Results 1 to 7 of 7

Thread: Nowy Klub-wasze pomysly

Nowy Klub-wasze pomysly

Hejo. W niedalekej przyszlosci zamierzam sie z otwrciem Klubu.
    Juz sie sporo zapoznalem z wymogami itp. Kasa na otwarcie jest, w razie czego, mam nadzieje, ze poratuje mnie kredyt .

I teraz mam do was prosbe.
    Powiedzice jak by wygladal wasz wymazony klub. Cos w strone eventu?, duzo miejsca, wszedzie telebimy itp? czy moze bardziej klimatycznie, bar, sofy.
    Nowoczesnie czy moze, oldschool czy retro. Lepiej sie czujecie w klubie na 2000 osob czy moze 500?. 3 parkiety czy dwa, z mini restauracja czy bez. A moze jeszcze do tego jakies mini game room?

Czekam na wszelakie pomysly

AH.FM Addict ClubGirl's Avatar
    Zależy gdzie chciałbyś ten klub otwierać, do jakiego grona ludzi chcesz go skierowaćm, czy to ma być dobry klub, z odpowiednią muzyką, z selekcją itp czy może zwykła potupaja dla każdego, z łupanką i wixą na każdym kroku

EDIT:

Ajć to mój post #1000
    I cook...planets!

Mysle ze dobrym pomysłem było by zapraszanie Dj z Ah hahaha nie no zartuje xD lol

A tak na serio to zalezy ile chcesz przeznaczyc kasy, bo przeciez mozna duzo bajerow porobic ale to sa wiadomo - KOSZTY

Moim zdaniem parkiet duzy zeby nie bylo tloku, dwie sale house & trance i zaje** :D

Powodzenia w dalszej realizacji
    www.myspace.com/simmonsandblanc

Quote Originally Posted by ClubGirl View Post
    Zależy gdzie chciałbyś ten klub otwierać, do jakiego grona ludzi chcesz go skierowaćm, czy to ma być dobry klub, z odpowiednią muzyką, z selekcją itp czy może zwykła potupaja dla każdego, z łupanką i wixą na każdym kroku

EDIT:

Ajć to mój post #1000
    Okolice Pomorza zachodniego, oczywiscie ma to byc dobry klub, bez vixy i wiesniackich klimatow.

No towszystkiego najlepszego z okazji 1000 :tee:

Quote Originally Posted by Luke Blanc View Post
    Mysle ze dobrym pomysłem było by zapraszanie Dj z Ah hahaha nie no zartuje xD lol

A tak na serio to zalezy ile chcesz przeznaczyc kasy, bo przeciez mozna duzo bajerow porobic ale to sa wiadomo - KOSZTY

Moim zdaniem parkiet duzy zeby nie bylo tloku, dwie sale house & trance i zaje** :D

Powodzenia w dalszej realizacji
    Z tym zapraszaniem dosc ciezko by bylo, ale np 1,5h retransmisja ??

Kasy, niechce tu mowic ile jestem w stanie wydac, ale jeszcze troszke dozbierac i 4 torowa kregielnie mozna by otworzyc

Ale co rozumiesz pod pojeciem "duzy parkiet" kazdy ma inne odniesienia ??

Jesli chcesz otworzyc klub z 'normalna' muzyka jaka jest dla nas trance/house etc To tak jak luke powiedzial dwie sale by sie przydaly sala house (wszystkie odmiany house tam) i sala trance (Wszystkie odmiany na niej) parkiet tak do 1000 ludzi na kazdym choc sala house moze byc odrobine mniejsza, co do wygladu to ja jestem bardziej za stylem modern z domieszka jakis fikasnych rzeczy zeby nie bylo nudno ale zarazem w miare elegancko i 'modnie' imprezy normalnie zeby sie odbywaly a nie tylko jakies eventy. Eventy za to mozna organizowac raz na jakis czas zapraszajac DJ czy organizujac DJ contest czy cos w ta strone. Przynajmniej jeden bar na kazdej z sal z opcja zeby kupic cos do zjedzenia (chyba ze bedziesz mial tyle kasy by otworzyc cos ala mini bar/restauracje) bo to zawsze da dodatkwoe zyski. Oczywiscie kilka specjalnych miejsc do siedzania plus pelno dla 'normalnych' klubowiczow ale to raczej w oddzielnej sali zeby to bylo cos ala disco pub wchodzisz masz cos ala pub gdzie jest telebim itp wchodzisz dalej i jest np sala trance i z niej wejscie na sale house. co do mini game room moglby byc ale cos na zasadzie strzalki bilard w tej pierwszej sali 'pub room' to chyba all z mojej strony hehe

btw a dokladniej gdzie planujesz otworzyc ?

AH.FM Addict Fevon's Avatar
    No to jesli chcesz żeby było zawsze full ludzi to proponuje zrobic 3 sale. Na każdej oczywiście bar :D
    1 sala - muzyka trance straczy parkiet na 600 ludzi
    2 sala muzyka house - parkiet na 400 ludzi
    3 sala dance - parkiet na 200 ludzi

Zapraszać dji, conajmniej jednego na tydzien, to do sali house , to do dance, to do trance. Musi byc świerzość
    do tego robic od czasu do czasu (co miesiąc) jakieś imprezy z muzyka techno lub nawet hardstyle, znajdzie się wielu chętnych
    Loże przy kazdym parkiecie, do tego jakieś miejsca siedzące za free.
    Co do wystroju itd.
    Na sali trance widze srebro i zieleń
    na house czerwień i złoto
    a na sali dance jakieś pomarańcze, purpury, żółcie
    telebimy w sumie mogą być ale bez przesady, jakiś rzutnik na przykład
    laserek na sali to teraz standard
    wejście i szatnia musi być przystosowana do szybkiej obsługi dużej ilości ludzi
    Trzeba znaleźć dobrą ekipe do grania i zacząć reklame

Tak to widze :laugh:
    ( ( ( d(•_•)b ) ) )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)