Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: O tych co biorą

AH Listener

O tych co biorą

Około 50 osób zatrzymała zachodniopomorska policja w Kołobrzegu podczas trwającego tam od piątku festiwalu muzyki techno "Sunrise Festival 2006". Zatrzymanym postawiono zarzuty posiadania narkotyków lub handlu nimi - poinformował PAP Daniel Rak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

W akcji wzięło udział łącznie 54 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, służby celnej, tamtejszej straży granicznej oraz Służby Ochrony Kolei. Wykorzystano 16 pojazdów oraz 6 specjalistycznie przeszkolonych do wyszukiwania narkotyków psów. Obstawione zostały drogi wjazdowe do miasta oraz Dworzec PKP - powiedział Rak.

U zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli łącznie m.in. ponad 240 tabletek ecstasy oraz ok. 150 "działek" amfetaminy. Po przesłuchaniu i postawieniu zarzutów zatrzymanych zwolniono.

Jak dodał Rak, były to osoby przyjezdne. Kilka osób miało przy sobie większą ilość narkotyków niż tylko do własnego użytku, przeznaczonych na sprzedaż w trakcie imprezy. W trakcie działań policji zatrzymano również poszukiwanego fałszerza dokumentów, obywatela Białorusi.

Podczas imprezy pracę mieli też policyjni negocjatorzy, którzy interweniowali z powodzeniem, gdy jeden z młodych mężczyzn w nocy z soboty na niedzielę wszedł na dach poczty kołobrzeskiej i groził, że z niego skoczy. Okazało się, że 24-letni mieszkaniec Wielkopolski był pod wpływem środków odurzających.

"Sunrise Festival" w Kołobrzegu odbywa się już po raz trzeci. Według oceny policji w tym roku do miasta zjechało ok. 20 tys. uczestników zabawy z Polski i zagranicy.

AHddicted! Dan's Avatar
    fajna akcja zatatwili ich dokladnie.

AH Listener
    Na samej imprezie pewnie poszlo kilkanascie tysiecy tego swiństwa.

I bardzo dobrze że są takie akcje, dobra zabawa jest również bez tego gówn**
    Pozdro

Angry

Quote Originally Posted by Luke Blanc View Post
    I bardzo dobrze że są takie akcje, dobra zabawa jest również bez tego gówn**
    Pozdro
    DOKŁADNIE LUKE JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA ALE CO JAK CO TO JA LUBIE SOBIE POPOLIĆ NA IMPREZCE DOBREGO ZIÓŁKA I CHLAPNĄĆ JAKIEŚ KILKA PIWECZEK I WCALE MI TO NIE PRZESZKADZA .TEŻ MNIE TO WNERWIA JAK SIĘ MŁODZI FASZERUJĄ MASOWO DRAGAMI AŻ DO PRZESADY :\

POZDRO

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Sunrise Festival.. Byłam w sobotę i na afterparty. Połowa z ludzi tam obecnych nie wiedziała kto gra ani czego sami właściwie słuchają, większość wydmuchana albo na grochach... Ogólnie to z Sunrise'u zadowolona nie jestem choć muszę przyznać, że grali całkiem nieźle - i to jest ich jedyny plus. A dragi.. Są wszędzie, na wielkich eventach i w małych dyskotekach i nie jest to tylko przy imprezach klubowych. Przy muzce lat 60 - 90 tych też się bawią na prochu... ;/
    I cook...planets!

@kAkTi
    Chodiz o twarde dragi: Heroina, amfetamina, ekstaza czy w czystej okazałości MDMA... takie dragi to dobry bizes na imprezach, eventach i dyskotekach...
    Tak jak mówisz ClubGirl na SF fhooy ludzi nie wiedziała o co chodzi :| kto gra itp.

AH.FM Addict Fevon's Avatar
    Ja byłem na Soundtropolis w tym czasie, tam też złapali pare osób
    Nigdy nic nie wziąłem i nie wezmę Wystarczy mi dobra muza
    ( ( ( d(•_•)b ) ) )

Afterhours DJ dj_revel's Avatar
    zamiast dragów zdecydowanie wolę NuNRG

nigdy nie brałem - nigdy nie wezme...

AH.FM Addict Dj Sacha's Avatar

nigdy nie brałem - nigdy nie wezme....Twoje słowa Revel ja je powtórze i przytakne.Dragi to zabujstwo Kilku moich znajomych skonczylo nie ciekawie przez te G.... :rolleyes:

Pozdro !
    Dj Sacha

bralem, wciaglem, ale juz z tego wyroslem... teraz tylko i wylacznie alkohol i redbull haha :D :D

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Nigdy nie brałem - nigdy nie wezmę ? Niee.. w takie coś nie wierzę. Jak to się mówi "Nigdy nie mów nigdy"
    Jestem zdania, że dopóki się czegoś nie spróbowało, dopóki nie wie się jak to jest "po" nie można mówić, że to "nie dla mnie".
    Ze swojego doświadczenia powiem, że niektóre rzeczy są strasznie przereklamowane
    I cook...planets!

Quote Originally Posted by ClubGirl View Post
    Nigdy nie brałem - nigdy nie wezmę ? Niee.. w takie coś nie wierzę. Jak to się mówi "Nigdy nie mów nigdy"
    Jestem zdania, że dopóki się czegoś nie spróbowało, dopóki nie wie się jak to jest "po" nie można mówić, że to "nie dla mnie".
    Ze swojego doświadczenia powiem, że niektóre rzeczy są strasznie przereklamowane

A Ja wieże, choćby po sobie nie pije nie pale jako jedyny wyróżniam się z towarzystwa bo parenaście lat temu powiedziałem i dalej się tej wersji trzymam a o dragach nawet niemyślałem

AH Listener
    Narkotykom na eventach mówię stanowcze NIE!!! Ja przychodzę na eventy dla muzyki i dobrej zabawy, nie dla naćpania się Piwko i Red Bull w zupełności wystarczają na poprawę samopoczucia i naładowanie akumulatorów - wierzę, że większość porządnych eventowiczów myśli podobnie

W porownaniu z liczba ktora tam wniesiono to tylko ulamek tego co zarekwirowali
    Narkotyki byly sa i beda na imprezach, taka jest rzeczywistosc

P.S. Witam Trancer :hello:

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)