PDA

View Full Version : Rmi Ah.fm Meeting

Pages : [1] 2

Mike_Noir
Jan 23rd, 2007, 21:28
siemka wszystkim :P tak rozmiawialem ze znajomymi i doszlismy do wniosku ze mozna by w sumie zrobic AH.FM meeting na RMI przed impreza of course a potem sie razem pobawic czy cos co wy na to ? jakie sa wsze propozycje miejsa godziny spotkania itp ? od razu prosilbym napisac kto bedzie tam i czy chce koszulke to tak btw of course :D ja bede w poznaniu najprawdopodobniej kolo 10 rano wiec... jestem otwarty na propozycje :D

TwisteR
Jan 23rd, 2007, 21:39
ja rowniez jestem otwarty :) takze mike czekamy razem na propozycje :P

bad boy ed
Jan 23rd, 2007, 21:48
...jestem ZA, jesli na dlugo przed impreza to proponuje starowke! ...ja powinienem byc ok. 12. ...wydaje mi sie, ze jednak najlepszym miejscem na taki meeting bedzie Arena (lub przed, pewnie bedzie jak zwykle jakis namiot), z tego wzgledu, ze tam i tak predzej czy pozniej wszyscy sie zjawia...trzeba tylko ustalic konkretna godzine i tyle...

miss.alex
ja bede miala propozycje jak bede juz wiedziala wszytsko na ten temat ;]

ale tak czy inaczej, mike zyj ze swiadomoscia ze masz mnie na swojej glowie :P

feles
Ja będe w Poznaniu albo o 13:25 albo 15:25... na pewno uderzam ze znajomymi na obiadek plus piwko wiec co do spotkanie przed imprezą i w czasie jej trwania to bardzo chętnie ;)

krio
Jan 23rd, 2007, 21:49
Ja przybiję pociągiem ok. 18-tej i również jestem otwarty :P na propozycje :)

Dj Sacha
Jan 23rd, 2007, 21:49
Mike Jestem za..Dajcie wszyscy znac jestem W P-Ń na miejscu Pomysle nad jakims Lokalem Loże itd. ale musicie sie wypowiedziec Kto i o której bedzie...
...Może ktoś ma juz Jakiś Plan ciekawy i zaprosi Reszte ;)

Pozdro Dla wszystkich
Piszcie piszcie!
Czas Goni!!!!http://www.afterhours.fm/files/djs/sacha.jpg

TwisteR
Jan 23rd, 2007, 21:57
heh no to widze wszyscy chetni :P :) czekamy na propozycje :P

dj_revel
Jan 23rd, 2007, 22:01
ja tez zawitam ze znajomymi... proponuje zeby sie ustawic przed Arena w godzinie bliskiej rozpoczeciu imprezy... jako ze wtedy bedzie najwieksze prawdopodobienstwo ze spotka sie wiele osob z AH.fm ...

Luke Blanc
Jan 23rd, 2007, 23:19
ja bede w koszulce AH razem z Mike i ekipa takze tez sie latwo znajdziemy :D ale bedzie imprezka szykowac sie :)

ClubGirl
Jan 24th, 2007, 00:01
Emm.. ja też tam będę :) Ok 10 zresztą tak jak Mike.. chyba, że będę miała poparwkę z fonetyki.. o 10.00 to wtedy hmm.. wtedy się pomyśli :p ale jestem za spotkaniem :)

Bartiiiii79
Jan 29th, 2007, 10:36
Siema! NOWY jestem :-)

Proponuje spotkanie i odbiór koszulek w arenie np. 20:00(ew 20:40) kolo szatni pod takim małym mostkiem kolo zapiekankarni :-).

Co wy na to?

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 10:43
o 21 Sander wchodzi za decki więc 20:40 to chyba za późna pora :P myślę , że trzeba spotkać się jakoś wcześniej i wypić jakieś zapoznawcze piwko :D

Bartiiiii79
Jan 29th, 2007, 10:53
Jak najbardziej jestem za zapoznawczym piweczkiem. Chętnie poznam ludzi z tego forum.

To o 20 na piweczku. Czekam na propozycje? :hello:

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 10:56
imo wczesniej znacznie wczesniej bo na jednym i tak sie nie skonczy :P a rozdanie koszulek itp chwile potrwa i to nawet ta dluzsza i nie wiem czy sie wyrobie w takim czasie z tym wszystkim wiec lepiej wczesniej zwlaszcza ze wiekszosc ludzi bedzie tam wczesniej wiec co stoii na przeszkodzie ?

krio
Jan 29th, 2007, 10:57
o 21 Sander wchodzi za decki więc 20:40 to chyba za późna pora :P myślę , że trzeba spotkać się jakoś wcześniej i wypić jakieś zapoznawcze piwko :D

Popieram! Ja nie znam Poznania. Może ktoś wybierze jakiś miły lokal i da namiary?

A tak wogóle to witaj w Afterhours Bartiiiii79 :hello:

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 10:59
Popieram! Ja nie znam Poznania. Może ktoś wybierze jakiś miły lokal i da namiary?

wlasnie ! ktos kto zna poznan choc troszke lub mieszka tam lol (w sumie wychodzi na jedno ale drobiazg:P) niech cos poglowkuje na ten temat bo przyda sie taka miejscow na starter bo spotkac sie na arenie bedzie za duze zamieszanie mowie wam od razu zwlaszcza ze o 21 nic mnie nie bedzie interesowac tylko set sandera a pozniej sami wiecie....:P wiec lepiej wczesniej ja proponuje powiedzmy starter zaczac tak w godzinach 16 najpozniej 19 co wy na to ? wiem ze troche czasu i tak zostanie itp ale czym wczesniej tym lepiej :P

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:00
Czyli jednym słowem Sacha musi znaleźć fajny lokalik - bo to on jest z Poznania :) My ( Mike Noir Sebvantech + pare osób no i ja :P ) będziemy dość wcześnie, nie widzę problemu by PM'ami wyminić się numerami koma i jak ktoś przybędzie to się zdzwonić i umówić w miejscu dogodnym dla wszystkich ;)

krio
Jan 29th, 2007, 11:03
Czyli jednym słowem Sacha musi znaleźć fajny lokalik - bo to on jest z Poznania :) My ( Mike Noir Sebvantech + pare osób no i ja :P ) będziemy dość wcześnie, nie widzę problemu by PM'ami wyminić się numerami koma i jak ktoś przybędzie to się zdzwonić i umówić w miejscu dogodnym dla wszystkich ;)

ClubGirl mogę się z Tobą wymienić? :)

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:05
ClubGirl mogę się z Tobą wymienić? :)

Chyba nie muszę Cię uczyć jak się wysyła PM'y ? :P
hehehe.. ;) a razie co to moje gg : 9045826 :P

krio
Jan 29th, 2007, 11:08
Chyba nie muszę Cię uczyć jak się wysyła PM'y ? :P
hehehe.. ;) a razie co to moje gg : 9045826 :P

Wolałem zapytać :)

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 11:09
hahaha bajera jest widze :P

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:10
Wolałem zapytać :)

A to ardzo miło z Twojej strony :) Przyzwolenie masz :P

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:11
hahaha bajera jest widze :P

Sam jesteś bajera łosiu :P

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 11:12
Sam jesteś bajera łosiu :P

hahaha bujaka madafaka :P nie no przeciez nabijam sie -.-

krio
Jan 29th, 2007, 11:13
Tylko spokojnie! Nie chcemy spięć przed ucztą w Arenie :biggrin:

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:14
hahaha bujaka madafaka :P nie no przeciez nabijam sie -.-

Ty już lepiej mi bardziej nie podpadaj bo i tak masz przekichane.. :P :p

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 11:20
Ty już lepiej mi bardziej nie podpadaj bo i tak masz przekichane.. :P :p

nie nie miec to ja mam co najwyzej fotki z Leonem i Hydroidem :P hihihih :P <denerwuje ClubGirl:P>:ah:

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:22
Ty uważaj bo ja się zaraz do Ciebie przejdę... i takiego Ci kopa zasunę, że nie usiądziesz przez 2 tygodnie :P a uwierz mi, że kopniak ze szpilki cholernie boli :P więc... chcesz zaryzykować ? :>

sorry za off'a :P

krio
Jan 29th, 2007, 11:23
:drum:

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 11:34
Ty uważaj bo ja się zaraz do Ciebie przejdę... i takiego Ci kopa zasunę, że nie usiądziesz przez 2 tygodnie :P a uwierz mi, że kopniak ze szpilki cholernie boli :P więc... chcesz zaryzykować ? :>

sorry za off'a :P

a mozesz wpadac wlasnie sobie mixuje :P pomixujemy razem :D

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:38
a mozesz wpadac wlasnie sobie mixuje :P pomixujemy razem :D

Nieee :P Dziś nie... :P zaczynamy od jutra, ja się muszę doprowadzić do stanu używalności :P i może jeszcze trochę pośpię.. hmmmmmm... :sleep:

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 11:41
Nieee :P Dziś nie... :P zaczynamy od jutra, ja się muszę doprowadzić do stanu używalności :P i może jeszcze trochę pośpię.. hmmmmmm... :sleep:

ja tez ale to nie zmienia faktu ze moze byc smiesznie dawaj :D choc na godzinke :D

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:42
ja tez ale to nie zmienia faktu ze moze byc smiesznie dawaj :D choc na godzinke :D

Nie-e :P Idę się kąpać a potem spać :D a Ty się ucz :P bo jutro Cię odwiedzę :P

Bartiiiii79
Jan 29th, 2007, 11:53
Co do spotkania wcześniej to nie wiem czy wcześniej niż 20 dam rade, bo jadę z paczką z Bydzi a oni zawsze mają długi ogon. Ale zobaczymy. Ja sie dostosuje. :)

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 11:54
Co do spotkania wcześniej to nie wiem czy wcześniej niż 20 dam rade, bo jadę z paczką z Bydzi a oni zawsze mają długi ogon. Ale zobaczymy. Ja sie dostosuje. :)

Zawsze możecie dołączyć do Nas :D :ah:

Znaczy się dojść później... tzn.. spotkać się później :P Rozumiesz o co mi chodzi ? :>

Bartiiiii79
Jan 29th, 2007, 12:18
Zawsze możecie dołączyć do Nas :D :ah:

Znaczy się dojść później... tzn.. spotkać się później :P Rozumiesz o co mi chodzi ? :>

Poźniej... Tak kapuje :)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczyska :) somewhere :)

Dan
Jan 29th, 2007, 17:42
bartkiii bendom koszulki na sprzedarz jak jestes zainteresowany :)

zrubcie wszyscy razem fotki

TwisteR
Jan 29th, 2007, 18:01
nooo to fajnie by bylo wypic jakiegos browarka przed impreza :) i poznac sie nazwajem :P

Dj Sacha
Jan 29th, 2007, 19:01
hmm widze ze zrobilo sie Gorąco :D i super słuchajcie zalatwiam Pub w okolicach Areny Dam znac jaki Adres Spotkamy sie tam potem po piwku idziemy do Areny Mike i ClubGirl wiem ze bedziecie w P-Ń wczesnie wiec spotkamy sie kolo 14-16 zobaczymy co znajde ! Piszczie Ludzie bo Czas Goni..

a Fotki w arenie o 20 i spotkanie to Mike masz racje za puzno!
Pozdro dla wszystkich co będą :)
:ah:

http://a985.ac-images.myspacecdn.com/images01/33/l_e2f6c802ab041a859ed836f75a106a70.jpg

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 20:33
jestem jak najbradziej za Sacha tylko musisz dac cyngla i bedziemy hehe komorke swoja zostawie na forum jakby cos na wszelki :P gdyby sie ktos zgubil albo chcial w nocy porozmawiac bo czuje sie samotny lol :P nie no joke zostawie tak na wszelki zeby sie znalesc na arenie lub przed nia jeszcze :D i narazie propozycja Sacha zostaje wybrana jako na ta ktora obowizauje lol (musze sie nauczyc pisac po polsku:P) jakby co to piszcie swoje propozycje

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 20:39
jestem jak najbradziej za Sacha tylko musisz dac cyngla i bedziemy hehe komorke swoja zostawie na forum jakby cos na wszelki :P gdyby sie ktos zgubil albo chcial w nocy porozmawiac bo czuje sie samotny lol :P nie no joke zostawie tak na wszelki zeby sie znalesc na arenie lub przed nia jeszcze :D i narazie propozycja Sacha zostaje wybrana jako na ta ktora obowizauje lol (musze sie nauczyc pisac po polsku:P) jakby co to piszcie swoje propozycje

Hahahahahaha i myślisz, że ktoś zadzwoni ? :P Naiwniaczek :P

A co do propozycji Sachy to jestem za ;) Mam nadzieję, że pokaże mi jakieś fajne sklepy w Poznaniu hehehe... ach ta babska natura :P

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 21:08
nawet nie mysl o tym ze bedziemy po sklepach chodzic-.- wole sie zgubic w poznaniu niz isc z Toba do sklepu! a poza tym a moze ktos zadzwoni ? :D to co glupio Ci bedzie :P ale luzdie seryjnie ustawiamy sie bo i tak musicie odebrac koszulki itp a ja za wami latac nie bede po hali jesli nie odbierzecie tam dostaniecie droga pocztowa bedzie trwac to dluzej i koszta wzrosna wiec ustawiac sie i pisac kto bedzie na bank! juz macie niewiele czasu!

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 21:23
nawet nie mysl o tym ze bedziemy po sklepach chodzic-.- wole sie zgubic w poznaniu niz isc z Toba do sklepu! a poza tym a moze ktos zadzwoni ? :D to co glupio Ci bedzie :P ale luzdie seryjnie ustawiamy sie bo i tak musicie odebrac koszulki itp a ja za wami latac nie bede po hali jesli nie odbierzecie tam dostaniecie droga pocztowa bedzie trwac to dluzej i koszta wzrosna wiec ustawiac sie i pisac kto bedzie na bank! juz macie niewiele czasu!

Ejjj... Ty sobie jaj nie rób bo ja muszę sobie nowe kolczyki kupić :P I cicho tam! Jesteś mi to winien! :p :lolz:

TwisteR
Jan 29th, 2007, 21:43
ej ja tez bede wczesnie w Poznaniu :) o 9:00 mam autobus ode mnie z miasta czyli w Pozaniu jestem kolo 12:00 :) takze jak najbardziej moge wpisac sie na liste obecnosci ludzie :)

Dj Sacha
Jan 29th, 2007, 22:03
No i to mi sie podoba Twister Krótko i na Temat
Przepraszam najmocniej new List
List:>>>ClubGirl,Twister,Sacha,MikeNoir....... :hmmmm2:
http://a985.ac-images.myspacecdn.com/images01/33/l_e2f6c802ab041a859ed836f75a106a70.jpg

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 22:05
List:Twister,Sacha,MikeNoir,ClubGirl.......

Kobiete na końcu wymieniać... :| :p

Edit: Nooo :P I tak ma być ;)

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 22:15
Przepraszam najmocniej new List
List:>>>ClubGirl,Twister,Sacha,MikeNoir....... :hmmmm2:

+sebvantech,emce, kumpel seby i ktos pewnie jeszcze sie zjawi :P

Mike_Noir
Jan 29th, 2007, 22:16
Ejjj... Ty sobie jaj nie rób bo ja muszę sobie nowe kolczyki kupić :P I cicho tam! Jesteś mi to winien! :p :lolz:

moze i cos jestem ale napewno nie to! tamto nie bylo az tyle warte tyle cierpien itp :P nie ma mowy :P sama bedziesz chodzic koniec kropka!

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 22:18
moze i cos jestem ale napewno nie to! tamto nie bylo az tyle warte tyle cierpien itp :P nie ma mowy :P sama bedziesz chodzic koniec kropka!

Zobaczymy! :P

Dan
Jan 29th, 2007, 22:21
http://img69.imageshack.us/img69/8329/cimg1991ix8.jpg

mike noir widze ze ci hydroid podpisal wow super

jak koszulka? chyba nie bendziesz jej teras pral haha

Luke Blanc
Jan 29th, 2007, 23:30
hahahaha oj Mike nie przychodz w takiej przepoconej bo od Ciebie 1 km sie bede bawil xD Club grillowcu a o starym dobrym Luke zapomnialas ? wpisywac mnie na liste : P

ClubGirl
Jan 29th, 2007, 23:43
hahahaha oj Mike nie przychodz w takiej przepoconej bo od Ciebie 1 km sie bede bawil xD Club grillowcu a o starym dobrym Luke zapomnialas ? wpisywac mnie na liste : P

Eee ale to nie ja listę robiłam a Sacha :P Czytaj uważnie łosiu :P :lolz:

A więc narazie lista przedstawia się następująco :
- ClubGirl
- Mike Noir
- Sebvantech + ktoś :P
- Emce
- Luke Blanc + ekipa
- Dj Sacha
- TwisteR
- Feles + bad boy ed + ekipa :P
- DJ Revel + ekipa
- krio
- John Hetmond...

O kimś zapomniałam ? Jak tak to wołać :P

Dan
Jan 30th, 2007, 01:12
feles przychodzi z 5 ludzmi !!

krio
Jan 30th, 2007, 09:50
O mnie zapomniałaś ClubGirl :itsme: Dopisać mnie do listy :biggrin:

Dan
Jan 30th, 2007, 10:06
ftb film studio bendzie tam, i zrobiom afterhours video to wy wszyscy w koszulkach prosze krzyczecz :) afterhours.fm owns !! haha

to video pujdzie na youtube, myspace i pare innych stron na promocje :) jak niechcecie byc wtym video to sie schowajcie jak mike noir :P :) zarcik

pozdrawiam, i dzienkuje za support :ah:

feles
Jan 30th, 2007, 10:35
- Feles + ekipa
- bad boy ed

badboyed jest w mojej ekipie a ja jestem w jego :D prosze to odznaczyc! :lolz:

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 11:24
badboyed jest w mojej ekipie a ja jestem w jego :D prosze to odznaczyc! :lolz:

Teraz jest good ? :P :)

TwisteR
Jan 30th, 2007, 11:36
noo czyli mamy ekipe :P bedzie goodnie :) wiecie ze o 17:30 jest konferencja z Arminem ?? :) w centrum wycieczkowym "świat lecha" ?? moze bysmy sie wybrali jako ekipa z AH ?? :)

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 11:38
noo czyli mamy ekipe :P bedzie goodnie :) wiecie ze o 17:30 jest konferencja z Arminem ?? :) w centrum wycieczkowym "świat lecha" ?? moze bysmy sie wybrali jako ekipa z AH ?? :)

Oooo... Good idea :D W koszulkach afterhours :P Można by mu takową podarować :rolleyes: i Markusowi... :love: ejj dobra, rozmarzyłam się.. Ja jestem za :P

TwisteR
Jan 30th, 2007, 11:44
nooo ja tez wlasnie mozna by taka akcje zrobic :P

cholera... chyba sam bede w Poznaniu ;/ bez mojej ekipy ;/ ehhh ...

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 11:45
nooo ja tez wlasnie mozna by taka akcje zrobic :P

cholera... chyba sam bede w Poznaniu ;/ bez mojej ekipy ;/ ehhh ...

Będziesz miał ekpię z AfterHours więc nie rozumiem żalu ? :P

:loveah:

TwisteR
Jan 30th, 2007, 11:46
ja wiem ze was bede mial :) ale jak by ode mnie ludzie byli to by nas bylo jeszce wiecej :))

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 11:48
W sumie im więcej tym weselej :P No ale widać musisz się zadowolić tym co masz :P

TwisteR
Jan 30th, 2007, 11:49
niop :P heh bedzie goodnie jusz to widze :)

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 11:51
Ojjj będzie będzie :D a to tylko 11 dni :P idę się kąpać :bath: ciao ;)

TwisteR
Jan 30th, 2007, 11:53
nooo tylko sie nie utop hehehe :P c ya :)

Bartiiiii79
Jan 30th, 2007, 12:36
bartkiii bendom koszulki na sprzedarz jak jestes zainteresowany :)

zrubcie wszyscy razem fotki

Dzięki za info, ale Clubgirl już mi zaoferowała pomoc i zamówiełem dwie bocznymi kanałami. :)

Pozdroooooo,
Bartiiiii79

Dj Sacha
Jan 30th, 2007, 17:10
Witam wszystkich Takie małe info mam "Club" bedzie otwarty dla nas od 15-xx miejsc mamy full wiec luzik spokojnie 30 osob mysle ze az tylu nas nie bedzie no ale gdyby co to jest miejsce pytanie czy bedzie wam to pasowalo w centrum miasta Club House (Pozdalia) 12 pietro Budynek alfa ul.Święty Marcin.Postaram sie o reszte szczegółow..Musze Dac znac kolesiowi czy na 100% Bedziemy tam!
Wiec poprosze wszystkich obecnych o koments dzieki i pozdro !!
LIST:
- ClubGirl
- Mike Noir
- Sebvantech + ktoś
- Emce
- Luke Blanc + ekipa
- Dj Sacha & Worq
- TwisteR
- Feles + bad boy ed + ekipa
- DJ Revel + ekipa...
- krio
- John Hetmond

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 17:12
Ja jestem ZA :P Przynajmniej nie zmarźniemy :P

John Hetmond
Jan 30th, 2007, 17:24
czemu mnie nikt nie dopisal ?

feles
Jan 30th, 2007, 17:25
Bo nie podniosłeś palca że jesteś chętny? :)

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 17:29
czemu mnie nikt nie dopisal ?

Bo :
a) nie dostałam PM'a że chcesz by Cię dopisano
b) nie napisałeś posta , że chcesz by Cię dopisano
c) oba z wyżej wymienionych

:P

Dan
Jan 30th, 2007, 17:35
Dzięki za info, ale Clubgirl już mi zaoferowała pomoc i zamówiełem dwie bocznymi kanałami. :)

Pozdroooooo,
Bartiiiii79

to super :)
bendzie dobrze :)

TwisteR
Jan 30th, 2007, 17:40
no to gitarka ;) heh John fajnie ze bedziesz z nami :P mnie ta opcja jak najbardziej pasuje :P i podnosze palec i mowie: JESTEM OBECNY ;)

krio
Jan 30th, 2007, 18:35
W porządku ja się pod tym podpisuję! I żebyśmy się tylko z tego 12 piętra po kilku browarkach ze schodów nie stoczyli :)

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 19:01
W porządku ja się pod tym podpisuję! I żebyśmy się tylko z tego 12 piętra po kilku browarkach ze schodów nie stoczyli :)

Może ja naiwna jestem, ale na windę liczyłam :P
Moje biedne stópki w szpilkach... :rolleyes:

Mike_Noir
Jan 30th, 2007, 19:05
tez sie podpisuje :P

biedne nozki ?:P dobrze by im bylo tak! :D

ClubGirl
Jan 30th, 2007, 19:08
tez sie podpisuje :P

biedne nozki ?:P dobrze by im bylo tak! :D

Pfff... Ciebie to akurat nikt o zdanie nie pyta :P Hhehehehehe :lmao:

Dj Sacha
Jan 30th, 2007, 21:26
Oto aktualna lista Ah Dj And Friends na dzien 30.01.2007
LIST:
- ClubGirl
- Mike Noir
- Sebvantech + ktoś
- Emce
- Luke Blanc + ekipa
- Dj Sacha & Worq
- TwisteR
- DJ Revel + ekipa...
- krio
- John Hetmond
http://www.afterhours.fm/files/djs/sacha.jpg

TwisteR
Jan 30th, 2007, 21:48
no i ladna ekipa jest :P heh ale najlepsze jest to ze ja wogole nie znam poznania ;o mam nadzieje ze jakos uda mi sie do was trafic :P

Mike_Noir
Jan 30th, 2007, 21:51
no i ladna ekipa jest :P heh ale najlepsze jest to ze ja wogole nie znam poznania ;o mam nadzieje ze jakos uda mi sie do was trafic :P

Poprostu dzwoń a jakoś się znajdziemy :P Damy radę - ClubGirl

krio
Jan 30th, 2007, 21:53
Może ja naiwna jestem, ale na windę liczyłam :P
Moje biedne stópki w szpilkach... :rolleyes:

Z windą było by jeszcze zabawniej :)

Mike_Noir
Jan 30th, 2007, 22:01
Z windą było by jeszcze zabawniej :)

ClubGirl:

Ojjj tak windy są fajne :D Hihihihihih.. :P Szczególnie jak się zatrzymują w połowie drogi :P

feles
Jan 30th, 2007, 22:02
Poprostu dzwoń a jakoś się znajdziemy :P Damy radę - ClubGirl
Buahah ja pierwszy raz bede w Poznaniu :D gdzie mam najpierw isc w lewo czy w prawo? :P o ile wyjde o wlasnych silach z pociagu.... :P

TwisteR
Jan 30th, 2007, 22:04
Buahah ja pierwszy raz bede w Poznaniu :D gdzie mam najpierw isc w lewo czy w prawo? :P o ile wyjde o wlasnych silach z pociagu.... :P

heh feles ja wlasnie tak samo :P takze bedzie zabawnie z tym poszukiwaniem :P

Mike_Noir
Jan 30th, 2007, 22:06
A więc w razie co : ( matko co ja robię... ) 509 073 229 nr kom do ClubGirl :P Dzwońcie a jakoś się znajdziemy :D

mike się upiera zeby i jego nr dopisać :P 507 757 234 :p

Dan
Jan 30th, 2007, 22:50
aly bende wydzwanial jak sie napije :P

hahaa

Bartiiiii79
Jan 31st, 2007, 10:15
to super :)
bendzie dobrze :)

Nie. Nie będzie tylko dobrze.

BĘDZIE WYŚMIENICIE!!! :lmao:

TwisteR
Jan 31st, 2007, 10:27
zapisalem sobie wasze tel. :) mam nadzieje ze trafie jakos tam sam :P jak by ktos mogl to jeszcze raz dokladny adres tego lokalu poprosze:)

Bartiiiii79
Jan 31st, 2007, 10:40
zapisalem sobie wasze tel. :) mam nadzieje ze trafie jakos tam sam :P jak by ktos mogl to jeszcze raz dokladny adres tego lokalu poprosze:)

no ja tysz.

Własnie adresik will be more that welcome, a najlepiej to jak dojechac z pkp :)

ClubGirl
Jan 31st, 2007, 11:14
O kurde, ale wymagania :P To musiscie na Sachę poczekać, on zna adres :P Ja tam nic nie wiem... ;) hehehe

Bartiiiii79
Jan 31st, 2007, 12:19
O kurde, ale wymagania :P To musiscie na Sachę poczekać, on zna adres :P Ja tam nic nie wiem... ;) hehehe

Dobra już wiem!

To podobno 5 minut spacerkiem z PKP, ktoś mam mnie tam zaprowadzić więc dam radę.
Ale niestety szczegółów nie znam.

Dan
Jan 31st, 2007, 15:36
moze najlepiej sie wszyscy spotkajcie sie na PKP ??

tylko pomys

ClubGirl
Jan 31st, 2007, 15:39
moze najlepiej sie wszyscy spotkajcie sie na PKP ??

tylko pomys

Ale wszyscy przyjeżdżamy do Poznania o różnych porach więc mogło by to być kłopotliwe. :)

Dj Sacha
Jan 31st, 2007, 17:19
http://www.afterhours.fm/files/poznan.jpg

1:Dworzec PKP
2:Club Miejsce spotkania

Witam wszystkich taka mała mapka dla was:wow:
przed 2jka jest ulica kantaka charakterystyczna uliczka nad która jest budynek i stoja tam taxy , Ktorymi ruszymy do areny haha :).Wejście do klubu jest Strasznie dziwne ale pytajcie ja postaram sie nadole wywiesci jakis plakacik AH zobaczymyGdyby ktos jeszcze miał jakies pytania to Piszcie
a tak w () to u mnie na stronce jest nr kom gdyby ktos sie zgubil to niech dzwoni:)
Pozdro!
LIST:Dj Friends AH.FM
- ClubGirl
- Mike Noir
- Sebvantech + ktoś
- Emce
- Luke Blanc + ekipa
- Dj Sacha & Worq
- TwisteR
- DJ Revel + ekipa...
- krio