Results 1 to 14 of 14

Thread: EnTRANCE 2007

Lightbulb EnTRANCE 2007

Ciekawy jestem czy ktoś z was był w Bydzi na EnTRANCE?
    Ja osobiście byłem bo Bydgoszcz to moje rodzime miasto - oczywiście w pip znajomych.
    Ale co do imprezy mam mieszane uczucia.
    CZekam na wsze opinie :hello:
    DENON 7x115W + Dali Concept 6 :itsme:

AH.FM Addict krio's Avatar
    Bartiiiii jakie? uczucia... Bo z postów na ftb większość chwaliła organizację w porównaniu z RTX. Muza się nie podobła?

Ja rowniez bylam, tak sie sklada ze krecilismy video dla mdt. Pod wzgledem organizacyjnym nie mam nic do zarzucenia. Bylam pozytywnie zaskoczona frekwencja i samym klimatem imprezy. Sama bawilam sie swietnie. Najlepszy byl dla mnie Galen Behr, po nim Chus Liberata. Niesamowite show i pokaz umiejetnosci dj'skich dal Bobina, to dopiero wariat za konsoleta. Az z ciekawosci pojde zobaczyc jak gra na Trance Energy
    pozdrawiam

Sound Spectrum Vexilium's Avatar
    Ja słyszałem, że Re:Locate robił straszne konie Ktoś może to potwierdzić?

Heh, ja nie jestem dj'em, ale jak dla mnie jego set byl troszke amatorski. Technicznie nie moge sie wypowiedziec (tez slyszalam o tych koniach), ale ogolnie jak dla mnie nie potrafil stworzyc atmosfery i poderwac ludzi. Dopiero Galenowi sie to udalo znakomicie.
    Paul Moelands mial byc gwiazda wieczoru, ale dla mnie z pewnoscia nia nie byl... chyba jednak nie wytrzymal cisnienia chlopak Moze nastepnym razem bedzie lepiej... w koncu to nie takie proste stanac przed kilkutysieczna publika

Thumbs up

Quote Originally Posted by krio View Post
    Bartiiiii jakie? uczucia... Bo z postów na ftb większość chwaliła organizację w porównaniu z RTX. Muza się nie podobła?
    A co było nie tak na RTX??? Ja słyszałem tylko o szatniach ze coś się ludzie nie pomieścili. Wracając do Tematu...

Bardzo mi się podobała scena i wszystkie wizualizację. Co do większości DJ to nie znałem ich wcześniej i to co grali, przynajmniej dla mnie było zupełnie nowe. Bawiłem się pięknie aż zdechłem o 3 i poszedłem do domku.

Na duży plus należy zaliczyć kibelki za free i co najważniejsze miały one przerwy serwisowe :lmao:

W końcu pojawił się do kupienia za 10zl smirnoff z Red Bull'em a nie tylko piwo i piwo.

Niestety nie znam się tak muzycznie jak Gia (ps. to ja Cie zaczepiałem Panią Manager na RTX ale ciiiiiiiii ) żeby powiedzieć Ci(Wam) kto mi się podobał a kto nie. Zaskoczyła mnie szczerze mówiąc frekwencja. Wydało mi się, że było o wiele więcej ludzi niż rok temu.

Z kolei nie podobało mi się:
    - jeden koleś z gwizdkiem
    - jedna bakba pokażnych kształtów, którą ciągle widzę gdzieś w kamizelce i jej zielonych rękawiczkach. Żenada.
    - ludzie w dresach ??? (kto ich wpuścił - halo???)
    - nieletnie osoby - nie wiem czy to było zakazane, ale trochę sie obawiałem o niektóre 15 latki ze coś im sie stanie. Swoją drogą wyglądały tak apetycznie...

No to tyle.

Ogólnie impreza na plus. Szczególnie że za 30zl. ;)
    DENON 7x115W + Dali Concept 6 :itsme:

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Quote Originally Posted by Bartiiiii79 View Post
    - nieletnie osoby - nie wiem czy to było zakazane, ale trochę sie obawiałem o niektóre 15 latki ze coś im sie stanie. Swoją drogą wyglądały tak apetycznie...
    Za apetyczne 15latki to można sobie kłopotów narobić Kurator, prokurator itp... ;)
    Sam świstak siedzi bo Milka była niepełnoletnia
    I cook...planets!

Just got here
    ja takze bylem - oj bylo grubo - wszyscy latali - super impra - bede odwiedzal ja corocznie!

Moje rodzinne miasto .. powiem tak .. kto nie byl niech naprawde zaluje !!

Event na skale swiatowa !! organizacja same plusy, mila obsluga i do tego ta muzyka .. Mmmm .. pierwsza klasa .. nic dodac nic ujac .. wiecej imprez takich prosze w Luczniczce !!

Wizualizacja i lasery - klasa swiatowa

Najlepsza impreza na ktorej bylem .. a troche juz przezylem

Swietny kontakt Galena z publika i do tego zadziwiajaco energiczny set Bobiny sprawil ze ludzie bawili sie do samego rana ;o

na koniec wielkie podziekowania dla MDT Agency i Bydgoszcz Prosi O Wiecej Takich Imprez !! :D

Sam nie byłem... bo wiek jeszcze na to nie pozwala , ale mam nadzieję, że EnTrance nadal będzie gościł w Bydzi.... co do muzyki.. tracklisty mam to mniej więcej (z przewagą mniej) mogę powiedzieć, iż ja bym się świetnie bawił

AH Listener
    Organizacja eventu była na serio na 10tkę

co do muzyki to dla mnie troszkę za mocna, ale są gusta i guściki :]

Wybawiłem się świetnie ;) I wpadnę za rok na 100%

Wrzucam filmik, na którym jak zawsze event pokazany z najlepszej strony ;)
    nie byłem, setów też mało słyszałem (mam tylko 4- toxic, relocate, behr i nickey)
    muzycznie nie moje klimaty mało słcham takiego transu, elecro house itp jak zawsze przeslcuhane - mmalo nowosci, na eventach posluchalbym w koncu jakis nieznznach, a lepiej nie bywajacych w polsce jeszcze dejotow, na kazdym evencie praktycznie te same twarze? a gdzie miejsce na mlode wnoszace sie dopiero gwiazdy? Nie podoba mi sie to takie cos w ogole. :|
    za rok nie pojade tak czy siak
    za daleko jak na wg.mnie nieodbiegającą od nowrby bibe ;)
    Last edited by krolik; Apr 9th, 2007 at 06:00.

Cliff Coenraad / Astatic ten pan pogniotł seeecikiem ;) heh maasakraaa ;P

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)