deadmau5 napisał krótkie oświadczenie, gdzie mówi o wyłączeniu się z internetu, o nowo zakupionym domu i zwariowanym 2015 roku. Bez wątpienia miał na myśli tutaj projekt "ENTROPY'', który, kosztował mau5'a ogromne pieniądze.

Podobna sytuacja miała miejsce rok temu, gdy deadmau5 wyłączył się na jakiś czas z twitter'a i powrócił z muzyką fortepianową i albumem.

''so long! and thanks for alll the fish!''

"To wszystko na teraz. Torby zebrane, głowa do Los Angeles, aby poradzić sobie z kilkoma rzeczami i przygotować się do działania na Halloween.

Mieszkanie służyło mi bardzo dobrze przez te wszystkie lata, ale nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego. I myślę, że przejście do nowego miejsca otworzy nowe perspektywy dla mnie i da inspirację do nowych projektów w zwariowany 2015.

Dziękuję fanom i zwolennikom, którzy mnie wspierali, co przyczyniło się do radzenia sobie z tym ruchem. Jestem w pełni przekonany, że znajdę tu spokój, którego brakowało mi w starym mieszkaniu.

Serwer zostaje wyłączony. A wraz z tym, mam zamiar zrobić sobie przerwę od Twittera, opuścić Paryż i całą resztę. Wkręcić głowę na siedzeniu tak, aby przygotować się do przyszłych wydarzeń. Musimy pracować. Zbudować nowe studio i wydostać muzykę.''