Results 1 to 5 of 5

Thread: Opowieść o dwóch takich co kradli nuty

AH Listener DrAxIu's Avatar

Opowieść o dwóch takich co kradli nuty

"Jest to opowieść o 2 takich co myślą ze sa dj ejami choc stwierdzenie "myslą" jest dla nich chyba jednak zbyt przesadzonym komplementem Nie bedzie pytania czy ich lubicie bo ja wam mowie ze nie bo jeśli lubicie ich za to jaka muzyke robią to niestety lubicie miedzy innymi Nitrousa Oxide(moim zdaniem najlepszy polski producent i Dj) czyli byłego Dj Speeda,Dj Theo,Johna Marksa oraz Alcemist Project i chyba przewineło sie też D-Sound i wielu wielu wiecej o których jeszcze nie wiem,może mi też coś kiedyś ukradną...

Kalwi & Remi-Explosion ---> rzeczywiście zrobili oni ten kawałek którego jednak nikt nie chciał słuchać nawet oni sami inwestowali w stopery przy tej nucie bo dopiero gdy zremixował owy kawałek Dj Speed aka Nitrous Oxide powstała podstawowa wersja nastepnie wziął sie za to Dj Theo i tak Kalwi & Remi wyprodukowali hit lata i wiekszoći dyskotek w polsce...troche ich to kosztowało ale cały czas łupia tym sałate wiec pewnie sie pare razy już zwróciło...

Kalwi & Remi-El Ninio-jedyne jaki ruch wykonali przy tym utworku to pytanie o cene najpierw Nitrousowi(podstawowa wersja) nastepnie Alchemist Project(remix) ...

Kalwi & Remi-Indepandance-tu znów wiem napewno ze maczali palce w tym i to chyba także tymi od nóg ludzie z Sound Players tak wiec mozna sie domyslić ze to także nie ich utwór...

Kalwi & Remi -Revolution- tu mamy dobrą trancową robote Johna Marksa,nasi dwwaj puszczacze dali swoje pseudo...poprostu nie wierze w ich posiwecenie...

Kalwi & Remi-Imagination-do podstawowej wersjii bodajże jeśli dobrze pamietam jeśli nie to pozniej poprawie Braiana Crossa dodali vocal pewnie tez skadś sciagniety,co juz niebawem wyjdzie na jaw...

Kalwi Remi - Victory-nowy zakup dueciku prezenterów radiowych premiere mieli jakies 2 tygodnie temu a ja mialem ten utworek w oryginale ponad 2 miesiace wczesniej w wykonaniu Global Warming-Champions League Anthem ...

Uważaja sie oni za trancowych dj eji w takim razie "imagination" należy w ich rozumieniu do trancu...niedługo doczekamy sie "jesteś szalona" w remiksie scyzoryka ktory moze oni zdąrza wczesniej od niego wydać i to tez bedzie trance byle by kasa sie zgadzała i było o nas glosno...chłopaki jesteście zalośni..

Jeszcze jedna ważna sprawa podczas imprezy Revolution w arenie ktoś z obsługii zauwazył ze napewno dobzi byliby w jezdzie figurowej na lodzie bo pieknie piruetują nad konsolą ze mozna uwierzyć ze grają niestety był to gotowy set nagrany w zaciszu ich domowego *cenzura*idołka lub nie wiadomo gdzie i przez kogo...

Dowód na to ze w polsce gwiazdy i talenty w mniemaniu ludzi rodzą sie za pieniądze..."
    Nie ma co.. cala prawda nie wiem przez kogo jest to napisane ale zgadam sie z tym panem :D

edit

patrzcie co jeszcze wymyslili bolek i lolek..

Kalwi & Remi spełniają Wasze marzenia! Chcesz zostać muzycznym producentem, podpisać kontrakt z wytwórnią płytową i usłyszeć swój remix na płycie? Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do stworzenia remixu hitu Kalwiego & Remiego „Made in USA” ! Kombinuj, kręć muzę i zrób swój własny, niepowtarzalny remix!

Potrzebną do miksowania muzę znajdziesz tutaj. Ściągnij i miksuj - masz na to 2 tygodnie. Gotowy remix w formacie MP3 i w jakości 128 kbit wyślij na adres maria@kalwiiremi.pl . Chłopaki czekają na długie, klubowe wersje - od 5 do 8 min.

Tu znajdziesz potrzebne do remixu dźwięki oraz hit “Made in USA” (plik .zip 28 MB): ŚCIĄGAM MUZĘ!

Już niedługo każdy z Was może wziąć udział w głosowaniu na najlepszy remix kawałka „Made In USA”.

źródło: www . eska . pl
    hmm.. chlopaki naprawde kombinują zeby sie jak najmniej urobic a jak najwiecej zarobic :/
    Last edited by DrAxIu; Mar 29th, 2007 at 21:20.

Zgodnie z zasadą nienawiści do ww. roboczo nazywanych DJ'ami staram sie rozpowszechniać wszelkie negatywne informacje na ich temat... Nie po to, żeby zepsuć im wspaniałą raputację, a napewno nie po to, aby pogorszyć ją w oczach maniaków prawdziwego trance'u, ale po to, żeby jak najwięcej osób poznało prawdę... Polecam post vitrance'a Kalwi & Remi podbijają Amerykę, gdzie można sie wypowiedzieć na temat ich "muzyki"... Biorąc pod uwagę, co napisał DrAxIu wyrażenie ich muzyka nie jest raczej odpowiednie... Dzięki DrAxIu za tak konkretne info...
    Last edited by chudykrotoszyn; Feb 8th, 2008 at 02:19.

Właściwie wcześniej o tym slyszałem i chyba sporo w tym prawdy. A co do gotowych setów to jest to zjawisko dość znane :D

hahaha to sie ich wierni fani zalamia ... albo wyzwia autora textu od najgorszych i ze im zazdrosci ... no ale tak to juz jest jak sie w naszym kochanym kraju napisze prawde
    Jeśli nie rozumiesz mojej muzyki ... nigdy mnie nie zrozumiesz ;)

Ja powiem szczerze ze nisłyszałem wczesniej o takich przekrętak kaliw & remi, ale szczerze muwiąc to oczerniliście mnie w stosunko do nich. Nic innego niemam do powiedzenia, jak złodzieje nut. Nigdy nie grałem ich kawałków bo specjalnie nie przepadam za taką muzyką ,,krandną" Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)