PDA

View Full Version : pytanko.. jak...

Dan
Dec 18th, 2006, 21:29
Bym chcial wiedziec jak sie wam poloni podoba radyjko Afterhours?

muza sie podoba? DJeje? byscie chcieli cos wienej zobacycz? macie jakies pomysly?

prosze pisac, po prostu chcem wiedziec jak jest i chcem zrobic lepiej.

dzienkuje

hidden
Dec 18th, 2006, 21:55
Radyjo jest super , dje grają na poziomie i w ogóle muza super abyście dalej i w atakim tempie się rozwijali.
Jedyny minus to za mało housu i secików housowych

Pozdrawiam :)

krolik
Dec 18th, 2006, 23:43
Doprowadzimy Trance do perfekcji... zajmiemy sie i Housem :)
W moim odczuciu i z tego co czytałem na stronach i forach gdzie pojawił się artykuł z FTB - wszyscy są zadowoleni ;) Żadnych negatywnych komentarzy :)

KOZIro.O
Dec 18th, 2006, 23:44
No ja jak poprzednik chociaz Dan ty juz nasz moje zdanie na ten temat ... za malo Tech-Trance , Electro i troche bardziej klubowych rytmow (nie koniecznie komercyjnych)
No i ktos gdzies wspominal , ze przydalaby sie jakas tabelka z Cala Ekipa AH (DJ-e , Administracja ,Moderatorzy) z tym ze to chyba byloby z tym troche roboty wiec to moze poczekac xD

PzD

krio
Dec 19th, 2006, 00:46
Narazie jest bardzo dobrze. Tak trzymać!

emelcss
Dec 19th, 2006, 01:21
Dla mnie najlepsze radio w sieci:) Swietna jakosc... DJ'e na wysokim poziomie,

Hanki
Dec 19th, 2006, 13:39
Jak Wy to mowicie 'house' jest, tyle tylko, ze malo kto widac sie tym interesuje i slucha...

Fevon
Dec 19th, 2006, 16:01
hehe ja tam jestem zadowolony z radyjka :)
wyskoka jakość i świetne sety :)
Słyszałem, że ma dojść pare nowych audycji, więc wszystko jest na dobrej drodze :)

d4Ny
Dec 19th, 2006, 18:24
Ja również jestem bardzo zadowolony z radyjka, słucham co prawda od niedawna i jak dotąd nie znalazłem nigdzie indziej tak ciekawych, zrózncowanych audycji.

Tu ktoś wspomniał o house, owszem brakuje troche, bo często pewnie większość z nas lubi sięgnąć po tę muzykę. Może jakiś oddzielny kanał dla house & trance? Nie wiem to już lezy w rękach administracji...

Ogólnie jest świetnie... ;) Oby tak dalej!
Pozdrawiam

krolik
Dec 19th, 2006, 18:49
Jak Wy to mowicie 'house' jest, tyle tylko, ze malo kto widac sie tym interesuje i slucha...

Uwierz mi, że od kiedy zacząłem słuchac muzyki klubowej zaczynałem od hous'ów, poźniej electro housy, no a teraz electro - jeśli o to Ci chodzi :)
Jesli słcham trance to tylko wystepujący na AH :)
Transu nie słuchałem nigdy, a słucham od jakiś 3-4 miesięcy, house od kilku lat.
I wiem, że są audycje house'owe na AH np: Ripy X czy wg mnie najlepsza, jeśli chodzi o house, House of Perfection - P. Jensena i A. Angello. :)

dj_revel
Dec 19th, 2006, 19:43
W moim odczuciu to radio ma perspektywy na przyszłość. Dan bardzo dobrze sobie radzi w roli właściciela i swego rodzaju szefa, odpowiednio wszystko ustawia, kładzie nacisk na promocje, trzyma poziom, i nie zasypuje od razu różnymi gatunkami muzyki, a co za tym idzie... chce dopiescić to co jest i jak na razie to świetnie mu to wychodzi!!!

Śmiem twierdzić że jeżeli dalej Dan będzie tak promował AH + obligował nas do robienia rozgłosu to z biegiem czasu będziemy mieli szanse konkurować z np. DI.fm i bynajmniej nie są to słowa przesadzone. Ważne jest to że gdy poprzeczke ustawi się od razu wysoko to można ją jedynie podnosić ale NIGDY nie obniżać. Mam nadzieję, że Dan ale także my DJ'e o tym pamiętamy.

Chyle czoła przed Dan'em za jego zaangażowanie zarówno finansowe jak i czasowe i z całego serca dziękuję mu za to że mogę reprezentować AH.fm.
Ma u mnie dożywotni support!

Co warto byłoby poprawic... Hmmm myślę że forum to trochę mało jak dla przeciętnego słuchacza, który odwiedza AH (ale wiem ze sie cosik szykuje, więc... :) )

Poza tym jest naprawdę OK.

Tyle z mojej strony,

Pzdr,

Grzesiek

ClubGirl
Dec 20th, 2006, 11:27
Jak dla mnie bardzo dobrze :D Tylko ostatnio nie mogę słuchać, coś mi odtwarzacze szwankują, ale być może to przez moje 32 trojany... No nic, po formacie powrócę i do słuchania :)

KOZIro.O
Dec 20th, 2006, 22:00
ClubGirl xD jak Ty to zlapalas :O nie mysle wogole na jakie strony wchodzilas :PP

a co do tematu xD jest w planach cos w rozdzaju rozdzielenia Radyjka , tzn zrobic kilka kanalow... np jeden tylko z Powtorkami , jeden TYPOWO Trance'owy i uplifitng'owy i jakis bardziej progresywny/electro ?

krolik
Dec 20th, 2006, 22:47
ClubGirl xD jak Ty to zlapalas :O nie mysle wogole na jakie strony wchodzilas :PP

a co do tematu xD jest w planach cos w rozdzaju rozdzielenia Radyjka , tzn zrobic kilka kanalow... np jeden tylko z Powtorkami , jeden TYPOWO Trance'owy i uplifitng'owy i jakis bardziej progresywny/electro ?

Nie wypali... :| Ale w miare dobry pomysł :)

szneke
Dec 23rd, 2006, 16:06
Bardzo dobre radio, dużo audycji, cieszy mnie to że sporo Polskich DJ tutaj pogrywa.
No i bardzo dobry pomysł z Polonia in The Mix i podobnymi prawie całodziennymi audycjami. Pozdrawiam i życze jeszcze więcej sukcesów

ClubGirl
Dec 23rd, 2006, 16:08
Emm.. Ja nie wiem jak to się stało :P Wyjechałam na weekend a jak wróciłam to okazało się, że mam wirusa, no to skan i teraz są 32 :D Czekają na reinstalkę systemu :) Ale ah już mogę słuchać:D Pokręcony komp ;)

bad boy ed
Dec 24th, 2006, 04:06
BIG piateczka dla tych, ktorym udalo sie uruchomic AH.FM

...swietny pomysl, co raz wiekszy rozwoj, przybywa DJi (rowniez polskich), a przede wszystkim niezbyt znanych, ale za to bardzo utalentowanych, ktorzy wlasnie poprzez AH.FM moga prezentowac swoje umiejetnosci szerszej publice!!

Miejmy nadzieje, ze bedziemy cieszyc sie z mozliwosci sluchania AH.FM jeszcze przez dlugi, dluuugi czas!

Jak na razie bez zarzutow, oby tak dalej, tak 3mac!

...pozdrawiam cala ekipe i sluchaczy AH.FM!

Rafal

ps: ...duzy plus za jakosc!

GREAT JOB

:super: :super: :super: :super: :super:

Dan
Dec 24th, 2006, 09:42
dzienkuje wam wszystkim za super opinie AH, dzienkuje wam wszystkim za support i ciesze sie ze sie muzyka podoba i jakosc jest super.

Wesolych swiont zycze i wszystkiego dobrego wnowym roku :)
napisze wiencej jak wruce do Kanady bo wpolsce teras jestem.

Pozdrawiam

PhilipJensen
Dec 28th, 2006, 08:30
I wiem, że są audycje house'owe na AH np: Ripy X czy wg mnie najlepsza, jeśli chodzi o house, House of Perfection - P. Jensena i A. Angello. :)

Just Jensen krolik :)

Trancer
Dec 29th, 2006, 23:49
Dawno już słucham wybranych audycji i jest naprwde super :) A przedewszystkim jakość 192 a nie jak na di.fm 96 : P Pozdrawiam

Rafał^
Dec 30th, 2006, 09:46
Dan przepraszam, że się przyczepie, ale jestem znany tego, że lubię pisać i czytać poprawną polszczyznę. Wiem wiem, że jak żyje się poza Polską zapomina się pisownię, ale pisze się "dziękuje". :)

Co do radia, mało słucham, ale jeśli już to nieźle idzie... ;)

Always in Trance
Dec 30th, 2006, 11:31
Radyjko swietne,fajnie ze mozna uslyszec tutaj naszych rodakow dj'ow np.Nitrous Oxide,forum tez jest spoko,jedynie co chcialbym aby jeszcze bylo to jakies informacje na biezaco ze sceny progressive i trance!

feles
Jan 1st, 2007, 20:11
Słucham radia od jego początków i na prawde wg mnie nic nie trzeba zmeniać. Dla mnie osobiście nie potrzeba więcej kanałów - trance styka! :D Ciesze sie także, że i na p2p większosci sie pojawia i zawsze jestem na bieżąco gdy coś mnie omija. Pozdrawiam.

Dan
Jan 5th, 2007, 01:22
dzienkuje wszystkim za posty, duzo nowych zeczy bendom w 2007...

dzienkuje za support wam wszystkim

kAkTi
Jan 12th, 2007, 09:54
radyjko mogę powiedziec że jest bardzo dobre i przez ten czas co słucham AH audycje tez są galante ,oczywiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do radyjka bo jest mistrzowskie tak jak i jakośc odbioru .
wielki szacuneczek z mojej strony dla twórców AH bez których by pewnie nie istniało , no i jego właściciela przedewszystkim .
POZDRAWIAM
aby tak dalej
ELO!

DrAxIu
Jan 27th, 2007, 23:24
dzienkuje wszystkim za posty, duzo nowych zeczy bendom w 2007...

dzienkuje za support wam wszystkim

Tez sie osmiele poprawic własciciela tak jak rafał.. pisze sie bedą :P

nie robie to z mojej dziwnej natury ale troche mnie to drazni..

a zeby nie robic off topicu.. radio jest swietne i szybko rozwijające ... nic tylko czekac az bedzie po kilka tys słuchaczy.. i co za tym idzie coraz wieksze gwiazdy bedą tu spływac..

pozdrawiam.. i zycze dalszych sukcesów :)

Dan
Jan 28th, 2007, 00:17
Tez sie osmiele poprawic własciciela tak jak rafał.. pisze sie bedą :P

nie robie to z mojej dziwnej natury ale troche mnie to drazni..

a zeby nie robic off topicu.. radio jest swietne i szybko rozwijające ... nic tylko czekac az bedzie po kilka tys słuchaczy.. i co za tym idzie coraz wieksze gwiazdy bedą tu spływac..

pozdrawiam.. i zycze dalszych sukcesów :)

sorry za muj polski ale wyjechalem w drugiej klasie z polski :(

dzienkuje za support

leszek
Jan 28th, 2007, 10:25
Super że jesteście,tak trzymać. Słucham was w Szwecji jakosć wspaniała, a muza godna słuchania. Bardzo fajne utwory i wykonawcy.

DrAxIu
Jan 28th, 2007, 15:36
sorry za muj polski ale wyjechalem w drugiej klasie z polski :(

dzienkuje za support

a to takie buty.. rozumiem.. i hehe zazdroszcze :P juz nie osmiele sie poprawiac.. zrobilem to bo jak juz wpomnialem.. drazni mnie to .. a uczulenie na to zlapalem po tych wszystkich ludkow od neostrady :P.... sory za off topic :)

pozdrawiam :)

Dan
Jan 28th, 2007, 17:17
a to takie buty.. rozumiem.. i hehe zazdroszcze :P juz nie osmiele sie poprawiac.. zrobilem to bo jak juz wpomnialem.. drazni mnie to .. a uczulenie na to zlapalem po tych wszystkich ludkow od neostrady :P.... sory za off topic :)

pozdrawiam :)

no spoko kolego :) tak samo sie ucze :P :ah:

Dan
Feb 6th, 2007, 08:54
widze ze duzo poloni sie zajestrowalo :) super ciesze sie

witam was wszystkich :)

Zuko101
Feb 7th, 2007, 18:16
Spoko Radio uwielbiam Trance. Dj'e na poziomie oby tak dalej.

Bartiiiii79
Feb 19th, 2007, 15:14
Ja tez słucham bardzo często, czasem nawet po 8h w pracy ;) a CO!
Bardzo mi sie podoba, a pomysł z koszulkami genialny. Moja dupeczka w XL'u(tylko) wygląda tak słodko teraz...... uuuuu.......;)

gego
Mar 8th, 2007, 21:10
Witam!
Jestem sczęśliwy, że udało mi się na Was trafić. Poziom i jakość muzyki jest wyśmienita. Przestałem juz poszukiwać w sieci i teraz kiedy tylko mam załączonego kompa zaczynam od skrótu do AH.:)
Styl muzyczny idealnie trafił w mój gust więc jeśli o mnie chodzi to nic bym nie zmieniał. Zresztą muzyka jest dość urozmaicona. Lepiej przypilnować poziomu jednego porządnego kanału niż puszczać te same playlisty w koło na kilku odrębnych kanałach. Jest super i tak trzymać!
Starajmy się rozreklamować radyjko jak się tylko da bo jest tego naprawde warte!

Pozdrawiam ekipę i życzę dalszych sukcesów.

Fevon
Mar 8th, 2007, 21:38
Świetne sa imprezy narodowościowe :D Polonia, Italy, Benelux itp.
ale mozna pojść krok dalej i robić czasem jakieś transmisje live z duzych imprez, napewno wszystkim bysię to spodobało. Dan pomyśl kiedyś nad tym :top:

Dan
Mar 8th, 2007, 22:37
Dzienkuje wam za support koledzy... mam nadzieje ze radio urosnie na cos duzego!! na zywo transmisie som mozliwe bo jusz mam system na zywo transmitowac.

Czas pokaze co bendzie dalej :)
dzienki wam wszystkim !!

Gregory
Mar 9th, 2007, 17:55
Bardzo dobre radio. Świetna robota Dan i wielki szacunek dla Ciebie właśnie za to. Pozdrawiam!

Dan
Mar 9th, 2007, 19:05
Bardzo dobre radio. Świetna robota Dan i wielki szacunek dla Ciebie właśnie za to. Pozdrawiam!

pomuzcie mi z promocjom te 3 eventy pod koneic miesionca prosze...

http://liquid.insanemyth.com/ah/Afterhours.FM%20Germany%20In%20The%20Mix%2031-03-2007.jpg

http://liquid.insanemyth.com/ah/Afterhours.FM%20Scandinavia%20In%20The%20Mix%2029-03-2007.jpg

http://liquid.insanemyth.com/ah/Afterhours.FM%20UK%20In%20The%20Mix%2030-03-2007.jpg

DrAxIu
Mar 9th, 2007, 19:20
pomuzcie mi z promocjom te 3 eventy pod koneic miesionca prosze...

http://liquid.insanemyth.com/ah/Afterhours.FM%20Germany%20In%20The%20Mix%2031-03-2007.jpg

http://liquid.insanemyth.com/ah/Afterhours.FM%20Scandinavia%20In%20The%20Mix%2029-03-2007.jpg

http://liquid.insanemyth.com/ah/Afterhours.FM%20UK%20In%20The%20Mix%2030-03-2007.jpg

Ja dalem info na moim forum.. powinno zebrac kilkunastu ludzi :)

pozdrawiam

Dan
Mar 11th, 2007, 11:29
Ja dalem info na moim forum.. powinno zebrac kilkunastu ludzi :)

pozdrawiam

dzienkuje bardzo !!

kojakkg
May 30th, 2007, 21:17
Radyjko jak najbardziej jest dobre , dobra muzyczka , dj'e tez bardzo fajni niemam nic do zazucenia.

Jeszcze duzy PLUS ze gra tutaj Dj Twister to jest zajebisty gosc ! i goraco go polecam :) :) :) .

Trancer
Jun 1st, 2007, 23:25
Widzę coraz prężniej zaczyna funckonować oby tak dalej. Świetne radio

kasiulka
Jun 3rd, 2007, 19:23
Także uważam że jedno z lapszych radyjek w sieci;] ciekawa muzyczka, tylko jedno co mnie drazni że często jak włanczam to wpadam na sety i jak słucham to od razu musze szukac tracklisty na forum co jest uciązliwe, lepiej by było gdyby częsciej leciały pojedyńcze utwory. Jesli jest jakaś większa impreza to rozumiem.
A tak to bardzo dobra muzyka idealnie trafia w moj gust :)
mam nadzieje że dalej bedzie szła w tym kierunku;)
pozdro Dan :* jesteś genialny ;]

Tomcopolo
Jun 3rd, 2007, 22:32
Witam.... coz mozna napisac poprostu doskonale radyjko poezja dzwiekow poezja trance music pozatym nic na sile radyjko i tak bardzo dobrze sie rozwinelo i teraz bedzie rozwijac sie dalej ....... szczerze piszac hmm... faktycznie moglo by sie pojawic troszeczke house music ,electro, ale jak dla mnie to juz jest super:D

Pozdrawiam ekipe AH.FM :D

krolik
Jun 3rd, 2007, 22:56
.. faktycznie moglo by sie pojawic troszeczke house music ,electro, ale jak dla mnie to juz jest super:D
Pozdrawiam ekipe AH.FM :D

kwestia gustów jak dlamnie wiecej elektro takze by sie przydalo, no ale jest house czy electro - nie ma ludzi :(
AH to typowo transowe radio i tego bedziemy sie trzymac :)
R4U too :)
:ah:

Geko
Jun 4th, 2007, 11:42
Idealne radio z muzą TRANCE . Tak trzymać:ohjoy:

UzeYroS
Jun 5th, 2007, 12:20
troszkę więcej uplifting-trance'u, i macie mój głos w wyborach parlamentarnych :)

butterfly
Jun 22nd, 2007, 23:21
tiru riru..:)
witam..pierwszy post i chyba wypadało by znalazł sie właśnie tu..;]
tak slucham..i słucham..i stwierdzam, że.. posłucham więcej..:D
radyjko jak narazie mi się podoba..szerzej postaram się wypowiedzieć po głebszych "oględzinach"..;)
pozdrawiam..

krolik
Jun 23rd, 2007, 10:27
welcome to AH butterfly :P
mysle, ze zostaniesz tutaj na stale :)
:ah:

butterfly
Jun 25th, 2007, 01:01
no jak tak mówisz........ :]

kenny
Jul 10th, 2007, 09:16
siemka radio spoko słucham od paru dni i bardzo mi sie podoba właśnie kręcą mnie takie klimaty tez robie muzyke ale jeszcze nie taka dobra jak cos prosze o kontakt na gg 7360326 pozdro dla all...

smerf
Sep 12th, 2007, 01:43
Hey slucham was dosc czesto chociasz na forum zbytnio sie nie udzielam wole sluchac muzyki ktora gracie a jest ona najlepsza na swiecie czyli Trance
oprocz muzyki ktora jest wysmienita to i mozna nowych przyjaciol poznac o spolnych tematach i wariatow w pozytywnym znaczeniu tego slowa (luke warjacie to o tobie :lol: ) i dla nich przy okazji pozdrowienia a dla dam calusy jakze by inaczej :lollypop:

Dan
Sep 14th, 2007, 07:10
dzienkuje wam wszystkim za super komentarze :>

bende robil co moge zeby bylo i lepiej :)
pozdrawiam

mitall
Jan 1st, 2008, 22:30
Miałem nadzieje że w tym radiu usłysze dobry trance .... ale muza jaka leci w tym radyjku przeszła moje najśmielsze oczekiwania .... nie mówiąc już o świętach i końcówce roku które spędziłem siedząc ze słuchawkami przy kompie, i co najlepsze i rzadko spotykane w takich radiach 0 WIXY !!!! jak dla mnie najlepsza muza na świecie ..... oby tak dalej

Sweety
Jan 2nd, 2008, 09:48
Czego mi brakuje na ah.fm ?

Odpowiedzi na takie pytanie :

CO trzeba zrobić (jak niestety się nie jest ani sławnym ani nie ma się znajomości) żeby grac na stale w ah.fm :D ?

LOL rozumiem ze jednym słowem odpuścić sobie :lol: ?

Tomek
Jan 2nd, 2008, 10:02
Czego mi brakuje na ah.fm ?

Odpowiedzi na takie pytanie :

CO trzeba zrobić (jak niestety się nie jest ani sławnym ani nie ma się znajomości) żeby grac na stale w ah.fm :D ?

LOL rozumiem ze jednym słowem odpuścić sobie :lol: ?
wzielas udzial w konkursie? :tongue:

krisvandrinken
Jan 2nd, 2008, 13:39
Bym chcial wiedziec jak sie wam poloni podoba radyjko Afterhours?

muza sie podoba? DJeje? byscie chcieli cos wienej zobacycz? macie jakies pomysly?

prosze pisac, po prostu chcem wiedziec jak jest i chcem zrobic lepiej.

dzienkuje

Dan to radio i to forum nie potrzebuje niczego więcej prócz słuchaczy :P

Jeżeli chodzi o pomysły to można by tu było się rozpisywać w nieskończoność , ale po co ? Skoro tak jak jest , jest dobrze :):grinning: . Wystarczy, ze radio będzie w dalszym ciągu się tak rozwijało a będzie super :super: .

Pozdrawiam :hug:

Sweety
Jan 2nd, 2008, 18:46
wzielas udzial w konkursie? :tongue:

Wzięłam udział w Uplifting Day 002 :D
Ale to nie byl zaden konkurs :lol::lol:
Wiec o Co kaman ?

A na powyższe moje pytanie MOZE BY MI SAM DAN ODPOWIEDZIAŁ ?

Alchemic
Jan 13th, 2008, 21:17
Radyjko super :D ... muzyka fajna kumpel mi polecal ... z poczatku jakos nie chcialem ale jak uslyszalem pierwsza audycje to do dzis dnia slucham codziennie (albo w miare mozliwosci sie staram) ... na forum dopiero teraz dotarlem i mam nadzieje ze dalej bedzie mnie tu cos pozytywnie zaskakiwac :)

krisvandrinken
Jan 13th, 2008, 21:31
Radyjko super :D ... muzyka fajna kumpel mi polecal ... z poczatku jakos nie chcialem ale jak uslyszalem pierwsza audycje to do dzis dnia slucham codziennie (albo w miare mozliwosci sie staram) ... na forum dopiero teraz dotarlem i mam nadzieje ze dalej bedzie mnie tu cos pozytywnie zaskakiwac :)

Uwierz, że tu się bardzo dużo dzieje :)

Pzdrawiam

InfecteD
Dec 20th, 2009, 10:46
najlepsze radio w sieci zawsze inforumuje o waszych eventach na moim forum
i bede to robil zawsze :) !! good job Dan !