Results 1 to 1 of 1

Thread: Wywiad: Ronald De Foe specjalnie dla Afterhours.FM

Nice Staffer! Filip's Avatar

Wywiad: Ronald De Foe specjalnie dla Afterhours.FM

Witam Serdecznie.

Poniżej przedstawiam Wam wywiad z Mariuszem Kopczyńskim (Ronald De Foe). Polski DJ jak również Producent. Jego preferowanymi gatunkami muzycznymi są: Trance, Techno, Progressive oraz wszystko co jest z nimi związane.

Rodzio AH.FM: Na początek jak zawsze standardowe pytanie dotyczące Twojej ksywki artystycznej, skąd się wzięła ?

Ronald De Foe: W momencie kiedy dostałem propozycje pierwszego występu nie miałem jeszcze nazwy, pod którą chciałbym występować, wtedy trafiłem przypadkiem na to czytając recenzje filmu. Stwierdziłem ze brzmi całkiem nieźle i po drobnej korekcie zacząłem używać tego aliasu.

Rodzio AH.FM: Skąd wzięło się Twoje zamiłowanie do muzyki, które zaowocowało tym, że stałeś się tym, kim Jesteś obecnie ?

Ronald De Foe: Odkąd pamiętam zawsze bardzo lubiłem muzykę. Gdy miałem 12 lub 13 lat trafiłem na elektroniczna muzykę klubowa głownie za sprawa programów emitowanych w Radiu Dla Ciebie mam na myśli wieczór oraz noc dj-ów oraz program „Turbo Trance Gramy” , który leciał w Polsacie. Niesamowicie zafascynowałem się tym tematem i już wtedy wiedziałem ze chce grać jako Dj tak jak Ci goście, których podziwiałem oglądając ich w TV czy słuchając radia. I tak od tamtego czasu robiłem wszystko żeby zrealizować swoje marzenie.

Rodzio AH.FM: Za sobą masz już kilka produkcji, powiedź wolisz tworzyć solo czy jednak w kolaboracjach ?

Ronald De Foe: Najważniejsze żeby powstawała dobra muzyka, a czy solo czy w kolaboracjach to nie ma większego znaczenia. Jest to dla mnie tak samo ważne.

Rodzio AH.FM: Opowiesz Nam o początkach swojej kariery jako DJ? Wzloty, a może i upadki ?

Ronald De Foe: Pierwsze kroki jako Dj stawiałem w roku 2004 lub w roku 2005 w domu mojego przyjaciela Mariusza, który jest znany jako mariodeejay. Dysponował on odpowiednim sprzętem i dzięki temu właśnie mogłem zacząć swoja przygodę z miksowaniem muzyki. W tamtym tez okresie działał w Toruniu nieistniejący już klub „Imperium Dźwięku”. Gdzie mój kolega był rezydentem, dzięki temu miałem tez możliwość pogrania w klubie przed większą publicznością. Natomiast w lipcu roku 2006 miałem swój oficjalny klubowy debiut. Co do wzlotów i upadków to raczej nie mnie to oceniać, ale myślę, że do wzlotów mogę zaliczyć występ na Godskitchen Urban Wave w klubie Ekwador w roku 2009 gdzie gwiazdami byli Sander van Doorn i Mark Sherry oraz wydanie dwóch singli w labelach należących do Spinnin, czyli Liquid i 2Play. A jeżeli chodzi o upadki to myślę, że można tu zaliczyć upadek muzyki trance w Polskich klubach przez co nie mam możliwości zbyt częstego występowania na żywo.

Rodzio AH.FM: Współpracujesz z Pawłem Mellerem, jak Wam się układa ?

Ronald De Foe: Bardzo dobrze, oprócz wielu wspólnych numerów i remixów prowadzimy też label „Music En Route”.

Rodzio AH.FM: Event, który wspominasz najlepiej ?

Ronald De Foe: Jeżeli chodzi o te na których grałem to Godskitchen Urban Wave w klubie Ekwador w roku 2009. A z tych na których byłem w roli uczestnika to Stadium of Sound 2007, impreza była w Poznaniu a gral Paul van Dyk.

Rodzio AH.FM: Twoje hobby oprócz muzyki ?

Ronald De Foe: Piłka nożna, filmy, książki.

Rodzio AH.FM: Dobry DJ według Ciebie ?

Ronald De Foe: To taki dj który ma dobry kontakt z publicznością.

Rodzio AH.FM: Jakie są Twoje marzenie muzyczne i nie muzyczne ?

Ronald De Foe: Ja mam marzenia głównie muzyczne. Chciałbym jak najwięcej grac live setów.

Rodzio AH.FM: Jak Ci minęły tegoroczne wakacje ?

Ronald De Foe: Nie miałem co prawda zbyt dużo wolnego czasu ale ten, który miałem udało się spędzić bardzo przyjemnie. Zaliczyłem wypad na Sunrise Festival i kilka dni spędziłem z dziewczyną nad Polskim morzem.

Rodzio AH.FM: Jakie są Twoje Plany na przyszłość ?

Ronald De Foe: Grać na imprezach, wydawać muzykę i dalej razem z Pawłem rozkręcać nasz label Music En Route.

Rodzio AH.FM: Kilka słów dla swoich fanów ?

Ronald De Foe: Chciałbym ich bardzo serdecznie pozdrowić i podziękować za to ze słuchają moich setów

Rodzio AH.FM: Dziękuje Ci za Twój czas. Życzę Ci wielu sukcesów na scenie muzycznej. Do zobaczenia w Klubie !

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
    Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.

Wywiad przeprowadził: Rodzio

http://www.facebook.com/RonaldDeFoe
    Ronald de Foe - MySpace
    Ronald de Foe - Podomatic
    Last edited by Filip; Sep 1st, 2011 at 20:46.
    Owner,Production AH

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)