Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61

Thread: pytanko.. jak...

AHddicted! Dan's Avatar

pytanko.. jak...

Bym chcial wiedziec jak sie wam poloni podoba radyjko Afterhours?

muza sie podoba? DJeje? byscie chcieli cos wienej zobacycz? macie jakies pomysly?

prosze pisac, po prostu chcem wiedziec jak jest i chcem zrobic lepiej.

dzienkuje
    Most listened to Trance Radio - AH.FM
    Love AH.FM? become today.

AH Listener hidden's Avatar
    Radyjo jest super , dje grają na poziomie i w ogóle muza super abyście dalej i w atakim tempie się rozwijali.
    Jedyny minus to za mało housu i secików housowych

Pozdrawiam

Doprowadzimy Trance do perfekcji... zajmiemy sie i Housem
    W moim odczuciu i z tego co czytałem na stronach i forach gdzie pojawił się artykuł z FTB - wszyscy są zadowoleni ;) Żadnych negatywnych komentarzy

No ja jak poprzednik chociaz Dan ty juz nasz moje zdanie na ten temat ... za malo Tech-Trance , Electro i troche bardziej klubowych rytmow (nie koniecznie komercyjnych)
    No i ktos gdzies wspominal , ze przydalaby sie jakas tabelka z Cala Ekipa AH (DJ-e , Administracja ,Moderatorzy) z tym ze to chyba byloby z tym troche roboty wiec to moze poczekac xD

PzD
    http://img252.imageshack.us/img252/2...rabloodbt7.jpg
    ___ <3 _______ <3 _______ <3 ________ <3 _______ <3 _______ <3 _______ <3 ____

AH.FM Addict krio's Avatar
    Narazie jest bardzo dobrze. Tak trzymać!

AH Listener emelcss's Avatar
    Dla mnie najlepsze radio w sieci Swietna jakosc... DJ'e na wysokim poziomie,

Jak Wy to mowicie 'house' jest, tyle tylko, ze malo kto widac sie tym interesuje i slucha...

AH.FM Addict Fevon's Avatar
    hehe ja tam jestem zadowolony z radyjka
    wyskoka jakość i świetne sety
    Słyszałem, że ma dojść pare nowych audycji, więc wszystko jest na dobrej drodze
    ( ( ( d(•_•)b ) ) )

Ja również jestem bardzo zadowolony z radyjka, słucham co prawda od niedawna i jak dotąd nie znalazłem nigdzie indziej tak ciekawych, zrózncowanych audycji.

Tu ktoś wspomniał o house, owszem brakuje troche, bo często pewnie większość z nas lubi sięgnąć po tę muzykę. Może jakiś oddzielny kanał dla house & trance? Nie wiem to już lezy w rękach administracji...

Ogólnie jest świetnie... ;) Oby tak dalej!
    Pozdrawiam

Quote Originally Posted by Hanki View Post
    Jak Wy to mowicie 'house' jest, tyle tylko, ze malo kto widac sie tym interesuje i slucha...
    Uwierz mi, że od kiedy zacząłem słuchac muzyki klubowej zaczynałem od hous'ów, poźniej electro housy, no a teraz electro - jeśli o to Ci chodzi
    Jesli słcham trance to tylko wystepujący na AH
    Transu nie słuchałem nigdy, a słucham od jakiś 3-4 miesięcy, house od kilku lat.
    I wiem, że są audycje house'owe na AH np: Ripy X czy wg mnie najlepsza, jeśli chodzi o house, House of Perfection - P. Jensena i A. Angello.

Afterhours DJ dj_revel's Avatar
    W moim odczuciu to radio ma perspektywy na przyszłość. Dan bardzo dobrze sobie radzi w roli właściciela i swego rodzaju szefa, odpowiednio wszystko ustawia, kładzie nacisk na promocje, trzyma poziom, i nie zasypuje od razu różnymi gatunkami muzyki, a co za tym idzie... chce dopiescić to co jest i jak na razie to świetnie mu to wychodzi!!!

Śmiem twierdzić że jeżeli dalej Dan będzie tak promował AH + obligował nas do robienia rozgłosu to z biegiem czasu będziemy mieli szanse konkurować z np. DI.fm i bynajmniej nie są to słowa przesadzone. Ważne jest to że gdy poprzeczke ustawi się od razu wysoko to można ją jedynie podnosić ale NIGDY nie obniżać. Mam nadzieję, że Dan ale także my DJ'e o tym pamiętamy.

Chyle czoła przed Dan'em za jego zaangażowanie zarówno finansowe jak i czasowe i z całego serca dziękuję mu za to że mogę reprezentować AH.fm.
    Ma u mnie dożywotni support!

Co warto byłoby poprawic... Hmmm myślę że forum to trochę mało jak dla przeciętnego słuchacza, który odwiedza AH (ale wiem ze sie cosik szykuje, więc... )

Poza tym jest naprawdę OK.

Tyle z mojej strony,

Pzdr,

Grzesiek

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Jak dla mnie bardzo dobrze :D Tylko ostatnio nie mogę słuchać, coś mi odtwarzacze szwankują, ale być może to przez moje 32 trojany... No nic, po formacie powrócę i do słuchania
    I cook...planets!

ClubGirl xD jak Ty to zlapalas nie mysle wogole na jakie strony wchodzilas P

a co do tematu xD jest w planach cos w rozdzaju rozdzielenia Radyjka , tzn zrobic kilka kanalow... np jeden tylko z Powtorkami , jeden TYPOWO Trance'owy i uplifitng'owy i jakis bardziej progresywny/electro ?
    http://img252.imageshack.us/img252/2...rabloodbt7.jpg
    ___ <3 _______ <3 _______ <3 ________ <3 _______ <3 _______ <3 _______ <3 ____

Quote Originally Posted by KOZIro.O View Post
    ClubGirl xD jak Ty to zlapalas nie mysle wogole na jakie strony wchodzilas P

a co do tematu xD jest w planach cos w rozdzaju rozdzielenia Radyjka , tzn zrobic kilka kanalow... np jeden tylko z Powtorkami , jeden TYPOWO Trance'owy i uplifitng'owy i jakis bardziej progresywny/electro ?
    Nie wypali... :| Ale w miare dobry pomysł

AH Listener
    Bardzo dobre radio, dużo audycji, cieszy mnie to że sporo Polskich DJ tutaj pogrywa.
    No i bardzo dobry pomysł z Polonia in The Mix i podobnymi prawie całodziennymi audycjami. Pozdrawiam i życze jeszcze więcej sukcesów

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)