Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: RMI Trance Xplosion 2007

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar

RMI Trance Xplosion 2007

Yessssss! Armin ponownie zawita do Polski Będzie gwiazdą przyszłorocznej edycji RMI Trance X-Plozion w Poznaniu :D Mrrr... Nie wiem jak Wy, ale ja tam będę na 100% !! :D 10.02.2007 Poznań Hala Arena :D

A oto oficjalna informacja z ftb.pl :
    Z wielką radością informujemy, że już 10 lutego 2007 roku w poznańskiej hali Arena, podczas eventu Trance Xplosion wystąpi uznany przez polskich klubowiczów za najlepszego międzynarodowego dj-a, holenderski artysta: Armin van Buuren (1/315).

Organizatorem imprezy będzie agencja Essence Music.

Pierwsza ograniczona pula biletów w promocyjnej cenie na tą imprezę pojawi się na FTB.pl pod koniec listopada.

Więcej informacji o imprezie - wkrótce.

Agencja Essence Music oraz Wortal FTB.pl serdecznie zapraszają!

Informacja z ostatniej chwili

Trance Energy w Holandii w przyszłym roku na 100% nie odbędzie się 10 lutego. Planowany termin to początek marca.
    Last edited by Filip; Sep 17th, 2011 at 20:07.
    I cook...planets!

Sound Spectrum Vexilium's Avatar
    Dlaczego wszystko co najlepsze musi się odbywać we Wrocławiu lub Poznaniu? :/

AH.FM Addict Fevon's Avatar
    Heh Essence robi impry tylko w Poznaniu lub Wroclawiu :/ a Spodek jest przeciez wiekszy i wiecej ludzi wejdzie. Rafał zostaje nam tylko czekac az ktos wpadnie na pomysl zrobienia imprzy trancowej w spoku Mamy tyle lepiej, ze chociaz odbywa sie w okolicy Mayday i Soundtropolis.
    ( ( ( d(•_•)b ) ) )

Nie płakać.. Ja w swojej okolicy mam tylko Sunrise i Beach Party, a Poznań jest w połowie drogi i z pomorza i z południa :D
    I cook...planets!

Sound Spectrum Vexilium's Avatar
    Quote Originally Posted by Fevon View Post
    Mamy tyle lepiej, ze chociaz odbywa sie w okolicy Mayday i Soundtropolis.
    Tyle że takie klimaty mnie nie kręcą...

AH FAN Always in Trance's Avatar
    Niebylem na jego wystepie we Wrocku ale teraz napewno sie pojawie Zagra z nim Remy szkoda ze bez Rolanda klinkenberga

Nie wiem za co teraz wszyscy rajcują się Arminem... najpierw urodził, a teraz zabił trance.
    Mało interesująca impreza

Just got here
    Nie wszyscy muszą lubić muzykę, jaką Armin prezentuje ;-) Tym niemniej z ogromną przyjemności pojadę, a w sumie pójdę po zajęciach do Areny

I Oczywiscie my rozniez zagoscimy (Luke Blanc, Mike Noir, Seb Van Tech) moze gdzies nas znajdziecie heh i sie pogada i can't wait
    www.myspace.com/simmonsandblanc

Luke zapomniałeś o mnie ;) Ja z Michałem się wybieram ale głównie dla Markusa Schulza :D no i Armina... czasem miło posłuchać łagodniejszych nutek Bilet zamówiony, opłacony teraz tylko czekać na przesyłkę :D
    I cook...planets!

AH FAN Rafał^'s Avatar
    Dopóki nie dorobimy się większej liczby porządnych hal, dopóty będziemy mieli scentralizowane duże eventy we Wrocławiu i Poznaniu. Szkoda, że jednak nie bliżej. Arena i Ludowa już się przejadają, nie można w nich raczej zbyt dużo wykombinować.

Widać, że Arminkowi się spodobało w maju, więc postanowił wrócić. ;) Mądry chłopak, wie co dobre. Cóż, jednak się nie wybieram. Nie mam ochoty, nie mam pieniędzy. ;) Być może w kwietniu pojadę na event z udziałem Tiesto, promujący jego nową płytę.

P.S. Witam wszystkich, to mój pierwszy post. ;)
    I love AfterHours community, but this community desn't love me...

AH Listener emelcss's Avatar
    Faktycznie - nie ma w Polsce takiego 100% obiektu, gdzie moznaby bylo zorganizowac mega Event... Spojrzmy chociazby na T-Mobile Arena w Czechach, lub... hmmmm... Amsterdam Arena;p wiem, wiem... przesadzilem z tym drugim... W Polsce raczej takiego obiektu sie nie doczekamy... Pozdroowki dla wszystkich...

AH Listener emelcss's Avatar
    Ponadto - Line - Up baaaaardzo ciekawy... Nie moge opuscic zadnego seta

...ja takze nie rozumiem dlaczego co niektorzy tak bardzo podniecaja sie Arminem lub jego muza... Slyszalem go LIVE i gosciu potrafi czesto gesto zamulic dobranymi przez siebie kawalkami.

Po drugie uwazam, ze Markus jest od niego lepszym DJem i gdyby nie fakt, ze wlasnie Markus Schulz, a takze Remy oraz Sander pojawia sie na tej imprezie to dla samego Armina nie wydalbym kasy na bilet.

...moze i nie ma takiego objektu w PL jaki maja chocby nawet nasi sasiedzi z poludnia, ale wydaje mi sie, ze to nie jest kwestia objektow jesli chodzi o organizacje imprez tego typu, bo np w Trojmiescie jest obiekt nadajacy sie do tego, a juz tym bardziej nie wierze, ze w Wawie czegos takiego nie ma, no a o Spodku juz nie wspomne. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekac na powstanie nowych "firm" zajmujacych sie tym biznesem na polnocy i w innych regionach Polski.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)