PDA

View Full Version : Nowy Klub-wasze pomysly

Hrynio400
Mar 15th, 2007, 01:19
Hejo. W niedalekej przyszlosci zamierzam sie z otwrciem Klubu.
Juz sie sporo zapoznalem z wymogami itp. Kasa na otwarcie jest, w razie czego, mam nadzieje, ze poratuje mnie kredyt :).

I teraz mam do was prosbe.
Powiedzice jak by wygladal wasz wymazony klub. Cos w strone eventu?, duzo miejsca, wszedzie telebimy itp? czy moze bardziej klimatycznie, bar, sofy.
Nowoczesnie czy moze, oldschool czy retro. Lepiej sie czujecie w klubie na 2000 osob czy moze 500?. 3 parkiety czy dwa, z mini restauracja czy bez. A moze jeszcze do tego jakies mini game room?

Czekam na wszelakie pomysly :)

ClubGirl
Mar 15th, 2007, 13:51
Zależy gdzie chciałbyś ten klub otwierać, do jakiego grona ludzi chcesz go skierowaćm, czy to ma być dobry klub, z odpowiednią muzyką, z selekcją itp czy może zwykła potupaja dla każdego, z łupanką i wixą na każdym kroku :)

EDIT:

Ajć to mój post #1000 :wow:

Luke Blanc
Mar 15th, 2007, 14:00
Mysle ze dobrym pomysłem było by zapraszanie Dj z Ah hahaha nie no zartuje xD lol

A tak na serio to zalezy ile chcesz przeznaczyc kasy, bo przeciez mozna duzo bajerow porobic ale to sa wiadomo - KOSZTY

Moim zdaniem parkiet duzy zeby nie bylo tloku, dwie sale house & trance i zaje** :D

Powodzenia w dalszej realizacji :)

Hrynio400
Mar 15th, 2007, 14:36
Zależy gdzie chciałbyś ten klub otwierać, do jakiego grona ludzi chcesz go skierowaćm, czy to ma być dobry klub, z odpowiednią muzyką, z selekcją itp czy może zwykła potupaja dla każdego, z łupanką i wixą na każdym kroku :)

EDIT:

Ajć to mój post #1000 :wow:

Okolice Pomorza zachodniego, oczywiscie ma to byc dobry klub, bez vixy i wiesniackich klimatow.

No towszystkiego najlepszego z okazji 1000 :) :tee:

Hrynio400
Mar 15th, 2007, 14:41
Mysle ze dobrym pomysłem było by zapraszanie Dj z Ah hahaha nie no zartuje xD lol

A tak na serio to zalezy ile chcesz przeznaczyc kasy, bo przeciez mozna duzo bajerow porobic ale to sa wiadomo - KOSZTY

Moim zdaniem parkiet duzy zeby nie bylo tloku, dwie sale house & trance i zaje** :D

Powodzenia w dalszej realizacji :)

Z tym zapraszaniem dosc ciezko by bylo, ale np 1,5h retransmisja :) ??

Kasy, niechce tu mowic ile jestem w stanie wydac, ale jeszcze troszke dozbierac i 4 torowa kregielnie mozna by otworzyc :)

Ale co rozumiesz pod pojeciem "duzy parkiet" kazdy ma inne odniesienia :)??

Mike_Noir
Mar 15th, 2007, 17:14
Jesli chcesz otworzyc klub z 'normalna' muzyka jaka jest dla nas trance/house etc To tak jak luke powiedzial dwie sale by sie przydaly sala house (wszystkie odmiany house tam) i sala trance (Wszystkie odmiany na niej:P) parkiet tak do 1000 ludzi na kazdym choc sala house moze byc odrobine mniejsza, co do wygladu to ja jestem bardziej za stylem modern z domieszka jakis fikasnych rzeczy zeby nie bylo nudno ale zarazem w miare elegancko i 'modnie' imprezy normalnie zeby sie odbywaly a nie tylko jakies eventy. Eventy za to mozna organizowac raz na jakis czas zapraszajac DJ czy organizujac DJ contest czy cos w ta strone. Przynajmniej jeden bar na kazdej z sal z opcja zeby kupic cos do zjedzenia (chyba ze bedziesz mial tyle kasy by otworzyc cos ala mini bar/restauracje) bo to zawsze da dodatkwoe zyski. Oczywiscie kilka specjalnych miejsc do siedzania plus pelno dla 'normalnych' klubowiczow ale to raczej w oddzielnej sali zeby to bylo cos ala disco pub :P wchodzisz masz cos ala pub gdzie jest telebim itp wchodzisz dalej i jest np sala trance i z niej wejscie na sale house. co do mini game room moglby byc ale cos na zasadzie strzalki bilard w tej pierwszej sali 'pub room' :P to chyba all z mojej strony hehe

btw a dokladniej gdzie planujesz otworzyc ? :)

Fevon
Mar 15th, 2007, 18:00
No to jesli chcesz żeby było zawsze full ludzi to proponuje zrobic 3 sale. Na każdej oczywiście bar :D
1 sala - muzyka trance :P straczy parkiet na 600 ludzi
2 sala muzyka house - parkiet na 400 ludzi
3 sala dance - parkiet na 200 ludzi

Zapraszać dji, conajmniej jednego na tydzien, to do sali house , to do dance, to do trance. Musi byc świerzość :)
do tego robic od czasu do czasu (co miesiąc) jakieś imprezy z muzyka techno lub nawet hardstyle, znajdzie się wielu chętnych :)
Loże przy kazdym parkiecie, do tego jakieś miejsca siedzące za free.
Co do wystroju itd.
Na sali trance widze srebro i zieleń
na house czerwień i złoto
a na sali dance jakieś pomarańcze, purpury, żółcie :P
telebimy w sumie mogą być ale bez przesady, jakiś rzutnik na przykład
laserek na sali to teraz standard
wejście i szatnia musi być przystosowana do szybkiej obsługi dużej ilości ludzi :)
Trzeba znaleźć dobrą ekipe do grania i zacząć reklame :)

Tak to widze :laugh: