Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 49

Thread: AH.fm po polsku :D

Quote Originally Posted by ClubGirl View Post
    Piękne kobiety nieDj'ki też są
    nie mówie, że nie ma ale temat był o dejotkach
    W polsce sa najpięknieszy kobiety na świecie, w ięc o czym mowa :D

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Ja tam się nie znam... ;p Od zawsze twierdziłam, że gustuję jednak w facetach :D A jeśli chodzi o Dj'ki to w koszalińskim, dużym klubie ( niestety już zamkniętym ) w którym pracowałam jako barmanka, Odyseja 2001, grała Dj'ka z Kołobrzegu - Alya. Bardzo atrakcyjna wg moich kolegów ;) I muzykę też grała dobrą , choć tam grali house.
    I cook...planets!

AH Listener
    Clubgirl- moze chodzi ci o Dj Anye z 2 sweet blondies, one tez house'owe rytmy preferuja.

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Niee... Ona była tzn jest samodzielną Dj'ką... a te 2 Sweet Blondies to widziałam i słyszałam na żywo, w Koszalinie raz grały, i to Alya nie była..
    I cook...planets!

Thumbs up

BIG piateczka dla tych, ktorym udalo sie uruchomic AH.FM

...swietny pomysl, co raz wiekszy rozwoj, przybywa DJi (rowniez polskich), a przede wszystkim niezbyt znanych, ale za to bardzo utalentowanych, ktorzy wlasnie poprzez AH.FM moga prezentowac swoje umiejetnosci szerszej publice!!

Miejmy nadzieje, ze bedziemy cieszyc sie z mozliwosci sluchania AH.FM jeszcze przez dlugi, dluuugi czas!

GREAT JOB

Just got here Sliwers's Avatar
    Quote Originally Posted by Vexilium View Post
    Musimy pokazac swiatu, ze w Polsce nie mixuja tylko Kalwi & Remi... Prawdziwy trance jest tutaj popularny
    Hehe, Ja osobiście nie sądze, że trance jest w polsce popularny...
    Ostatnio grając (czytaj. grając na komputerze) , ktoś zapytał mnie jakiej muzyki słucham, odpowiedziałem :"Trance"
    Lecz koledzy odpowiedzieli: "?? a co to?"
    Byli to ludzie uczęszczający na tzw. "Balety"....
    Wnioskuję z tego że duże [może nie za duże] grono naszych rodaków nie wie co tak naprawde słucha na tych naszych Dyskotekach...

Exclamation

Może zacznijmy od tego, że niewielu wie czym jest trance... Jeśli nawet ktoś słucha trance'u to podpisuje to pod techno... Polacy nie mają pojęcia o gatunkach... Ludzie nie odróżniają dance'u, techna i trance'u od siebie... Dla wielu jest to ten sam gatunek... A co do ilości słuchaczy trance'u to jest naprawdę wiele osób, które mają pojęcie o naszej muzyce... A ci, którzy są stałymi bywalcami na imprezach które trafnie nazwałeś "baletami", gdzie znaleźć można przede wszystkim komercyjny, hurtowy syf nie powinni wypowiadać się na tematy związane z muzyką, a już napewno nie powinni mówić o trance'ie...

Just got here Sliwers's Avatar
    Dokładnie, jestem za twoim zdaniem. Masz absolutną rację ChuDy.
    Nasze afterhours.fm jest świetnym przykładem, aby pokazać naszym rodakom, jak odróżnić techno, dance itp. od naszego Trance`u

Pozdro...

macie racje.Ja oczywiscie do Trance'u nic nie mam ale w radiach puszczam kawalki typu Kamil Broniowski (Bronkz), K-boox itd wiec moich Polskich kolegowOstatnio dostalem propozycje grania na imprezie Swiry On Tour vol 10 ale gdy doszlo do przesluchania okazalo sie ze impreza dwu dniowa bedzie nakrecana przez sam Trance.Kiedy zaczalem go puszczac orzekli ze mam go za malo i ze sie nie nadaje;/troszke nie sprawiedliwe poniewaz organizatorka sama uwielbia trance (do ktorego podkreslam nic nie mam)i kazdt musi go sluchac...

Witam wszystkich ) i pozdrawiam Dji i DJki i panie nie DJ'ki i nie DJow:D takich jak ja
    ogoline to macie racje z tym ze u nas ludzie sie nie znaja na muzie typu TRANCE a w moim toczeniu to niewielu jest co tego slucha oprocz mnie i kilku innych ale rozpowszechnanie idzie dobrze
    a co do AH.FM to nigdzie innego lepszego takiego fora nie widzialem:D
    sory za bzdety i powtorzenie sie;]
    pozdro dla wszystkich

AH Listener Melcia's Avatar
    Haaa SIe wypowiem i ja :D

uważam, że polska młodziez nie wiem co to trance, house i bardziej ambitne dzwięki, to juz wogóle ... ja siedze bardziej w house, gram w radiu ... i wiem jaka jest rzeczywistość. Na kanale House któś Ci potrafi wyjechać z tekstem żebyś mu "zapodał Kawałek w Kalwi i remi w jakimś tam remixie i jaazdaaaaaaaaa" :| porażka ogólnie mówiąc (btw. niby Vixa umiera ... a tych jeżdzących jakby więcej było xD ). Aallleeee nie jest tez tak tragicznie, bo wiadomo zapoznajesz ludzi z nowym .. czasami są upraci jak osły, aleeee :D powoli powoli kiedyś się uda :D na bank ;) a dzięki takim radiom i forom jak AH pójdzie o wiele szybciej :D

przepraszam za brak składni w zdaniach jeśli tak owa wystąpiła :D

Pozdrawiam ;) :D
    Do what You want, and Blame it on the DJ

AH.FM Addict DeJoker's Avatar
    AfterHours.FM
    Poloni jest tu dużo :D z tego co zauważylem, i nie tylko z polakami mozna tutaj pogadać po polsku
    www.myspace.com/DeJokerDJ

no ba.. ob trensidlo to podstawa

no to dodam cos od siebie;PP

poloni jest troszke i nawet wiecej
    a tak ogolnie to faktycznie malo mlodziezy wie co to Trance i myli ten gatunek z Techno co bardzo mnie denerwuje:S i szczerze kolo mnie jest nie wiele takich ludzi co to slucha ale z czasem coraz wiecej jest fanow tego gatunku:D

pozdro dla wszystkich odemnie;P:D

AHddicted! Dan's Avatar
    witam w AH.FM
    Most listened to Trance Radio - AH.FM
    Love AH.FM? become today.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)