Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: Summer City 2006

Summer City 2006

Summer City - 14.08.2006 / Poznań (PL)

Line-up:
    Ferry Corsten
    Agnelli & Nelson
    Ronald van Gelderen
    Angelo Mike
    Thorn
    Michael C
    Peter Pain
    John Hetmond
    Vision 84
    Conrad Paja

więcej...

AH Listener BOMB@'s Avatar
    Conrad Paja and Vision 84 <3
    Szkoda że mnie tam nie będzie ;(

AH Listener
    Vision 84 jak sie nie myle to house'owiec, ale Conrada Paji nie za bardzo kojarze. Coś chyba w cyberstacji grał, ale nie jestem pewien. Mógłbyś coś więcej napisać bo najprawdopodobniej się wybiore. Czekałem na Ferryego, a jak sie pojawił to głupio byłoby nie przybyć

Nie wiem czy wolno mi tak reklamować ale jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Conrad'ku Paja (Przemku) to polecam zaglądnąć na jego stronkę:

http://www.conradpaja.com/

Myśle, że nikt nie będzie miał za złe że wrzuciłem ją tutaj...zwłaszcza sam Przemek.

Pozdrawiam ;)

AH Listener
    Dzięki bardzo za stronke, przejżałem i jestem już bogatszy o nowe informacje ;) Na stronce vitrance pojawiło się więcej szczegółów o Summer City, w tym info o wszystkich artystach ;)

Nie ma za co bert... trzeba sobie pomagać ;)
    No jak Widać Conrad i może jest mało znany ogólnym kręgom słuchaczy muzyki trance ale...dla wtajemniczonych i znajomych już pokazał na co Go stać i wiem dobrze że zagra najlepiej jak potrafi na tej imprezie ;)
    Co do Vision84 też nie mam zastrzeżeń.. poznałem chłopaków w chorzowskim Carlo na jednej z imprez trancowych i wiem że też dadzą z siebie wszystko. Co do reszty wykonawców to:
    - na Temat Ferrego nie trzeba dużo pisać, poprostu bardzo lubie jego nuty i sposób grania,
    - Agnelli & Nelson zapewne zagrają kilka swoich dobrych kawałków ale także i inne zapewne dobrze nam znane... mam nadzieje że będzie można usłyszeć coś mniej znanego.
    - Angelo Mike zapewne zrobi nam niespodziankę, słysząc jego sety z Suntropolis czy z Mayday Polska mogę się spodziewać mocniejszego klimatu oraz zapewne jakiejś muzycznej niespodzianki w środku ;)
    Co do reszty wykonawcó to muszę się przyznać że zbytnio nie rozglądałem się za ich dorobkiem muzycznym i mało są mi znani, a jeśli nawet to bardzo słabo.

AHddicted! Dan's Avatar
    BOMB@ dobre grupy, szkoda ze ja tak daleko, ale moze cos wykombinuje, jakies wakacje w polsce
    Most listened to Trance Radio - AH.FM
    Love AH.FM? become today.

AH Listener
    No oczywiście Ferry bez komentarza, zagra pewnie jak zawsze bardzo fajniutko. Agnelli & Nelson słyszałem na Trance X-Plosion, ale moge ich jeszcze raz spokojnie posłuchać. Ronald van Gelderen też ciekawie się zapowiada, jak najbardziej pasuje to line-up'u. Podobnie zresztą jak Angelo - w ludowej spowodował mój uśmiech i rozkręcił mnie do tańczenia. Reszty też chętnie bym sobie posłuchał, bo wcale nie gorzsze nutki puszczają. Akurat słucham seciku Petera Pain'a Z Sound Empire ;)

AH Listener
    Witam serdecznie ojcze dyrektorze ;)
    Piwko koniecznie - ale czemu tylko jedno? hehe
    Last edited by bert; Jun 3rd, 2006 at 23:18.

AHddicted! Dan's Avatar
    musimy wiencej poloni tutaj jakos przyprowadzic )) pomuzcie

AH Listener
    Quote Originally Posted by BOMB@

Co do reszty wykonawcó to muszę się przyznać że zbytnio nie rozglądałem się za ich dorobkiem muzycznym i mało są mi znani, a jeśli nawet to bardzo słabo.

John Hetmond - Znajomy mojego kolegi . Gral w Hali Ludowej 2 maja przed koncertem Armina ( nie bezposrednio przed, ale gral ) .. Na wortalu muzyki klubowej FTB byl o nim artykul, wiec jesli ktos ma ochote poczytac to tam to jest ... Pozdrawiam

AH Listener
    Witam, Olu ;)
    John Hetmond na Sound Empire grał jako pierwszy i niestety nie mialem okazji go usłyszeć. Jeśli się będzie tak rozwijał jak dotychczas to zapewne częściej grać będzie na eventach Essence Music.

oooo Ojciec ja dalej czekam na dostep do FTP wiesz gdzie hehe, ale tazke nie wiedzialem ze masz tam grac nie chwaliles sie nic impreza wyglada obiecujaco moze sie tam zjawie hmmm

no jeśli tak dalej pójdzie to ojcie_c mnie przekona do tego przyjazdu na ten koncert....normalni nie chce żeby się wkurzył hahaha ;)
    Last edited by BOMB@; Jun 21st, 2006 at 09:17.

AH Listener
    jeszcze specjalnie źle nagra jak nie będziesz na malcie, więc nie radze nie przyjezdzać Trzeba się wybrać, choć jeszcze beach party nas czeka 2 dni przed.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)