PDA

View Full Version : Pytanie odnośnie koszulek

eXoduse
Dec 19th, 2007, 14:22
Witam,
może nie ten dział ale mam pewne pytanie. Jak założyłem zamówienie na koszulkę w store.ah.fm 14.12.07, opłaciłem je 17.12.07 i dzisiaj, czyli 19.12.07 dalej mam napisane, że zamówienie czeka na opłatę to z kim mogę tą sprawę wyjaśnić? Nie możliwym jest aby w ciągu dwóch dni pieniądze nie doszły na konto (wpłacałem w PKO, więc 18.12.07 rano powinna być już opłata na 100%)?
Z góry dzięki za pomoc.

kajoj
Dec 20th, 2007, 00:08
No cóż. Najwyrażniej dzisiaj pieniążków jeszcze nie było.
Konto sklepu obsługuje mBank. Przelew międzybankowy zwłaszcza z PKO chwilkę zajmuje. (do tego taki księgowany w okienku, a nie elektronicznie). Myślę, że jutro twoja wpłata zostanie przez nas odnotowana. Dla pewności jeszcz podaj mi na priva ID swojego zamówienia.

eXoduse
Dec 20th, 2007, 00:27
Chwilę po napisaniu posta już informacja, że pieniążki doszły była. Mój pośpiech był argumentowany tym, że zazwyczaj przy wpłacie takiej pieniądze szły szybko. Ale jak wspominałem, teraz jest OK. Przepraszam za robienie sztucznego problemu:ah:

chudykrotoszyn
Dec 20th, 2007, 07:29
W okresie przedświątecznym wszędzie zwiększa się ruch... Nie tylko pocztowy, ale i bankowy. Firmy robią roczne rozliczenia, zamykają rok działalności itd... Ale dobrze, że pytasz, bo przecież to normalne, że chcesz otrzymać to, za co zapłaciłeś... :)
Życzę przyjemnego spędzania świąt i ostatnego tygodnia tego roku przy AH.fm End of Year Countdown... :)

kenji
May 13th, 2008, 17:24
A ja mam takie pytanie, czy wie ktoś czy można jakoś inaczej zamówić taką koszulkę jak mam w avatarze, czy może tylko przez stronę I LOVE TRANCE (http://i-love-trance.com/?page=shop) ?? Cena 20 ojro za T-shirt trochę mnie preraża...

Dan
May 13th, 2008, 21:10
A ja mam takie pytanie, czy wie ktoś czy można jakoś inaczej zamówić taką koszulkę jak mam w avatarze, czy może tylko przez stronę I LOVE TRANCE (http://i-love-trance.com/?page=shop) ?? Cena 20 ojro za T-shirt trochę mnie preraża...

takie bendom w sklepie afterhours :)

kenji
May 16th, 2008, 19:49
No to zajebioza :D A kiedy dokładnie?

kenji
Jun 26th, 2008, 12:03
I co, wiadomo już coś na temat koszulek I love Trance?