PDA

View Full Version : Tiesto - Elements of Life Wrocław

DrAxIu
Jan 28th, 2007, 00:05
Agencja Essence Music z radością informuje o organizacji koncertu króla trance'u – TIESTO. Event odbędzie się w ramach jego światowego tournee pod nazwą „Elements of Life”.To niesamowite wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Ludowej we Wrocławiu w dniu 14 kwietnia 2007 roku.

Po sukcesie Tiesto CEET w 2005 roku, Polska stała się ważnym punktem na mapie jego tour'u. Z dumą możemy powiedzieć, iż to sam Tiesto nalegał na wybór Agencji Essence Music jako organizatora tego niesamowitego wydarzenia w naszym kraju.

Już w tej chwili wiemy, że cała produkcja koncertu zostanie przywieziona do Polski prosto z Holandii, dzięki czemu możemy mieć pewność, że widowisko będzie zrealizowane na najwyższym światowym poziomie, tak jak to było kiedyś podczas imprez z cyklu Tiesto In Concert.

„Elements of Life” będzie niespotykanym do tej pory widowiskiem i zwalającym z nóg doświadczeniem multimedialnym. „Elements of Life” –to kompozycja czterech żywiołów: Powietrza, Wody, Ziemi i Ognia. Każdy z tych elementów, zostanie połączony w jednym oszałamiającym pokazie, aby dostarczyć niezapomnianych i unikalnych wrażeń. Przygotujcie się na specjalne wizualizacje, pokazy laserowe, niesamowitą scenografię, pirotechnikę, występy artystyczne oraz doskonały dźwięk i oświetlenie. Za całą oprawę oraz show będą odpowiedzialni najlepsi producenci holenderscy, mający na swoim koncie organizację największych europejskich imprez klubowych, m.in. w Holandii, Belgii, Niemczech i Polsce.

------------------------------------------------------------------------------------

W marcu ukaże się kolejny album pod nazwą ELEMENTS OF LIFE. Już dziś ludzie z branży muzycznej mówią, że dostarczy on niesamowitych i niepowtarzalnych wrażeń. Wpłynie to niewątpliwie na umocnienie pozycji Tiesto na świecie.

BILETY

Pierwsza promocyjna pula biletów będzie dostępna w drugiej połowie przyszłego tygodnia w godzinach wieczornych za pośrednictwem wortalu FTB.pl.
Cena jest jeszcze nieznana, postaramy się ją podać do wtorku.

Więcej szczegółów już wkrótce.

News z FTB.pl

Ludzie szaleją..... to co sie dzieje w polsce to poezja.. armin woods tiesto.. na jaki miesiąc nie spojrze to jest gdzie sie bawic.. poznan katowice wrocław.. szkoda ze srodki finansowe nie pozwalają odwiedzic wszystkiego :P

pozdrawiam :)

krio
Jan 28th, 2007, 01:18
John o'Callaghan w audycji Maximal powiedział, że Polska jest obecnie najbardziej trance'owym krajem. A Tillmann Uhrmacher dodał, że trance w Polsce powoduje taką euforię, jak 10 lat temu w Niemczech.

I sądząc po publiczności i DJ'ach, którzy przyjeżdżają do Polski, należy się z tym zgodzić.

Dan
Jan 28th, 2007, 01:39
John o'Callaghan w audycji Maximal powiedział, że Polska jest obecnie najbardziej trance'owym krajem. A Tillmann Uhrmacher dodał, że trance w Polsce powoduje taką euforię, jak 10 lat temu w Niemczech.

I sądząc po publiczności i DJ'ach, którzy przyjeżdżają do Polski, należy się z tym zgodzić.

zgadzam sie stoba, polska jest the best place to party!!

krio
Jan 28th, 2007, 02:13
zgadzam sie stoba, polska jest the best place to party!!

To kiedy wpadniesz na dobrą imprezę?

Dan
Jan 28th, 2007, 05:05
To kiedy wpadniesz na dobrą imprezę?

planuje na lato :) zobaczymy jak wyjdzie :P

krio
Jan 28th, 2007, 17:04
planuje na lato :) zobaczymy jak wyjdzie :P

OK było by fajnie zabawić gdzieś razem, w gronie ludzi z AH. Zobaczymy!

Hanki
Jan 28th, 2007, 23:16
Hmmm byc moze sie wybiore, kto wie...

TwisteR
Jan 29th, 2007, 22:41
nooo dan wbijaj do Polski heh :) a na TIESTO jusz dzis moge powiedziec ze stawiam sie na 100% :)

Vexilium
Mar 10th, 2007, 15:32
Na występie Tiesto pojawi się druga scena pod nazwą Sentence Stage powered by Afterhours.FM :) Mam nadzieję. że zwiastuję to jakąś relacje na antenie radia :) A na scenie wystąpią: Bobina, Hydroid, jeszcze jedna zagraniczna gwiazda oraz z Polski: Angelo Mike, John Hetmond i trzech innych DJi.

TwisteR
Mar 10th, 2007, 21:52
kto wogole jedzie z AH.FM forum ?? :) jestem otwarty na propozycje moze jakis meeting ?:P

Dan
Mar 10th, 2007, 23:46
no ja nie jade :P

Ale tak bendzie transmisja na zywo, jescze nie wiem czy z tiesto sali czy sentence.
Jak bende mial wiencej informacji to napisze :)

dzienkuje wszystkim za support.

Hanki
Mar 11th, 2007, 01:30
Może mi się uda tam zjawić, ale czas pokaże...

Vexilium
Mar 11th, 2007, 15:39
Ale tak bendzie transmisja na zywo, jescze nie wiem czy z tiesto sali czy sentence.
Szczerze? Mam nadzieję, że z Sentence ;) Line-up już w tej chwili wypada lepiej niż 1-osobowy mainstage :P

TwisteR
Mar 11th, 2007, 15:45
na mainstage zagra nie tylko tiesto.. na ftb napisane jest ze jego "slodka tajemnica" jest support, ale mam nadzieje ze bedzie kozacki... bo Tiesto 7h sluchac nie zamierzam :)

Fevon
Mar 12th, 2007, 00:45
No czekałem na to :)
Transmisja z duzej imprezy :wow:
Tylko Dan przygotuj serwery bo to może byc parę tysięcy słuchaczy :lolz:

krolik
Mar 12th, 2007, 02:47
Nie przesadzaj :P
Myślę że w granicach 500 będzie :)
Jeśli zrobimy flyer itp możliwe, że więcej :)

Bartiiiii79
Mar 19th, 2007, 21:03
No ja będę na bank. Biorę laskę i dołączam sie do moich ziomali z Bydgoszczy. Wstępnie około 14 osob jedzie osób ma bileciki więc silna ekipa:wow:

Po imprezie jadę do Katowic i Wisły. Więc może mnie ktoś weźmie na przyczepkę do furki.:) A nie to w pociąg i do przodu.

POzdrooo i do zobaczenia,
Bartas

Dan
Mar 28th, 2007, 18:08
powered by afterhours.FM :)

krio
Apr 3rd, 2007, 23:42
No to kto jeszcze jedzie? Wpisujcie się ludzie :stupido:

ja jadę :)

Dan
Apr 4th, 2007, 08:47
No ja będę na bank. Biorę laskę i dołączam sie do moich ziomali z Bydgoszczy. Wstępnie około 14 osob jedzie osób ma bileciki więc silna ekipa:wow:

Po imprezie jadę do Katowic i Wisły. Więc może mnie ktoś weźmie na przyczepkę do furki.:) A nie to w pociąg i do przodu.

POzdrooo i do zobaczenia,
Bartas

jak ktos potrzebuje koszulki to muwcie.. sklepik jusz sie konczy 95% zrobiony ale moge wyslac koszulki bez sklepiku zrobionego.

Wiem ze duzo AH sluchaczy jadom na trance connection, i ponodz Vexillium tam bendzie gral !! moze zagra w koszulce AH :)

a z transmisjom to tylko bendzie sentence stage :( ale spoko bo bendom duze audycje jescze tak jak SUNRISE 3 dni :)

pozdrawiam i dzienkuje wam wszysktim za support !!

Vexilium
Apr 4th, 2007, 16:41
ji ponodz Vexillium tam bendzie gral !! moze zagra w koszulce AH :)
LOL nie czytajcie dosłownie mojego kalendarza na MySpace :P Chodziło mi tylko o sam udział na imprezie :P Występy może innym razem :)

Bratz
Apr 10th, 2007, 01:23
sa juz znane moze jakies szczegoly dot. transmisji z EOL ??

Dan
Apr 10th, 2007, 06:21
sa juz znane moze jakies szczegoly dot. transmisji z EOL ??

jutro bende testowal, bendzie transmisja z Sentence Stage.

TwisteR
Apr 10th, 2007, 11:23
ja jade :) bede w koszulce AFTERHOURS.FM czesto bede na sentence stage wiec mysle ze jakos sie znajdziemy :D

Bratz
Apr 12th, 2007, 17:54
Dan jak tam testy wiadomo juz chiaz o ktorej sie zaczyna transmisja i ile setow bedzie na zywo?? :)

krio
Apr 13th, 2007, 23:40
No to nie zapomnijcie koszulek i widzimy się na Sentence Stage :) pytanie tylko kiedy..

Dan
Apr 14th, 2007, 17:22
Dan jak tam testy wiadomo juz chiaz o ktorej sie zaczyna transmisja i ile setow bedzie na zywo?? :)

sorry ze powie ale nie bendzie transmisji, Tiesto sie nie zgodzil, ponoc chce wszystko na DVD zeby potem sprzedac.

:( Ale bendom inne audycje jusz nie dlugo, tak jak Sunrise Kolobrzeg

Vexilium
Apr 14th, 2007, 17:51
Dla mnie trochę to bez sensu, gdyż Tiesto nie występuje przecież na Sentence Stage... Ale tak czy siak szkoda, bo liczyłem na tą relację.

Fevon
Apr 14th, 2007, 17:53
sorry ze powie ale nie bendzie transmisji, Tiesto sie nie zgodzil, ponoc chce wszystko na DVD zeby potem sprzedac.

:( Ale bendom inne audycje jusz nie dlugo, tak jak Sunrise Kolobrzeg

Nawet z Sentence Stage nie bedzie? :hmmmm:
Tiesto przegiol pale :nono:

.:Dzejk:.
Apr 14th, 2007, 21:32
Tiesto pazerny jak zawsze!:mad:

mateusz698
Apr 14th, 2007, 21:36
No mógł nam chociaż trochę radochy zrobić i jakąś godzinkę swego seta puścić!!!

cincin
Apr 14th, 2007, 22:49
Tiesto, Tiesto... Pałka sie przegła no... Żeby z innej sceny niz jego nie moglo byc transmisji bo on nie pozwala? Przesada. A z drugiej strony to fajnie ze jakies DVD ma być :) Mam nadzieje, że z innych imprez załatwicie transmisje :)

Dan
Apr 15th, 2007, 00:03
Tiesto pazerny jak zawsze!:mad:

No mógł nam chociaż trochę radochy zrobić i jakąś godzinkę swego seta puścić!!!

Tiesto, Tiesto... Pałka sie przegła no... Żeby z innej sceny niz jego nie moglo byc transmisji bo on nie pozwala? Przesada. A z drugiej strony to fajnie ze jakies DVD ma być :) Mam nadzieje, że z innych imprez załatwicie transmisje :)

sorry ze sie nie stalo ale to jusz poza moimi rencami :(
witam do afterhours radio was :)

topa20
Apr 15th, 2007, 12:27
A teraz tylko czekać na wrażenia z imprezy :) jak narazie cichooo....

krio
Apr 15th, 2007, 19:53
Ogólnie miło było, spotkałem Felesa, uścisnąłem rękę Bobiny, zobaczyłem Jes i usłyszałem Tiesto :) Od początku Tiesto wkręcał mocnym basem, ale ja wolałem Sentence Stage. Podobały mi się sety Bobiny i Miikki Kuisimy. Bobina tranceowo a Miikka progresywnie. I było byrdzo miło. Tiesto jak dla mnie dobrze zagrał później, był trance, a przede wszystkim ujęły mnie klasyki "Ayla" i "Jaguar". A tak ogólnie.. Tijs chyba nie zwracał uwagi na publiczność :( myślę, że gdyby między konsoletą a parkietem zamontowano kurtynę i byłaby ona opuszczona, nie zrobiłoby mu to większej różnicy. No cóż.. Ale warto było pojechać choćby po to, by go zobaczyć i uścisnąć rękę Bobiny :)

krolik
Apr 15th, 2007, 23:58
http://www.fotodance.cz/wiev.php?zobrazena_fotka=80&idfotky=5853237&akce=m_070414tiesto&idkomentar=5853237&zobrazena_strana=7

feles
Apr 16th, 2007, 01:07
A tutaj ja odbierający autograf na płytke od Tiesto: http://www.fotodance.cz/wiev.php?zobrazena_fotka=10&idfotky=5853167&akce=m_070414tiesto&idkomentar=5853167&zobrazena_strana=1

Co do samej imprezy to miałem to szczęście, że dostałem wejściówke prasową tak więc już szczęśliwym trafem przed konferencja z Tiesto spotkałem Hydroida i Bobine i pózniej już sobie wspólnie spędzaliśmy wieczór... z ekipy Afterhours spotkałem Krio oraz Twistera , oczywiście obydwoje w koszulkach Afterhours - pozdro chłopaki! :) Jutro postaram sie wrzucić troche foteczek z imprezy i nie tylko :P Co do samej imprezy to live act Jes na duży plus a Tiest? Wole nie mówić... spędziłem może 30 minut na main stage z jego 7 godzinnego seta... a tak to na Sentence Stage i na piwku :D :rolleyes:

UzeYroS
Apr 17th, 2007, 16:37
ja praktycznie na całym secie Tiesto bylem z wyjątkiem (wyjąwszy 30 minut na Hetmonda oraz drugie tyle na wymiany plynów)
ogolnie bylo fajnie, choć prawda jest taka, ze ten Tiesto to jakiś taki smutas- wogole nie bylo radosci z jego strony, wkrecil sie nie zauwazając tego, ze my przyszlismy tam specjalnie dla niego
ogolnie jezeli ponownie zawita kiedyś w naszym kraju, to ja przeznacze ten czas na kątęplacje na scenie bocznej, w towarzystwie upliftingowców
pozdro

TwisteR
Apr 17th, 2007, 18:48
event wg mnie na duzy minus... totalna klapa.. kolejka przed wejsciem, wystroj hali do dupy nie podobny, wizualizacje nudne ehhh... moze tiesto paroma kawalkami mnie porwal ale generalnie jeden z najgorszych eventow na jakich bylem :lmao:

krolik
Apr 23rd, 2007, 00:48
kilka filmików dla tych którzy nie byli :P
http://www.speedyshare.com/111538799.html

UzeYroS
Apr 23rd, 2007, 00:57
tutaj jest wieksza kolekcja :)

http://hosted.filefront.com/Danio020202/1940354

jakość REWELACYJNA

Fevon
Apr 23rd, 2007, 14:53
Widziałem film z Tiesto na 4Fun TV, zalapaly sie dwie osoby z koszulkami ah.fm :D

feles
Apr 23rd, 2007, 16:09
Ta, jedną z nich jestem ja biorący autograf od Tiesto na konferencji prasowej. Oto ten wycinek lol: www.ah.fm/files/AH_tiesto.avi

Fevon
Apr 24th, 2007, 12:38
To zdjęcie jest boskie :)

http://img337.imageshack.us/img337/5416/81oe4.jpg

Dan
Apr 24th, 2007, 20:32
wow haahah :) jak diabel