Wielkimi krokami zbliża się impreza z okazji 550 wydania A State Of Trance, która odbędzie się 30 marca w Den Bosch. Szczególną uwagę zwraca scena "State of Pink", na której wystąpią wyłącznie Panie i nie jest to zbieg okoliczności. Armin jako osobisty cel postawił sobie zaangażowanie jeszcze więcej kobiet do pracy w muzycznym biznesie.

Holenderski DJ i producent wierzy, że to właśnie w rękach płci pięknej leży przyszłość tej branży. "Kobiety mają świetny gust muzyczny a niektóre z nich są bardzo dobrymi DJ'kami. Jestem zaskoczony, że większość sceny muzycznej w dzisiejszych czasach tworzą panowie i nie jest to tylko moja opinia. Od dawna dziwi fakt, że na liście 100 najpopularniejszych DJ'ów jest tylko kilka kobiet. Sami dobrze wiemy, że bez kobiet na parkiecie atmosfera również nie jest taka sama! Jeśli wystraszycie kobiety to bądźcie pewni, że przyjdzie czas i tak samo stanie się z mężczyznami.

Jak już zapewne dobrze wiecie, jedną ze scen zdecydowałem zadedykować kobietom. Obok DJ'ek i wokalistek kobiecy skład uzupełnią VJ, MC a nawet menadżer sceny. Zobaczycie, że dzięki temu stworzymy specjalny i niezapomniany nastrój. Byłoby świetnie zobaczyć przynajmniej 15% kobiet w notowaniu DJ MAG Top 100 w 2012 roku!" - mówi Armin.

Skład przedstawia się następująco:

DJ'ki:
Claudia Cazacu
Kristina Sky
Lisa Lashes
Miss Nine
Nifra
Sophie Sugar
Vicky Devine

Wokalistki:
Ana Criado
Aruna