Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 184

Thread: Rmi Ah.fm Meeting

Rmi Ah.fm Meeting

siemka wszystkim tak rozmiawialem ze znajomymi i doszlismy do wniosku ze mozna by w sumie zrobic AH.FM meeting na RMI przed impreza of course a potem sie razem pobawic czy cos co wy na to ? jakie sa wsze propozycje miejsa godziny spotkania itp ? od razu prosilbym napisac kto bedzie tam i czy chce koszulke to tak btw of course :D ja bede w poznaniu najprawdopodobniej kolo 10 rano wiec... jestem otwarty na propozycje :D

ja rowniez jestem otwarty takze mike czekamy razem na propozycje

...jestem ZA, jesli na dlugo przed impreza to proponuje starowke! ...ja powinienem byc ok. 12. ...wydaje mi sie, ze jednak najlepszym miejscem na taki meeting bedzie Arena (lub przed, pewnie bedzie jak zwykle jakis namiot), z tego wzgledu, ze tam i tak predzej czy pozniej wszyscy sie zjawia...trzeba tylko ustalic konkretna godzine i tyle...

ja bede miala propozycje jak bede juz wiedziala wszytsko na ten temat ;]

ale tak czy inaczej, mike zyj ze swiadomoscia ze masz mnie na swojej glowie

Ja będe w Poznaniu albo o 13:25 albo 15:25... na pewno uderzam ze znajomymi na obiadek plus piwko wiec co do spotkanie przed imprezą i w czasie jej trwania to bardzo chętnie ;)

AH.FM Addict krio's Avatar
    Ja przybiję pociągiem ok. 18-tej i również jestem otwarty na propozycje

AH.FM Addict Dj Sacha's Avatar
    Mike Jestem za..Dajcie wszyscy znac jestem W P-Ń na miejscu Pomysle nad jakims Lokalem Loże itd. ale musicie sie wypowiedziec Kto i o której bedzie...
    ...Może ktoś ma juz Jakiś Plan ciekawy i zaprosi Reszte ;)

Pozdro Dla wszystkich
    Piszcie piszcie!
    Czas Goni!!!!

heh no to widze wszyscy chetni czekamy na propozycje

Afterhours DJ dj_revel's Avatar
    ja tez zawitam ze znajomymi... proponuje zeby sie ustawic przed Arena w godzinie bliskiej rozpoczeciu imprezy... jako ze wtedy bedzie najwieksze prawdopodobienstwo ze spotka sie wiele osob z AH.fm ...

ja bede w koszulce AH razem z Mike i ekipa takze tez sie latwo znajdziemy :D ale bedzie imprezka szykowac sie
    www.myspace.com/simmonsandblanc

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Emm.. ja też tam będę Ok 10 zresztą tak jak Mike.. chyba, że będę miała poparwkę z fonetyki.. o 10.00 to wtedy hmm.. wtedy się pomyśli :p ale jestem za spotkaniem
    I cook...planets!

RMI AH>FM meeting

Siema! NOWY jestem :-)

Proponuje spotkanie i odbiór koszulek w arenie np. 20:00(ew 20:40) kolo szatni pod takim małym mostkiem kolo zapiekankarni :-).

Co wy na to?
    DENON 7x115W + Dali Concept 6 :itsme:

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    o 21 Sander wchodzi za decki więc 20:40 to chyba za późna pora myślę , że trzeba spotkać się jakoś wcześniej i wypić jakieś zapoznawcze piwko :D
    I cook...planets!

Smile Piwko ależ skąd!

Jak najbardziej jestem za zapoznawczym piweczkiem. Chętnie poznam ludzi z tego forum.

To o 20 na piweczku. Czekam na propozycje? :hello:
    DENON 7x115W + Dali Concept 6 :itsme:

imo wczesniej znacznie wczesniej bo na jednym i tak sie nie skonczy a rozdanie koszulek itp chwile potrwa i to nawet ta dluzsza i nie wiem czy sie wyrobie w takim czasie z tym wszystkim wiec lepiej wczesniej zwlaszcza ze wiekszosc ludzi bedzie tam wczesniej wiec co stoii na przeszkodzie ?

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)