Page 10 of 20 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 288

Thread: Vsici cesi sem

uplifting producer Ronny K.'s Avatar
    Quote Originally Posted by Zdenek View Post
    Ehm ahojky všem....copak je s torrenty? nevíte někdo prosím?
    Na to ti muzu odpovedet. Torrenty byly zruseny a jiz v budoucnu nebudou k dispozici. AH.FM nyni pripravuje novy system, ktery bude umoznovat poslechnuti jakehokoli setu za poslednich 6 mesicu. Avsak musim konstatovat, ze zde nebude umoznen download, pouze poslech. Tahle informace je primo od majitele ah.fm, takze ji muzes pokladat za verohodnou. Torrenty jsou zruseny a ani v budoucnu nebudou na ah.fm obnoveny

AH FAN spiq's Avatar
    A to jsem zrovna uvazoval nad tim, jesli budou ke stazeni letosni EOYC sety

Nahavat to nebudu mit cas

Quote Originally Posted by spiq View Post
    A to jsem zrovna uvazoval nad tim, jesli budou ke stazeni letosni EOYC sety

Nahavat to nebudu mit cas
    Bohuzel, tohle je stanovisko AH.FM a nikdo s tim nic nenadela. Ja i Deepress urcite sve sety pro EOYC po odvysilani zverejnime, takze alespon nase budes mit, i kdyz asi o tyto prave moc nestojis

AH FAN spiq's Avatar
    No, po poslechu Ronny_K_2nd_anniv_ah.fm, Ronny_K._-_EOYC_AH.FM a t4n Ep 14 si pis, ze o ne stat budu ;)

No, po poslechu Ronny_K_2nd_anniv_ah.fm, Ronny_K._-_EOYC_AH.FM a t4n Ep 14 si pis, ze o ne stat budu ;)
    Zrovna dneska jsem dodelal novy track a urcite bude na eoyc2008 jako id, ale kdo neposlechne, prohloupi , teda mam na mysli uplifteri.

No ne, ted vazne, urcite to bude jeden uplift za druhym a myslim si, ze to rozhodne bude stat alespon jednou za poslech.

AH FAN spiq's Avatar
    Trochu bych potreboval pomoct s terminologii Predpokladam, ze ty jsi jednim z kovanych v tomto

Kdyz je song oznacen ID, tak to jakoze nema jeste jmeno? Ja jsem myslel, kdyz jsem to videl nekde v tracklistu, ze se proste nevi, co to je

Uplift - muzes nadhodit nejakej song, kterej sem spada? Treba primo tvuj... Nepatri sem treba Morning Light nahodou?

Diky ;-)

Trochu bych potreboval pomoct s terminologii Predpokladam, ze ty jsi jednim z kovanych v tomto

Kdyz je song oznacen ID, tak to jakoze nema jeste jmeno? Ja jsem myslel, kdyz jsem to videl nekde v tracklistu, ze se proste nevi, co to je

Uplift - muzes nadhodit nejakej song, kterej sem spada? Treba primo tvuj... Nepatri sem treba Morning Light nahodou?

Diky ;-)
    Uplift = vse co hraji je uplift. Samo ze i to co produkuji a ano Morning Light je uplift

ID = neni to mysleno, ze autor, nebo dj nevi co to je, ale proste jmeno tracku nechteji zverejnit a to hned z nekolika duvodu. 1) je to skladba, ktera jeste neni vydana a ani neni v promotion, nebo neni jeste podepsana smlouva s vydavatelskou spolecnosti a aby se zabranilo uniku teto skladby, tak proto se uvadi ID. No IDcka jsi mohl videt u mne docela dost casto. Vyfasoval jsem na ah.fm taktez prezdivku king of IDs, protoze jich pouzivam nejvice. No a na EOYC2008 taktez jich par bude

AH FAN spiq's Avatar
    Ď very mač

Morning light je uzasny. Stopro muj Track of the year ;)

Ď very mač

Morning light je uzasny. Stopro muj Track of the year ;)
    Diky, btw pokud to mas kousek do Vidne, tak tam muzes pak prijet na event (2.1.2009), kde budu hrat s JayCan a taky s Deepressem z CR, takze to bude dobra smrst ceske upliftove produkce

AH FAN spiq's Avatar
    Quote Originally Posted by Ronny K. View Post
    Diky, btw pokud to mas kousek do Vidne, tak tam muzes pak prijet na event (2.1.2009), kde budu hrat s JayCan a taky s Deepressem z CR, takze to bude dobra smrst ceske upliftove produkce
    No jsem na koleji v Brne, ale tohle asi nepujde. Skoda. Ikdyz cert vi, co bude za mesic... Kazdopadne by to bylo uzasny Ale dik za pozvanku

No jsem na koleji v Brne, ale tohle asi nepujde. Skoda. Ikdyz cert vi, co bude za mesic... Kazdopadne by to bylo uzasny Ale dik za pozvanku
    Te muzu napsat na guestlist. Vlak do Vidne z Brna stoji €18 tam i zpet. BTW ja s Deepem pojedu taky z Brna

AH FAN spiq's Avatar

Wink

Quote Originally Posted by Ronny K. View Post
    Te muzu napsat na guestlist. Vlak do Vidne z Brna stoji €18 tam i zpet. BTW ja s Deepem pojedu taky z Brna
    Nejde asi ani tak o penize jako o to, ze v mem okoli bouzel trance nikdo tolik nezere A jet sam na takovou akci, to je na houby. Ale tak kdyby se neco vykutilo, tak se urco ozvu

Nejde asi ani tak o penize jako o to, ze v mem okoli bouzel trance nikdo tolik nezere A jet sam na takovou akci, to je na houby. Ale tak kdyby se neco vykutilo, tak se urco ozvu
    No uvidis, kazdopadne to bude asi mazec po vsech strankach

AH FAN Deepress's Avatar
    Co je s nema ? :-))

AH Listener
    díky mockrát za přesné info Ronny....o Tvé sety určitě zájem mít budu díky moc...ale v globále je to veliká škoda

Page 10 of 20 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks