PDA

View Full Version : RMI Trance Xplosion 2008

Karol
Oct 16th, 2007, 19:31
http://www.ftb.pl/_files/obrazy/_____2008/events/rtx2008.gif

2 lutego 2008 roku odbędzie się juz kolejna, bo V odsłona tego eventu uwazanego za jeden z najbardziej kultowych w Polsce. Współorganizatorami są radio RMI FM oraz agencja MSM Events.

Częściowy line up:

John O'Callaghan
Giuseppe Ottaviani
Menno de Jong
Richard Durand
RANK1 Live Act
Stoneface & Terminal
Eddie Halliwell

Pierwsza promocyjna pula biletów na RTX ruszy 26 października o godzinie 21, cena biletu 56 pln :)
Moim zdaniem warto wydać te pieniądze i załapać się na pierwszą pulę chociaz ze względu na początkowy line up :) Zapowiada się ciekawie :)

Vexilium
Oct 16th, 2007, 20:49
Jak dla mnie lepiej niż ciekawie :) Co z tego wyjdzie - zobaczymy.

Arczi
Oct 17th, 2007, 00:01
Ja wim jedno... bede tam na 100% Blem tam rok temu jak byl Armin i bylem dwa lata temu. I wiem ze terz rowniez sie ie zawiode :) Kto bdzie jeszcze z AF.FM ?

krolik
Oct 17th, 2007, 16:42
ja takze bede :) mam nadzieje :P

smerf
Oct 17th, 2007, 17:19
Jesli mi sesja niewypadnie to sie zjawiam na evencie :smile1:

UzeYroS
Oct 18th, 2007, 09:38
tez wpadne
z chomikiem %-)
http://img519.imageshack.us/img519/1189/horrorbeaveraa6.gif

smerf
Oct 27th, 2007, 19:05
Nio teraz juz wiem kiedy mam sesjie i bede na imprezie. Akurat moge oblac zdane egzaminy na rmi :lol:

Arczi
Oct 28th, 2007, 09:55
A Line-Up sie powiekszyl :D i to nie o byle jakie osoby... tylko o samych najlepszych ;]

# Richard Durand
# RANK1 Live Act
# Stoneface & Terminal

smerf
Oct 28th, 2007, 13:09
I Jak Tu Ominac Impreze , Nic Mi Niestanie Na Preszkodze Zeby Sie NA Niej Zjawic :)

Sweety
Oct 29th, 2007, 08:19
Ja mam nadzieje ze 3maja w tajemnicy przybycie Armina :D bo bez niego RTX nawet sobie nie chcę wyobrażać ;). tak po za tym zgłaszam swoją obecność na imprezie :)

Arczi
Oct 29th, 2007, 22:00
No i mamy Full wypas ;]

Pelen Line-Up

* Eddie Halliwell
* Menno De Jong,
* John O'Callaghan
* Giuseppe Ottaviani
* Richard Durand
* RANK1 Live Act
* Stoneface & Terminal

Oj bedzie pieknie :D

krolik
Oct 30th, 2007, 04:10
radio RMI zostalonajprawdopodobniej sprzedane, teraz pytanie czy impreza sie odbedzie ?:|

Sweety
Oct 30th, 2007, 08:22
Heh a kto by chciał kupować coś takiego <LOL>. Mam nadzieje ze nie zrobią z tego radia gorszej kupy :P

Sweety
Oct 30th, 2007, 10:18
Ja nie zdarzyłam jedynie na 1sza pule biletów na ftb ... przez co mnie krew zalala :) caly czas czekam "..." az te kropeczki sie w lineupie zapełnia "Armin van Buuren" :D

Arczi
Oct 30th, 2007, 10:19
radio RMI zostalonajprawdopodobniej sprzedane, teraz pytanie czy impreza sie odbedzie ?:|

Odbedzie sie na 100% Nie ma takiej opcji, zeby sie nie odbylo. MSM EVENTS nie pozwolilo by sobie tak zepsuc reputacji. Wkoncu chca rzadzic na rynku klubowym w Polsce wiec nie moga dopuscic, zeby jakas impreza ktora organizuja sie nie odbyla.

Vexilium
Oct 30th, 2007, 17:39
Ja nie zdarzyłam jedynie na 1sza pule biletów na ftb ... przez co mnie krew zalala :) caly czas czekam "..." az te kropeczki sie w lineupie zapełnia "Armin van Buuren" :D
Za późno, Eddie Halliwell jest ostatnim zagraniczym artystą na RTX. Ale dla mnie i tak to line-up stulecia :)

Arczi
Oct 30th, 2007, 17:45
Na Sensation kuilem specjalnie bialo koszulke to na RTX bede musial kupic czarna ;)

Sweety
Oct 30th, 2007, 21:50
Za późno, Eddie Halliwell jest ostatnim zagraniczym artystą na RTX. Ale dla mnie i tak to line-up stulecia :)

Życie :) :super:

Arczi
Nov 3rd, 2007, 20:02
Bilecik dostalem bez problemu :D teraz tylko czkc :D

mitall
Jan 1st, 2008, 22:54
Impreza Zapowiada się zajebista , jeśli chodzi o muzyke trance to impreza roku !!!! trzeba tam być ....

Fevon
Jan 2nd, 2008, 14:13
sesja, studniówka, nie da rady :P

krolik
Jan 2nd, 2008, 15:51
Impreza Zapowiada się zajebista , jeśli chodzi o muzyke trance to impreza roku !!!! trzeba tam być ....

impreza roku? skotro bedzie to jeden z pierwszych eventow w tym roku wiec jak narazie mozesz gowno powiedziec na ten temat :)

mitall
Jan 2nd, 2008, 18:53
impreza roku? skotro bedzie to jeden z pierwszych eventow w tym roku wiec jak narazie mozesz gowno powiedziec na ten temat :)

wymień przynajmniej jedną impreze w naszym kraju która pod względem muzyki trance przewyższa trance xplosion...... pozdrawiam

krolik
Jan 2nd, 2008, 22:43
mowisz o imprezie roku (halloooo, 2008 mamy), nie badz taki pewny bo w zeszlym roku na Creamfields namiot hypnosis tez yl dory, nawet bardzo mimo ze nie slucham fanatycznie transiwa :)
pozatym SoS, EnTrance, Sensation przed nami moze byc jeszcze lepiej niz myslisz :)

mitall
Jan 2nd, 2008, 23:51
mowisz o imprezie roku (halloooo, 2008 mamy), nie badz taki pewny bo w zeszlym roku na Creamfields namiot hypnosis tez yl dory, nawet bardzo mimo ze nie slucham fanatycznie transiwa :)
pozatym SoS, EnTrance, Sensation przed nami moze byc jeszcze lepiej niz myslisz :)

jeżeli Twoim zdanie Sensation czy SoS są imprezami trancowymi to nie zazdroszcze gustu muzycznego, z tego co pamiętam na SoS grano głównie electro i bawiłem sie dobrze przy secie morpha i menno ( miejscami przy PvD ) , nie mam nic do EnTrance.... ale wiem kim jest kris i wiem że MDT organizuje tą impreze... jedyna impreza która mogła by dorównać trance xplosion to trance connection...ale sie nie odbyła... życze wszystkim i sobie żeby takie imprezy się cześciej odbywały w 2008r, a jeżeli nie słuchasz trancu to nie wiem co robi tutaj Twój post.....

Sweety
Jan 3rd, 2008, 08:33
sesja, studniówka, nie da rady :P

+1 to samo u mnie, w tym roku sobie odpuszcze :mask:

Arczi
Jan 7th, 2008, 18:14
Tez mam sesje i 3 lutego o 9 rano mam egzamin z Psychologi, ale i tak pojawie sie w Arenie :D

Rain
Feb 6th, 2008, 21:32
byłem, 6 godzin tańczyłem, było wspaniale :)

Menno, JoC, Durand - na szóstkę, świetnie grali
Stoneface & Terminal - też super, szkoda że w połowie seta wszedłem
Rank 1 - mnóstwo klasyków, rozkręcili się pod koniec
Giuseppe, Eddie - słabo, słabo...nie potrafili mnie porwać do zabawy

ogólnie event świetny, za rok odwiedzę Arenę jeszcze raz! :)