Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 74

Thread: Sensation White 2007 Wroclaw Poland

Sensation White 2007 Wroclaw Poland

We have first announced DJ for Sensation White 2007 in October.

It's my favorite dj and producer Markus Schulz !!

He wrote me after Trance Xplosion that he can't wait to come back to Poland

www.myspace.com/monikakalisiak

Meh Schulz juz nie jest tym samym Schulzem co kiedys. Nie warto sie wybierac, wole uderzyc na Creamfields na Mo-Shica

Sound Spectrum Vexilium's Avatar
    Quote Originally Posted by Hanki View Post
    Meh Schulz juz nie jest tym samym Schulzem co kiedys. Nie warto sie wybierac, wole uderzyc na Creamfields na Mo-Shica
    Każdy woli co innego ;) Schulz dobrze zagrał na RTX (nie zamulił tak jak w GDJB) i jeśli reszta line-up'u będzie równie interesująca to może się pojawię...

AH Listener aru's Avatar
    Super!!! Ciekawej jaki będzie kompletny line-up??? Gdyby wypelnil go np. ARMIN, TIESTO, FERRY, ..... toby bylo rewelacyjnie!!!

Vexilium, Schulz gra calkiem inaczej w swoich GDJB, bardzo spokojnie i progresywnie i robi to zupelnie celowo (czasem rzeczywiscie zamula, mowie to mimo ze jestem jego najwieksza fanka ) Ja uwielbiam go za sety, ktore gra na zywo. Na RTX to nie byl szczyt jego mozliwosci, Polacy tez nie wiedzieli czasem jak go odbierac W Pradze to byl dopiero szal. Ja za kazdym razem stoje jak zaczarowana i lapie sie za glowe, tak mnie rozwala muzyka i swoim zachowaniem za deckami Dla mnie to moj osobisty "kosiarz umyslow" hihi

pozdrawiam

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Oj na RTX'ie dał nam popalić :D Wystarczył pierwszy dźwięk jego seta by wyciągnąć mnie na parkiet po godzinnym usypianiu Armina I choć już nie miałam siły to nie mogłam nie tańczyć :D :joy: Dlatego na bank będę na Sensation
    I cook...planets!

AH FAN Rafał^'s Avatar
    Do pełni szczęścia brakuje tylko wielkiej hali... albo robić na stadionie, tak jak w Amsterdamie robią. Amsterdam Arena a u nas... Stadion Narodowy Arena... :D
    I love AfterHours community, but this community desn't love me...

Muahahaha Schulz juz dawno zapomnial co to jest dobre zamulanie, jego obecne sety to zwykle trens i nie wiem co takiego niby zmaulajacego ma w tym byc... A co do imprez to widze przestawil sie na niezla sieczke, n/c

AH FAN Always in Trance's Avatar
    Markusa sety zawsze mi sie podobaja,a co do line-upu to widzialbymEDRO DEL MAR,MIKE SHIVER,GREG DOWNEY,BRIAN LARUSO,ANDY GREGORY,JOHN O'CALLAGHAN:p

Cool Sw 2007 - 100%

Cześć!

Oczywiście że Będe na 100% na SW 2007.

Byłem ostanio we wrocławiu i powiem ze był to najlepszy event jaki widziałem,:lmao: Oczywiście Marco V - totalnie pozamiatał scenę. Widziałem tylko szerokie oczy ludzi , którzy mieli okazję posłuchać tego Pana po raz pierwszy.

Co do Marcusa, bo widze ze temacik letko sie zmienił , to dla mnie osobiście był to bardzo dobry występ, taka mieszanka jest zabójcza dla nóżek. No i bigaśne plusiątka dla Sandera von Doorn, który zawsze trzyma klase.:lmao:

Do zobaczyska w Bydgoszczy,
    Zobaczymy co nowe twarze pokażą.

POzzdrooo z Tarjan,HU ;)

ps.

dla come back to motherland
    DENON 7x115W + Dali Concept 6 :itsme:

Quote Originally Posted by Hanki View Post
    Muahahaha Schulz juz dawno zapomnial co to jest dobre zamulanie, jego obecne sety to zwykle trens i nie wiem co takiego niby zmaulajacego ma w tym byc... A co do imprez to widze przestawil sie na niezla sieczke, n/c
    Hm mam rozumieć że "zamulać" to jest pozytyw? Zamulac to znaczy usypiac a tego nigdy Markus nam nie oferował, przynajmniej nie na imprezach. Owszem czasami jego GDJB sa słabe ale czego chcesz oczekiwać od kogoś kto co tydzień ma swój show w radiu. Co mozna zaoferować nowego słuchaczom w ciągiu tygodnia ? NIC... tak wiec o wiele przyjemniej mi sie słucha kogos kto gra raz w miesiącu serwujac dawke na prawde fajnych, wyszukanych kawałków a nie tego co jest w modzie.

Feles, dokladnie. Markus w swoich audycjach promuje nowe talenty, nowe kawalki. Poza tym, jak sam mowil, gra tak, aby ludzie mogli odpoczac i rozluznic sie w domu... Dlatego napisalam, ze chwilami "zamula" bo mnie czasem w domu nosi i potrzebuje mocniejszego kopniecia, jak na jego setach live.
    Tak BTW Markus wystapi rowniez na 4 edycji Transmission w Pradze 27 pazdziernika. Znany jest juz line up. Procz Markusa zagra Christopher Lawrence, Above & Beyond oraz Dj San & Jan Johnston (live). Jesli ktos jest zainteresowany, odsylam na stronke www.unitedmusic.com (po czesku niestety, ale ja dalam rade ;)

ps. ja to bym tak ciagle o Markusie mogla, wiec wybaczcie, czasem i ja "zamulam" ...

www.myspace.com/monikakalisiak

Arrow

Quote Originally Posted by Gia View Post
    ... (czasem rzeczywiscie zamula, mowie to mimo ze jestem jego najwieksza fanka ) Ja uwielbiam go za sety, ktore gra na zywo. Na RTX to nie byl szczyt jego mozliwosci, Polacy tez nie wiedzieli czasem jak go odbierac ...
    ...jesli chodzi o Schulza na RTX to faktycznie NIE POPISAL sie, oczekiwalem czegos wiecej od niego... natomiast odnosnie reakcji Polakow (ze niby nie wiedzieli jak go odbierac) mam troche inne zdanie, Markus nie wiem z jakiej przyczyny jest na wielu imprezach (jesli oczywiscie nie sa to imprezy gdzie on jest glowna "gwiazda") ustawiany na line-upie o dziwnych porach, zreszta ta garsc wlasciwej publiki, ktora sie akurat bawila (w tym i ja z ekipa Global Trance ) i tak reagowala calkiem niezle. Schulz zawsze stara sie miec jak najlepszy kontakt z publika, ale nie zawsze to wychodzi, chocby wlasnie ze wzgledu pory czy ilosci klubowiczow.
    W Polsce (nie tak jak gdzie indziej) duzo ludzi woli sieczke czy rabanke Arminowska, nie wiem z jakiej przyczyny. Tak czy inaczej ciesze sie, ze miedzy innymi mr. Schulz pojawi sie na SW 2007! ...a nie Armin czy tak jak to bylo w zeszlym roku ATB, ktory zaliczyl kolejna porazke... Mam zamiar wybrac sie takze na druga edycje SW PL, aczkolwiek AMATORSZCZYZNA jaka wykazuja sie na kazdym kroku polscy "organizatorzy" daje duzo do myslenia.

...pozdrawiam...specially pania M. :biggrin:

AH.FM Addict Fevon's Avatar
    Quote Originally Posted by Gia View Post
    Tak BTW Markus wystapi rowniez na 4 edycji Transmission w Pradze 27 pazdziernika. Znany jest juz line up. Procz Markusa zagra Christopher Lawrence, Above & Beyond oraz Dj San & Jan Johnston (live).
    Hehe zaniedlugo to juz będzie znany line up na rok przed impreza i już wtedy zaczna sprzedawać bileciki
    ( ( ( d(•_•)b ) ) )

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)