PDA

View Full Version : Sensation White 2007 Wroclaw Poland

Gia
Feb 15th, 2007, 11:29
We have first announced DJ for Sensation White 2007 in October.

It's my favorite dj and producer Markus Schulz !!

He wrote me after Trance Xplosion that he can't wait to come back to Poland :P

www.myspace.com/monikakalisiak

Hanki
Feb 15th, 2007, 12:41
Meh Schulz juz nie jest tym samym Schulzem co kiedys. Nie warto sie wybierac, wole uderzyc na Creamfields na Mo-Shica :wow:

Vexilium
Feb 15th, 2007, 12:53
Meh Schulz juz nie jest tym samym Schulzem co kiedys. Nie warto sie wybierac, wole uderzyc na Creamfields na Mo-Shica :wow:
Każdy woli co innego ;) Schulz dobrze zagrał na RTX (nie zamulił tak jak w GDJB) i jeśli reszta line-up'u będzie równie interesująca to może się pojawię...

aru
Feb 15th, 2007, 13:29
Super!!! Ciekawej jaki będzie kompletny line-up??? Gdyby wypelnil go np. ARMIN, TIESTO, FERRY, ..... toby bylo rewelacyjnie!!!

Gia
Feb 15th, 2007, 14:24
Vexilium, Schulz gra calkiem inaczej w swoich GDJB, bardzo spokojnie i progresywnie i robi to zupelnie celowo (czasem rzeczywiscie zamula, mowie to mimo ze jestem jego najwieksza fanka :P) Ja uwielbiam go za sety, ktore gra na zywo. Na RTX to nie byl szczyt jego mozliwosci, Polacy tez nie wiedzieli czasem jak go odbierac :) W Pradze to byl dopiero szal. Ja za kazdym razem stoje jak zaczarowana i lapie sie za glowe, tak mnie rozwala muzyka i swoim zachowaniem za deckami :) Dla mnie to moj osobisty "kosiarz umyslow" hihi

pozdrawiam

ClubGirl
Feb 15th, 2007, 14:34
Oj na RTX'ie dał nam popalić :D Wystarczył pierwszy dźwięk jego seta by wyciągnąć mnie na parkiet po godzinnym usypianiu Armina :P I choć już nie miałam siły to nie mogłam nie tańczyć :D :joy: Dlatego na bank będę na Sensation :)

Rafał^
Feb 15th, 2007, 15:30
Do pełni szczęścia brakuje tylko wielkiej hali... albo robić na stadionie, tak jak w Amsterdamie robią. Amsterdam Arena a u nas... Stadion Narodowy Arena... :D

Hanki
Feb 15th, 2007, 17:49
Muahahaha Schulz juz dawno zapomnial co to jest dobre zamulanie, jego obecne sety to zwykle trens i nie wiem co takiego niby zmaulajacego ma w tym byc... A co do imprez to widze przestawil sie na niezla sieczke, n/c

Always in Trance
Feb 15th, 2007, 20:27
Markusa sety zawsze mi sie podobaja,a co do line-upu to widzialbym:PEDRO DEL MAR,MIKE SHIVER,GREG DOWNEY,BRIAN LARUSO,ANDY GREGORY,JOHN O'CALLAGHAN:p:)

Bartiiiii79
Feb 16th, 2007, 07:54
Cześć!

Oczywiście że Będe na 100% na SW 2007. :ah:

Byłem ostanio we wrocławiu i powiem ze był to najlepszy event jaki widziałem,:lmao: Oczywiście Marco V :love: :lolz: - totalnie pozamiatał scenę. Widziałem tylko szerokie oczy ludzi:wow: , którzy mieli okazję posłuchać tego Pana po raz pierwszy.

Co do Marcusa, bo widze ze temacik letko sie zmienił :P, to dla mnie osobiście był to bardzo dobry występ, taka mieszanka jest zabójcza dla nóżek. No i bigaśne plusiątka dla Sandera von Doorn, który zawsze trzyma klase.:lmao:

Do zobaczyska w Bydgoszczy,
Zobaczymy co nowe twarze pokażą.

POzzdrooo z Tarjan,HU ;)

ps.

dla come back to motherland

krolik
Feb 16th, 2007, 16:15
Powinienem się zjawić :)
Tak będzie udekorowana Hala Ludowa:
http://youtube.com/watch?v=IpQqCO7t-zc :)

feles
Feb 16th, 2007, 16:41
Muahahaha Schulz juz dawno zapomnial co to jest dobre zamulanie, jego obecne sety to zwykle trens i nie wiem co takiego niby zmaulajacego ma w tym byc... A co do imprez to widze przestawil sie na niezla sieczke, n/c
Hm mam rozumieć że "zamulać" to jest pozytyw? Zamulac to znaczy usypiac a tego nigdy Markus nam nie oferował, przynajmniej nie na imprezach. Owszem czasami jego GDJB sa słabe ale czego chcesz oczekiwać od kogoś kto co tydzień ma swój show w radiu. Co mozna zaoferować nowego słuchaczom w ciągiu tygodnia ? NIC... tak wiec o wiele przyjemniej mi sie słucha kogos kto gra raz w miesiącu serwujac dawke na prawde fajnych, wyszukanych kawałków a nie tego co jest w modzie.

Gia
Feb 16th, 2007, 17:04
Feles, dokladnie. Markus w swoich audycjach promuje nowe talenty, nowe kawalki. Poza tym, jak sam mowil, gra tak, aby ludzie mogli odpoczac i rozluznic sie w domu... Dlatego napisalam, ze chwilami "zamula" bo mnie czasem w domu nosi i potrzebuje mocniejszego kopniecia, jak na jego setach live.
Tak BTW Markus wystapi rowniez na 4 edycji Transmission w Pradze 27 pazdziernika. Znany jest juz line up. Procz Markusa zagra Christopher Lawrence, Above & Beyond oraz Dj San & Jan Johnston (live). Jesli ktos jest zainteresowany, odsylam na stronke www.unitedmusic.com (po czesku niestety, ale ja dalam rade ;)

ps. ja to bym tak ciagle o Markusie mogla, wiec wybaczcie, czasem i ja "zamulam" ... :P

www.myspace.com/monikakalisiak

bad boy ed
Feb 16th, 2007, 17:14
... (czasem rzeczywiscie zamula, mowie to mimo ze jestem jego najwieksza fanka :P) Ja uwielbiam go za sety, ktore gra na zywo. Na RTX to nie byl szczyt jego mozliwosci, Polacy tez nie wiedzieli czasem jak go odbierac :) ...

...jesli chodzi o Schulza na RTX to faktycznie NIE POPISAL sie, oczekiwalem czegos wiecej od niego... natomiast odnosnie reakcji Polakow (ze niby nie wiedzieli jak go odbierac) mam troche inne zdanie, Markus nie wiem z jakiej przyczyny jest na wielu imprezach (jesli oczywiscie nie sa to imprezy gdzie on jest glowna "gwiazda") ustawiany na line-upie o dziwnych porach, zreszta ta garsc wlasciwej publiki, ktora sie akurat bawila (w tym i ja z ekipa Global Trance :P ) i tak reagowala calkiem niezle. Schulz zawsze stara sie miec jak najlepszy kontakt z publika, ale nie zawsze to wychodzi, chocby wlasnie ze wzgledu pory czy ilosci klubowiczow.
W Polsce (nie tak jak gdzie indziej) duzo ludzi woli sieczke czy rabanke Arminowska, nie wiem z jakiej przyczyny. Tak czy inaczej ciesze sie, ze miedzy innymi mr. Schulz pojawi sie na SW 2007! ...a nie Armin czy tak jak to bylo w zeszlym roku ATB, ktory zaliczyl kolejna porazke... Mam zamiar wybrac sie takze na druga edycje SW PL, aczkolwiek AMATORSZCZYZNA jaka wykazuja sie na kazdym kroku polscy "organizatorzy" daje duzo do myslenia.

...pozdrawiam...specially pania M. :smile: :biggrin:

Fevon
Feb 16th, 2007, 18:01
Tak BTW Markus wystapi rowniez na 4 edycji Transmission w Pradze 27 pazdziernika. Znany jest juz line up. Procz Markusa zagra Christopher Lawrence, Above & Beyond oraz Dj San & Jan Johnston (live).

Hehe zaniedlugo to juz będzie znany line up na rok przed impreza i już wtedy zaczna sprzedawać bileciki :P

Vexilium
Feb 16th, 2007, 18:15
Hehe zaniedlugo to juz będzie znany line up na rok przed impreza i już wtedy zaczna sprzedawać bileciki :P
Taa i to w puli po 100 sztuk każda :P Cena będzie wzrastać o 3 zeta z nową partią (patrz - moje odczucia co do sprzedaży biletów na pewną imprezę na pewnym portalu) :P

bad boy ed
Feb 16th, 2007, 18:39
Taa i to w puli po 100 sztuk każda :P Cena będzie wzrastać o 3 zeta z nową partią (patrz - moje odczucia co do sprzedaży biletów na pewną imprezę na pewnym portalu) :P

...czyli jedna WIELKA ZENADA...do tego tak jak juz pisalem okropny SMROD AMATORSZCZYZNY odnosnie organizacji...tylko czekaja jak sepy na nasza kase, kasa jest to oka, reszta nikogo nie obchodzi, najwazniejsze, ze jest wykaz zysku, co tam ludzie, ludzi zawsze mozna w huuuu robic, liczy sie tylko kasa!!

Bartiiiii79
Feb 20th, 2007, 11:24
...czyli jedna WIELKA ZENADA...do tego tak jak juz pisalem okropny SMROD AMATORSZCZYZNY odnosnie organizacji...tylko czekaja jak sepy na nasza kase, kasa jest to oka, reszta nikogo nie obchodzi, najwazniejsze, ze jest wykaz zysku, co tam ludzie, ludzi zawsze mozna w huuuu robic, liczy sie tylko kasa!!

Jezu! Ale z was pesymiści.

Nie dacie swojej kasy nikomu?
Nie dacie im zarobić?

Ja zawsze kupuje bilety na "pewnym portalu" na każdą imprezę i jestem bardzo zadowolony. A sępem to może być ktoś taki jak allpay, bo biorą jeszcze prowizję.

Pozdroooo,
Bartas

Gia
Feb 21st, 2007, 09:51
Barti piatka za podejscie do tematu :D
A Ty Edziu mi tu tak nie marudz slonce :P bo dostaniesz po nosie next time :) Widzimy sie w Utrechcie??

kargul
Feb 21st, 2007, 10:45
kolejną gwiazdą sw pl 07 bedzie rank1! :) zainteresowani wiedzą skąd to wiadomo... :P

ClubGirl
Feb 21st, 2007, 11:56
kolejną gwiazdą sw pl 07 bedzie rank1! :)

Sweeet ! :) Kolejny argument ZA! :wow: :love:

bad boy ed
Feb 21st, 2007, 19:02
Jezu! Ale z was pesymiści.

Nie dacie swojej kasy nikomu?
Nie dacie im zarobić?

...dac to ja moge komus... chyba wiesz o co mi chodzi :) ...jacy pesymisci, SZCZERA PRAWDA, najwidoczniej nie bywasz zbyt czesto na imprezach krajowych, bo w innym przypadku widzialbys co sie dzieje...

A Ty Edziu mi tu tak nie marudz slonce :P bo dostaniesz po nosie next time :) Widzimy sie w Utrechcie??

...hihihi... :super: ...chyba buziaka w nos... :aetsch: ...a co do Utrechtu to maybe... musze jeszcze zobaczyc jak z czasem i dojazdem, bo jesli pojade to sam...

krio
Feb 21st, 2007, 20:41
Ależ tu marudzeniaaa.. Gia to jeszcze ujdzie, bo i tak ściemnia z tym "zamulaniem", ale reszta to w większości malkontenci! Ludzie trochę szacunku dla człowieka, który stworzył to fantastyczne brzmienie, jest utalentowanym DJ'em i znakomitym producentem. A że styl, który prezentuje co tydzień w GDJB jest monotonny - to jest jego specyfika. Jeśli potrafisz się weń zagłębić - poniesie cię i poczujesz się wspaniale. Kto zaś go nie odbiera - ten narzeka.

A tak do tematu - już są trzy powody, by tam być:

1. Markus Schulz
2. Rank 1
3. ekipa Afterhours!

Gia
Feb 22nd, 2007, 09:48
Krio, toc ja bez Markusa i jego muzyki juz sobie zycia nie wyobrazam :P Uwielbiam tego czlowieka, dla mnie jest geniuszem i czarodziejem, jak sie kiedys wyrazilam "kosiarzem umyslow". Napisalam o tym zamulaniu, gdyz to ja czasem nie jestem odpowiednio przygotowana do nastrojowych globali Markusa i slucham ich z doskoku... teraz od 2 tygodni mecze na mojej mp3 jeden z jego globali z maja zeszlego roku i wciaz nie mam go dosc... heh... znow zaczynam... moglabym o tym facecie pisac i pisac a to w koncu temat o Sensation White :)

ps. btw, kto sie wybiera na Sensation do Pragi?? u mnie obecnosc obowiazkowa, tak samo jak na Transmission 4 z Markusem :P

ClubGirl
Feb 23rd, 2007, 08:43
ps. btw, kto sie wybiera na Sensation do Pragi?? u mnie obecnosc obowiazkowa, tak samo jak na Transmission 4 z Markusem :P

Bardzo prawdopodobne, że ja się wybiorę bo niestety Love Parade w tym roku nie będzie w Berlinie.. a jak nie w Berlinie to nie to samo :p A na Sensation bardzo chętnie :D

dj_revel
Feb 23rd, 2007, 13:10
SW to impreza masowa nastawiona wlasnie na zysk. Przez to ze od jakiegos czasu zostaje euforycznie przyjmowana przez klubowiczow generuje zyski i rozwija sie co pozwala jej teraz zorganizowac "czolowke" sceny EDM. Generalnie impreza bardziej jest nastawiona na "show". ATB byl dla mnie (jak i dla wielu innych) smieszny na sw2006. above&beyond mieli przecietnie wyszukana trackliste a do tego technicznie klapa podobnie jak angelo. atb n/c. jedynie bylem pod wrazeniem Marco V. ktory technicznie jak i muzycznie byl najlepszy. Marcus Schulz ktory ma sie w tym roku pojawic na SW to plus, ale pod warunkiem ze oczaruje nas bardziej niz na RTX, bo stac go na wiecej... rank1? producenci z nich sa dobrzy, za dj'ka normalka, no ale moze akurat... czekam na pelny i oficjalny lineup ale raczej jestem za :)

Gia
Feb 23rd, 2007, 15:20
dj revel widze, ze mamy podobe opinie dotyczace artystow, ktorzy wystapili na polskiej edycji SW.
Kiedy zobaczylam, ze znow bede miala watpliwa przyjemnosc zobaczyc ATB, prawie sie zalamalam. Ja naprawde nie moge zrozumiec fenomenu tego czlowieka, ktory rzeczywiscie stworzyl wiele szlagierow ale dj z niego zadny. Zdaje sobie sprawe, ze jest zapraszany na imprezy aby przyciagnac tlumy i aby impreza nie okazala sie klapa, tak jak to zrobiono na zeszlorocznym Soundtropolis (znow zaczal seta identycznie swoim Extasy ...)
Co do Above & Beyond, mialam wrazenie ze grali "na odwal sie" ;)
Set Jarka podobal mi sie, poki nie zaczal grac trance'u, ale wiem ze musial zmienic klimat skoro mial zagrac oba hymny polskiej edycji SW.
Najlepiej bawilam sie przy Marco V, ktory pokazal swoj kunszt, zreszta wiekszosc uczestnikow Sensation stwierdzila, ze on byl gwiazda wieczoru.
A co do samej imprezy... mimo iz bylam na holenderskiej edycji i polska impreza miala mniejsza skale to i tak udzielil mi sie klimat... kilka tysiecy osob ubranych na bialo... heh taki maly szczegol a jakie pozostawia wrazenia :)

Mam nadzieje, ze organizatorzy, majac w tym roku wiecej czasu na przygotowania, zaprosza naprawde ciekawych artystow, choc jak dla mnie sam Markus przemawia za pojawieniem sie na imprezie... tez licze ze da z siebie wiecej... oby bylo co najmniej tak jak na czeskich imprezach :)

pozdrawiam

krolik
Mar 1st, 2007, 21:02
Jak narazie "kawałek" lineupu na czeska edycje Sensation White :)
Na bieżąco będę dawał nowe info :)

Line up:
Armin van Buuren
Gabriel & Dresden
Sander van Doorn
David Guetta
Sebastian Ingrosso
Michael Burian

DJ Andre
Mar 1st, 2007, 22:45
Jak narazie "kawałek" lineupu na czeska edycje Sensation White :)
Na bieżąco będę dawał nowe info :)

Line up:
Armin van Buuren
Gabriel & Dresden
Sander van Doorn
David Guetta
Sebastian Ingrosso
Michael Burian

W tym momencie nic mi sie nie podoba ;) mam nadzieje ze w PL nie bedzie tak slabo ;) bo ten line-up to kompletnie nie moj gust ;)

Luke Blanc
Mar 2nd, 2007, 17:29
Gabriel and Dresden :d masakra fajnie jakby u nas zawitali na SW :)

TwisteR
Mar 2nd, 2007, 18:00
Nooo Gabriel & Dresden sa zajebisci ;D ciekawe co zrobi agencja Essence i kogo zaprosi ;) apropos: robimy jakis meeting na SW ?:D

Luke Blanc
Mar 2nd, 2007, 18:20
No napewno bo duzo osob z AH bedzie na SW :) ja na bank zawitam, ale do SW duuuuzo czasu.

TwisteR
Mar 2nd, 2007, 22:04
wiadomo ze duzo ;) ja bylem w tamtym roku: IMPREZA MIOD JAK DLA MNIE :) Marco V mnie zabil lol ;) w tym roku tez jestem ;D

krolik
Mar 3rd, 2007, 09:51
Nie wiem czy wiesz, ale gabier & Dresden graja teraz elektro i electro house :) jak dlamnie miodzio :D
Armin, jakzawsze nieciekawy :P
A co do meetingu, z pewnościa cos wymyślimy :)
teraz można myslec nad meetingiem na Creamfields :)

Luke Blanc
Mar 3rd, 2007, 15:51
Nie wem czy do mnie to pytanie ;) ale gabriel & dresden zawsze grali house :)

W każdym bądź razie bardzo lubie ich produkcje są na prawde dobrymi producentami...

TwisteR
Mar 3rd, 2007, 20:01
wlasnie krolik ;) ej my mieszkamy zaledwie 20 km od siebie ;D trzeba cos szczapic z creamfields :) ja jusz ticket mam zamowiony i oplacony ;D

krolik
Mar 3rd, 2007, 21:54
wlasnie krolik ;) ej my mieszkamy zaledwie 20 km od siebie ;D trzeba cos szczapic z creamfields :) ja jusz ticket mam zamowiony i oplacony ;D
wiem, lecimy razem z Dragonem na CF ;)

TwisteR
Mar 3rd, 2007, 21:59
heh dragon jusz ze mna gadal i sie umawial ;D :) wiec cos czuje ze chyba razem bedziemy hehehe ;p razem z dragonem na rtx bylismy ale tylko we 2 jechalismy z naszych stron ;/ ;d

Ki5iel
Jun 12th, 2007, 19:29
Niepotwierdzony line-up :)
- Armin van Buuren
- Markus Schulz
- Rank 1
- David Guetta
- Eric E
- Michael Burian
- Angelo Mike

Jakby co to nie ja wymyslilem ;)
pozdro :)

krolik
Jun 22nd, 2007, 07:19
jeśli ktoś na Fotke peel zapraszam do imprez :)
http://www.fotka.pl/imprezy/impreza.php?id=18135
wiecej info niebawem :)

Vexilium
Jun 24th, 2007, 14:31
Line-up fajny, ale bilety zdecydowanie za drogie :/

Luke Blanc
Jun 24th, 2007, 15:54
Jesli chodzi o taka imrpeze o taki line up.. swiatla pokazy itp to cena jest niska ;)

Impreza najlepsza w Polsce jaka do tej pory byla... w tym roku jade na pewno dzis zamawiam bilecik :)

Niedlugo sie zalozy temat odnosnie meetingu na sensation white :D

Fevon
Jun 24th, 2007, 22:52
Line-up fajny, ale bilety zdecydowanie za drogie :/

zgadza sie :/

Bartiiiii79
Jul 2nd, 2007, 14:21
eeekkkkhhmmm... ekkhhmmm....

CZy komuś sie udało zdobyć bileciki na SW2k7??

Ja dwa razy próbowałem i kicha! nie wygląda to za ciekawie.
Chętnie kupie jeden :) please :)

Luke Blanc
Jul 2nd, 2007, 19:41
Ja w 1 puli zamowilem a dokladniej moja wokalistka mi zamowila :P
Ale widze niezle z tymi biletami ida jak swieze buleczki :D

Zdecydowanie impreza roku!

Mam jeden bilet do sprzedania z drugiej puli plus przesylka 166 zl!
Jak cos to pisac...

Odnosnie line upu Armina nie bedzie wiec nie macie co go typowac...

Pozdrawiam Luke :)

Vexilium
Jul 2nd, 2007, 20:22
Odnosnie line upu Armina nie bedzie wiec nie macie co go typowac...
I tym sposobrm bardzo się cieszę, że zrezygnowałem z SW, bo chciałem tam być głównie dla Armina ;)

anjakraft
Jul 2nd, 2007, 20:45
Ja w 1 puli zamowilem a dokladniej moja wokalistka mi zamowila :P

Luke prosze Cie ;d

Co do Armina to łudziłam się że jednak będzie :P
Bilety są, ekipa jest :) teraz tylko odliczanie... ;p

Dan
Jul 2nd, 2007, 20:46
moja wokalistka :)
oj luke hahaa

Luke Blanc
Jul 3rd, 2007, 06:08
moja wokalistka :)
oj luke hahaa

no tak tak na dodatek najukochansza na swiecie hehe :D

Te voxy co slyszysz w moich show, a w niedalekiej przyszlosci w produkcjach to wlasnie Anji :)

No ale wracamy do tematu :) :ah:

p@vlo
Jul 25th, 2007, 01:10
Długo oczekiwana informacja dla wszystkich Klubowiczów, którzy zakupili już bądź planują zakup biletów na Sensation White. Czas najwyższy, aby obietnicom stało się zadość!!!! Już w ten czwartek, 26 lipca po godzinie 21:00 ogłoszony zostanie oficjalny line-up tego jedynego w swoim rodzaju Eventu. Typów było wiele, niektóre z nich trafione, inne mniej. Jedno można powiedzieć na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, tak aby 6 października w bajkowej scenografii mógł przenieść się w magiczny świat Sensation White

Drugą ważną wiadomością są szczegóły dotyczące OSTATNIEJ!!! już PULI BILETÓW standardowych, które zostaną wprowadzone do sprzedaży w niedzielę 5 sierpnia o godzinie 21:00. Będzie można je zamówić wyłącznie na FTB.pl oraz Global.FTB.pl w cenie 199 złotych. Bilety do stref "Golden" oraz "De Lux" w cenach 350 zł i 600 zł będą dostępne tylko na stronie www.essence-music.pl

edit:

Tak długo czekali i jest juz wszystko wiadome... ;)
tak sie prezentuje Line - up na najbliższą impreze Sensation White 2007 Wrocław

Line up:

Michael Burian
Angelo Mike & John Hetmond
Sebastian Ingrosso
David Guetta
Markus Schulz
Sander van Doorn

pozdro ;)

UzeYroS
Jul 26th, 2007, 22:07
jak dla mnie line-up katastrofa za takie pieniądze 40% house nie, to nie dla mnie
bilecik pojdzie do sprzedania :/

o wiele lepszy line-up ma Dancing Galaxy

krolik
Jul 26th, 2007, 23:32
uzi ja kupie od ciebie bilet jesli juz go masz :)
jade w 100% :]

anjakraft
Jul 27th, 2007, 10:08
guetta, markus i sander :wub: ROOOOOX !!
a co do polskiego duetu... nieeeźleee... :w00t:

Fevon
Jul 27th, 2007, 10:53
heh dla mnie line up za slaby jak na ta cenę, a światełka nie są najważniejsze :P
Co nie zmienia faktu, iż życzę dobrej zabawy na imprezie tym, którzy się wybierają do Wrocka :)

p@vlo
Jul 27th, 2007, 15:53
Sebastian Ingrosso, David Guetta, Markus Schulz, Sander van Doorn to słaby line up ?? dla mnie peirwsza klasa :) jeśli uda mi sie kupić bilecik, to napewno sie pojawie :D

UzeYroS
Jul 27th, 2007, 20:21
krolik
moje gg 9473026

krolik
Jul 27th, 2007, 22:01
jak dlamnie bedzie dobrze :) wiecej elektro mogliby dac ale do tego beda inne sceny moze :P

Karol
Aug 10th, 2007, 01:51
Mnie tej nocy nie zabraknie ;) Bedzie jeszcze lepiej niz w zeszlym roku ;)

Gregory
Aug 12th, 2007, 18:49
Może być ciekawie, teraz tylko bileciki by się przydały, ma ktoś może do sprzedania? Jak tak to proszę o kontakt na PM.

smerf
Aug 12th, 2007, 18:59
Bilety Na Sensation Jeszcz Sa W Sprzedazy Na FTB A Dkokladniej Tak Jak Pisza To Pozostalo Ich 724 => Wiecej Info Albo Wiarygodnosc Posta => http://www.ftb.pl/bilety.asp?id=221

Gregory
Aug 12th, 2007, 20:32
Bilety Na Sensation Jeszcz Sa W Sprzedazy Na FTB A Dkokladniej Tak Jak Pisza To Pozostalo Ich 724 => Wiecej Info Albo Wiarygodnosc Posta => http://www.ftb.pl/bilety.asp?id=221

Wiem o tym doskonale, ale może ktoś się jednak rozmyśił i chce sprzedać :) Czekam na jakieś PM.

Bratz
Aug 19th, 2007, 03:26
juz sie skonczyly i ja rowniez potrzebuje jednego bileciku bo kolezanka sie dzisiaj zdecydowala jechac :) takze ja sie ktos rozmysli to message for me ;)

TwisteR
Aug 19th, 2007, 10:51
ja juz bilecik oplacilem czekam tylko na przesylke ;) kochani to bedzie naprawde niezapomniane przezycie :D

Bartiiiii79
Aug 21st, 2007, 16:59
ja juz bilecik oplacilem czekam tylko na przesylke ;) kochani to bedzie naprawde niezapomniane przezycie :D

me too :) :choon:

Menyus
Aug 27th, 2007, 21:16
thanks the music!

Bartiiiii79
Sep 11th, 2007, 16:43
Siemka!

Czy ktoś z was będzie jechał autokarem z ftb na sw?
Istnieje już możliwość rezerwacji?

Może zaczniemy imprezkę już w autobusie :)

Ki5iel
Sep 11th, 2007, 18:15
Siemanko ja mam zarezerwowane 3 miejsca z Gdanska jeszcze nie sa oplacone ale mam nadzieje ze do jutra sie wyrobia znajomi hehe :p
pozdro

Bratz
Sep 11th, 2007, 22:43
ja bede jechal autokarem ze szczecina ;)

feles
Oct 10th, 2007, 14:19
Heh umieszczam dwie wersje fotek specjalnie dla Luke'a :P To będzie swego typu zagadka - znajdzcie różnicę :P

http://images22.fotosik.pl/172/edf5ca98f98db9d5m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=edf5ca98f98db9d5)
http://images22.fotosik.pl/172/b4e6475407713b82m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b4e6475407713b82)

Ki5iel
Oct 10th, 2007, 17:53
To byl ten meeting w koncu czy nie ??
Ja niestety niekogo nie spotkalem w koszulce sam posiadalem ale tylko jedna osoba mnie zagadala ze slucha radia :)
Nie bylo mi dane poznac ludzi z ah.fm :(

Luke Blanc
Oct 10th, 2007, 18:18
hahahah feles mistrzu :D hahaha dzieki za foto sweitne jest xD cooooz za miny !! xD hahaha

jak cos bylem trzezwy !!! xD

Arczi
Oct 10th, 2007, 22:57
Ja widzialem z 5 osob z koszulkami AF.FM ale bylem zajety raz piciem piwa i tylko bylo Czesc czesc i raz jak tanczylem...

anjakraft
Oct 15th, 2007, 16:44
jezuuuu! bylo tak boskoooooo <3 ze szok:lovers:

Karol
Oct 16th, 2007, 19:21
Kolejki to już standard, niby miało być lepiej, a było o wiele gorzej, koło godzinki chyba czekałem ? Pomijając, impreza na plus ;] Dla tej imprezy żyję… Organizacja dobra, wystrój i oprawa również sprawiały wrażenie, ale i tak największego uroku dodawała tylko i wyłącznie publiczność :D Wszyscy na biało, można poczuć więź z resztą bawiących się ;)
Po twarzach każdego z dj`s było widać, że również i oni świetnie się bawili za sterami :) Świadczyły o tym także ich gesty w stronę publiczności :)
Michael Burian :) tyle o ile, jak dla mnie bez zgrzytów, muzycznie dobrze. Kiedy usłyszałem WYN i Muranyi to aż mnie zadarło w klacie :D Tylko strasznie cicho było, na dancefloorze szło normalnie pogadać, bez wydzierania się… i w połowie zmyłem się gdzieś…
Wróciłem na Angelo i Hetmonda którzy to zaskoczyli mnie King Of My Castle, na ich secie było mocniej :D
Czas na house`owe kąski prezentowane przez Ingrosso, dla mnie bomba, klimatycznie utrzymany set, przebawiłem się przez cały czas jego trwania ;)
Megamix obowiązkowa na parkiecie ;) wiara piszczała, śpiewała, tańczyła, klaskała… miło było się tam znajdować :D Utwory znane i lubiane, ale nie spodziewałem się na nim Heater :D
Guetta -> zaskoczony polską publiką, widać, że banana na ustach miał nieziemskiego o czym świadczyły teksty, które pisał na kartkach „I love you” „Poland rocks” :D Przebieg seta komercyjny, z początku b.dobrze, po jakimś czasie zwolnił i poczułem się jak w Procie kiedy puścił The Creeps :D btw. Tak miał wyglądać ten set, David miał przyciągnąć publiczność i plan został wykonany :) Jedyne Breathe nie pasowało mi w tym secie, reszta na poziomie :)
Wkońcu Markus przepiękny set, Odlatywałem przy Fly To Colours, Falling czy There Is No Spoon :D A co dopiero przy Fly Away (nuta która władała eventami w tym roku) :D Moc, moc i jeszcze raz moc :)
Sander, niektórzy mówią „arcygeniusz” zgadzam się, przepięknie technicznie, mocno aż… (opisać się nie da) świetny repertuar. Dużo by opisywać, trzeba było być i posłuchać :D
Kolejny zafascynowany dj polską publiką, banan od ucha do ucha :D Nie mogłem odpuścic Sandera i byłem do samego końca ;)
Tyle … ;)

Jedynie co, to spotkałem Królika ;)
pozdro :)

Kilka moich zdjęć z Sensation -> http://slasher89.fotosik.pl/albumy/286780.html Zapraszam ;)