PDA

View Full Version : EnTRANCE 2007

Bartiiiii79
Feb 20th, 2007, 12:32
Ciekawy jestem czy ktoś z was był w Bydzi na EnTRANCE?
Ja osobiście byłem bo Bydgoszcz to moje rodzime miasto - oczywiście w pip znajomych.
Ale co do imprezy mam mieszane uczucia.
CZekam na wsze opinie :hello:

krio
Feb 20th, 2007, 12:58
Bartiiiii jakie? uczucia... Bo z postów na ftb większość chwaliła organizację w porównaniu z RTX. Muza się nie podobła?

Gia
Feb 20th, 2007, 16:58
Ja rowniez bylam, tak sie sklada ze krecilismy video dla mdt. Pod wzgledem organizacyjnym nie mam nic do zarzucenia. Bylam pozytywnie zaskoczona frekwencja i samym klimatem imprezy. Sama bawilam sie swietnie. Najlepszy byl dla mnie Galen Behr, po nim Chus Liberata. Niesamowite show i pokaz umiejetnosci dj'skich dal Bobina, to dopiero wariat za konsoleta. Az z ciekawosci pojde zobaczyc jak gra na Trance Energy :)
pozdrawiam

Vexilium
Feb 20th, 2007, 17:05
Ja słyszałem, że Re:Locate robił straszne konie :P Ktoś może to potwierdzić?

Gia
Feb 21st, 2007, 10:49
Heh, ja nie jestem dj'em, ale jak dla mnie jego set byl troszke amatorski. Technicznie nie moge sie wypowiedziec (tez slyszalam o tych koniach), ale ogolnie jak dla mnie nie potrafil stworzyc atmosfery i poderwac ludzi. Dopiero Galenowi sie to udalo znakomicie.
Paul Moelands mial byc gwiazda wieczoru, ale dla mnie z pewnoscia nia nie byl... chyba jednak nie wytrzymal cisnienia chlopak :) Moze nastepnym razem bedzie lepiej... w koncu to nie takie proste stanac przed kilkutysieczna publika :)

Bartiiiii79
Feb 21st, 2007, 13:10
Bartiiiii jakie? uczucia... Bo z postów na ftb większość chwaliła organizację w porównaniu z RTX. Muza się nie podobła?

A co było nie tak na RTX??? Ja słyszałem tylko o szatniach ze coś się ludzie nie pomieścili. Wracając do Tematu...

Bardzo mi się podobała scena i wszystkie wizualizację. Co do większości DJ to nie znałem ich wcześniej i to co grali, przynajmniej dla mnie było zupełnie nowe. Bawiłem się pięknie aż zdechłem o 3 i poszedłem do domku.

Na duży plus należy zaliczyć kibelki za free i co najważniejsze miały one przerwy serwisowe :lmao:

W końcu pojawił się do kupienia za 10zl smirnoff z Red Bull'em a nie tylko piwo i piwo.

Niestety nie znam się tak muzycznie jak Gia (ps. to ja Cie zaczepiałem Panią Manager na RTX ale ciiiiiiiii:P ) żeby powiedzieć Ci(Wam) kto mi się podobał a kto nie. Zaskoczyła mnie szczerze mówiąc frekwencja. Wydało mi się, że było o wiele więcej ludzi niż rok temu.

Z kolei nie podobało mi się:
- jeden koleś z gwizdkiem
- jedna bakba pokażnych kształtów, którą ciągle widzę gdzieś w kamizelce i jej zielonych rękawiczkach. Żenada.
- ludzie w dresach ??? (kto ich wpuścił - halo???)
- nieletnie osoby - nie wiem czy to było zakazane, ale trochę sie obawiałem o niektóre 15 latki ze coś im sie stanie. Swoją drogą wyglądały tak apetycznie...

No to tyle.

Ogólnie impreza na plus. Szczególnie że za 30zl. ;)

ClubGirl
Feb 21st, 2007, 15:15
- nieletnie osoby - nie wiem czy to było zakazane, ale trochę sie obawiałem o niektóre 15 latki ze coś im sie stanie. Swoją drogą wyglądały tak apetycznie...

Za apetyczne 15latki to można sobie kłopotów narobić :P Kurator, prokurator itp... ;)
Sam świstak siedzi bo Milka była niepełnoletnia :P

Gabar
Feb 22nd, 2007, 12:34
ja takze bylem - oj bylo grubo - wszyscy latali - super impra - bede odwiedzal ja corocznie!

NochaleQ_PL
Feb 24th, 2007, 12:51
Moje rodzinne miasto .. powiem tak .. kto nie byl niech naprawde zaluje !!

Event na skale swiatowa !! organizacja same plusy, mila obsluga i do tego ta muzyka .. Mmmm .. pierwsza klasa .. nic dodac nic ujac .. wiecej imprez takich prosze w Luczniczce !!

Wizualizacja i lasery - klasa swiatowa

Najlepsza impreza na ktorej bylem .. a troche juz przezylem :P

Swietny kontakt Galena z publika i do tego zadziwiajaco energiczny set Bobiny sprawil ze ludzie bawili sie do samego rana ;o

na koniec wielkie podziekowania dla MDT Agency i Bydgoszcz Prosi O Wiecej Takich Imprez !! :D

Dawid_Es
Mar 20th, 2007, 13:33
Sam nie byłem... bo wiek jeszcze na to nie pozwala :(, ale mam nadzieję, że EnTrance nadal będzie gościł w Bydzi.... co do muzyki.. tracklisty mam to mniej więcej (z przewagą mniej) mogę powiedzieć, iż ja bym się świetnie bawił :)

JaCoL
Apr 9th, 2007, 01:25
Organizacja eventu była na serio na 10tkę

co do muzyki to dla mnie troszkę za mocna, ale są gusta i guściki :]

Wybawiłem się świetnie ;) I wpadnę za rok na 100%

krolik
Apr 9th, 2007, 06:55
Wrzucam filmik, na którym jak zawsze event pokazany z najlepszej strony ;)
nie byłem, setów też mało słyszałem (mam tylko 4- toxic, relocate, behr i nickey)
muzycznie nie moje klimaty :) mało słcham takiego transu, elecro house itp jak zawsze przeslcuhane - mmalo nowosci, na eventach posluchalbym w koncu jakis nieznznach, a lepiej nie bywajacych w polsce jeszcze dejotow, na kazdym evencie praktycznie te same twarze? a gdzie miejsce na mlode wnoszace sie dopiero gwiazdy? Nie podoba mi sie to takie cos w ogole. :| :)
za rok nie pojade :P tak czy siak :)
za daleko jak na wg.mnie nieodbiegającą od nowrby bibe ;)

krolik
Apr 9th, 2007, 08:31
http://rapidshare.com/files/25035187/entrance2006.part1.rar
http://rapidshare.com/files/25036260/entrance2006.part2.rar

Matt Tears
Apr 9th, 2007, 16:21
Cliff Coenraad / Astatic ten pan pogniotł seeecikiem ;) heh :) maasakraaa ;P