Results 1 to 3 of 3

Thread: Regulamin [1.0]

Nice Staffer! Filip's Avatar

Regulamin [1.0]

Jesteś nowym użytkownikiem forum AfterHours.fm ? Daj się poznać innym użytkownikom . Opisz siebie oraz zaprezentuj swoje fotografie w tym dziale.

Mile widziane:

ile masz lat
    jak masz na imię
    jak się tutaj znalazłeś/aś
    stan cywilny
    ulubiony gatunek muzyczny

Zakaz wstawiania zdjęć erotycznych. Każda osoba nie stosująca się do tego będzie karana od razu.
    Last edited by Filip; Sep 17th, 2011 at 21:06.

AH.FM Addict Angelika's Avatar
    oooo znalazłam jakoś przypadkowo ten temat... wiec, mam 22 lata, jestem z Koszalina
    ale to juz chyba wiecie
    stan cywilny: SINGLE

Z AfterHours.FM to ciekawa historia. Od kilku lat słucham trance'u, ale nie szukałam żadnego radia. Muzyka płynęła z kanałów na YouTube, muzycznej chmurki, tzw. SoundCloud, a wcześniej też z MySpace. Pod koniec 2010 r. postanowiłam założyć Twittera, bo widziałam na Facebook'u, że wielu wykonawców ma tam swoje profile. A ja? No przecież muszę być na czasie Też się tam zarejestrowałam. Szukałam swoich ulubionych DJów, m.in. ATB, Paul van Dyk... no i Markusa Schulz'a, Richarda Duranda. Tych ostatnich profile obejrzałam BARDZO DOKŁADNIE, byłam ciekawa kogo oni 'śledzą' - może kogoś pominęłam? W trakcie przeglądania listy jest: AH.FM... no, jest. U następnego-też. Dalej.... też No to muszę sprawdzić WHAT IS IT. I tak trafiłam. Posłuchałam, spodobało mi się. ---->FAN PAGE kliknęłam. Zostałam. Konto na stronie (forum) założyłam po pół roku. Później okazało się, że założycielem radia jest kto? Chłopak z Koszalina. Jak miło Taraaaam. Czysty przypadek. Ale za to jaki trafiony

Just got here
    Witam;) mam na imię Piotr, 22 lata a jestem z Krakowa to radio znalazłem przypadkowo za sprawą Solarstone który gra tutaj swoje "Solaris International" Trance słucham od 2003 roku chociaż też krążyłem między Techno i Harstyle, ostatecznie za sprawą ASOT'a ukształtowałem się na Trance tak więc muzyka Oczywiście elektroniczna ze wskazaniem na Trance, moi ulubieni artyści to: Armin Van Buuren (w szczególności za jego genialne "76" i "Shivers" a także za ASOTA) Markus Schulz (za całokształt), A&B (Album "Tri-State" cudo), Solarstone ( za "Electronic Architecture" i za to że trzyma się z dala od komercji) , ostatnio także bardzo mnie zachwycił styl i talent Andrew Rayel'a, pozdrawiam wszystkich;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks