Results 1 to 8 of 8

Thread: Pytanie odnośnie koszulek

Just got here

Pytanie odnośnie koszulek

Witam,
    może nie ten dział ale mam pewne pytanie. Jak założyłem zamówienie na koszulkę w store.ah.fm 14.12.07, opłaciłem je 17.12.07 i dzisiaj, czyli 19.12.07 dalej mam napisane, że zamówienie czeka na opłatę to z kim mogę tą sprawę wyjaśnić? Nie możliwym jest aby w ciągu dwóch dni pieniądze nie doszły na konto (wpłacałem w PKO, więc 18.12.07 rano powinna być już opłata na 100%)?
    Z góry dzięki za pomoc.

AH Listener kajoj's Avatar
    No cóż. Najwyrażniej dzisiaj pieniążków jeszcze nie było.
    Konto sklepu obsługuje mBank. Przelew międzybankowy zwłaszcza z PKO chwilkę zajmuje. (do tego taki księgowany w okienku, a nie elektronicznie). Myślę, że jutro twoja wpłata zostanie przez nas odnotowana. Dla pewności jeszcz podaj mi na priva ID swojego zamówienia.

Just got here
    Chwilę po napisaniu posta już informacja, że pieniążki doszły była. Mój pośpiech był argumentowany tym, że zazwyczaj przy wpłacie takiej pieniądze szły szybko. Ale jak wspominałem, teraz jest OK. Przepraszam za robienie sztucznego problemu

W okresie przedświątecznym wszędzie zwiększa się ruch... Nie tylko pocztowy, ale i bankowy. Firmy robią roczne rozliczenia, zamykają rok działalności itd... Ale dobrze, że pytasz, bo przecież to normalne, że chcesz otrzymać to, za co zapłaciłeś...
    Życzę przyjemnego spędzania świąt i ostatnego tygodnia tego roku przy AH.fm End of Year Countdown...

AH FAN kenji's Avatar
    A ja mam takie pytanie, czy wie ktoś czy można jakoś inaczej zamówić taką koszulkę jak mam w avatarze, czy może tylko przez stronę I LOVE TRANCE ?? Cena 20 ojro za T-shirt trochę mnie preraża...
    Get ready to enter the world of euphoria with the best in trance and progressive tunes..!

AHddicted! Dan's Avatar
    Quote Originally Posted by kenji View Post
    A ja mam takie pytanie, czy wie ktoś czy można jakoś inaczej zamówić taką koszulkę jak mam w avatarze, czy może tylko przez stronę I LOVE TRANCE ?? Cena 20 ojro za T-shirt trochę mnie preraża...
    takie bendom w sklepie afterhours
    Most listened to Trance Radio - AH.FM
    Love AH.FM? become today.

AH FAN kenji's Avatar
    No to zajebioza :D A kiedy dokładnie?
    Get ready to enter the world of euphoria with the best in trance and progressive tunes..!

AH FAN kenji's Avatar
    I co, wiadomo już coś na temat koszulek I love Trance?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)