PDA

View Full Version : AFTERHOURS.fm w portalu FTB.pl

Vexilium
Dec 7th, 2006, 18:16
http://www.ftb.pl/news/43601_0_1/afterhoursfm-szaleje.htm

Wszystkich zapraszam do przeczytania ;) Szczególnie nie mogę się doczekać polskiej wersji strony oraz imprezy Italy In The Mix.

PS. Świetny artykuł Królik :) To chyba była twoja robota?

krolik
Dec 7th, 2006, 19:28
Tak, ale w wordzie nieco inaczej to wyglądało :)
No i były plakaty :)
http://www.djrevel.net/indexah.html

Dan
Dec 7th, 2006, 19:29
super robota, super promocja !!! :D

Always in Trance
Dec 8th, 2006, 20:21
Spoko ze pojawilo sie info na ftb,wiecej uzytkownikow bedzie sluchalo:) P.S. Jak narazie set Angelo poprostu miodzio:)

Hanki
Dec 9th, 2006, 11:21
Moze bede w tym momencie stronniczy, ale jak dla mnie fakt takiego info na ftb.pl to antypromocja...

Fevon
Dec 9th, 2006, 13:47
hehe Hanki nie badz taki uprzedzony :P jakie jest ftb takie jest i juz. A promocja zawsze sie przyda :) Sam tam od czasu do czasu zagladam i dzieki temu dowiedzialem sie kiedys o ah.fm :)

DeepBlueEye
Dec 9th, 2006, 13:51
ja też z ftb :)_także promocja skuteczna !

Always in Trance
Dec 10th, 2006, 21:32
A ja dowiedzialem sie przypadkowo w sumie szukajac bodajze cos o Van Gelderenie i skierowalo mnie tutaj<jupi>:D

krolik
Dec 10th, 2006, 23:01
Hanki jak zawsze pesymistycznie nastawiony do świata :P

Hanki
Dec 10th, 2006, 23:06
Hanki jak zawsze pesymistycznie nastawiony do świata :P

Raczej do takich miejsc jak eftebe... Ale nie zamierzam sie nad tym rozwodzic coby nie siac fermentu. ;)

ClubGirl
Dec 12th, 2006, 10:05
Pierwsza zasada "PR'u" : Nie ważne jak mówią, dobrze czy źle, ważne żeby mówili :P Można to przeinaczyć na Gdzie mówią/piszą :] Teraz tylko pytanie... Odnieść to do ah czy ftb ;P

krolik
Dec 12th, 2006, 13:38
Klubowiczko, chodzi tyko i wyłącznie o reklame, o zdobycie większej ilości słuchaczy, więc jest tak jak piszesz :)
Wiem Hanki, tez keidyś miałem taki stosunek do ftb, ale przeczytaj to co napisałem do ClubGirl :)

d4Ny
Dec 12th, 2006, 17:07
W sumie o AF wiedziałem już od dość dawna, ale jakoś po tym artykule, który ukazał się również na innym forum muzyczny, bardziej przekonałem się do jakości radia. No i od tamtej pory, praktycznie non stop słucham. Tym bardziej, że jestem na jakiś czas skutecznie odseparowany od muzyki, a radio to mój jedyny sposób pozysku dźwięku... ;)

Pozdrawiam...

krio
Dec 13th, 2006, 01:22
Cześć! Ja również dowiedziałem się dzięki FTB i dziękuję tym, którzy tę informację tam skierowali :super: . Bardzo mi się tu podoba. I znakomita muzyka przede wszystkim! Pozdrawiam :)

Dan
Dec 13th, 2006, 09:07
:welcome: krio ciesze sie ze sie afterhours podoba.

krolik
Dec 13th, 2006, 12:05
Gdybyś miał to mówić każdemu, komu się podoba... nie wyrobiłbyś z pisaniem :P

Dan
Dec 13th, 2006, 15:25
jestem teras w polsce w kafejce, i nawet wireless taki zly nie jest jak myslalem :P

w polsce sie duzo zmienilo widze,, ale prawda ze dziewczyny w polsce som najladniejsze. :)

Mike_Noir
Dec 14th, 2006, 10:55
hehehe ba ze sa najladniejsze:P a ja sie o radiu dowiedzialem od dana w momencie jak mi zaproponowal granie tutaj :P hehehe i sie oplacalo :D

Luke Blanc
Dec 17th, 2006, 19:52
a ja o radiu sie dowiedziałem od Mike Noira trenowalem ciagle, wyslalem seta do Dana (za posrednictwem Mike) no i jestem :)

kAkTi
Jan 12th, 2007, 09:59
LUKE bardzo dobrze że tu trafiłes bo inaczej w innym radyjku byś sie marnował chłopaku hehe

Dj Sacha
Jan 21st, 2007, 12:17
Rewelacja AH The Best
Moim zdaniem 6+ za calokształt !

http://www.afterhours.fm/files/djs/sacha.jpg

ghia
Jan 23rd, 2007, 16:58
no nie :D ale jaja, ja nie z ftb ale jak AH jest na ftb to luźźźno :D good idea chłopcy :P
bosko spedzam tu czas :P muza pierwsza klasa,nie powiem xD

Dawid_Es
Mar 20th, 2007, 12:02
Pierwszy post :D Co do AH - radyjko najlepsze na jakie zdołałem trafić :) a co do tego skąd się o nim dowiedziałem - tak jak większość czyli ftb... a dokładnie artykulik o piesku leszku ;P

ClubGirl
Mar 20th, 2007, 20:01
skąd się o nim dowiedziałem - tak jak większość czyli ftb...

Ojj większość to niekoniecznie ;)

Dawid_Es
Mar 20th, 2007, 23:30
Ojj większość to niekoniecznie ;)

Większość wypowiadająca się w tym temacie :)