PDA

View Full Version : Sunrise Festival 2008 [Pełny Line Up]

Bratz
Jan 22nd, 2008, 02:29
http://mdt-agency.pl/images/title_Sunrise_Festival_2008.jpg

SUNRISE FESTIVAL 2008 Kołobrzeg

Od pewnego czasu, na wielu forach internetowych toczą się spekulacje dotyczące line-up'u Sunrise Festival 2008. Kładąc kres wszelkim domysłom mamy zaszczyt zaprezentować pierwsze gwiazdy festiwalu. Siła nazwisk i presja otoczenia zmusza Nas do przerwania milczenia. Po raz kolejny magiczne miejsce przywita całą klubową społeczność by wspólnie delektować się muzyką na najlepszej imprezie nadchodzącego lata.
Mamy jeszcze pewne asy w rękawie ale o Nich już niebawem.

LINE-UP:

Piątek 25.07.2008 Water Stage

James Zabiela
Tocadisco
Alexander Koning
Andy Moor
John Aquaviva
Dan Diamond
Olivier Moldan
W
Cez Are Kane

Piątek 25.07.2008 Fire Stage

Armin Van Buuren
Markus Schulz
Rank1- Live Act
Cosmic Gate
Meno de Jong
Remy
Blake Jarrell
Sound Players
Krzysztof Chochlow

Sobota 26.07.2008 Water Stage

Pete Tong
Danny Howells
Marc van Linden
David Amo and Julio Navas
Simon & Shaker
Dave Robertson
Mason
Toxic Noiz
Neevald

Sobota 26.07.2008 Fire Stage

Tiesto
Adam Sheridan
Lange
DT8 Project
Tom Colontonio
Barry Connell
David Forbes
Jay Bae
Fafaq

Niedziela 27.07.2008 Afterparty

David Moreno
Mar-T
Ian Carey
Micro
Xirus
Maxx
Bartes
Damuz

Bilety:

http://mdt-agency.pl/images/ad_Sunrise_Festival_2008_tickets.jpg

Bilety na tegoroczny Sunrise Festival są dostępne w czterech pulach na stronach:

* Witamy | MDT Agency - Music Defeats Time (http://www.MDT-Agency.pl)
* Sunrise Festival | MDT Agency - Music Defeats Time (http://www.SunriseFestival.pl)
* www.TicketOnline.pl (tylko 3 i 4 pula)

Tak jak w latach poprzednich, zamówienia składać będzie można również telefonicznie pod numerem +48 888 403 403. Nasza infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 16.00 (począwszy od 3-go Marca)

Tak jak w poprzednich latach, bilety wysyłane będą począwszy od 1-go Kwietnia !

Pakiety VIP:

Zgodnie z tradycją - zapraszamy wszystkich przyszłych uczestników Sunrise Festival do zapoznania się ze specjalną ofertą VIP. W tym roku ekskluzywne sektory umiejscowione na przeciwko scen znajdą się pod nie lada opieką. Jeden z nich sponsorować będzie Johnnie Walker Black Label i Johnnie Walker Red Label, natomiast drugi wejdzie pod skrzydła Arystokratycznego Smirnoff'a Black. Pojawią się światowej klasy barmani, którzy zmiksują najbardziej wytworne drinki na świecie

W związku z faktem, iż emocje związane z Sunrise Festival najlepiej przeżywa się w gronie przyjaciół, w tym roku zrezygnowaliśmy ze sprzedaży pojedynczych biletów na poczet Pakietów VIP.

Poza oczywistym luksusem wynikającym z zabawy w komfortowym sektorze wraz z doborowym towarzystwem, Pakiet VIP to między innymi:

* wstęp na sektor VIP dla 10-ciu osób
* zarezerwowana wygodna loża
* osobne wejście na teren imprezy
* osobny bar (płatny) z obsługą kelnerską na terenie sektora
* dostęp do sektora VIP Family - specjalnego chillout-owego sektora poza scenami, w którym czekać będzie ekskluzywny darmowy catering (3 kuchnie świata) oraz otwarte bary z najlepszymi drinkami do wyboru
* specjalne, ekskluzywne, VIP-owskie toalety

Oczywiście nie zabraknie również innych niespodzianek, które na dzień dzisiejszy pozostawiamy w tajemnicy.

Pakiety VIP sprzedawane są na określony dzień (piątek / sobota) i wybrany sektor (Fire, Water).

Cena jednego pakietu wynosi 5000 zł.

Pozostałe informacje dotyczące reszty line-up'u jak i specjalnie przygotowywanego afterparty pozwolimy zostawić sobie na później.. Ot, taka mała wisienka na torcie.

A jednak marzenia się spełniają...

MUSIC DEFEATS TIME

http://www.kalisz.mm.pl/~azbestor/Trancer/fafuck/1.jpg
http://www.kalisz.mm.pl/~azbestor/Trancer/fafuck/3.jpg
http://www.kalisz.mm.pl/~azbestor/Trancer/fafuck/2.jpg
http://www.kalisz.mm.pl/~azbestor/Trancer/fafuck/4.jpg
http://www.kalisz.mm.pl/~azbestor/Trancer/fafuck/5.jpg

Vexilium
Jan 22nd, 2008, 15:35
No to sie postarali \o/ Tylko zeby poziom publiki w koncu dostosowal sie do poziomu line-up'u...

mitall
Jan 22nd, 2008, 15:52
line-up robi olbrzymie wrażenie

Fevon
Jan 22nd, 2008, 16:00
omfg ostry line up, ciekawe w ile sekund znikną bilety :lol:
zobaczymy co na to inne agencje :)

Sweety
Jan 23rd, 2008, 11:12
BEDE NA 200 % i nic mnie nie powstrzyma :D

Tomek
Jan 23rd, 2008, 11:31
:cry: :cry::cry:

ClubGirl
Jan 24th, 2008, 02:14
Armin, Tiesto.. o tak, to gwarantuje napawde wysoki poziom... kultury publiki..
Nie wybieram sie.. Pewnie i tak ktos z line-up'u 'wypadnie niespodziewanie'

Tomek
Jan 24th, 2008, 09:26
Armin, Tiesto.. o tak, to gwarantuje napawde wysoki poziom... kultury publiki..
nie ma to jak sceptyczne podejscie :tongue:

ClubGirl
Jan 24th, 2008, 12:47

Bylam raz. Wystarczy. I choc gdy jestem w Polsce do Kolobrzegu mam jakies 40 km, i rodzine tam - Sunrise Festival to dla mnie no - no ;)

Tomek
Jan 24th, 2008, 21:30
Bylam raz. Wystarczy. I choc gdy jestem w Polsce do Kolobrzegu mam jakies 40 km, i rodzine tam - Sunrise Festival to dla mnie no - no ;)
wiem, tez za tym nie przepadalem, podobnie jak za manieczkami... ale raz mozna sprobowac :tongue:

ClubGirl
Jan 24th, 2008, 22:39
wiem, tez za tym nie przepadalem, podobnie jak za manieczkami... ale raz mozna sprobowac :tongue:

Ja swoja probe mam za soba. Chociaz fakt, ze od 3 lat co roku jestem w Kolobrzegu na ten weekend u kuzynki ( poza spoconymi koksami przyjezdzaja tez niezle ciacha... :whistle: ) I zazwyczaj wybieramy sie na afterparty na plazy ale na sam festival, sciskac sie w Amfiteatrze ? Nie dziekuje :P

Bratz
Jan 25th, 2008, 00:44
to chyba nie bylas w roku 2007?? :P :P

bylo luzniutko jak nigdy :P :P ;)

krolik
Jan 25th, 2008, 08:43
Prócz Tocadisco, Acquavivy i CHochlowa nie widze zadnych ciekawych setów :) a dla tej trójcy ze warto placic 120zl i jechac 400km :P takze w tym roku napewno Nature One, Creamfields i Global gathering, - jesli chodzi o wakacje :)
fak de sanrajs!! :D

Sweety
Jan 25th, 2008, 10:48
Ja sie boje tej wiksy ale zaryzykuje pobyt w Kołobrzegu - przecież to zaledwie ponad 600km ode mnie <LOL> :) Ostatnia taka impreza przed studiami ... :(

Fevon
Jan 25th, 2008, 10:58
hehe ja tez nie jade na sunrise, ale jeszcze nie wiem gdzie bede sie bawil wogole, wszystko zalezy od sesji :P

art3x
Jan 25th, 2008, 12:47
z Line upem polecieli ostro! :D Brakuje tylko mojego wujka - Schossowa :D

Nie realne ;)

tab16
Jan 25th, 2008, 13:28
:unsure:

ClubGirl
Jan 25th, 2008, 15:17
z Line upem polecieli ostro! :D Brakuje tylko mojego wujka - Schossowa :D

Nie realne ;)

Raczej bardzo prawdopodobne. Pamitasz przypadek Steva Angello i Sebastiana Ingrosso ? :mask:

Bratz
Jan 25th, 2008, 18:51
ale to nie wina mdt chyba wtedy byla :)

ClubGirl
Jan 26th, 2008, 01:37
ale to nie wina mdt chyba wtedy byla :)

Chyba. Wlasnie. Znamy tylko oficjalna wersje MDT a przeciez nie powiedza, ze dali d*py znowu. Co roku po Sunrisie Kris za cos przeprasza, zawsze jest jakas mniejsza lub wieksza afera. Mozecie mowic co chcecie - ja zdania nie zmienie.

DJ0100
Jan 28th, 2008, 15:58
to bedze sie dzało własnie tylko zeby nikt nie wypadł :)

sf2008=obecnosc obowiazkowa

Bratz
Feb 6th, 2008, 00:17
do line upu w piatek doszedl James Zabiela :D :D

Fevon
Feb 6th, 2008, 20:07
do line upu w piatek doszedl James Zabiela :D :D

i tak nie jadę ... :P

Bratz
Feb 17th, 2008, 01:17
Film z roku 2007 - piatek scena moon

YouTube - Sunrise Festival 2007 - PiÄ…tek Moon cz. 1 (http://pl.youtube.com/watch?v=Zs9jqtOffaU)

YouTube - Sunrise Festival 2007 - PiÄ…tek Moon cz. 2 (http://pl.youtube.com/watch?v=kb7KldTudOI)

YouTube - Sunrise Festival 2007 - PiÄ…tek Monn cz. 3 (http://pl.youtube.com/watch?v=gM3tjxEhuDc)

Dzumior
Feb 19th, 2008, 15:29
Kazda wiksa jest jedna w swoim rodzaju :)

Ms nOwik
Feb 28th, 2008, 03:29
Mnie interesuje tylko ;
Lange, DT8 Project, David Forbes, Blake Jarrell, Cosmic Gate..
Liczę , że dobrze zagrają i potupię troszkę :)
Imprezka rozrasta się.. a czy Polska publika dorasta do rangi takiego eventu >? hm.. jeżeli chodzi o kulturę zabawy...!
Z mojego doświadczenia ( tylko na S.W byli normalni ludzie , )

Fevon
Feb 28th, 2008, 18:21
Mnie interesuje tylko ;
Lange, DT8 Project, David Forbes, Blake Jarrell, Cosmic Gate..
Liczę , że dobrze zagrają i potupię troszkę :)
Imprezka rozrasta się.. a czy Polska publika dorasta do rangi takiego eventu >? hm.. jeżeli chodzi o kulturę zabawy...!
Z mojego doświadczenia ( tylko na S.W byli normalni ludzie , )

Pojedz na soundtropolis, przynajmniej w 2006 było fajnie, do każdego mogłeś podejść i pogadać o muzyce elektronicznej.

Analog State
Feb 28th, 2008, 21:18
Ja tez niejade;/ choc chętnie zobaczyłbym ARMINA, TIESTO , COSMICA, MARKUSA itd...no ale niestety nie w tym roku:(

Vexilium
Feb 28th, 2008, 23:05
Pojedz na soundtropolis, przynajmniej w 2006 było fajnie, do każdego mogłeś podejść i pogadać o muzyce elektronicznej.
Ehh a co ty tak wrogo nastawiony do tej imprezy? :P Owszem, vixiarskie korzenie mogą odstraszać, ale nie przysłania to wielkości line-up'u...

TrancEscape84
Mar 2nd, 2008, 18:26
Kurde ale chaos wczoraj byl!! Tyle problemow z strona MDT ze $^@#&*@#
Dopiero po 2h10min udalo sie zamowic bilety na Piatek! :lol: ufff

krisvandrinken
Mar 11th, 2008, 12:50
A widzieliście ceny tegorocznych VIP'ów ?
Nieźle ich powaliło, jeszcze żeby bar był za free , a tu zonk trzeba placić . Moim zdaniem cena 5000 pln za cały pakiet to lekka przesada ...

Bratz
Apr 2nd, 2008, 21:11
Kompletny line-up Sunrise Festival 2008

Z ogromną przyjemnością informujmy, iż prace nad lineup'em Sunrise Festival 2008 dobiegły końca. Dziś mamy zaszczyt ujawnić Wam dwa brakujące nazwiska, a raczej dwóch headlinerów sobotniej sceny Water Stage (amfiteatr). Są to zdecydowanie jedni z czołowych artystów housowej muzyki na świecie. Pierwszym z nich będzie uwielbiany na wyspach brytyjskich Pete Tong, drugim natomiast, pochodzącym również z Wielkiej Brytanii - Danny Howells. Zapraszamy Was do bliższego zapoznania się z sylwetkami obu artystów.

Pete Tong

Pete Tong jest jednym z najbardziej uwielbianych DJ’ów na wyspach brytyjskich i nie potrzebuje do tego nagród, aby udowodnić swoją popularność. Jako gospodarz Radio 1 tworzy wyselekcjonowany radiowy show od 1998 roku! Urodził się w Danford, natomiast kształcił się w Rochester i tam właśnie będąc nastolatkiem odkrył swoją muzyczną inspiracje, undergroundowej sceny soul lat 70-tych. Słuchał Funkadelic, James Brown & Evelyn "Champagne" King. Pierwszą muzyczną pracą Peta była praca na weselu jako DJ. Miał wtedy 15 lat. Zaczął promować lokalne zespoły, bookować występy w pobliskich miasteczkach i jako członek zespołu Kent Soul Mafia grać czarny soul i muzykę taneczną w każdym klubie, który zgodził się, aby wystąpił. Po ukończeniu szkoły, kupił Transita vana i stworzył własne studio. W 1997 roku Pete został dziennikarzem miesięcznika Blues & Soul. Podczas kolejnych lat był redaktorem aż do czasu kiedy pojawiał się w lokalnej rozgłośni "BBC Radio Medway and London". Nagle otrzymał pierwszą propozycje od Radio 1, aby prowadził regularnie 15-sty magazyn poświęcony muzyce tanecznej w programie Petera Powella. Jak sam mówi to było dziwne doświadczenie, ale równie ekscytujące. Radio 1 było dopiero na początku swojej popularności. Musiałem przekazać to, czego się słucha na ulicy. Pierwsze, co zagrałem był "Malcolm McLaren's Buffalo Gals on the radio".

Dzięki znajomość underground dance, w połączeniu z dobrym wyczuciem hitów wyznaczono Pete Tonga jako managera do nowo powstałego niezależnego labelu London Records. W czasie poszukiwań nowych talentów muzyki pop jak dziewczyny z Bananarama nadal rozwijał swoją karierę prezentera radiowego. Z czasem prowadzenia programów, doszedł do wniosku, że DJ-e nie wykorzystują swoich własnych playlist, dlatego też Pete w 1984r. przyjął propozycje prowadzenia własnego programu w nowo uruchomionej stacji Kentu - "Invicta". Będąc pod wpływem takich radiowych DJ-ów jak Robbie Vincent, Greg Edwards i Emperor Rosko, prezentował swój soul show przez kolejne 3 lata oraz przelotnie pokazywał się w Radio London. Dosłownie w tym samym czasie zaproponowano mu zmianę firmy na Capito Radio. Jego weekendowe audycje stały się hitem w środowisku klubowiczów Londynu. W 1988 roku, w latach formowani się Acid house, Pete założył własny label FFRR, poprzez London Records. Jego zamiarem było objęcie nowej fali muzyki elektronicznej płynącej do Anglii z miast takich jak Detroit i Chicago oraz oczywiście nadal promować swoją pierwszą muzyczną miłość, czyli black soul. Sam mówi: "Pierwszym kawałkiem, jaki wydałem był wyrazisty i sexy singiel z Chicago "Baby Wants To Ride". Miałem zasadę, aby wyróżnić każdy stosunkowo pobłażliwy kawałek, aż do potencjalnego hitu.". Kolejnym wydaniem FFRR były "Bass (How Low Can You Go?)" Simona Harrisa i "Push it" Salt’n’Pepa –obydwa kawałki osiągnęły szczyty list przebojów. W 1991 roku kiedy to rdzenna kultura klubowa kwitła na dobre poprzez całą Wielką Brytanię, postanowił zakończyć współprace z Capitol i przejść na rynek krajowy.

Jego program "Essential Selection" w każdy piątek wieczorem natychmiast ugruntował swoją pozycję jako mile widziana audycja dla nowej generacji młodych klubowiczów. Ciężki House, Break Techno, Jungle, Hip-Hop, Funk, dźwięki Soul z całej Brytanii i reszty świata. Co więcej Pete stał się najbardziej znanym DJ’em Dance. Być może największym podarunkiem dla Brytyjskiego Dance było wstąpienie Pete w szeregi Radio 1 BBC. Kiedy największe krajowe radio postanowiło odświeżyć swoje audycje od razu wiedzieli kogo zaprosić. Dzięki pomysłom Pete na falach stacji zaczęli pojawiać się tacy goście jak Tim Westwood, Danny Rampling, Judge Jules, Carl Cox, Fabio & Grooverider. Półtora miliona słuchaczy każdego tygodnia zapewniało rangę najpopularniejszego programu dance na całą Wielką Brytanię. Również label FFRR osiągnął spory sukces, gdyż sprzedał ponad 750 000 egzemplarzy płyt. W roku 1998 Pete przymierzał się do pierwszych występów w telewizji. W międzyczasie miał mnóstwo innych zajęć. Był dyrektorem Wise Buddah, która zajmuje się programami radiowymi, którymi prowadzącymi są m. in. Danny Rampling, Seb Fontiane i Judge Jules. Wypromował Shakespeare Sister'si i ich hit "Stay" oraz wspomógł w karierze formacje All Saint. Był również muzycznym koordynatorem w takich filmach jak "Human Traffic" i "The Beach". W 2000 roku Pete odbył pierwszą trasę koncertową po Stanach oraz wystąpił w klubie Space na Ibizie i w Cape Town w Johannesburgu. Był prowadzącym na platformie Radio 1 podczas Love Parade. Pozostając w UK, Pete utrzymuje swoją pozycję jako jedna z najistotniejszych person muzyki klubowej, regularnie występując na Tribal Sessions w Sankey Soap w Manchesterze czy Code w Birmingham. Zaliczył również kilka występów na letnich festiwalach T-IN The Park i Creamfields.

Danny Howells

Danny w chwili obecnej jest jednym z nielicznych na scenie klubowej, który ma swój własny, niepowtarzalny styl. Przez jego pasję do wszystkich gatunków muzycznych i zaraźliwą osobowością, Danny stworzył unikalne, elektryczne brzmienie, które ustabilizowało go jako jednego z czołowych DJ-ów na świecie. Howells jest jednym z najciężej pracujących, indywidualnych osób w tym biznesie z ponad 16. letnim doświadczeniem i szaleńczym rozkładem "touringów", przez które konsekwentnie zwiedza cały świat. Danny grał we wszystkich możliwych i najlepszych klubach świata i rezydował m. in. w Arc, Twilo, Renaissance, Home, czy Bedrock. Tym samym nie ma żadnych przeciwwskazań do faktu, że pojawia się od 9 lat w prestiżowym notowaniu Top 100 DJ Magazine. Jego ostatnia kompilacja odbiła sie głośnym echem i fantastycznymi recenzjami z wydawnictwa serii w Azuli, podczas gdy poprzednio ciężko pracował i promował po świecie jego Global Underground serię - GU27 Miami, kiedy poprzednio wydał już swoje Nu-Breed i 24/7 miksy, także Danny był oczywistym wyborem do tworzenia kompilacji GU. Jego miksy znalazły sie w katalogach takich labeli jak: Renaissance czy jego własnym Nocturnal Frequencies. Zaproszony był również do stworzenia Essential Mixu, gdzie jego 4. set był transmitowany na początku 2007 roku. Pamiętajcie jednak, że nie jest on tylko DJ-em. Jest również znakomitym producentem i remikserem. Razem z Dickiem Trevorem są odpowiedzialni za kilka świetnych produkcji, m. in Persuasion/Repercussion w Bedroc Records, Breathe w Renaissance, który ponownie został wydany w CR2 z nowymi remiksami i Kinkyfunk w Yoshitoshi Records.. Kolejnym strzałem w 10. był również Dusk till Dawn wydany w CR2 z wokalem Erire. Danny odniósł wielki sukces także przez Size DDD tworząc go z członkami formacji Deep Dish i samplem z utworu Eminema "Nobody listens to techno". Razem z Dickiem remiksowali już m. in. Roachford's "Ride The Storm", Madonna "Get Together", Marco Bailey's "Smooth Driver", czy Destiny's Child "Soldier". Danny tworzył remixy również dla takich artystów jak: Robbie Williams, David Morales, BT, Chakra, Ashtrax, Coco, Stonebridge i wielu innych. Przebył długą drogę od jego początkowych poczynań w DJ-ce w klubie Bedroc w jego rodzinnym mieście. Danny jest DJ-em z rewelacyjnym gustem, który lubi wszystko aż od jazzu, przez rock, pop i wszystko inne, co jest dziwaczne i dobre. W swoich setach lubi prezentować utwory, których nikt inny jeszcze nie prezentował, a poprzez je przekazywać dużo energii publiczności i spełniać się jako jeden z najgorętszych postaci w clubbingu na świecie.

zoperto
Jul 16th, 2008, 20:02
Hm... nie jade bo...
-brak forsy
-brak 18 [ chyba ze nie sprawdzają dowodu - dosc powaznie wyglądam :lolz: ]
-nie ma z kim [ ludzie dookoła słuchają fila i "hity" z vivy... ]

chociaż paru live bym zobaczył...

dj16scorpion
Jul 22nd, 2008, 15:30
:( żałuje że w tym roku nie jade na ten wspaniały event ... LINE UP jest extra :) TIESTO ARMIN RANK 1 <extra>

Pozdro