Page 25 of 26 FirstFirst ... 1523242526 LastLast
Results 361 to 375 of 385

Thread: Magyar trenszerek, írjatok :)

Just got here
    Hoy, hey, Doeiiiiiii!

Ilyen ez...én pl. vagy 10 évig nem is nagyon hallgattam trenszt ;) A kiképzést viszont én is Hollandiában kaptam, még a vízumos időszakban, az Erasmus program előtt volt egy laza kis szemeszterem kint :D Tiësto még gyerek volt, és a hangzását kereste, Van Buuren óvodás, így Michel de Hey-re toltuk, meg (the one & only: THE ONLY) Dj Jean-ra xD

AH.FM Addict Become a supporter now
    C!C@'s Avatar
    Quote Originally Posted by Gabor Voros View Post
    Hoy, hey, Doeiiiiiii!

Ilyen ez...én pl. vagy 10 évig nem is nagyon hallgattam trenszt ;) A kiképzést viszont én is Hollandiában kaptam, még a vízumos időszakban, az Erasmus program előtt volt egy laza kis szemeszterem kint :D Tiësto még gyerek volt, és a hangzását kereste, Van Buuren óvodás, így Michel de Hey-re toltuk, meg (the one & only: THE ONLY) Dj Jean-ra xD
    hehe hát hozzád képest még én is gyerek vagyok nekem a trensz mindig is tetszett csak nem tudtam hol hallgatni míg nem volt internetem, aztán 5évvel ezelőtt rátaláltam erre a rádióra és rabja lettem minden nap ezt hallgatom hollandia pedig a nekem való hely: van munka, fínom fű és rengeteg trance party látom te is külföldön vagy, ott dolgozol vagy ausztriai magyar? én eredetileg szlovákiából vagyok de magyar nemzetiségű... itt sincs munka ha van is kevés pénzért, ezért is húztam ki 2évvel ezelőtt

Just got here
    Anno - net híján - a Radio 538-at hallgattam (rendes rádió, nem tudom megvan-e még), Dance Department volt a műsor címe, de voltak kisebb helyi rádiók is, és persze party-k ezerrel!!!! Kazettára (!) rögzítettem a muzsikákat, és vittem haza, majd 1-2 évre rá Sterbinszky, meg a többi elkezdte játszani azt a hangzást ;-) Ma már más minden... Én am. pesti, de munka 0, mint tudjuk otthon, ezért :-/ A jó kis wiet már a múlté...de ki tudja, lehet, kikötök még arrafele, itt se olyan szuper :-D

C!C@'s Avatar
    ja mennyit változik a világ... de vajon jó irányba?! kazetta->cd->dvd->usb a technika fejlődik szépen, de ugyanakkor nincs munka hisz amit csak lehet gépek végzik az emberek helyett
    a zene is sokat változott... tiesto micsoda zenéket csinált régen még most is kiráz a hideg ha meghallom a régebbi számait, a mostaniak meg hát inkább nem kommentelem... sterbytől imádom a Gates of mind, Fly away with me és a Queen of chinatown-t ezek sem ma készültek de örökké jók maradnak szerencsére ebben az úgymond modern világba sem veszett el a trance mert vannak nagyon jó produkciók, de azé kár hogy sokan leléptek tőle

Just got here
    Hát, én átéltem néhány zenei trend tündöklését és bukását... A lényeg, hogy megtaláld a saját hangzásod, úgyis mindig marad egy keménymag, ami hűséges marad Ma dubstep őrület van, amivel engem konkrétan őrületbe lehet kergetni ;) Pedig próbálom követni azért a dolgokat :/ A stílusok fennmaradnak (mind megvan ma is: jazz, rock, hiphop, classic house, "progresszív", és hát a trensz is ilyen), a hangzások viszont fejlődnek: egy 96-os zene mellett egy mai alig változott, és mégis: újabb effektek, agyasabb megoldások, és perssze újabb és újabb melódiák jönnek elő. Megjelenik egy új producer, bedob 1 jó 5letet, és máris görög az egész tovább.... Mi meg csak mosolygunk :D Ez egy jó kis rádió, de én azért jópár egyéb stílusban is nyomulok, de bizonyos hangulataimhoz csak a trensz illik. Nyilván a jó emlékek is közrejátszanak ebben, pl. amikor Arnhemben a Gelredome-ban (a focipálya lefedve, stadion teteje bezárva) 35.000 emberrel együtt buliztam, majd after másnap délig isten tudja már, hol xD
    És, hát végig trensz...

Just got here Liftedsky's Avatar
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy az Afterhours.FM-be hogy lehet bekerülni illetve ha szetteket készítenék a rádió számára?
    Mindenkinek köszönöm a segítségét!
    Üdv: Liftedsky.

AH Listener GAMEBOYY's Avatar
    2014 December 24 óta semmi?:o nemár! tessék feléledni kedves magyarok):
    Az idei Coldharbour day-ből egy szám, hogy felébredjetek^^

C!C@'s Avatar
    éébresztőőő :D

C!C@'s Avatar
    Quote Originally Posted by Liftedsky View Post
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy az Afterhours.FM-be hogy lehet bekerülni illetve ha szetteket készítenék a rádió számára?
    Mindenkinek köszönöm a segítségét!
    Üdv: Liftedsky.
    itt próbáld http://ah.fm/residency/ sok sikert

&C!C@ Ma ahogy nézegettem ezt a topicot és megláttam, hogy magyar vagy tökre meglepődtem:D
    Olyan fura, hogy itt nincs semmi Armin-ról, a világ első számú trance oldalán.. csak egy két nagyobb showban láttam a nevét, azon kívül semmi):

C!C@'s Avatar
    igen vannak akik játszák a zenéit, de ő külön nem készít nekünk mixet, kivéve az EOYC-t

Hatalmas hiba, az ASOT személye szerint a kedvec showm már egy ideje, igaz az összes része megvan, de kár, hogy itt nem játsszák):
    Miket hallgatsz rendszeresen? Vagy miket hallgattok? nemár, hogy ilyen kihalt ez a topic:D

C!C@'s Avatar
    uplifting és psy a kedvencem

AH.FM Addict aakos's Avatar
    5-6 evvel ezelott meg porgott itt a forum, azota eleg sok minden megvaltozott...
    www.youtube.com/aakos84

C!C@'s Avatar
    így van a twitterésfécbúk elrabolt majdnem mindenkit...

Page 25 of 26 FirstFirst ... 1523242526 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks