Results 1 to 15 of 15

Thread: GlobalTrance Remix Contest - konkurs dla producentów !!

GlobalTrance Remix Contest - konkurs dla producentów !!

A więc stało się! Po wielkim sukcesie cieszących się ogromną popularnością trzech edycji GlobalTrance DJ Competition tym razem pragniemy zaprosić na GlobalTrance Remix Contest! Najwyższy czas, aby i producenci mieli szansę wyjść z cienia i pokazać światu ogrom swojego talentu, zmierzyć się z najlepszymi i wypłynąć na szerokie wody muzycznego rynku. Wielu profesjonalnych producentów zyskało sławę i uznanie dzięki takim konkursom, ich utwory trafiały do setów najlepszych DJ-ów, a sami autorzy do znanych labeli. Kochasz tworzyć muzykę? Jesteś kreatywny, utalentowany, lecz wciąż szerzej nieznany? To Twoja ogromna szansa, odskocznia do kariery i sposób na zdobycie uznania. Nie przegap tej okazji! Już dziś zacznij remixować, a owoc swej pracy prześlij do nas. Jesteś wśród ludzi, którzy naprawdę go docenią! Dzięki nam twój remix trafi do szerokiego grona odbiorców - podziel się z innymi swą twórczością!

Regulamin konkursu:

1. W konkursie udział biorą remixy poniżej podanych utworów:

* Cafe Del Mar - Energy 52
    * Gala - Freed From Desire
    * Westbam - Sonic Empire

Każdy track dostępny jest w formie pliku midi. Pliki te umieszczone są w specjalnie utworzonym temacie na forum.

2. Styl remixu ustalony jest jako dowolny.
    3. Nad remixem można pracować dodatkowo tylko z jedną osobą.
    4. Gotowy remix powinien zostać nazwany według schematu: Artysta - Tytuł (Remix) i wysyłany w jakości 320kbs na jeden z darmowych hostingów(byle nie na rapidshare), a link do remixu przesłany do Felesa poprzez priv na forum w terminie do 31 grudnia 2007r. Pliki nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
    5. Jeśli remix znajdzie się na liście w pierwszym poście tematu konkursowego, oznacza to, że zgłoszenie zostało przyjęte i od tej pory więcej zmian nie będzie można wprowadzić.
    6. Uczestnicy konkursu rywalizować będą o dwie nagrody. Laureatem nagrody głównej zostanie osoba wybrana przez wyznaczone z ramienia GlobalTrance jury. Każdy członek jury odda głos na trzy remixy. Najlepszy według niego otrzyma 10 pkt, drugie miejsce warte będzie 5 pkt, a trzecie - 3 pkt. Suma punktów zebrana od jurorów zadecyduje o zwycięstwie.
    Nagrodę publiczności zdobędzie remix na drodze głosowania na forum naszego wortalu. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł oddać głos na trzy, najlepsze jego zdaniem remixy. Nagroda przyznana zostanie autorowi remixu, który zdobędzie największą liczbę głosów.

Szczegóły konkursu na stronie wortalu GlobalTrance
    Last edited by Filip; Sep 17th, 2011 at 19:58.

Zareklamowalem impreze na Global Trance w dziale Music Events, ale dostalem taka odpowiedz:

Od: Obsługa forum
    Do: Luke Blanc
    Wysłany: Dzisiaj 16:55

Temat: Twój Temat zostal usuniety

Twój Temat napisany przez Ciebie na: "Global Trance Forum", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
    Powód: Niestety jedynym radiem w tym momencie jakim promujemy jest tylko i wyłącznie Sense.fm i tylko informacje związane z tym radiem publikujemy na wortalu i forum.
    Twój post:

Temat: "End of Year Countdown @ AH.fm"

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich trance maniaków na mega event na falach radia afterhours.fm "End of Year Countdown ". Wystąpią najlepsi DJe świata oraz rezydenci radia ah.fm

Oto film oraz plakat promujący imprezę:

YouTube - AH.FM - End of Year Countdown

....

Rozni nas tylko to ze Dan promuje muzyke trance w Polsce i na swiecie! a wy jako "Globalny Trance" omijacie takie wydarzenie ? :D usuwajac temat ? nie jest to profesionalne dzialanie... ludzie niech sami ocenia wasze postepowanie, dlatego temat zostawiamy

dziekuje za uwage
    Last edited by Luke Blanc; Dec 6th, 2007 at 17:11.
    www.myspace.com/simmonsandblanc

Widać Luke nie zrozumiałeś tego co jest napisane w powodzie usunięcia posta. Powtórzę to jeszcze raz - jedynym radiem z którym obecnie współpracujemy jest radio Sense.fm
    Radio to również będzie organizowało nie jeden event końcem bieżącego roku więc jak mogę wstawiać info o konkurencyjnym evencie Waszego radia? Wtedy fakt było by to nie profesjonalne promować radio Sense.fm z którym się współpracuje, wrzucając info o konkurencyjnej audcji radia AH.FM.
    Rozmawiałem z Danem na MSN i powiedziałem, że może również usunąć powyższy temat o konkursie. No ale może dobrze, że nie został usunięty bo przyajmniej teraz wiecie dlaczego GT nie chce publikować treści związanych z radiem AH.

Dzięki za uwage.
    Last edited by feles; Dec 6th, 2007 at 17:24.

AHddicted! Dan's Avatar
    Feles prosze tutaj na AH wiencej nic nie wklejac zadnych reklam o swoim GT lub niczym innym.

Tom reklame zostawie, niech wiara widzi jaki ty serwis naprawde prowadzisz na GT

Sie niedziw potem dlaczego u ciebie coras mniej ludzi odwiedza twoja strone.

Pozdrawiam
    Most listened to Trance Radio - AH.FM
    Love AH.FM? become today.

biore udzial w konkursie... robie remix sonic empire
    a zachowanie GT jest niedorzeczne :/

AH Listener mitall's Avatar
    "End of Year Countdown "........ jeszcze chłone ... muza na 10 x 999999999999999....+1 :D:D... z mojej strony reklama radia coraz większa .....pozdrawiam

AH Listener
    The winner is Twister from LUBIN !!! Congratulations bro ;)

Quote Originally Posted by feles View Post
    Widać Luke nie zrozumiałeś tego co jest napisane w powodzie usunięcia posta. Powtórzę to jeszcze raz - jedynym radiem z którym obecnie współpracujemy jest radio Sense.fm
    Radio to również będzie organizowało nie jeden event końcem bieżącego roku więc jak mogę wstawiać info o konkurencyjnym evencie Waszego radia? Wtedy fakt było by to nie profesjonalne promować radio Sense.fm z którym się współpracuje, wrzucając info o konkurencyjnej audcji radia AH.FM.
    Rozmawiałem z Danem na MSN i powiedziałem, że może również usunąć powyższy temat o konkursie. No ale może dobrze, że nie został usunięty bo przyajmniej teraz wiecie dlaczego GT nie chce publikować treści związanych z radiem AH.

Dzięki za uwage.
    Przepraszam , że zapytam jeżeli współpracujecie tylko z sense.fm to co robicie na AH.FM ?
    Według mnie Dan nie powinien, Wam jako wortalowi, pozwalać się reklamować skoro nie podjęliście współpracy . Powiem szczerze, że nie podoba mi się takie zachowanie

Pozdro
    Trance is the way of my mind... myspace.com/krisvandrinken1987

Quote Originally Posted by krisvandrinken View Post
    Przepraszam , że zapytam jeżeli współpracujecie tylko z sense.fm to co robicie na AH.FM ?
    Według mnie Dan nie powinien, Wam jako wortalowi, pozwalać się reklamować skoro nie podjęliście współpracy . Powiem szczerze, że nie podoba mi się takie zachowanie

Pozdro
    Skoro nie jesteś w temacie to nie zabieraj głosu. Nie reklamujemy się tutaj, był to jeden jedyny post który zamieściłem na temat GT i nie po to by reklamować serwis a po to by zachęcić ludzi by wzięli udział w konkursie. Temat ten w którym teraz piszemy skasowałem w ten sam dzień w którym wynikła sytuacja, ale Dan go przywrócił żeby pokazać jacy jesteśmy ZLI. Cieszę się jednak, że Twister jako DJ w AH skorzystał z tej informacji (zresztą nie tylko on) i wziął udział w konkursie bo jak widać się opłaciło.

Dorzucam mały feedback na temat remixu Twistera, który uzyskałem od paru mniej i bardziej znanych producentów.

Gudowski - na samym starcie słychać norweskie dźwięki, słychać je w produkcji Polaka którym jest Twister. Po miejsce które zdobył, przeniósł się pobierając feeling dobrego tech-trance. Utwór w oryginale zna każdy, pewien jestem natomiast że do osiągnięcia przez utwór finalnego flow, niejedna osoba może się zastanawiać co to za kawałek. Tak, to jest właśnie Cafe Del Mar, pięknie odświeżona wersja Twistera, na pewno ma szanse być zagraną nie raz nie dwa, w wielu setach. Wszystko to za sprawą przemiłej roboty jaką obdarzył nas ten producent.

Damian / Sonic Divison - choć stylowo zupełnie nie moja bajka, sądzę, że remix Twistera wyróżniło najbardziej poprawne wykonanie. Poza drobnymi niedociągnięciami w miksie, pozytyw za buildup i przyjemny breakdown. Brzmieniowo bez szału, ale przyzwoicie. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a w szczególności zwycięzcy

Joop - nice build up of this, all time favorit of mine... For me it's seems a bit fast, I think it's somewere around 140 bpm. Not often i play over 138 bpm...but back to the track I'm wondering how much remixes or own tracks this guy did... because you can hear definitly that this isn't the 1st track he did. Nice choosen sounds and also the melodies of the original works pretty nice with what this guy added himself. Before it goes into The Break of this remix it is nicely going into the filter and creates a calm atmosphere... nice to relax for a bit Then complete silence....Yep...here comes the original melodie!...building up to the Qlimax...Then it goes out of the break... My opinon maybe a bit standard what is happening there. But then again it's a Trance remix so who am I to judge. Nice JOB for this remixer....and he deserves the number 1 position he had won with this remix contest! Take care and see around!

Sied van Riel - starts cool with a steady kick and nice fx... working its way to drop the bassline around 1 minute which pushes the track forward.. i don't like the whitennoise fx that accompanies it ..but who am i ..... Nice drive / percussion,which reminds me of the vanguard vsti..... i can see this working already on a dancefloor .. so finaly the moment i was waithing for... the break.. it's way towards the break is cool.. nothing fancy but it fits the rest. In the break im hearing a high pitched sequence which draws ur attention and you either like or not... then finaly i'm feeling and hearing cafe del mar.. The way it comes out of the break is good.. it continues in the flow the track has from the get go... and the flow created in during the break. It goes on as i expected which is a good thing.. no fancy new notes added, some stuff added later which guides it and not disrups it.. good. Cool remix, nice job. I'm missing some low end in the mix but other then that..perfect job !! And congratulations to the winner TWISTER of course.

Jeszcze raz moje serdeczne gratulacje Twister!

Skoro nie jesteś w temacie to nie zabieraj głosu. Nie reklamujemy się tutaj, był to jeden jedyny post który zamieściłem na temat GT i nie po to by reklamować serwis a po to by zachęcić ludzi by wzięli udział w konkursie. Temat ten w którym teraz piszemy skasowałem w ten sam dzień w którym wynikła sytuacja, ale Dan go przywrócił żeby pokazać jacy jesteśmy ZLI. Cieszę się jednak, że Twister jako DJ w AH skorzystał z tej informacji (zresztą nie tylko on) i wziął udział w konkursie bo jak widać się opłaciło.
    Jeżeli to nie jest reklama to co ? Przecież są zawarte informacje na temat Waszej strony internetowej. Ale dobra jak chcecie to jest Wasza polityka i mnie to lotto .

P.S
    Przed napisaniem poprzedniego posta przeczytałem uważnie kilkakrotnie Twojego posta , poza tym dlaczego nie mam zabierać głosu? Przecież od tego jest forum, pozwala wyrażać swoje zdanie na dany temat.

Dziękuje za uwagę

Przecież są zawarte informacje na temat Waszej strony internetowej.
    W którym miejscu? Informację owszem są, ale na temat samego konkursu a nie strony. Nie ma ani słowa gdzie piszę co u nas na stronie jest, że zachęcam ludzi do rejestracji czy odwiedzania.

Ale dobra jak chcecie to jest Wasza polityka i mnie to lotto .
    No to jak Ci to lotto to po co drążysz temat i się czepiasz - wystarczy, że zrobili to twoi poprzednicy.

Zamiast pogratulować zwycięzcy to nagle odkopujesz i to w śmieszny sposób tamten incydent o którym tak jak wspomniałem nie wiesz.

Pzdr

Zamiast pogratulować zwycięzcy
    Dobra kończę tą dyskusję i serdecznie gratuluje zwycięzcy tego konkursu ...

Pozdr

Zaraz zaraz... jakoś nie widzę regulaminu w którym byłoby napisane, że nie można umieszczać tego typu treści więc dlaczego miałbym o to pytać. Poza tym zakładając temat miałem jeszcze status AH Supporter więc chyba nie byłem dla AH jakimś wrogiem którego każdy post powinien przedrzeć się przez oko moderatora. Po drugie mój post był w formie newsa a nie reklamy, czy przedstawienia serwisu. Po trzecie jak już wspomniałem temat swój usunąłem w ten sam dzień w którym go napisałem, ale staff AH poczuł się tak tym urażony że postanowił temat przywrócić, ale o tym już pisałem. Nie chce mi się drążyć tego tematu w nieskończoność bo jest to bez sensu, ale skoro co chwile widzę nowe twarze próbujące dorzucić swoje trzy grosze do tego tematu to nie mogę przechodzić koło tego obojętny.

Pozdrawiam

AHddicted! Dan's Avatar
    dobra jusz niemasz statusu takiego to prosze tu wiencej nie pisz reklam..

Afterhours napisalo End of year Contest na twoim forum, i to zmazales.. ja takim hu*em nie bende zeby twuj post zmazac bo to robie dla muzyki ze swojego kosztu bo muzyke kocham.

pozdro, i pamientaj co powiedzialem, nasza spulpraca byla skonczona, i prosze respektuj to..

good luck to you and GT
    Most listened to Trance Radio - AH.FM
    Love AH.FM? become today.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)