PDA

View Full Version : Radiowe Koszulki Afterhours

Pages : [1] 2 3 4

Luke Blanc
Oct 13th, 2006, 01:58
Witam, w najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić radiowe koszulki, będzie peła rozmiarówka, różne wzory oraz damskie koszulki, mam nadzieje że firma produkująca te koszulki będzie chciała nawiazać współpracę, cena myśle będzie w granicach 21-26 złotych. W takich koszulkach można by było bardziej promować radio zakłądając je w klubach i nie tylko każdy słuchacz (fan radia) też mógłby nosić gdzie tylko popadnie :) narazie czekam na odpowiedź firmy, a Wy napiszcie co o tym sądzicie i czy zakupilibyście taką koszulkę, żebym widział czy jest sens się tym zająć.

Pozdrawiam Luke Blanc Aftrehours Team :) :ah:

Dan
Oct 13th, 2006, 04:14
chyba super idea... sam kupie pare :)

krolik
Oct 13th, 2006, 09:30
Dobrze się składa bo miałem zamiar sam sobie zrobic taką koszulke...
Luke,odezwij sie na gg :]

ClubGirl
Oct 13th, 2006, 11:40
Dobry pomysł :) Ja bym chciała czarną i białą z dekoltem i z dużym logo ah na plecach :D :P tylko taką damską ;)

Fevon
Oct 13th, 2006, 11:48
całkiem fajny pomysł :)
chciałbym zobaczyć jak to wygląda :)

Mike_Noir
Oct 13th, 2006, 15:42
no dokladnie ja tak samo bym z checia zobaczyl i w takim wypadku wzialbym ze dwie ;o

Vexilium
Oct 13th, 2006, 17:49
Podobnie jak poprzednicy czekam na jakiś projekt :) Na razie wstępnie mógłbym coś zamówić...

Hanki
Oct 14th, 2006, 12:55
Całkiem dobry pomysł. :)

kAkTi
Oct 18th, 2006, 15:30
Bardzo Dobry PomysŁ :) RównieŻ Bym ZakupiŁ Z Kilka

dj_revel
Oct 18th, 2006, 18:43
jak cos to sluze pomoca w obrobce loga itp... jestem za > Luke - zajebisty pomysl... kupie tez kilka...

kAkTi
Oct 19th, 2006, 13:59
A CZY SĄ JUŻ JAKIEŚ PROJEKTY NA KOSZULECZKĘ ? JEŚLI TAK TO LUKE ZAPODAJ TU Z KILKA ŻEBY MOŻNA BYŁO CUSIK WYBRAĆ OKI ??

M@rti
Oct 19th, 2006, 14:48
No extra pomysł. Biorę na pewno. mile widziany projekt jakis - moze byśmy zagłosowali na projekty ...co wy na to ??

Luke Blanc
Oct 23rd, 2006, 20:08
Projekty hmm myślę graficy by się znaleźli bo znam dobrego chyba, że mielibyście lepsze projekty to nie ma problemu, gorzej jest z firmą bo do jednej napisalem, ale żadnego znaku życia chodzi o to zeby było jak najtaniej no i jakbyśmy pozamawiali dużo to powinni dac kilka gratis lub znizyc cene. Jak macie jakies pytanka lub cos to piscie na gg: 7825491 Luke Blanc

Luke Blanc
Oct 26th, 2006, 22:31
Jak jakieś firmy tanie macie to dawać chłopaki wspólnymi siłami damy rade, bardzo dobrej jakości i tanie :D

Dan
Oct 27th, 2006, 03:44
radioparty ma jakies koszulki na sprzedasz ale niewiem jakom forme urzywajom.

Luke Blanc
Oct 28th, 2006, 17:33
Radioparty ma wlasne koszulki oni sprzedazy nie oferuja,
wlasnie znalazlem gosia co robi tkaie koszulki jak tylko sie pojawi na gg wszystko z nim ustale i dam Wam znac, podam wymiary loga etc i razem zrobimy jakies fajne koszulki ;)
Mam nadzieje ze Nitrous, Adam Underwater tez je zakupią :D chlopaki jak wsyzscy to wszyscy heh pozdrawiam..

Luke Blanc
Nov 1st, 2006, 00:15
No i otrzymałem wiadomość, na e-mila muszę wysłać określoną ilość ile chcemy zamówić koszulek oraz wzór (logo) koszulek w .jpg

DJ Revel pisałeś że służysz pomocą. możesz zrobić jakieś logo i każdy kto zna się na grafice lub ma kolege niech robi loga !! Tutaj je wrzucajcie i wspólnie wybierzemy najlepsze.

Pozdrawiam Luke

dj_revel
Nov 6th, 2006, 22:25
ok... juz sie biore za to :) dam linka jak cos skleje ... :)

EDIT: na szybciocha 3 propozycje: http://djrevel.net/tshirts/

Dan
Nov 7th, 2006, 04:22
ten ostatni to jakis troche gejowy, tencza :(

JimiEx
Nov 7th, 2006, 08:15
Ja moge sie postarac cos zrobic, tylko jakie wymiary maja byc tego logo ?

Pozdrawiam Bartek

Edit:

Zrobilem kilka logo

1, http://img61.imageshack.us/img61/5418/untitled1nc1.jpg

2, http://img234.imageshack.us/img234/425/untitled3in1.jpg

3, http://img524.imageshack.us/img524/4269/untitled4zp1.jpg

4, http://img524.imageshack.us/img524/7112/untitled5ut5.jpg

5, http://img61.imageshack.us/img61/6240/untitled6te7.jpg

6, http://img294.imageshack.us/img294/314/untitled7qd8.jpg

7, http://img300.imageshack.us/img300/4/untitled8lg3.jpg

Luke Blanc
Nov 7th, 2006, 20:18
Extra Chlopaki ale mysle ze przydal by sie jeszcze jakis napis bo osoba nie znajaca Ah nie bedzie wiedziala co to a np dodajac napis Live Trance DJ Set lub The BEst RadioStation... cos tego typu, co sadza o tym inni !! wypowiadac sie chlopaki i dziewczyny ;)

krolik
Nov 7th, 2006, 21:12
Pierwszy najciekawszy... Niedługo postaram się coś wrzucić co ja preferuje :)

dj_revel
Nov 7th, 2006, 22:42
jakos tylko tobie sie z gejami kojarzy dan... :D hehe ... wg mnie to raczej oznacza peace,love and harmony... a nie gejostwo :/

EDIT: jak znajde tylko troche czasu to sie przyłożę konkretniej do tego.... aha... no i jak chcecie miec hasła to proponujcie...
moje propozycje... - Listen to the best DJs after hours...
- ... non stop in the mix
etc. :)

krolik
Nov 8th, 2006, 08:19
The best EDM radio station on the world ;)

ClubGirl
Nov 8th, 2006, 10:06
Ładne, ładne :D Tylko JimiEx chyba byłeś głodny jak robiłeś 7 :P Zjadłeś literkę "O" :)

krolik
Nov 8th, 2006, 20:38
Moje logo na koszulce będzie wyglądało tak:

http://www.plk.vectranet.pl/~rogtom/foto/ahlogo-tshirt2.jpg

Chyba, że będzie bez .fm:

http://www.plk.vectranet.pl/~rogtom/foto/ahlogo-tshirt.jpg

Albo tak:

http://www.plk.vectranet.pl/~rogtom/foto/ahlogo-tshirt3.jpg

Dan
Nov 8th, 2006, 20:44
mi sie podoba !! moze wmiescic afterhours.fm pod AH ?

Dan
Nov 8th, 2006, 20:46
jakos tylko tobie sie z gejami kojarzy dan... :D hehe ... wg mnie to raczej oznacza peace,love and harmony... a nie gejostwo :/

EDIT: jak znajde tylko troche czasu to sie przyłożę konkretniej do tego.... aha... no i jak chcecie miec hasła to proponujcie...
moje propozycje... - Listen to the best DJs after hours...
- ... non stop in the mix
etc. :)

hahahaha tencha = geje nie peace :P

krolik
Nov 8th, 2006, 20:55
Kiedyś rozmawiałem ze znajomym zajmującym się produkcją koszulek i mówił, że minimum zrobi 100szt. Cena mniej więcej 700zł :)
Dan Tobie też cos takiego pisałem.

Dan
Nov 8th, 2006, 21:48
to wychodzi 7 zloty za koszulke, a jakie bendom? zeby niebylo tak ze bende pral a wyjdzie z czarnej biala bez logo .

Vexilium
Nov 8th, 2006, 22:01
Tylko kto kupi aż 100 koszulek?

krolik
Nov 8th, 2006, 22:47
Takie małe info;)
O koszulce:
T-shirt ten jest renomowanej zagranicznej firmy Stedman. Charakteryzuje się on bardzo dużą wytrzymałością oraz grubością (gramatura wynosi 185g/m2). Koszulka wykonana jest z 100% nierozciągliwej oraz wysokogatunkowej bawełny, która zapewnia długą trwałość. Zastosowany został również podwójny szew wokół wykroju szyi oraz przy rękawach wzdłuż brzegu.

O nadruku:
Nadruk wykonany jest techniką sitodruku (nakładanie farb na materiał z wykorzystaniem specjalnego sita), co zapewnia doskonałą jakość. Przy stosowaniu odpowiednich reguł prania i prasowania gwarantowana jest długo trawałość, bez uszczerbku na jakości nadruku.

Luke Blanc
Nov 10th, 2006, 00:49
Vexilium "Tylko kto kupi aż 100 koszulek?"

Mysle ze Dan xD ;P kupi kazdemu z Dj's po 100 koszulek heh
a ogolnie to pewnie jakas rzuta bedzie lub tez ejst pomysl zeby zakupic te 100 koszulek izrobic sklepik afterhours :] gdzie sluchacze z calego siwata beda mogli sobie zakupic, tylko ze znowu robota dla Dana bo na poczte by musial codziennie pocinac i wysylac lol xD ale Dan lubi WYZWANIA !! haha :D

Dan
Nov 10th, 2006, 02:06
Luke no fajnie sie nabijasz, zobaczymy jakom godzine ci dam na Polonia 002 chyb o 8 rano. :)

7 zloty za koszulke no wiem jaki to material, tak jak muwilem zebym nie wypral i z czarnej wyszla biala bez logo.

Tak samo 700 koszulek ok ale mozna miec 350 czarno bialych i 350 bialo czarnych?

moze byc napis stylu? mam duzo pytan.... bym chcial wiedziec jak one wyglondajom, by sie zobaczylo ile ludzi stont z poloni by wzielo.

krolik
Nov 10th, 2006, 06:46
Wiesz, ja kupiłem koszulke 1 szt, w cenie 28 zł :) im wiecej tym taniej dlatego po 7 zl wychodzi. Z restza nie wiem czy te 700 zl to aktualna cena - zapytam sie przy najblizszej okazji.
koszulek jest 100, nie 700, a mozna by wziac 50 bialych i 50 czarnych :)

dj_revel
Nov 10th, 2006, 19:40
ja moge kupic 10 koszulek i rozdac w celach reklamowych :D

dj_revel
Nov 10th, 2006, 20:05
hahahaha tencha = geje nie peace :P

no bo ta koszulka z tęczą miała być specjalnie dla szefa radia :LMFAO: (:|

kAkTi
Nov 10th, 2006, 21:55
ja moge kupic 10 koszulek i rozdac w celach reklamowych :D

:)TO JESLI MOŻNA I JESTES CHĘTNY POCZYNIĆ TAKI KROK W TYM CELU TO JA JAKO PIERWSZY BYM SIĘ PISAŁ NA TĄ JEDNĄ Z TYCH DZIESIĘCIU CO CHCESZ ZAKUPIĆ I ROZDAĆ, A DRUGĄ DO PARY BYM ZAKUPIŁ OSOBIŚCIE JAKO STAŁY SŁUCHACZ WASZEGO RADYJKA BY MÓC GODNIE REKLAMOWAĆ GDZIE SIĘ DA :) GŁOWNIE NA TECHNOCLUBBINGU GDZIE CZĘSTO UCZĘSZCZAM .
JESZCZE JEDNA SPRAWA,JEŚLI JUŻ BĘDZIECIE MIELI 100% INFO.O TYCH t-SHirtach TO PROSIŁBYM O PODANIE TUTAJ KONKRETNEJ CENY TEGO PRODUKTU .

POZDRAWIAM .NARX I Z GÓRY DZIĘX

Dan
Nov 11th, 2006, 00:03
no bo ta koszulka z tęczą miała być specjalnie dla szefa radia :LMFAO: (:|

haha revel no fajny cie czeka czas na Polonia 002 :D

Luke Blanc
Nov 11th, 2006, 01:22
hahahaha no patrz jak sie wkurza hahaha Dobre dobre :D Revel browara masz

P.s Dan Wiesz ze Cie lubie, ja moge plakacik zrobic to przy okazji godzinny powybieram i powspisuje hehe :P

krolik
Nov 11th, 2006, 12:51
I znowu będzie tak źle jakpodczas pierwszej edycji?? ]:->
haha :)

Dan
Nov 11th, 2006, 16:23
narazie taki wyklad na polonia 002

9:00 revel
10:00 luke blanc

:P

krolik
Nov 11th, 2006, 16:34
haha
kara za grzechy :)

ClubGirl
Nov 11th, 2006, 18:37
A co z koszulkami damskimi ? Proszę mnie tu nie dyskryminować :D

Dan
Nov 11th, 2006, 19:11
trzeba damskie tak samo... :P

Luke Blanc
Nov 11th, 2006, 22:41
Dan rozumiem ze sa to godziny nocne :D czyli gram o 22:00 hehe
p.s krolik :P ja 1 plakatu przeciez nie robilem o co cho ? :)

pozdro

Dobra wracamy do tematu

krolik
Nov 11th, 2006, 23:20
Luke, chyba na fortepnianie ;)
Czy ja coś Ci mówiłem odnośśnie plakatu i timetable??
ClubGirl, jesteś jedną z niewielu, i będziesz miała także taką koszulke :super:
Ale na mnie i moje znajomości już nie liczcie odnośnie koszulek |:-/
Cena wzrosła drastycznie :(

Dan
Nov 12th, 2006, 00:03
ile teras? co dzien cena do gury idzie co on jara?

luke to jest 10 rano kolego. bendzie super

Ferson
Nov 29th, 2006, 13:18
Podoba mi się logo królika to 3 ja chętnie bym kupił sobie taką bluzeczke ;]
czekam aż zostaną zrobionnne ;]

Dan
Nov 29th, 2006, 17:42
Podoba mi się logo królika to 3 ja chętnie bym kupił sobie taką bluzeczke ;]
czekam aż zostaną zrobionnne ;]

mi tak samo sie podoba 3 wrur.. super by wyglondalo na czarnej koszulce.

no trzeba dzialac

Always in Trance
Dec 6th, 2006, 20:46
Swietny pomysl z tymi koszulkami!!Ja bym sie pisal bankowo!Najlepiej w pomaranczowym kolorze,ale czarnym tez bym niepogardzil:)

Always in Trance
Dec 6th, 2006, 20:50
Aha macie juz wogole jakies info co do konkretnej ceny tej koszulki i terminu pojawiennia sie jej??

krolik
Dec 8th, 2006, 06:49
@ Always in Trance
To nie taka prosta sprawa... jedną czy 2 koszulki zalatwić to nie problem, ale chemy wziąć je masowo, by było taniej ;)

Always in Trance
Dec 8th, 2006, 20:18
do krolik:Spoko dzieki za info,rozumie ,ze potrzeba czasu przy wiekszej ilosci.Czekam z niecierpliwoscia na jakies info,bo fajnie bylo sobie"paradowac" w koszulce "po godzinach":D a przy okazji reklamowac te radio.Pozdro.

bad boy ed
Dec 9th, 2006, 17:12
...i ja z checia kupie taka koszulke, oczywiscie jesli to bedzie profesjonalnie zrobione i tak jak tu przeczytalem, ze ponoc bdb jakosc!! ;)

Dan
Dec 9th, 2006, 18:02
koszulki .. :)

wzur i wszystko bendzie zrobione.. szukam sklepu lub firmy zeby zrobili :)

dzienkuje wam ze sie interesujecie i pomagacie afterhours :)

trzmiel
Dec 16th, 2006, 15:21
ja rowniez sie pisze na koszuleksa :D

krio
Dec 16th, 2006, 19:32
No pomysł jest bardzo dobry! Pewnie, że kupiłbym taką koszulkę. Już wcześniej zastanawiałem się nad tym, czy są takie. A w klubie, za konsoletą, czy tak wogóle, byłaby to dooooobra promocja - POPIERAM :iagree:

Always in Trance
Dec 16th, 2006, 21:16
Hmm mialem nadzieje,ze koszulki pojawia sie jeszcze przed Gwiazdka i bede sobie zrobic prezencik pod choinke,ale trzeba bedzie chyba jeszcze troche poczekac:( Czekam z niecierpliwoscia na jakies info!

krolik
Dec 27th, 2006, 15:07
Gadam z typem, który jest w stanie zrobić masowo takowe koszulki.
Niżej daje logo w różnych wymiarach gotowych do wydruku ;)

http://www.plk.vectranet.pl/~rogtom/logo.rar

bad boy ed
Dec 27th, 2006, 18:09
Gadam z typem, który jest w stanie zrobić masowo takowe koszulki.
Niżej daje logo w różnych wymiarach gotowych do wydruku ;)

A bedzie mozliwosc kupienia takiej koszulki z niebieskim napisem tak jak fotka ponizej?! ...najlepiej jakby niebieski napis "afterhours.fm" miescil sie caly pod "ah" dokladnie tak jak na tej fotce i nie wystawal tak jak na Twoim projekcie ;) ...jest taka mozliwosc, czy juz przyslowiowa klamka zapadla i nic nie bedzie zmieniane?!

http://www.mariush.de/ed/AH.fm logo.jpg

krolik
Jan 1st, 2007, 14:21
Ja taką koszulke będę miał do mpiątku w domu, jeśli będzie w porządku będzie można zrobić tak, by cały napis był pod AH ;) Mi się podoba :)

http://www.plk.vectranet.pl/~rogtom/foto/t-shirt.jpg

ClubGirl
Jan 1st, 2007, 16:03
Ja taką koszulke będę miał do mpiątku w domu, jeśli będzie w porządku będzie można zrobić tak, by cały napis był pod AH ;) Mi się podoba :)

http://www.plk.vectranet.pl/~rogtom/t-shirt.jpg

Pokaż mi damską! :P:

krio
Jan 1st, 2007, 16:23
Bardzo fajna :) Czekam na koszulki ;)

krolik
Jan 1st, 2007, 18:22
Pokaż mi damską! :P:

Zrobiona jeszcze nie jest, ale krój jest mniejwięcej taki:

http://www.promostars.com/foto/22160_zoom.jpg

feles
Jan 1st, 2007, 19:58
To ja chce taka biała bez napisów :P Nie no żart...
Ogólnie projekt królika nie wyglada zle, ale coś oprócz samego logo też by sie przydało.

ClubGirl
Jan 1st, 2007, 21:12
Zrobiona jeszcze nie jest, ale krój jest mniejwięcej taki:

http://www.promostars.com/foto/22160_zoom.jpg

Ładne ma hm... rękawki :P: Nie no dobrze jest ;) Byleby i czarna była dostępna bo jak wiadomo kobieta zmienną jest :P:

krolik
Jan 1st, 2007, 23:58
Ładne ma hm... rękawki :P: Nie no dobrze jest ;) Byleby i czarna była dostępna bo jak wiadomo kobieta zmienną jest :P:
Będzie czarna, chciałem Ci tylko krój pokazać.

To ja chce taka biała bez napisów :P Nie no żart...
Ogólnie projekt królika nie wyglada zle, ale coś oprócz samego logo też by sie przydało.

Ja zrobiłem coś co mi sie podoba i co będę miał na swojej koszulce...
Jeśli zrobisz coś kozackiego, pewnie to wykorzystamy.
Aaa i jeśli masz zamiar podesłać jakiś projekt to dobrze by było gdybyś to zrobił do końca tego tygodnia. :)

krolik
Jan 4th, 2007, 22:15
Orginalne foto koszulki... w dzien wyslania :)
http://www.plk.vectranet.pl/~rogtom/foto/t-shirtbigorg.jpg

Dan
Jan 5th, 2007, 01:15
dobrze wyglonda.. jak myslicie?

ClubGirl
Jan 5th, 2007, 10:56
A gdyby tak 'fm' nie wystawało poza 'ah' ? Byłoby miło :)

dj_revel
Jan 8th, 2007, 01:45
tez mi sie wydaje, ze lepiej by bylo gdyby fm nie wystawalo... no i chyba kropeczeke treba dorobic :)

Dan
Jan 8th, 2007, 02:29
tak samo myslalem zeby wszystko bylo pod :) bez wystawania, wystawac to moze cos innego :)

Config
Jan 8th, 2007, 02:53
Tettn! :P:

Dan
Jan 8th, 2007, 04:57
config go to sleep :P

Config
Jan 8th, 2007, 10:30
wehehe :P:

Laan
Jan 8th, 2007, 11:40
wehehe :P:

Config.... Kurwa!

krolik
Jan 8th, 2007, 17:20
W orginale wygląda to mniej więcej tak. Robione telefonem więc wybaczcie jakość :)
http://www.plk.vectranet.pl/~rogtom/foto/t-shirt-org.jpg

TwisteR
Jan 8th, 2007, 19:11
gdzie mozna sobie takie cudo zamowic??:D bo chyba sie skusze :P

Always in Trance
Jan 8th, 2007, 21:30
Nie no koszulka jest kozacka,a czy ten napis niemoglby byc niebieski??W jaki sposob mozna zamawiac koszulki??

Dan
Jan 9th, 2007, 03:08
przes zemnie... robie strone zeby je zamuwic dla was... bendziecie mogli sobie wybrac rozmiar i takie bajery.. dajcie mi pare dni...

Vexilium
Jan 9th, 2007, 19:21
przes zemnie... robie strone zeby je zamuwic dla was... bendziecie mogli sobie wybrac rozmiar i takie bajery.. dajcie mi pare dni...
Skoro zajmuje się tym Dan to nie ma się o co obawiać :)

krolik
Jan 9th, 2007, 20:00
A czy w tym radiu jest sie czego obawiać? Chyba o nadmierną liczbe słuchaczy, ale to i tak raczej pozytywne zjawisko :P

Always in Trance
Jan 9th, 2007, 21:05
Dzieki Dan,czekam z niecierpliwoscia:D,aha i jeszcze jedno pytanko:Czy niebedzie problemow z dostarczeniem owej koszulki za granice a konkretnie do Irlandii??

Dan
Jan 9th, 2007, 21:11
Always in Trance, niewiem jaki bendzie koszt wysylania do ciebie, ale jakos do ciebie dojdzie :)

Luke Blanc
Jan 10th, 2007, 01:26
Najwyzej Dan swoje gołebie pocztowe które trzyma na balkonie zmusi do pracy :P

:)

a nie zartujac to koszulki ok i tez na pewno zamowie sobie, w szkole na WF bede w niej cwiczyl :D heh

Dan Mistrzu czekamy :)

ClubGirl
Jan 10th, 2007, 14:05
Heh, ja wezmę 2 :) Damską do chodzenia i męską do spania.. :P: A co! :)

Always in Trance
Jan 10th, 2007, 20:32
Spoko Dan,bo wiesz wiosna idzie i fajnie bylo by posmigac sobie w tej koszulce po stolicy Zielonej Wyspy:D

Fevon
Jan 10th, 2007, 20:34
hehe wiosna juz jest :P
z chęcia wezme jedna koszulke :)

krolik
Jan 10th, 2007, 21:10
Jak to powiedział @lex... "Mamy piekną wiosne tej zimy" :)

Always in Trance
Jan 10th, 2007, 21:57
A na Wyspie caly czas zielono i jakos nieodczuwam,ze mamy zime...tej wiosny:D

Dan
Jan 15th, 2007, 01:43
Kto chce koszulke i bendzie na RMI Xplosion prosze wyslac PM do Mike Noir.

Mike_Noir
Jan 15th, 2007, 01:44
o wlasnie tak lepiej bedzie hehehe latwiej liste bedzie zrobic :P

ALE NAJWAZNIEJSZE POTARAJCIE SIE TO ZROBIC JAK NAJSZYBCIEJ CZEKAM NA WASZE PM!!!!

krio
Jan 15th, 2007, 02:18
To w końcu która będzie?

Już piszę maila :pcguru:

ClubGirl
Jan 15th, 2007, 08:50
o wlasnie tak lepiej bedzie hehehe latwiej liste bedzie zrobic :P

ALE NAJWAZNIEJSZE POTARAJCIE SIE TO ZROBIC JAK NAJSZYBCIEJ CZEKAM NA WASZE PM!!!!

Ja też mam wysłać PM'a ? Czy wystarczy jak Ci kamykim w okno stuknę ? :P :lmao:

Vexilium
Jan 15th, 2007, 17:10
A co z osobami które nie jadą na RTX, a chcą koszulkę?

Dan
Jan 15th, 2007, 17:41
A co z osobami które nie jadą na RTX, a chcą koszulkę?

ja nadtym dzialam, Mike Noir zalatwi sprawe w RMI xplosion kto chce, ale ja buduje nam sklepik :)

pare dni temu zrobilem sobie czapke
dam linka za pare dni :)

Mike_Noir
Jan 15th, 2007, 19:22
a czapka 1 klasa :D swietna mi sie bardzo podoba :P hehe, ale ok ludziki kto chce koszulke i jedzie na RMI pisac do mnie na PM wtedy zrobie liste a nie nagle sie okaze ze 10 innych osob chcialo ale nie dostanie bo nie napisalo PM albo maila kpw ?

krio
Jan 16th, 2007, 00:49
Fajna koszula :) Tylko przy następnym rzucie można by jeszcze napis z tyłu wypalić.

A F T E R H O U R S . F M

To pewnie podniesie koszty, ale zastanowić się można. Co myślicie?

Mike_Noir
Jan 16th, 2007, 02:23
te koszulki ktore ja chce zrobic (i ktora zamowiles z reszta:P )to jest tak duze logo AH z tylu i mniejsze z przodu na 'sercu' koszt koszulki bedzie wynosic kolo 25zl pierwsza partie bedzie mozna zakupic na RMI z tych co jada oczywiscie a jesli cos zostanie to coz kto bedzie chcial da znac i sie zgadamy hehe :) jak cos caly czas czekam na PM kto chce koszulke!!