duze :)
mozna by zmienszyc w najstepnej edycji.

ClubGirl
Feb 1st, 2007, 19:55

Jak dla mnie jest ok, bynajmniej w męskiej wersji, damskiej nie było mi dane jeszcze zobaczyć.

Always in Trance
Feb 1st, 2007, 21:27
Spoko Dan,daj znac co i jak,bo zalezy mi ,aby jak najszybciej zamowic:)

Mike_Noir
Feb 2nd, 2007, 12:31

bo zes jej nie widzial live -.-

Always in Trance
Feb 8th, 2007, 20:47
I co z tym dostarczeniem do Irlandii Dan????Da rady cos zalatwic:P:P

Dan
Feb 8th, 2007, 21:07
I co z tym dostarczeniem do Irlandii Dan????Da rady cos zalatwic:P:P

pewnie dostaje ceny dzis lub jutro :)

Zuko101
Feb 9th, 2007, 15:19
spoko pomysł. Każdy fan radia powinien nie tylko słychać często tego radia ale też promować je na każdym kroku. No ale trudno wymagać żeby krzyczał "słuchajcie Afterhours.fm". A taka koszulka załatwia wszystko tylko musi przyciągać uwagę Więc trzeba postarać się o dobrą oprawę graficzną Ale idea sama w sobie jest naprawdę spoko. Popieram

ClubGirl
Feb 9th, 2007, 18:21
spoko pomysł. Każdy fan radia powinien nie tylko słychać często tego radia ale też promować je na każdym kroku. No ale trudno wymagać żeby krzyczał "słuchajcie Afterhours.fm". A taka koszulka załatwia wszystko tylko musi przyciągać uwagę Więc trzeba postarać się o dobrą oprawę graficzną Ale idea sama w sobie jest naprawdę spoko. Popieram

Gdybyś spojrzał pare stron w tył w tym temacie nawet zdjęcia koszulek byś zobaczył :P

Zuko101
Feb 9th, 2007, 20:06
Gdybyś spojrzał pare stron w tył w tym temacie nawet zdjęcia koszulek byś zobaczył :P

tak dziecinko tylko moim zdaniem ta oprawa nie jest dobra. Nie przyciąga uwagi. moim zdaniem powinno być więcej elementów graficznych ale jak narazie to może dobry początek. może będzie lepiej.

Always in Trance
Feb 9th, 2007, 20:42
Kolega Zuko jak widac niedawno wstapil do klubowiczow ah.fm wiec moze byc nie do konca w temacie:P

Dan
Feb 9th, 2007, 20:42
jakie grafiki? powinno byc logo i afterhours.fm co jescze tam powinno byc ?
simpsons?

Always in Trance
Feb 9th, 2007, 20:44
Dan to czekam na cene i szczegoly wysylki i odebrania,bo w Irl zapachnialo lekko wiosna wiec moglbym juz na upartego zalozyc ten trykot:D:D

Dan
Feb 9th, 2007, 22:15
Dan to czekam na cene i szczegoly wysylki i odebrania,bo w Irl zapachnialo lekko wiosna wiec moglbym juz na upartego zalozyc ten trykot:D:D

sorry ze tak zajmuje troche ale czekam od producenta o ceny do europy, ale spoko bendzie kolego :) objecuje

Always in Trance
Feb 9th, 2007, 22:26
No to Gites:D:D

Equalibrium
Feb 19th, 2007, 21:23
Witam wszystkich. Pewnie nikt mnie nie zna ale postanowiłem zrobić parę projektów koszulek dla AH. Podawajcie mi pomysły, krytykę, zrobie wszystko jak chcecie, bo może bedzie parę wersji koszulek w sklepie:)
Oto link do albumu:
http://qbbas.fotosik.pl/albumy/135009.html
Narazie skromniutko 3 wersje ale mówicie co chcecie to będę uaktualniał, a jeśli chcecie o tym ze mną pogadac to mój GG: 3615314

Dan
Feb 19th, 2007, 22:08
wyglondajom ok, ale afterhours.fm jest pod logo a nie tak daleko idzie .fm :)

dzienkuje za wzory :) trzeba bendzie sklepik otworzyc

Equalibrium
Feb 19th, 2007, 22:22
Hmm zastanawiam się czy istnieje możliwość importu paru sztuk do polski, a tak apropo jak ktoś ma pomysł a niewie jak go wykonac to niech pisze

ClubGirl
Feb 19th, 2007, 22:45
tak dziecinko tylko moim zdaniem ta oprawa nie jest dobra. Nie przyciąga uwagi. moim zdaniem powinno być więcej elementów graficznych ale jak narazie to może dobry początek. może będzie lepiej.

Dziecinko.. heh.. młodszy jesteś, ale dzięki za "komplement". Moim zdaniem za dużo na tych koszulkach być nie może. Ewentualnie jakieś hasło a nie pstrokata grafika - to logo ma przyciągać wzrok - nie chcę się czuć jak paleta farb.

Dan
Feb 19th, 2007, 22:52
Hmm zastanawiam się czy istnieje możliwość importu paru sztuk do polski, a tak apropo jak ktoś ma pomysł a niewie jak go wykonac to niech pisze

tak jest taka mozliwosc :)

Bartiiiii79
Feb 20th, 2007, 11:29
Koszuli są klasa ge macht! Wszyscy powinni je miec ;)

Mike_Noir
Feb 20th, 2007, 11:36

a widziales je live ze sie wypowiadasz ? Hmmm nie przyciaga uwagi a to ciekawe to my ludzi sami namawialismy zeby do nas podchodzili w trakcie RTX i pytali sie czy mamy jeszcze takie koszulki gdzie takie mozna kupic itp ? a poza tym jak to ktos wyzej napisal 'nie chce wygladac jak paleta farb' ja dodam do tego jeszcze elementow i efektow. Co za duzo to nie zdrowo, wiecej nie zawsze oznacza lepiej.

Witam wszystkich. Pewnie nikt mnie nie zna ale postanowiłem zrobić parę projektów koszulek dla AH. Podawajcie mi pomysły, krytykę, zrobie wszystko jak chcecie, bo może bedzie parę wersji koszulek w sklepie
Oto link do albumu:
http://qbbas.fotosik.pl/albumy/135009.html
Narazie skromniutko 3 wersje ale mówicie co chcecie to będę uaktualniał, a jeśli chcecie o tym ze mną pogadac to mój GG: 3615314

hejka hejka, nie to ze chce byc krytyczny czy cos (choc czasem jestem i to na sile) ale osobiscie mi sie nie podobaja te koszulki/projekty jakies takie hmmm dziwne...

Equalibrium
Feb 20th, 2007, 14:10
Więc nic nie stoi na przeszkodzie zebyście poddawali swoje pomysły. Chcę poprostu żeby to było "nasze"

krolik
Feb 20th, 2007, 15:22
Ja juz swój projekt dałem... koszulka znajomym sie podoba i mysle, że jest dobra :D

Mike_Noir
Feb 20th, 2007, 19:45
Więc nic nie stoi na przeszkodzie zebyście poddawali swoje pomysły. Chcę poprostu żeby to było "nasze"

no true true, kilka nowych projektow sie zawsze przyda chociaz imo te ktore sa (mam na mysli te pierwsze koszulki) wygladaja dosc spoko

Equalibrium
Feb 20th, 2007, 19:47
Więc mam pytania, konkretnie do Dana:
- kiedy będą inne wersje
- kiedy będzie można je kupić i przesłać do Polski

Mike_Noir
Feb 20th, 2007, 20:11
- kiedy będą inne wersje

a ja nawet znam na nie odp ;]

- beda jak sie nad nimi pomysli i sie cos dobrego zaprojektuje zeby nie bylo chaly.
- po co przesylac jesli sa robione w polsce ?

Luke Blanc
Feb 21st, 2007, 01:46
-- po co przesylac jesli sa robione w polsce ?

hahahha sorry za off top ale rosmieszyla mnie rozmowa : P

:focus:

odnsnie koszulek, tą co posiadam jest wystarczająca a od kolorowych grafik itp to mam swoje ciuchy, to ma byc logo przyciagajace wiec jest good :)

Mozna tez sobie rekawy wyciagać biale i tez spoko wyglada jak np tutaj ja z LavKastorem : P

http://liquid.insanemyth.com/ah/rmi/ah6.jpg

dziekuje za uwage : P

Dan
Feb 21st, 2007, 03:31
- kiedy będą inne wersje

narazie som te co widziales i mozna je kupic teras.

nowe wersje bendom "niewiem" kiedys bo musze zrobic plan z producentem i zmoja strona.

:)

Luke Blanc
Feb 21st, 2007, 23:02
biznes plan :) hehe

Always in Trance
Feb 22nd, 2007, 20:01
Halo Dan tutaj Irlandia po raz kolejny przypomina o sobie:P:P Co z ta wysylka???????????????

Dan
Feb 22nd, 2007, 23:03
Halo Dan tutaj Irlandia po raz kolejny przypomina o sobie:P:P Co z ta wysylka???????????????

wysli mi rozmiar na private message pm :)

Vexilium
Feb 23rd, 2007, 14:29
Też będę niecierpliwy :P Nie da się załatwić koszulki przed ewentualnym powstaniem sklepiku AH i przed większą imprezą z udziałem userów radia? Bo nie chcę tak długo czekać...

Mike_Noir
Feb 23rd, 2007, 15:08
Też będę niecierpliwy :P Nie da się załatwić koszulki przed ewentualnym powstaniem sklepiku AH i przed większą imprezą z udziałem userów radia? Bo nie chcę tak długo czekać...

Vexilium spoko w przyszlym tygodniu zaczne rozsylac koszulki ktore zostaly wczesniej zamowione (okolo 10) i jest jeszcze kilka dodatkowych mam dla Ciebie koszulke jesli dobrze pamietam. Sorka ze tak dlugo to trwa ale naprawde ciezko mi teraz znalesc wiecej niz 1h wolnego dla siebie bo ciagle musze sie uczyc na poprawki lol. Mam nadzieje ze zrozumiesz :)

Vexilium
Apr 1st, 2007, 14:49
Oczywiście, że rozumiem :) Dzięki za szybką odpowiedź

-----

Ponawiam swoje pytanie...

Mike_Noir
Apr 1st, 2007, 23:22
Oczywiście, że rozumiem :) Dzięki za szybką odpowiedź

-----

Ponawiam swoje pytanie...

wysle w poniedzialek albo we wtorek bo nie mialem kasy zeby wyslac -.-, ale teraz juz na bank wysle bedzie to jakies 35zl do zaplaty przy odbiorze paczki, i jak mozesz Vexilium napisz mi na gg swoj adres itp (gg: 6063557)

Master Poland
Apr 2nd, 2007, 20:56
Sorki chlopaki sa jeszcze te koszulki na sprzedaz?
Czekam na odp. Jezeli sa i ktos to wysyla to prosze o kontaky na gg: 5445410

Dan
Apr 4th, 2007, 01:56
sklepik jusz 95% zrobiony..

kto jedzie na TRANCE CONNECTION I POTRZEBUJE KOSZULKI moze tam byc ze tam mozna je odebrac.. prosze sie zglosic kto jedzie i kto chce koszulke :)

pozdrawiam

Vexilium
Apr 4th, 2007, 21:52
Ja akurat czekam na przesyłkę od Mike'a Noira więc na Trance Connection już założę koszulkę :) Ale jedna moja przyjaciółka jest chętna (oczywiście na damski krój :P ), rozmiar M. I z tego co wiem Fevon też jest zainteresowany :)

UzeYroS
Apr 15th, 2007, 18:55
ja także życzyłbym sobie koszulke afterhours
na Elements of Life spotkalem klienta (z Rabki) nie pamietam ksywki, ktory byl w nią ubrany, i tak wlasnie - z uwagi ze ja slucham afterhours od dosc dawna regularnie- sie z nim zgadalem poszlismy na starowke wypilismy piwo pogadalismy bylo spoko

BARDZO BYM CHCIAL TAKĄ KOSZULKĘ
rozmiar XL
czy da sie to zalatwic?

krolik
Apr 15th, 2007, 19:34
ja także życzyłbym sobie koszulke afterhours
na Elements of Life spotkalem klienta (z Rabki) nie pamietam ksywki, ktory byl w nią ubrany, i tak wlasnie - z uwagi ze ja slucham afterhours od dosc dawna regularnie- sie z nim zgadalem poszlismy na starowke wypilismy piwo pogadalismy bylo spoko

BARDZO BYM CHCIAL TAKĄ KOSZULKĘ
rozmiar XL
czy da sie to zalatwic?

na dniach będzie otwarty sklep, także sam sobie będziesz mógł złozy zamówienie :)

UzeYroS
Apr 15th, 2007, 20:27
spoko!
będę śledził na bieżąco!
pozdrawiam

UzeYroS
Apr 16th, 2007, 18:31
"na dniach" oznacza kiedy?
chcialbym mieć tę koszulkę jak najszybciej :D
i gdzie będzie ten sklep?
podajcie linka
pozdro

Dan
Apr 16th, 2007, 19:17
"na dniach" oznacza kiedy?
chcialbym mieć tę koszulkę jak najszybciej :D
i gdzie będzie ten sklep?
podajcie linka
pozdro

jusz wdniach... link bendzie ugury robil STORE

Rami44
Apr 16th, 2007, 19:32
Witam ! ! !
Jak najbardziej pomysł mi się podoba i z wielką chęciął zakupiłbym taką koszulkę. :D
Czekam na dalsze info w tej sprawie!

==================
Pozdrawiam
Rami44

Rafał^
Apr 16th, 2007, 19:51
I ja zakupię. Mam nawet kasę odłożoną na ten cel. ;)

Fevon
Apr 16th, 2007, 21:09
No ja też kupie :P

UzeYroS
Apr 16th, 2007, 22:23
a ja - jakoże mieszkam w katowicach- chciałbym zainicjować spotkanie fanów afterhours przed TRANCE CONNECTION ugadalibyśmy się np na schodach przy wejściu na dworzec główny

byłoby rewelacyjnie spotkać się i wspólnie wyskoczyć na browarka - znam świetne knajpki (co prawda nie grają w nich afterhours, ale w Katowicach narzekać na brak dobrych barów się nie da :)

co Wy na to?
pozdro!

feles
Apr 16th, 2007, 23:14
Okej jestem za... jako że będę tam z osobami również, które jako na RMI Trance Xplosion były na meetingu Afterhours to czego nie... Im bliżej imprezy tym dokładniej się dogadamy. Pozdrawiam

Dan
Apr 16th, 2007, 23:15
no sporo ludzi bendzie tam z afterhours.fm to sie zgadajcie :)

krio
Apr 17th, 2007, 00:46
Uzi dobry pomysł dobry! Ty wiesz, że masz u mnie browara :)

Mike_Noir
Apr 17th, 2007, 08:32
to widzimy sie na Trance Connection! :D :ah:

UzeYroS
Apr 17th, 2007, 14:39
Dan dlaczego to brzmi jakbyś nie jechał
krio- to oczywiste- browar podstawa a potem balety do białego rana :D
pozdro!

Dan
Apr 17th, 2007, 15:26
Dan dlaczego to brzmi jakbyś nie jechał
krio- to oczywiste- browar podstawa a potem balety do białego rana :D
pozdro!

no ja niemoge bo jestem i mieszkam w Canada, ale bende w polsce na lato w lipcu tak wyglonda :)

Vexilium
Apr 17th, 2007, 19:00
O dyskusji na temat TC zapraszam do tego topicu: http://forum.afterhours.fm/showthread.php?t=4961 :) A co do koszulki w końcu już ją mam \o/

Dan
Apr 17th, 2007, 20:15
vexilium jak sie podoba? pasuje?

Vexilium
Apr 17th, 2007, 20:34
Ciut za duża, ale się podoba :)

UzeYroS
Apr 17th, 2007, 20:37
tez bym chcial :/
jestem strasznie niecierpliwy :D

Fevon
Apr 17th, 2007, 20:45
Hehe Dan bo nie zdąże kupić koszulki na TC :P

UzeYroS
Apr 17th, 2007, 20:54
ja też chcialbym ją mieć przed TC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dan
Apr 18th, 2007, 15:55
sklepik jusz dziala, ceny dla ludzi mieszkajoncych w Polace som duzo male nisz te normlane.

Prosze zrobic konto i zamuwic :) tylko mozna placic paypalem :)

UzeYroS
Apr 18th, 2007, 16:06
Dan
ale ta koszulka kosztuje 20USD!
80 ZŁOTYCH?
mam nadzieje ze sie gdzieś ciachnąłem :/

feles
Apr 18th, 2007, 16:29
No na pewno w tym, że $ nie jest po 4zł ;) Po drugie tak jak Dan mówił ceny dla ludzi z Polski są o wiele niższe... tego co z nim rozmawiałem to bodajże koło 40zł, ale nie chce zapeszać.

UzeYroS
Apr 18th, 2007, 17:06
DaN
WYJAŚNIJ TOM KWESTIE

kajoj
Apr 18th, 2007, 17:35
DaN
WYJAŚNIJ TOM KWESTIEHi.
Moze ja wyjasnie. Jzeli zalozysz sobie konto na polski adres (wpisujac Kraj: Poland lub Polska) w koszuku otrzymasz dosyc pokazny rabat.
Pozdrawiam.

UzeYroS
Apr 18th, 2007, 18:32
ok juz zamowilem
teraz mam czekac?
czy placic?
tzn zamowienie skladam i dojdzie do mnie ta koszulka czy najpierw musze zaplacic?

bo nie ma wyraźnie tam przedstawione co i jak :/

kajoj
Apr 18th, 2007, 18:36
Po zlozeniu zamowienia, zalezy uiscic oplate przez paypala. Gdy oplata zostanie zaksiegowana status zmowienia zmieni sie na "w realizacji", a my przystepujemy do wysylania koszulki. Gdy przesyłka wyląduje u kuriera status przesylki zmieni sie na "Zrealizowane i Wyslane".

UzeYroS
Apr 18th, 2007, 18:44
no tak, ale ja nie mam nic na koncie w tej chwili a przelewu dokonają mi 10 przyszlego miesiąca,
nie chce placic przelewem, dlaczego nie moge zamowic w normalny sposób, poczta mi przyśle, ja zaplace za koszulkę i koszta wysylki i byloby po sprawie
jesli ktoś nie ma przekonania do przelewów przez internet albo nie posiada karty, to oznacza ze o koszulce moze sobie tylko pomarzyć?
poza tym jak mi pobierze te pieniądze z konta (USD) skoro ja bym tam mial i tak walutę polską?

bes sęsu

UzeYroS
Apr 18th, 2007, 18:45
nie mozna iść na poczte i dokonać przelewu?
ja nie mam przekonania do internetu

kajoj
Apr 18th, 2007, 18:50
No coz, oplaty za koszulki zbiera Dan, wiec ida one do Kanady. Miedzynarodowa forma platonsci jest PayPal. Aby dokonac platnosci trzeba miec konto na PayPaly (jest rowniez polska strona PayPala http://www.paypal.pl/). Inna forma platnosci nie zostala przewidziana.

Fevon
Apr 18th, 2007, 19:04
Aby dokonac platnosci trzeba miec konto na PayPaly Inna forma platnosci nie zostala przewidziana.
Aha, to miałem koszulke jak narazie :P

Mike_Noir
Apr 18th, 2007, 21:26
ok ludziki sluchajce mam jeszcze do sprzedania na terenie polski i tylko polski :P 4 koszulki 1 XL, 2 XXL i 1 M jesli sa chetni prosze sie zglaszac pod numer gg 6063557 i pisac od razu kto i w jakiej sprawie bo inaczej nie odpisze najprawdopodobniej :P cena za koszulke 25zl+koszt przesylki

Dan
Apr 19th, 2007, 03:41
lub sie umuwcie na Trance Connection, Mike i tak jedziesz :) tylko pomys

Hydro Aquatic
May 1st, 2007, 03:21
radioparty ma jakies koszulki na sprzedasz ale niewiem jakom forme urzywajom.

Masz dysleksje :P ?

btw. dobry pomysł

Dan
May 1st, 2007, 03:52

btw. dobry pomysł

mozesz kupic tutaj http://store.ah.fm :)

krio
May 1st, 2007, 11:45

btw. dobry pomysł

drogi Hydro Aquatic a Ty masz?

więc się nie pytaj jeśli chcesz tanio koszulkę kupić :)

krolik
May 1st, 2007, 15:24

Mieszkalbys poza granicami naszego kraju tez pewnie mialbys w dupie pisownie :P
pisze tak jak slyszy :)

Luke Blanc
May 1st, 2007, 16:05

btw. dobry pomysł

Jeśli osoba pisze w danym języku to nie znaczy, że jest z tego kraju :)

Pozdrawiam ;)

Fevon
May 7th, 2007, 14:28
Haha mam koszulke :)
tylko troszeczke za szeroka ale mam ludzi od tego, ktorzy zrobia zeby bylo wszystko ok :P

Dan
May 7th, 2007, 14:52
Haha mam koszulke :)
tylko troszeczke za szeroka ale mam ludzi od tego, ktorzy zrobia zeby bylo wszystko ok :P

no to super ze jest, moze za duzy rozmiar wzioles ?

zrub fote :)