PDA

View Full Version : Trance Connection @ Katowicki Spodek

d4Ny
Dec 17th, 2006, 11:52
Z wielką radością informujemy Was o przygotowanej przez naszą agencję MEGA imprezie pod nazwą TranceConnection. Odbędzie się ona 8 kwietnia 2007r w niedzielę Wielkanocną w katowickim Spodku. Jest to nasza odpowiedź na Wasze oczekiwania by także i w tej części Polski pojawiła się trance’owa impreza na najwyższym europejskim poziomie. Śledziliśmy uważnie Wasze głosy i opinie na wielu internetowych forach. Przygotowaliśmy lineup, który mamy nadzieję, zaspokoi oczekiwania większości z Was. Wierzymy głęboko, że dla wszystkich Klubowiczów tej części Polski będzie to nowy wymiar aktywnego spędzania czasu w tym jakże radosnym pierwszym dniu świąt Wielkanocnych.

Oto kogo usłyszycie w Spodku w dniu 8 kwietnia 2007:

- Sean Tyas
- Alex MORPH
- Woody van Eyden
- 4 Strings
- John O’Callaghan
- Marcel Woods
- Amis
- Kerr

To jednak nie jest nasze ostatnie słowo w temacie lineup’u!

Bądźcie pewni, że pojawi się na tej liście jeszcze co najmniej jedna gwiazda!

W nocy z 8/9 kwietnia wyślemy Spodek na orbitę!

Startujemy o godzinie 19:00 a powrót na Ziemię przewidujemy na 6:00 rano w Wielkanocny poniedziałek.

Przedsprzedaż biletów rozpoczynamy od 02.01.2007

Dalsze szczegółowe informacje dotyczące TranceConnection będą na bieżąco publikowane na naszej stronie (http://www.independentevents.pl)

Fevon
Dec 17th, 2006, 12:38
No impreza zapowiada sie bardzo dobrze :)
Jest 98% szans, że tam będę, wkońcu typowo trance'owa impreza tak blisko mnie :)
Ciekawe kto będzie tym jeszcze jednym dj'em ...

Hanki
Dec 17th, 2006, 13:33
Uuu Sean Tyas :lolz: :hihi: :lol: :alienlol:

d4Ny
Dec 17th, 2006, 14:20
Jak na Śląsk to pokusiłbym się tutaj o stwierdzenie, że skłąd jest mistrzowski. Pierwszy raz, możemy na Śląsku gościć artystów tego pokroju. Cieszę się niezmiernie na Morpha, O’Callaghana no i Tyasa, nie miałem okazji posłuchać ich na żywo.
Będę tam na 100%. Ten termin troche dziwnie się prezentuje heh z niedzieli na poniedziałek ( wielkanocny do tego). Ale co tam, warto wpaść... Dozobaczenia ;)

Fevon
Dec 17th, 2006, 14:36
Pierwszy raz, możemy na Śląsku gościć artystów tego pokroju.
Hehe nie pierwszy, byli juz Marco V, Kai Tracid, Lucca, Adam Sheridan, Ron van den Beuken, NU NRG, ATB :P

d4Ny
Dec 17th, 2006, 15:06
Dobra dobra, dla Ciebie " artyści większego pokroju " to Marco v, Kai Tracid, Lucca, Adam Sheridan, Ron, Nrg, Atb... ( mayday :P ) Kwestia gustu... Mój gust oscyluje w nieco innych klimatach.

Mówiąc: "Pierwszy raz, możemy na Śląsku gościć artystów tego pokroju"

Miałem na myśli: Alex MORPHa, John O’Callaghana, Paul Moelandsa, Sander, K&A, Mac itd... No i oczywiście nie jako single gdzies tam w klubie, tylko masówka. Tego jeszcze nie było. Czas to zmienić heh.

pozdrawiam

Vexilium
Dec 17th, 2006, 15:30
No impreza zapowiada sie bardzo dobrze :)
Jest 98% szans, że tam będę, wkońcu typowo trance'owa impreza tak blisko mnie :)
Ciekawe kto będzie tym jeszcze jednym dj'em ...
A jak będziesz ty to będę i ja :P Z line-up'u wywaliłbym tylko Tyasa - reszta przezentuje się fajnie, szczególnie Morph, Van Eyden i Callaghan.

krio
Dec 17th, 2006, 16:39
Bardzo dobrze, bo trance jest coraz bliżej południa. Pewnie niedługo dotrze na Podhale, a wtedy będę miał bliziutko :) Miła lista startowa, także obecność Sean'a Tyas'a jest uzasadniona. Gość zasłużył na polską publiczność, a ona na niego. A van Eyden, Resoort, MORPH, Woods i o'Callaghan - wielkie ukłony dla nich :respect:

Dan
Dec 17th, 2006, 16:41
morph i van eyden tutaj zaczynaj audycje w styczniu :)

wyglonda na super event.

d4Ny
Dec 17th, 2006, 19:17
morph i van eyden tutaj zaczynaj audycje w styczniu :)

No proszę, cóż za dobra wiadomość ;) Czekam z niecierpliwością...

Fevon
Dec 18th, 2006, 18:11
Kochani Klubowicze!

Jest nam niezmiernie miło, że tak wiele pozytywnych komentarzy z Waszej strony padło na temat lineup’u TranceConnection. Tworzyliśmy go bowiem z myślą o Was!
Jak już informowaliśmy - chcemy umieścić w nim jeszcze jednego artystę. Pragniemy jednak, aby decyzja o tym kto to być powinien – była w dużej mierze Waszą zasługą!
Zasada jest prosta: poniżej podajemy nasze propozycje. Wskażcie jedną z nich podając dodatkowo także jeden swój typ z poza tej listy:

* Marco V

* Cosmic Gate

* Martin Roth

* Kai Tracid

Wasze propozycje wpisujcie w komentarzach pod tym newsem.

Dla osób, które odpowiedzą czynnie na naszą „sondę” mamy przygotowane prezenty:
- 1xDVD “Lucca Live at Hradhouse” z jej autografem!!!
- 1xCD „Lucca Live in Acapulco” także z jej autografem!!!
- 10 bezpłatnych 1-osobowych wejściówek na TranceConnection w Spodku!!!

Na Wasze komentarze czekamy tylko do 15 stycznia 2007r!!!

Pozdrawiamy
Independent Events

Źródło: ftb.pl

Hehe ta ekipa sama by wystarczyła na jakiś event, a trzeba wybrać :P
Wogóle fajnie, zę się pytają ludzi jacy dj'e mają wystapić :)

Vexilium
Dec 18th, 2006, 18:51
Głos już oddałem na Cosmic Gate tylko szkoda, że jak narazie 70% głosów zdobył Marco V :/ Nie przepadam za nim...

d4Ny
Dec 19th, 2006, 15:32
W sumie mi to jedno kto będzie stanowił ten dodatek, dla mnie skład już jest i tak przedni. Marco V zelektryzuje publike swoim secikiem, chyba, że postawi na coś innego, ale nie sądze... ;) Ostatnio electro mu lezy... Będzie dobrze... Syzkuje sie kosmiczny ewent!

Fevon
Dec 19th, 2006, 16:07
Hehe ja stawiam na Kai'a Tracid'a :D
Z chęcia znowu go usłysze :) a poza tym posluchałbym na żywo Ronalda van Gelderena.

d4Ny
Dec 19th, 2006, 18:20
posluchałbym na żywo Ronalda van Gelderena.

Heh no w sumie... ;) Po jego ostatnich tutejszych wyczynach, zyskał moje uznanie. Chodź to chyba mało prawdopodobne, żeby tam zawitał...

ClubGirl
Dec 20th, 2006, 12:26
Mmm... Bardzo ciekawy line-up :) Sądzę, że mnie tam nie zabraknie :D Choć do Katowic trochę z Pomorza daleko... :P

d4Ny
Dec 20th, 2006, 20:20
Choć do Katowic trochę z Pomorza daleko... :P

Dla chcącego nic trudnego... :P

szneke
Dec 23rd, 2006, 16:46
Bardzo dobrze, bo trance jest coraz bliżej południa. Pewnie niedługo dotrze na Podhale, a wtedy będę miał bliziutko :)

tak tak, spotkamy się w Awrze tfu, dragonie :P

Co do imprezki, lineup zabójczy, zwłaszcza Tyas ale mi data nei odpowiada. Gdyby 2 dzień świąt to już bardziej. No nic narazie RMI TX później się zobaczy :)

Always in Trance
Dec 23rd, 2006, 17:41
Oj czekam szczegolnie na Tyasa i Alexa M:O:R:P:H:A:D brakuje mi tutaj np Pedro del mara:)

d4Ny
Dec 29th, 2006, 15:15
Jestem ciekaw czy lodowisko też oddadzą do naszej dyspozycji, czy zrobią tylko jedną scenę...

Trancer
Dec 29th, 2006, 23:53
Blisko mnie i taki LINE-UP Tyas, Callaghan, 4 Strings, MORPH postaram się być na tej imprezie w końcu spodek odleci : >

Rafał^
Dec 30th, 2006, 09:47
Line-up naprawdę dobry. :> Co to za agencja MEGA ? Chyba nigdy o niej nie słyszałem.. :)

krolik
Dec 30th, 2006, 10:45
Mnie tam nie b ędzie, ale zapewne Planeta fm będzie transmitować, także chociaż posłcuham secików....
http://www.independentevents.pl/indexpl.html

Trancer
Dec 30th, 2006, 22:42
Też mi się wydaje że Planeta będzie transmitować

feles
Jan 1st, 2007, 20:03
Wole posłuchać Radia Maryja, niż streamu z Planety... ale nvrmd. Co do samej imprezy, to w końcu zaczynaja sie imprezy z prawdziwymi mistrzami tj. Sean Tyas! Bo dość mam już oklepanych dj'i w kółko zapraszanych do naszego kraju. Pzdr

Fevon
Jan 1st, 2007, 20:11
No jutro trzeba zamówić bilecik :)

Hanki
Jan 1st, 2007, 20:24
Wole posłuchać Radia Maryja, niż streamu z Planety... ale nvrmd. Co do samej imprezy, to w końcu zaczynaja sie imprezy z prawdziwymi mistrzami tj. Sean Tyas! Bo dość mam już oklepanych dj'i w kółko zapraszanych do naszego kraju. Pzdr

Faktycznie Tyas mistrz nad mistrze! :LMFAO:

ClubGirl
Jan 1st, 2007, 21:22

Heh, masz ochotę na 3 Lift'y w jednym secie ? :P: :LMAO:

d4Ny
Jan 1st, 2007, 22:20
Heh jak to kiedyś ktoś powiedział na temat Tyasa- "hurtownik" heh...
Chodź tyasa w akcji słyszałem, nie było aż tak źle... No zobaczymy co w Spodku pokaże... ;)

Vexilium
Jan 2nd, 2007, 15:08
Sprzedaż pierwszej puli 500 biletów po 49 zł zacznie się dzisiaj o 19 na FTB.pl

ClubGirl
Jan 2nd, 2007, 15:21
Sprzedaż pierwszej puli 500 biletów po 49 zł zacznie się dzisiaj o 19 na FTB.pl

Ciekawe w ile minut pójdą :P: 2 - 3 ? :LMAO:

Fevon
Jan 2nd, 2007, 15:35
Trzeba być szybkim :P
według mnie troche przesadzili z cena w stosunku do biletow, mogli dac tak z 2000 bilecikow i byloby ok, a tak trzeba sie scigac :/
pozatym moga sie przejechac jezeli ludzie wybiora Tjisa w kwietniu, wkoncu do spodka za 80 zl nie przyjdzie im 8 tys ludzi :P:

feles
Jan 2nd, 2007, 17:11
Heh, masz ochotę na 3 Lift'y w jednym secie ? :P: :LMAO:
Tak mam. A ty nie sugeruj sie jednym setem :F

Vexilium
Jan 2nd, 2007, 17:58
A ja nie wiem co mu zrobię jeśli zagra jakikolwiek swój kawałek choćby dwa razy... Ale tak to nawet z chęcią się pobawię przy jego secie - może twórczość Tyasa wypadnie lepiej live? :P:

ClubGirl
Jan 2nd, 2007, 18:37
Tak mam. A ty nie sugeruj sie jednym setem :F

Trochę poczucia humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

d4Ny
Jan 2nd, 2007, 18:58
Heh nie no na mega frekwencje nie ma co liczyc, w końcu to śląsk więc... Ma to swoje plusy i minusy, Przede wszystkim będzie wiecej swobody ruchu heh więc mi to odpowiada moge być nawet sam i niech mi tylko dobrze grają... buaha :P Nie no ;)

Co do biletów, konkurencyjne agencje, ceny swoich biletów na imprezy o zbliżonym line-up nawet śmiałbym powiedzieć lepszym, oferują niższe ceny, mowa o FT. Hm No ale jak to ktoś powiedzial, obsada dj to nie wszystko, może zaskoczą nas jakąś ciekawą oprawą ;)

Mi cena odpowiada, dozobaczenia w spodku :)

ClubGirl
Jan 2nd, 2007, 19:15
Sprzedaż biletów ruszyła :P: Booom'u nie ma :P: Ale jakoś to idzie :P: Mówiła Wasza komentatorka :P: Bueheheh.. ;)

Vexilium
Jan 2nd, 2007, 19:21
Bilecik już zamówiony, tak więc jakby ktoś miał ochotę na mały meeting to pisać :)

Fevon
Jan 2nd, 2007, 19:33
Też już zamówiłem :P:

di_sh
Jan 3rd, 2007, 22:12
Tak blisko, że glupota byloby nie jechac! a jak dodadzą Tracida... oj to i na piechote autostrada bym sie przeszla ;>

xaviernaidoo
Jan 16th, 2007, 20:25
Trochę niefortunna data (Niedziela wielkanocna, a tydzień później Tiesto we Wrocku), ale mimo to mam już bileciki i imprezy nie odpuszczę :)

Vexilium
Jan 31st, 2007, 18:12
Impreza z powodu niemożliwości zaproszenia Marco V na 8 kwietnia, próśb klubowiczów oraz po części konkurencji ze strony Revolution i występu Tiesto została przełożona na 2 maja. Line-up nie uległ zmianie, wręcz przeciwnie - doszli Marco V i Cosmic Gate

ClubGirl
Jan 31st, 2007, 20:05
Hm... To istotnie zmienia plany na kwiecień... Ajć.. I teraz trzeba kombinować :P

Fevon
Jan 31st, 2007, 20:32
Nom impreza na 2 dni przed maturka :P
Ale za to skład bardzo dobry :)

Marco V
Cosmic Gate
Sean Tyas
Alex MORPH
Woody van Eyden
4 Strings
John O’Callaghan
Marcel Woods
Amis
Kerr

:wow: :lolz:

krio
Jan 31st, 2007, 21:43

Marco V
Cosmic Gate
Sean Tyas
Alex MORPH
Woody van Eyden
4 Strings
John O’Callaghan
Marcel Woods
Amis
Kerr

:wow: to wspaniale! Bo w święto mi nie pasowało. I dochodzą Marco V i Cosmic Gate... Muszę tam być!

Fevon
Feb 1st, 2007, 16:10
Lajtowy plakacik :wink:

http://www.independentevents.pl/news/img/24_TC%20plakat%20%20news.jpg

krio
Feb 1st, 2007, 17:58
No plakat jest kosmiczny!

Trancer
Feb 1st, 2007, 20:53
Troche lipa z tym Marco ale co zrobisz dla Callaghan, Tyas`a, 4strings, Eyden, MORPH trzeba przybyć i dlecieć z nimi :D

ghia
Feb 1st, 2007, 23:33
aaaa trzeba tam być ^^ woods < serce > :P 4strings :P

boskobosko xD

krio
Feb 1st, 2007, 23:53
Trancer ale Marco V będzie! Do tego jeszcze Cosmic Gate i wogóle.. Będzie pięknie!

Trancer
Feb 2nd, 2007, 12:36
Trancer ale Marco V będzie! Do tego jeszcze Cosmic Gate i wogóle.. Będzie pięknie!

Źle mnie zrozumiałeś bo się nieciesze że będzie niegłosowałem na niego :p

Mike_Noir
Feb 2nd, 2007, 12:42

Marco V
Cosmic Gate
Sean Tyas
Alex MORPH
Woody van Eyden
4 Strings
John O’Callaghan
Marcel Woods
Amis
Kerr

tak jak armin w zeszlym roku :D tez mialem 2 dni przed matura ale pojechalem i sie oplacalo :D matura zdana i zero problemow :D ale niektorzy musieli zostac i sie uczyc -.- a szkoda -.-

ClubGirl
Feb 2nd, 2007, 12:48
tak jak armin w zeszlym roku :D tez mialem 2 dni przed matura ale pojechalem i sie oplacalo :D matura zdana i zero problemow :D ale niektorzy musieli zostac i sie uczyc -.- a szkoda -.-

A jeszcze inni w pracy byli... Ale przynajmniej z Woodsem godzinkę pogadali hehehe :P

NochaleQ_PL
Feb 2nd, 2007, 15:34
Huhuhu .. Extra Impreza I Napewno Mnie Nie Zabraknie .. Ja Oczekuje W Tej Chwili Na enTrance W Moim Miescie :) .. Impreza Napewno Bedzie Przezdnia .. A Wracajac do Katowic To Mysle Ze Obok RMI w Poznaniu Moze To Byc Impreza Roku :P

Dan
Feb 2nd, 2007, 19:30
Huhuhu .. Extra Impreza I Napewno Mnie Nie Zabraknie .. Ja Oczekuje W Tej Chwili Na enTrance W Moim Miescie :) .. Impreza Napewno Bedzie Przezdnia .. A Wracajac do Katowic To Mysle Ze Obok RMI w Poznaniu Moze To Byc Impreza Roku :P

witamy na afterhours :) :welcome:

Trancer
Mar 6th, 2007, 16:35
Lineup dość przyzwoity zobaczymy co z tego będzie :)

Vexilium
Apr 10th, 2007, 15:33
Z tego co wiem to na TC będzie dość spora ekipa słuchaczy i prezenterów Afterhours, więc można się pokusić o spotkanie :) Zainteresowanych proszę o potwierdzenie swojego udziału w tym topicu. Miejsce spotkania zostawiam do ustalenia komuś, kto lepiej zna Katowice.

Więc pierszym chętnym jest Vexilium, który być może ściągnie paczkę znajomych z innego forum ;)

krio
Apr 10th, 2007, 20:40
a drugim krio :)

ClubGirl
Apr 11th, 2007, 11:28
A ja nie wiem czy:
a) dostanę wolne w pracy...
b) namówię Mike'a i Sebę , żeby pojechali..

:(

Fevon
Apr 11th, 2007, 14:35
Ja będę na bank :)

UzeYroS
Apr 17th, 2007, 20:08
ja powiem tak:

strasznie sie cieszę ze w koncu trance zawitał do mojego miasta
katowice nigdy chyba jeszcze ( z wyjątkiem ubiegłorocznego blank & jones na mayday 06) nie gościły żadnej trance'owej śmietanki, dlatego podwójna jest moja radość
oczywiście cieszy mnie dodatkowo i chyba najbardziej fakt, że wśród wykonawców pojawią się także i najwieksze gwiazdy upliftingu(Sean Tyas, O'Callaghan, Kerr)

jestem niemal pewien, że odpłynę na tym koncercie, zatapiając się w pozytywnych brzmieniach lift-upowych

Dan
Apr 17th, 2007, 20:13
napewno bendzie duzo Afterhours.FM ludzi na tej imprezie :)

UzeYroS
Apr 17th, 2007, 20:39
dan
wypadaloby zalozyc topic dotyczący zorganizowania takiego spotkania, bo czasu coraz mniej (ani nie bedziemy wiedzieć jak o zleci :D

Fevon
Apr 17th, 2007, 20:46
Hmm ten topic jest odpowiedni :)

Co do TC - timetable ma byc w przyszlym tygodniu, juz zacieram rączki i ucze sie do matury :P

Vexilium
Apr 17th, 2007, 21:44
Narazie mamy taką ekipę:

-> Vexilium + friends
-> Krio
-> Fevon

Więc dopisujcie się dalej ;)

feles
Apr 17th, 2007, 22:19
+ ja, mike noir, bad boy ed i jeszcze z nami 3 osoby...

UzeYroS
Apr 18th, 2007, 18:36
też w to wchodzę

Luke Blanc
Apr 22nd, 2007, 11:13
Uwaga Uwaga !!

Kto jedzie na Trance Connection i chciałby kupić koszulke Afterhours.fm niech pisze tutaj na forum.
Kazda koszulka to pomoc dla radia... Utrzymanie radia to bardzo duze koszty a snonsorow brak, wiec jesli zamowicie koszulki (sluchacze jak i DJ's) napewno to zaowocuje w rozwijaniu sie radia.

Na TC w koszulce prawdopodobnie bedzie gral Sean Tyas i jedna rzuci w tlum.

Koszt koszulki to jedyne - 25 zł.

Takze jesli jestescie zainteresowani pisac tutaj, a reszta zajmie sie Dan i Mike...

Pozdrawiam, Luke

Fevon
Apr 22nd, 2007, 13:16
Ja jestem zainteresowany, już napisałem do Mike'a :)

UzeYroS
Apr 22nd, 2007, 23:34
co prawda jestem tutaj żółtodziobem i 'tylko' słuchaczem radia aafterhours, mimo to jednak chcialbym coś zasugerować odnośnie meetingu Trance Connection:

na stronie www.ftb.pl chlopaki planują spotkać się pod McDonaldsem,
bo McDonalds ma to do siebie, że nie sposób go nie zauważyć wychodząc z dworca na centrum :)

a to z FTB:
ulicą na wprost od głównego wejścia od pkp http://img58.imageshack.us/img58/6091/domacay[...] Godzina 18.00 myślę, że była by dobra. Do Spodka z buta będzie jakieś 10 min drogi. Jak się już zbierzemy w Macu to skoczymy na jakiegoś broncha do baru obok. No, a potem koło 19.00 - 20.00 do Spodka. Dla tych co nie wiedzą jak trafić z PKP na hale http://www.mayday.pl/index.php?n=mayday&sub=m[...] Co do samego meetengu już w Spodku to poczekamy do momentu, aż organizator opublikuję specjalną mapkę, na której będzie wszystko pokazane co i gdzie się znajduję, no i wtedy wybierzemy jakieś konkretne miejsce.

wydaje mi sie ze przed imprezką warto wyskoczyć na browarka(i) :D spotkac sie poznac i pogadać (ja wiem ze Wy sie juz znacie, ale ja np chcialbym poznac tych, ktorych slucham :)

tak czy siak ja do godziny 18:30 będę gdzieś tam na ul.Stawowej w koszulce afterhours sobie siedział pod parasolami sącząc piwko i mam nadzieje, ze do mojego skromnego grona dołączycie także i Wy!

POZDRAWIAM! :D

Vexilium
Apr 25th, 2007, 22:43
Impreza stoi pod znakiem zapytania. Nieoczekiwanie wypadli Marco V i Marcel Woods, krążą też plotki o innych artystach :/ Independent Events może już pakować manatki, a Śląsk nadaje się jedynie na mejdeja :/ Ale wszystko wyjaśni się jutro.

Fevon
Apr 25th, 2007, 22:46
Wygląda na to, że jest pozamiatane kurwa :mad:

Dan
Apr 26th, 2007, 00:50
mam nadzieje ze wypali :|

UzeYroS
Apr 26th, 2007, 08:18
impreza sie raczej odbędzie, tylko kto pojawi sie w miejscu tych dwóch panów :/

marco V http://www.ftb.pl/redirect.asp?typ=link&url=http%3A%2F%2Fwww%2Eftb%2Epl%2Fredirect%2Easp%3Ftyp%3Dlink%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww%252Erelaks%252Eftb%252Epl%252F%253Fmodule%253Dnews%2526tid%253D68

marcel woods http://www.ftb.pl/redirect.asp?typ=link&url=http%3A%2F%2Fwww%2Emarcelwoods%2Ecom%2Fmw%2Fwebsite%2Ehtm

UzeYroS
Apr 26th, 2007, 14:47
http://www.ftb.pl/news/47532_4_0/trance-connection-odwołane.htm

i po imprezie

Vexilium
Apr 26th, 2007, 16:31
I przy okazji po trance'owych eventach na Śląsku :/

krio
Apr 26th, 2007, 21:08
Ja się załamałem (na chwilę)

taka impreza.. szkoda, poprostu szkoda

tyle gwiazd w jedną noc ... i nie zobaczę

Trancer
Apr 29th, 2007, 22:33
Nawet tego nie komentuje przełożenie terminu później odwołanie

Dan
Jun 29th, 2007, 07:11
... to była jedna wielka porażka, mało się dzieje na Śląsku, myślałem, że w końcu coś bliżej będzie i się kopsnę parę metrów, no ale cóż, poza tym bardzo chciałem zobaczyć Cosmic Gate ... musiałem bilety zwracać i tutaj powiem, że poszło bez żadnych problemów ... teraz jeśli chodzi o Katowice to myślę nad Nature One ...

witamy kolego w afterhours :)